Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nina Vip, 690-146-791namiętne młode dziewcze

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

marseli

marseli

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Numer telefonu: 690-146-791

Wczoraj wieczorem upatrzyłem sobie kilka młodych div z mojej okolicy i niezrażony wcześniejszą porażką (opisaną też tu na garso) do jednej z nich ostatecznie trafiłem – Nina VIP

Umówienie standardowe, dwa telefony (tym razem zapytałem czy zdjęcia są jej), rozmowa konkretna i na luzie. Lokalizacja - nowy blok przy ulicy Egejskiej. Panna otwiera w eleganckiej bieliźnie. Robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Jest bardzo młodziutka – nie pytałem jej o wiek, ale ja daje jej maksymalnie 20-21 lat. W czasie rozmowy dowiedziałem się, że studiuje. 

Lokal 8,5/10 Nowy blok, w środku jest cicho i czysto. W łazience wanna z prysznicem. Trochę przymały ręcznik, ale dałem radę.

Ciało 9/10 Dla mnie super - młode, prawie idealnie w moim guście. Dziewczę ani niskie, ani wysokie takie w sam raz, cycki zajebiste, jędrne - bardzo fajna dwójeczka (gdyby była 3 lub większe dałbym 10/10). Poza tym pachnąca, zadbana, skóra delikatna jak aksamit, cipka cudowna, ciasna. Miód, malina po prostu. I ten tyłeczek…

Uroda 8/10 Można użyć określenia ładna. Im więcej czasu z nią spędzałem tym bardziej mi się podobała.

FBG 9/10 Cudnie, robi to tak jak uwielbiam, perfekcyjne wyczucie, delikatnie, mało rączki, dużo polotu i zabawy

Sex 9/10 Przerobione kilka pozycji, zdecydowanie najlepsza to od tyłu (ahh te widoczki), cały czas jest namiętnie, fajnie się wczuwa

Atmosfera 8/10 Panna na początku trochę spięta i stremowana, ale miła - mam wrażenie, że to jej początki w tej branży, co ważne zero grymaszenia i patrzenia na zegarek

Ogółem mocne 9/10 Tym bardziej się cieszę, że przyjmuje blisko mojej pracy. Mam nadzieję, że dziewczyna pozostanie taka jaka jest teraz - miła i naturalna, nie zmanieruje się i nie spuści z tonu.

Wspomniane oferty

Nina Vip - 690146791

alexs
Re: Nina Vip, 690-146-791

alexs

Świeżak

• user
  • 9 postów

Panna występuje również pod poniższym linkiem.

http://www.odloty.pl...-23/127477.html

Telefony:

690 146 793

690 146 791

Zachęcony opinią szwagra powyżej, udałem się na spotkanie z tytułową bohaterką.

Ustawka standardowa, 2 telefony, Egejska 17 przy Bonifacego.

Zdjęcia na pewno autentyczne, wiek na pewno też, dałbym spokojnie z rok mniej.

Panna jest naprawdę ładna, jest czarująca, uwodzicielska, dużo się uśmiecha, potrafi "zakręcic" facetem. Otwiera drzwi ubrana jak na zdjeciach. 

Wyczułem delikatny wschodni akcencik, w rozmowie przyznała (wprawdzie niechętnie) że jest z Ukrainy.

Lokal 9/10  - nowy blok, czysto, cicho (miałem wrażenie że poza nami nikogo nie było chociaż na spotkanie umawiała telefonistka lub koleżanka). Punkt odejmuję za dramatycznie mały ręcznik.

Ciało 8/10   - wszystko na swoim miejscu, chociaż panna nie należy do chudych, biuścik "zadziorna dwójeczka", natomiast jej jędrna i zaokrąglona pupcia to po prostu poemat :-P  

Godna polecenia wszystkim amatorom tyłeczków.

Sex 6/10   - Mimo bardzo sympatycznego podejścia wyczuwa się doświadczenie i rutynę. Warto potwierdzic na miejscu usługi bo telefonistka obiecuje znacznie więcej.

Panna się nie całuje. Pocałunków też nie ma, to co proponuje to bardziej muśnięcia ust o usta. Używa oliwki, więc wcale taka ciasna nie jest. Najlepsze widoki od tyłu. 

FBG 8/10  - Bardzo fajny FBG, na mokro, z elementami GG, na prośbę również z okolicami. Brak możliwości strału w usta. 

Atmosfera 7/10   - Na początku bomba, później trochę gorzej. Byc może dlatego że była już zmęczona poprzednimi spotkaniami i widac było ze zależy jej abym jak najszybciej kończył. Fakt że raczej startuję na dłuższych dystansach.

Panna na pewno nie jest spięta, zachowuje się swobodnie i jest pewna siebie. Nie są to też jej początki w branży, jak sama przyznała pracuje od września'13.

W związku z tym trochę trudno uwierzyc aby bohaterka nie miała jeszcze garso-kartoteki. Byc może występowała pod innymi nickami stąd prośba do modów o ewentualne połączenie wątków. 

Mimo wszystko spotkanie oceniam jako udane. Panna sympatyczna, naturalna, nie gada głupio ani ponad miarę, jest kobieca, inteligentna, czarująca. Godny polecenia punkt na mapie Warszawy.

Wspomniane oferty

Angelina Debiut 23 - 690146793
Nina Vip - 690146791

alexs

alexs

Świeżak

• user
  • 9 postów

Gwoli kronikarskiej dokładności - 

pojawiły się nowe zdjęcia panny z nowym numerem o dwa "oczka" :)

telefon :

690 146 793

http://www.odloty.pl...-23/127477.html

Wspomniane oferty

Angelina Debiut 23 - 690146793

postpf

postpf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

nasza Pani ... ma koleżankę /chyba jest to zresztą opisana wczoraj Lilly Debiut - ale w takim razie nie jest to jej jedyny anons/

ja byłem tutaj http://www.odloty.pl...iut/128633.html

Dużą zaletą jest fakt, że Pani przyjmuje od 2 dni - doskonale reaguje na wszelkie pieszczoty

Panna ... ładna, bardzo przyjemne ciało, fajne piersi.

Da się wyczuć rodzaj zakłopotania czy nieśmiałości ... co dla mnie zadziałało na plus.

i kilka cyferek:

Lokal - 9/10 

Panna - 9/10 /mnie bardzo podpasowała/

FBG - 7/10 /stara się i z pewnością będzie lepiej/

Sex - 8-9/10 /fajnie reaguje/

Atmosfera - 8-9/10 

Z całą pewnością wrócę i tym samym polecam

Pozdrawiam

he999

he999

Praktykant

• +users
  • 12 postów

http://www.odloty.pl...vip/127483.html

Niestety nie podzielam zachwytu powyżej być może jestem za bardzo wymagający, albo średnia stolicy mocno spadła poniżej średniej...

Lokal - nowy blok na Egejskiej za co plus minus iż w nie jesteśmy sami co daje nam wynik 4/10

Pani - plus za pupę reszta dla mnie średniawka - zostałem na ciśnieniu 4/10

Akcja - brak pocałunków za co duży minus, lodzik średnia stolicy poprawnie ale szału nie ma GG - nie zaznacie, akcja stara się aktywna i podatna na sugestie. 5/10

Dla mnie na raz, na ciśnienie które miałem...

Użytkownik hermes999 edytował ten post 30 marzec 2014 - 23:05

boss69

boss69

Bywalec

• +users
  • 116 postów

Także odwiedziłem Panne 

Umówienie dwa telefony 10

Parking miejscówka Ul Egejska byłem ok 13 nie było problemów z parkowaniem -10

Lokal-,warunki -czysty recznik , żele do wboboru płyn do ust  -10

Panna 

buzia raczej przeciętna lekki trądzik na cerze -6

Ciało w opakowaniu super , ubrana była w czarną mini szpiliki koszulkę taki  office style -8

Klęka i robi ci laskę ale nie do  końca , spust na ciało 

sex - zaangażowanie wszystkie pozycje przerobione -10 

oral -8 mokro trochę ją chciałem docisnąć oponowała 

Panna bardzo uśmiechnieta i miła nie jest Polką  lekki akcenta ale to nie ważne 

ogółem dla mnie do zaliczenia na jeden raz, cena adekwatna 200 zł 

Przy drugim razie trochę mnie ponaglała że już musze kończyć miałem wrazenie że jej szybciej mija godzina czyli ok 45 nimut 

Użytkownik boss69 edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 15:23

odwabxe

odwabxe

Stary wyjadacz

• +users
  • 395 postów

Wszytsko jest kwestią podejścia, ja z bohaterką tematu znalazłem porozumienie i było naprawdę fajnie.

Oczywiście można narzekać, że może ma ciut za duży nosek, ale poza tym to fajne sprężyste młode ciało z naturalnym nie za duzym biustem, dziewczyna jest zadbana, czysta i pachnąca. 

W krótkich słowach - bardzo udane spotkanie gdzie skes był naprawdę namiętny, FBG poprawny (minus za brak strzału w usta).

Podsumowanie punktowe:

Umówienie się 9/10

FBG 8/10

Klasyka 9/10

Atmosfera 9/10

Może kiedyś powtórzę.

M.D.

M.D.

Otrzaskany

• +users
  • 66 postów

i ja ostatnio zawitałem do Angeliny vel Niny

pani zza wschodniej granicy, młoda, miła, usmiechnięta

Umówienie , dojazd i parkowanie bez problemu. Nowe budownictwo, mieszkanko ok.

Akcja zaczyna się od tańca, striptizu i ogólnego macanka :)

potem płynne przejście do FBG - brak możliwości sputu do buzi, całkiem głęboki na mokro ;)

po pierwszym razie chwila odpoczynku i ponowne zaloty z przejściem do klasyka. Przerobione kilka pozycji bez marudzenia. Panna ochoczo podskakuje na jeźdźca i nie męczy się szybko. Fajne widoki zarówno od przodu jak i na pieska.

Czy wrócę - możliwe. Za 200 plnów całkiem dobra miejscówka jak dla mnie.

Cyferki:

panna 7,5

oral 8

klasyk 9

mieszkanko 9

cena adekwatna ale duzym plusem bylby spust do buzi i glebszy oral z okolicami

Czołem

wysokipablo

wysokipablo

Bywalec

• +users
  • 194 postów

Jestem amatorem jędrnych i zaokrąglonych dupeczek mam na tym punkcie pierdolca,więc i ja się skusiłem. :zeby:

Byłem z miesiąc temu ale jakoś umknęło mi, by ją opisać.Nie dlatego że nie zapadła w mej pamięci ale ostatnio pewne niecodzienne zdarzenie jakie mnie spotkało nie daje mi spokoju i mam sporo na głowie. :unsure2:

Co do Niny to tyłeczek faktycznie śliczny i nie mogłem się od niego oderwać. :zeby:

Panna uśmiechnięta, przyjemne ciało buzia raczej przeciętna.

Sex-Przerobione kilka pozycji zdecydowanie od tyłu świetne widoki  i fajnie się wczuwa.Jednak mimo tego wyczuwa się rutynę,nie ma namiętnych pocałunków i coś mi brakowało.Chyba tego co miałem ostatnio z Fatimą,czyli sexu jak z kochanką i prawdziwą orgię. :blum: 

Dziewczyna przyjmuje od rana do późnych godzin nocnych i czułem już u niej lekkie zmęczenie.

Ogółem dla mnie na jeden raz bo w tej cenie jest kilka ładniejszych i dużo lepszych Div dla mnie było jakoś tak beznamiętnie może miała zły dzień albo jestem zbyt wymagający sam nie wiem.Na pewno się starała i złego słowa nie mogę powiedzieć ale chyba nie moje klimaty.

Cyferki

Lokal 9/10

Panna 8/10 plus za tyłeczek 

Sex 7.5/10 jak dla mnie beznamiętnie 

FBG 8/10

Ave!

odwabxe

odwabxe

Stary wyjadacz

• +users
  • 395 postów

Link: http://www.odloty.pl...-23/127477.html

Zaliczona drugi raz, zresztą jej koleżanka z lokalu też o czym w innym wątku.

Na plus to, że dziewczyna dobrze porpowadzona daje z siebie pełny ogień i naprawdę to był godzinny maration seksualny. FBG rewelacyjne, na mokro z okolicami, zmienne tempo, głęboko, łzy z oczu ale dziewczyna się bardzo starała.

Klasyka - mega, no ta jej pupa jest tak niesamowita, że pozycja od tyłu w róznych konfiguracjach daje sporą frajdę.

Atmosfera - ona się stara grać dziką kotkę i trochę jej to wychodzi, generalnie jest dla mnie bynajmniej super miła.

Gdyby był dostepny strzął w usta byłaby bardzo wysoka ocena a tka tylko, albo aż 8/10 za całokształt.

waldemar76

waldemar76

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

Panna nie za wysoka,ale i nie kurdupel, twarz przeciętna, ciało ok 7/10 Higiena zachowana 9/10 Trochę zawstydzona, trochę niepewna w poczynaniach,ale jest to raczej plus, dodaje jej to uroku. Oralny dużo starań panna włożyła abym był zadowolony, podatna na sugestie 8/10 Seks w różnych pozycjach, bez grymasów, z zaangażowaniem, bardzo przyjemnie 9/10 Atmosfera miła, czułem się jak mile widziany kumpel 10/10

daro2000

daro2000

Praktykant

• +users
  • 40 postów

Zachęcony opiniami szwagrów postanowiłem odwiedzić bohaterkę tematu, 

Muszę podzielić pozytywne opnie przedmówców.

z kronikarskiego obowiązku kilka informacji:

telefon niestety odbiera telefonistka, a nie ona dlatego dopiero na miejscu się okazuje ze ma silny wschodni akcent, nieprzypadkowo 

mieszkanko w nowym budownictwie czyste, na parterze, w lokalu nawet jeżeli ktoś był to nie za bardzo dało odczuć się jego obecność

panna http://www.odloty.pl...vip/127483.html zdjęcia jak najbardziej jej, wiek bliski zadeklarowanemu, 

przyjmuje seksownie ubrana: szpilki, pończoszki, gorsecik 

piersi sympatyczna 2, sprężyste miłe w dotyku, figura widać kilka kilo za dużo ale jest nawet bardzo ok , twarz może nie piękność ale nie miła sympatyczna, 

oral bez marudzenia, spełni wszystkie sugestie, można dopychać,

seks kilka pozycji dużo lepiej niż inne panny w tym przedziale cenowym, a nawet kilka za 300 i 400

Nie obcina na czasie, wydaje miłe odgłosy podczas stosunku

Ogólnie polecam, jedyny zonk to płatne przed

fotografkwiatuszka

fotografkwiatuszka

SAPER

• +users
  • 1004 postów
Panna przyjmuje na Egejskiej 17b.  Atmosfera dziwna, dziewczyna niby uśmiecha się i jest przyjazna, ale ma swoje twarde reguły, których nieprzestrzeganie może skończyć się, hmmm, zapewne wyproszeniem delikwenta? :)  W każdym razie po badawczym obejrzeniu klienta dziewczyna żąda zapłaty przed spotkaniem, raczy czymś do picia oraz kubeczkiem do płukania ust i zaprasza do łazienki. Czyli jak u lekarza...

Sama panna wypada dość przeciętnie.  Buzia ze związanymi włosami i wąskimi ustami średnio.  Ocena 5/10.

Figura lepiej, ale nie powala.  Piersi małe, skierowane na zewnątrz, dość jędrne o zgrabnych sutkach.  Całkiem inne niż na zdjęciach...  Dość szerokie stopy i uda, wystający już brzuch - parę kilo do zrzucenia.  Tłuszczyk rozłożony równomiernie - nie razi wprawdzie, ale panna nie jest chuda.  Fajne lekko zarysowane żebra.  Ocena 6,5/10.

Pierwsza połowa: lodzik.  Tu jest dość dobrze, ale niestety mocna tendencja do pomagania sobie ręką.  Dość wilgotno i głęboko; lizania jąder brak.  Brak strzału do buzi - panna rozbrajająco twierdzi, że trzeba było się pytać. Nie wolno wkładać palców do cipki.  Niestety, atmosfera siada mimo dość nawet ładnych widoków wijącego się młodego ciała...  Ocena 6,5/10.  Minetka możliwa, panna jest higieniczna.  Duże i wystające wargi sromowe, śliczny anusik :)  Dodać trzeba na plus, że dziewczyna pieści klatkę liżąc ją i całując, ocierając się seksownie - ten element jest pozytywny.

Druga połowa: seks waginalny.  Po wytarciu penisa licznymi chusteczkami na mokro i sucho panna zabiera się do loda wstępnego.  Sam seks dość przyjemny; podobnie jak przy lodziku dziewczyna wije się seksownie, prowokując i wystawiając tyłeczek - trzeba przyznać, zgrabny - tak więc atak od tyłu :)  Nie testowałem wielu pozycji; Nina/ pozwala poczuć się odrobinę jak z kochanką albo dziewczyną.  Ocena 7/10.  Niestety dziewczyna mocno nawilża siebie i penisa żelem.

Na koniec dziewczę poczęło zachowywać się bardzo swobodnie, niczym dobra koleżanka - ale brakowało mi jednak tego zachowania podczas spotkania.  Raczej nie polecam, może dla klientów typu machismo...

Psychoanalizator

Psychoanalizator

Praktykant

• +users
  • 24 postów

O ... wiedziałem że gdzieś widziałem ten temat. 

Z góry zaznaczę że ogłoszenia jakoś z poczatkiem wakacji zniknęły tak jak i panna. :( I z tego powodu mi jest bardzo przykro, ale gdyby ktoś coś wiedział ten tego co się z nią dzieje - dajcie znać. 

Do rzeczy. 

Jakoś tam wiosna lato bywałem kilka razy. Dziewczyna od początku mi przypadła do gustu, ja jej też co było zauważalne bardziej niż bardzo :) W to mi było graj, byłem w stanie spotykac się tylko z nią bo wychodziłem naprawdę usatysfakcjonowany.

Była niczym wiosenny powiew wiatru po długiej śmierdzącej zimie. 7niebo, 8cud świata, i wszyscy święci :D

Urodą mnie ujęła, a głównie figura, coś a'la Lexi Diamond. Taka fajna pupa, zgrabna, wypięta, z delikatną lordozą, do tego w sumie mała, jak na moją dłoń, i pasowała, tak jak młodzieńcze cycki. 

Najważniejsze to było to skąd pochodziła i kilka cech twarzy które mnie zauroczyły - więc kurwa laurka, a jak! 

Seks z nią był dla mnie bardzo namiętny, chwilami do przesady bo wolę ostrzejsze akcje, ale ostatecznie pozwalała mi na wiele, czasem dając do zrozumienia że jest jeszcze młodą delikatną damą i żebym ją oszczędził mimo że jej się podobało jak dominowałem. . . jak sobie przypomnę...ehh.. 

Chata - 8/10 mała spółdzielnia na Egejskiej niedaleko kebaba,  czysto , cicho miło i przyjemnie.

Kobietka 9/10 - mój typ i nic wiecej nie powiem

FBG - 8/10 zadnegogg itd ale dla mnie wystarczająco by dac takąocenę. 

SEKS -9/10 do dzis jak wspomnę, to się uśmiecