Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Ostre rżnięcie w gardło / Karina z Żytniej d. Łucka 512-392-579, 518-140-721, 518-140-716 519-087-007 515-912-979niezła zabawa

* * * - - 8 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

Bono2000

Bono2000

Praktykant

• +users
  • 42 postów
Numer telefonu: 519-087-007 515-912-979
Witam

Dziś miałem ochotę odwiedzić Kamilę z Próżnej 5. Dzwonię i w słuchawce słodki głosik, że Kamila do poniedziałku jest na urlopie. Już miałem się pożegnć, lecz głosik zachęca mnie do spotkania. Opisała siebie i zagwarantowała, że będzie miło. Nie ogłasza się jeszcze, bo dopiero wprowadziła się na Próżną. Tak miły głos warto sprawdzić. Jadę, w drodze kilka smsów z potwierdzeniem spotkania. W tych okolicach nieustanne remonty, dlatego pokręciłem się za dogodnym miejscem parkingowym.

Lokal mi znany ze spotkań z Kamilką. Drzwi otwiera i tu moje zaskoczenie, lepiej nie mogłem trafić, poraził mnie piorun olśniewająco ładnej dziewczyny, młodej, szczupłej, niezwykle zgrabnej długowłosej szatynki ubranej w taki ciekawy strój sex policjantki, która mówi: dowodzik do sprawdzenia, jak będziesz niegrzeczny, to zakuję w kajdanki...hahah...

Zaraz pcha do łazienki, mówiąc nie ma czasu, szybko do łóżeczka. Byłem w lekkim szoku jej urody i ten stan nie opuszczał mnie przez prawie całe spotkanie. Kamilka jest ładna, Karina jeszcze ładniejsza. Po kapieli zabiera się do loda, ciągnie jak profesjonalistka z usmiechem na ustach, rączek mało, możliwy spust jak powiedziała, lecz nie sprawdzałem. Kurcze, cały czas nie mogłem opanować stresu. Położyliśmy się do łóżka, gdzie natychmiast wtuliła sie we mnie, mówiąc: zimno mi, ogrzej mnie. Potem fajne mizianie, pocałunki, lizanie cipki i znowu lody. Po prostu cud-miód. Fajna rozmowa, sporo żartów na temat seksu. Jest bardzo śmiała, chwilami zatykało mnie totalnie, nie wiedzac co odpowiedzieć. Muszę przyznać, że ma niezłą bajerę w kazdej dziedzinie. Chyba się starzeję.

Zaliczyłem jeden spust, bo na resztę już mi nie starczyło czasu w pozycji klasycznej, tak jak z kochanką, wtulając się i całując. Karina świetnie się rozkęca, jej ciało reaguje na dotyk, sutki twardnieją, taki widok działa podniecająco, szkoda, że nie byłem w formie. Po akcji jeszcze prysznic i zapłata 200PLN Byłem równo godzinę. Ku mojemu zaskoczeniu, nie chciała mnie wypuścić z mieszkania. Staliśmy przy drzwiach, gadając jeszcze i przytulając się do siebie. Aż prawie nie realne, gdyby mi ktoś powiedział, że tak można sie rozstawać z dziewczyną, której płaci się za seks, to bym nie uwierzył.

Mam nadzieję, że szybko ktoś to potwierdzi z zasłużonych garsomaniaków, bo moja opinia i przeżycia są jak z wenezuelskiej telenoweli...

Wychodzac zapomniałem spytać o jej nr telefonu, do poniedziałku odbiera ten podany w opisie.

Wkrótce ma się pojawić na odlotach. Będzie ubrana w czarny uniform policjantki.

Jeszcze cyferki.

Twarz 9/10 szatynka, włosy dłuższe, ładne oczy, piękny uśniech z ząbkami.
Figura 10/10 szczupłe długie nogi, wzrost około 170 bez bucików, zero brzuszka, cycuszki malutkie pasujące do całości.
Francja 8/10 tu punkciki za zaangażowanie mimo mojej niedyspozycji. Podobno do końca, dużo ślini, liże jajka, przynajmiej moje świeżo ogolone. Tempo zmienne, mało rączek, do połowy a czasami głębiej.
Sex nie będzie punków, ba zawaliłem sprawęsad.gif
Atmosfera 10/10 to co opisałem wyżej, odzwierciedla moją mocną ocenę.
Lokal 8/10 czyste ręczniki, łazienka też, pokój malutki, lecz przytulny z telewizorem i takim nowoczesnym oświetleniem LED no i nikogo nie widziałem oprócz opisywanej bohaterki, jesli był alf, to musiał się zaszyć gdzieś w głęboko szafie. Zupełna cisza.

Jak się pojawi na odlotach to wkeję linka, na razie nic nie znalazłem, nawet tu na garso.

Pozdrawiam
Bono

Użytkownik xcobra edytował ten post 27 luty 2018 - 22:06
uzupełniłem nr tel.

R E K L A M A

darejos
Re: Ostre rżnięcie w gardło / Karina z Żytniej d. Łucka 512-392-579, 518-140-721, 518-140-716 519-087-007 515-912-979

darejos

Weteran

• +users
  • 667 postów
Wczoraj z nią gadałem też chcąc się umówić ale z kole z Darią - standard jej jak zawsze nie ma :P I właśnie odebrała Karina jak się przedstawiła - głosik bardzo miły i zachęcający. W przyszłym tygodniu mam zamiar sprawdzić koleżankę :)

To jest jej bezpośredni telefon jak mi podała: 518-220-829 / Mod może wstawić w nagłówek

A tu ogłoszenie jakie znalazłem:

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=39242

I też mówiła że na odlotach po niedzieli już będzie na całego

TOTOTO
Re: Ostre rżnięcie w gardło / Karina z Żytniej d. Łucka 512-392-579, 518-140-721, 518-140-716 519-087-007 515-912-979

TOTOTO

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Tydzień temu też proponowała mi spotkanie (kontakt sms pod nr Kamili). Podała mi nazwę anonsu: Sex Karina, który był na odlotach. Również na garso ten anons znalazłem tu: http://www.garsonier...93/page__st__15 w zapytaniu kolegi Karolfb. Oczywiście dziś link prowadzi do Sex Sandry vel 18 letniej Sandy, o której kolega Zawulon 24 wspomniał w temacie Kamili. Tak, więc karuzela się kręci :)

Magnus1

Magnus1

Stary wyjadacz

• +users
  • 265 postów
Dla mnie to było spotkanie w tonacji GFE chociaż ta panna to dla mnie zagadka. Z jednej strony to powiew świeżości – jest nienaturalnie napalona na klienta, jak nimfomanka i z wyglądu robi wrażenie świeżynki, z drugiej – jej pewność siebie i sposób bycia świadczyłyby o sporym doświadczeniu prostytutki. Zero skromności, przez telefon np. od razu proponuje połyk :P
Ja dzwoniłem do niej na numer Kariny z Odlotów, pracuje na razie na cudzych fotkach, przy jej tupecie prawdopodobnie nie zawaha się pokazać swoich autentycznych zdjęć w necie. Dziewczyna jest nieprzeciętnej urody, mogłaby śmiało pracować jako fotomodelka, do modelki wybiegowej brakuje jej ze 3-4 cm. Przy motywacji, którą prezentuje chyba zamierza zdetronizować miłościwie panującą Darię :) Nie pali – dla mnie duży plus. Dużo mówi, zagaduje, niewykluczone, że w ten sposób chce zyskać na czasie, ale może jestem przewrażliwiony. Musiałem w pewnej chwili przejąć inicjatywę żeby wykonać założony plan akcji :>

W ciągu godzinki przerobiliśmy oral i klasyk. Zapowiadanego połyku nie było, wszystko poszło w papierowy ręcznik ale bez grymasu, raczej z czarującym uśmiechem. Technika panny wskazuje raczej na umiarkowane doświadczenie ale wielką wolę rozwijania rzemiosła :oczko:

Niestety jest też negatyw. Póki ta organizacja była rozproszona na Bagnie – mieliśmy dyskrecję i komfort prywatności. Po przeprowadzce na Próżną robi się z tego pseudo agencja. Tak więc nie zdziwcie się jak będąc w swej największej ekstazie usłyszycie w sąsiednim pokoju spazmy szwagra, który właśnie dochodzi obrabiany przez Kaję, Sandrę albo Kamilę :zniesmaczony: Nie muszę wspominać jak to działa na erekcję :blush:

Oceny spotkania z Kariną:

Parkowanie – słabo
Piersi – 6/10
Figura – 9/10
Twarz – 8/10
Oral – 7/10
Klasyk – 7/10
Higiena – 7/10 (niestety, nie była świeżo po kąpieli)
Atmosfera – 8/10 (w tym minus za nadmierne przejmowanie inicjatywy)
Motywacja - 9/10
Poczucie kameralności – 4/10 (mijanki do łazienki, odgłosy jebanka obok w pokoju)

Podsumowując – fajny relaks za rozsądną cenę, dziewczyna ma duży potencjał jeśli się nie zmanieruje. Aż się boję, że cena wkrótce wzrośnie :)

kalenji

kalenji

Praktykant

• +users
  • 31 postów
coś mi się zdaje że żadna z niej tam początkująca świeżynka ... jest już ogłoszenie na odlotach, (tu bezpośrednio, ale nie widać ikonki) ... niestety zdjęcia się nie wczytują
i wszystko wskazuje że to ta panna

Użytkownik kalenji edytował ten post 11 wrzesień 2011 - 17:45

Jar_73

Jar_73

Bywalec

• +users
  • 117 postów
odbiera też za Sexy Darię...

Chris03

Chris03

Bywalec

• +users
  • 141 postów
Panowie miałem powstrzymać się od komentowania, ale zamurowało mnie gdy zobaczyłem jej nowe ogłoszenie:

Modelka Karina tel: 518-220-829

Po prostu mnie oczarowała [zdjęciami] wykonanymi w naturalnym plenerze pokoju. Niesamowite!!! i na tym ochy moje się kończą.

Magnus1:
[...] Przy motywacji, którą prezentuje chyba zamierza zdetronizować miłościwie panującą Darię [...]

Kolego daleko słowa rzucasz. Aby zdetronizować kogoś, potrzeba czegoś więcej niż rewelacji, tym bardziej Darię sama rewelacja nie wystarczy, potrzeba rewolucji. A tu nie ma ani rewelacji, ani rewolucji. Gdybym miał oceniać dziewczynę za całokształt, nie wnikając w umiejętności, w atmosferę, w podejście do klienta. To dziewczyna najprawdopodobniej ukrywa swoje nabyte doświadczenia, maskuje złe nawyki, dopasowując się do nowych standardów jakie panują na Próżnej. Stara się i na tym wystarczy moja ocena. Gdybym miał trafić ponownie pewnie bym już nie trafił, dla mnie było bez rewelacji, bez rewolucji. Od dziewczyna jakich setki mija się idąc chodnikiem. Powyższe opinie są odrobinę ubarwione, czemu nie należy się dziwić. Każdy z nas inaczej postrzega piękno i inaczej podchodzi do spotkania.

Wkleiłem aktualny link gdyż mi szczęka opadła jaki trzeba mieć talent fotograficzny alby zrobić tak rewelacyjne zdjęcia. Uważam że daleko jej do Darii i jeszcze musi dużo się nauczyć, lub zmienić swoje złe nawyki z innych bałaganów aby dopasować się do standardu Darii czy Kamili.

Jest to opinia subiektywna i życzę Karinie jak najlepiej, dla mnie bez rewelacji, bez rewolucji, a nad atmosferą powinna mocno popracować gdyż nie każdego można oczarować w taki sam sposób.

Balk

Balk

Praktykant

• +users
  • 43 postów
No coz...Karinka powinna dostac oskara za talent aktorski atmosfera 100% GfE bez wyczucia jakiejkolwiek sztucznosci wydaje mi sie ,ze jest tez w tym zapal nowicjuszki ktora chce dac z siebie max a z czasem wpadnie w rutyne, ciezko ja rozgrysc ale nie wydaje mi sie by byla dlugo w zawodzie. Jest mila i nie glupia. Co do wygladu, jest ładna, figura ala modelka zgrabny maly tyleczek, dosc ladna buzia moim zdaniem duzo bardziej urodziwa od Kamilki(ktora niezbyt mi sie spodobala), milosnicy tego typu figury beda zachwyceni, ja osobiscie wole nieco bardziej cycate i dupiate ale widzialy galy co braly. FGB delikatne z jajami obrobionymi, strzal do ust bez polyku. Sex rozne pozycje bez grymaszenia stara sie bardzo. Naturalnie zrobila sie mokra nie uzyla zelu.Niestety lekki sledzik byl momentami wyczuwalny. W przerwie miedzy rundami dziewcze aktywne, przytula sie, glaszcze, piesci knage, sama wychodzi z incjatywa. Jest bardzo pracowita, zero sciemy. Ogolnie udane spotkanie.

Użytkownik Balk edytował ten post 12 wrzesień 2011 - 21:46

pablo75

pablo75

Praktykant

• +users
  • 43 postów
wybrałem się i ja

mówiąc w skrócie dziewczyna jest ładna; wysoka, szczupła, mały, śliczny tyłeczek, plaski brzuszek, wąziutka talia, biuścik nieduży ale śliczny, taki dziewczęcy; buzia nie do końca może w moim typie ale sympatyczna; panna ładna choć superentuziastyczne opinie niektórych kolegów wydaja mi się nieco przesadzone.
Panna bardzo się stara; francuski bardzo przyjemny, sex tez bardzo miły, sprawia jej to przyjemność albo jest świetną aktorką. Po strzale nie wybiegła do drugiego pokoju pisać sms-y tylko przytulia się do mnie i chwile sobie poleżeliśmy gawędząc o tym i owym. Zupełnie przypadkiem pannie wyrwało się ze w maju pisała maturę gdzieś pod warszawa wiec nie sadze żeby była długo w branży rozrywkowej co sugerował jeden z kolegów

generalnie bardzo udane spotkanie; polecam; może wrócę, choć jest jeszcze tyle innych szczytów do zdobycia :-)

Magnus1

Magnus1

Stary wyjadacz

• +users
  • 265 postów
Byłem po raz drugi sprawdzić postępy pani policjant i tym razem wystawiam dobrą opinię przyznając rację twórcy wątku. Karina jest raczej nowa w branży ale miała dobrego trenera a poza tym lubi autentycznie sex. Teatralne gesty wcześniej opisywane to pewno wynik stresu w nowej robocie. Umówić się jest trudniej (duży ruch?) ale warto poczekać na swoją kolejkę, komunikacja przez SMSy

Karina była ubrana w gustowny kostium kąpielowy w czerwonym odcieniu, subtelnie pachnąca perfumami, namaszczona balsamem, w czarnych szpilkach :>

Jak to policjantka aresztowała mnie zaraz na wejściu i odprawiła pod prysznic, w łazience uwagę zwraca stos kilkunastu ręczników czekających na kolejnych aresztantów, w pokoju, przed przesłuchaniem do wyboru woda albo cola

Zaczęliśmy od 6/9, szparka wrażliwa, czysta, wygolona, szybko się nawilża, laska delikatna, mokra, z elementami GG, miałem spore ciśnienie więc szybko skończyłem w jej ustach, na finiszu pomogła sobie ręką, ładunek gładko połknięty bez grymasu a wcale o to nie prosiłem

Po małej regeneracji akcja właściwa: klasyk, piesek i jeździec z pełnym zaangażowaniem dziewczyny. Drugi spust w niej w gumce. Karina nie pali, całowanie się z nią to przyjemność, ma w sobie dużo ciepła i naturalnego uczucia, jest spontaniczna :)

Godzinka zleciała błyskawicznie, 200 złotych płatne przed wyjściem

Moja subiektywna ocena tego spotkania to 9/10, jedyne zastrzeżenie mam do obcych w mieszkaniu, w trakcie akcji pojawił się kolejny szwagier i na koniec czekałem na wolną łazienkę

Wielbicielom GFE szczerze polecam :)

Chris03

Chris03

Bywalec

• +users
  • 141 postów
Kolega Magnus1 wspominał o stroju Policjantki, więc mamy kolejny aktualny link Kariny. Zdjęcia z poniższego linku są dużo autentyczne i bardziej ukazują walory Kariny niże pozowane w liku powyżej. Lecz to moja subiektywna opinia.

Sex Karina - tel: 518-220-829
Wiek: 20, Włosy: brązowe, Oczy: zielone, Wzrost: 170 cm, Biust: 2, Cena: 200/h

spamik999

spamik999

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Miałem przyjemność odwiedzić ową divę ostatnio. Więc zdam relację.
Kontakt bezproblemowy. Miejscówka ogólnie już pisana Próżna. 1 telefon - ustalanie warunków, 2 telefon potwierdzenie pół godziny wcześniej, 3 telefon pod blokiem i ... tutaj musiałem chwilkę poczekać - było to z 5 min więc nie narzekam. 4 telefon że już ogarnęła się i wbitka.
Lokal. Zacznę od tego że to stara kamienica przy metrze, gdzie zaraz przy bloku budowlańcy prowadzą prace. Bałem się że będę działał z divą w rytm młota i koparki (niesłusznie). Wbitka na klatkę a tam parę kondygnacji do przejścia.
Wchodzę do środka. Karina ubrana w szpile i fajną bieliznę. W tych szpilach jest naprawdę dość wysoka. Lokal nie powala ale łóżko sprawne.
Opis Kariny: Młoda, chudziutka, zgrabna, pierś jedynka. Proporcje OK. Buziak i do kopulodromu. Tam potwierdzam warunki i jazda. Najpierw FBG - bardzo fajne dość głebokie. Strzał i połknięcie - "+". Nabierając sił poprosiłem o masaż - który dostałem ( dostałem mizianie po plecach ale przecież nie przyszedłem po masaż więc nie narzekam). Później wskrzeszenie zawodnika i ponowna akcja. Tutaj klasyk i kończenie od tyłu. Przyjemnie-naprawdę.
Kasa po. Czy wrócę? nie wiem, może później. Ale to nie dlatego że mi się nie podobało a dlatego że dopiero zaczynam z divami i chcę zobaczyć co mogę otrzymać od innych.
Oceniając
Kontakt: 9,5/10 (mimo że musiałem chwilkę czekać)
Uroda: 9/10 (proporcje ok, zgrabna, młoda)
Francja: 8,5/10 (poprawnie, bez narzekań, reagująca na prośby)
Sex: 8/10 (klasyk i od tyłu poprawnie, reszty nie próbowałem)
Lokal: 6,5/10 (przydałoby się odświeżenie)
Atmosfera: 8,5/10 (rozmowa poprawna - o dupce maryni ale głebszych tematów nie ma co się spodziewać)

Pozdrawiam
Spamik

mladychlapec

mladychlapec

Świeżak

• user
  • 2 postów
W pełni zgadzam się z oceną Chris03.

Bylem u Kariny.

Ustawka: 7

Uroda - szczupła,bardzo zgrabna,na twarzy niebrzydka

Twarz: 5, wygląda trochę dziwne

Cialo : 7, -1 małe cycki

FBG: 5, płytki częste wspomaganie rączkami

Sex: 5

Hygiene: 4

Nie Wroce.

Panowie miałem powstrzymać się od komentowania, ale zamurowało mnie gdy zobaczyłem jej nowe ogłoszenie:

Modelka Karina tel: 518-220-829

Po prostu mnie oczarowała [zdjęciami] wykonanymi w naturalnym plenerze pokoju. Niesamowite!!! i na tym ochy moje się kończą.

Kolego daleko słowa rzucasz. Aby zdetronizować kogoś, potrzeba czegoś więcej niż rewelacji, tym bardziej Darię sama rewelacja nie wystarczy, potrzeba rewolucji. A tu nie ma ani rewelacji, ani rewolucji. Gdybym miał oceniać dziewczynę za całokształt, nie wnikając w umiejętności, w atmosferę, w podejście do klienta. To dziewczyna najprawdopodobniej ukrywa swoje nabyte doświadczenia, maskuje złe nawyki, dopasowując się do nowych standardów jakie panują na Próżnej. Stara się i na tym wystarczy moja ocena. Gdybym miał trafić ponownie pewnie bym już nie trafił, dla mnie było bez rewelacji, bez rewolucji. Od dziewczyna jakich setki mija się idąc chodnikiem. Powyższe opinie są odrobinę ubarwione, czemu nie należy się dziwić. Każdy z nas inaczej postrzega piękno i inaczej podchodzi do spotkania.

Wkleiłem aktualny link gdyż mi szczęka opadła jaki trzeba mieć talent fotograficzny alby zrobić tak rewelacyjne zdjęcia. Uważam że daleko jej do Darii i jeszcze musi dużo się nauczyć, lub zmienić swoje złe nawyki z innych bałaganów aby dopasować się do standardu Darii czy Kamili.

Jest to opinia subiektywna i życzę Karinie jak najlepiej, dla mnie bez rewelacji, bez rewolucji, a nad atmosferą powinna mocno popracować gdyż nie każdego można oczarować w taki sam sposób.

PICAAD

PICAAD

Praktykant

• +users
  • 32 postów
Ustawka za pomoca sms bez problemu, dobry kontakt. Lokal to stara kamienica, 2 kolezanki, kolejka do kibla, mi takie warunki nie odpowiadają, nie potrafią się zrelaksować.
Sama dziewczyna bardoz zgrabna, małe piersi ale ladnie komponują sie z ciałem, narpawde ładnie wygląda. Twarz też całkiem miła, szkoda ze krotkie zabki :). Powinna częsciej myć włosy.
FBG przyjemny, całkiem głeboko potrafi, kilkanscie minut zabawy i zero zmeczenia z jej strony. Fajne widoki od przodu z rozlozonymi nogami oraz od tylu - dupeczka przyjemna. Finał w buzi, nei wiem czy połknęła bo na tym mi nie zalezy.
Ogolnie mila dziewczyna, ale ze wzgledu na klientow w pokojach sasiednich nie wroce. Trche czułem si ejak w burdelu a nie prywatce.

piotr255

piotr255

Praktykant

• +users
  • 12 postów
A mnie panna wystawiła.Ustawka bez problemu 2 telefony i po 20 min poczta.Nie ładnie

ksks

ksks

Świeżak

• user
  • 7 postów
Byłem u Kariny jakieś 3 tygodnie temu.

Lokal: stara meta jest wrażenie jakby wszyscy lokatorzy wiedzieli po co się idzie. Czasem mija się czekających szwagrów w kolejce pod blokiem, bo w lokalu są chyba ze 4 dziewczyny (Kamila, Kaja, Karina i Sandra). Rotacja naprawdę duża.

Ustawka: 9/10 - nie miałem wtedy problemu

Uroda 8/10 - bardzo zgrabna, szczupła i wysoka

Twarz: 6/10 - na pierwszy rzut oka ładna, ale nie powala urodą, jednak z bliska twarz wydaje się być dużo ładniejsza. Chyba taki typ urody.

Ciało : 8/10, małe piersi, ale naprawdę ładne i delikatne

FBG: nie chciałem więc nie było

Sex: 8/10 - bez problemów różne pozycje

Atmosfera: 9/10 - jeśli gra to naprawdę bardzo dobrze

Diva fajnie się całuje, dostaje gęsiej skórki (ciekawa reakcja), trochę przeżywa akcję. Namawia do kolejnego razu. W moim przypadku dwa zjazdy w klasyku z uśmiechem na ustach.

Wrócę na pewno, było to naprawdę udane spotkanie.

zly99

zly99

Bywalec

• +users
  • 248 postów
Byłem u Kariny, dziś po raz 4, wcześniej na Próżnej 5. Teraz na Łuckiej 18, ten sam lokal gdzie przyjmowała pani Monika

Na pytanie co się stało z Próżną 5, Karina mi odpowiedziała że był konflikt między dziewczynami a właścicielem i coś tam jego żona zrobiła i musiał lokal zamknąć :| Nie pytałem o Darii czy Kamili bo niechciałem zepsuć atmosfery będąc u niej pytawszy o innych dziewczynach, ale można domyśleć że chyba są w samej sytuacji, więc mam wątpliwość co do odejścia Darii z tej pracy.

Wracając do Kariny, najpierw nowe ogłszenie, nowe zdjęcia:
http://www.odloty.pl...rina/50480.html

Nie miałem problemów z umówieniem się z Kariną. Jest konkretna, jak jest zmiana to informuje przez sms. Też nie świadczyłem że nie dba o higienę, na spotkaniach ze mną zawsze była świeża i pachnąca.

Lokal teraz na Łuckiej 18, nowe budownictwo, mieszkanie porządne, czyste, kto był u Moniki, to ten wie.

Karina jest dla mnie bardzo ładna, na pewno mój typ, takiego typu urody zawsze szukałem. Duże oczy, długie miękkie włosy, ładna sylwetka, młode ciałko, długie zgrabne nóżki, naturale piersi, skóra gładka miła w dotyku i jest wysoka, tym bardziej w szpilkach. Zawsze przyjmuje w bieliźnie, sexy!
Co do umiejętności w łóżku to nie mega super ze względu na to że od niedawna się zaczynała, nie ma dużo doświadczeń ale z czasem to się nauczy. A że nie jestem dużo wymagający więc dla mnie ok. Tylko prośba do Was, Panowie, nie zepsujcie tej perły, bądźcie mili dla niej!
Atmosfera bardzo miła, można rozmawiać o różnych tematach, ładny ma uśmiech, te spojrzenie w oczy...
Dziewczyna nie pali i to dla mnie też plus.
Karina jest dla mnie po prostu idealna i szczerze ją polecam, pewnie ją jeszcze odwiedzę i to nie raz.

Użytkownik zly99 edytował ten post 19 październik 2011 - 22:42

janekxxl

janekxxl

Świeżak

• user
  • 1 postów
Też byłem na Łuckiej 18. Jedna rzecz jest kontrowersyjna. Karina rewelacyjnie obrabia kiełbasę. Naprawdę rewelacyjnie i z połykiem. Jak ktoś mówi, że bierze płytko i wypluwa, to nie wierzę. Jest grzeczna, miła i zmotywowana :).

mocjaelement

mocjaelement

Świeżak

• user
  • 3 postów
dzis bylem u Kariny i uznaje ja za lige mistrzow

wyglad 11/10 - jest po prostu boska, jedna z najlepszych dupek jakie kiedykolwiek widzialem, niektorym moze przeszkadzac biust skromnej wielkosci, dla mnie to zaden problem, trafila w moj gust idealnie, sliczna buzia, tyleczek, figura
oral 10/10 - mistrz, gleboko, z dopychaniem, lizanie i ssanie jajek, 69 po wszystkim polyk i uwodzicielski usmiech
sex - 8/10 ale to raczej przeze mnie bo nie bylem w najlepszej formie, ale cierpliwie i skutecznie mi pomagala, przerobione klasyk, jezdziec, od tylu - widok jej dupki niezapomniany
atmosfera 10/10 - bardzo mila, usmiechnieta dziewczyna, mozna na luzie pogadac z humorem w tle
lokal 8/10 - duzy apartament, sa wspolokatorki ale nie widac i nie slychac, duza lazienka, pokoj z duzym i wygodnym lozkiem, brakowalo jedynie luster

200 platne po wszystkim, gadka, usmiech, buziak na dowidzenia i zaproszenie na przyszlosc - na pewno skorzystam

Magnus1

Magnus1

Stary wyjadacz

• +users
  • 265 postów
panna już robi na dwie zmiany :oczko:

Atrakcyjna Modelka 508-941-660

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych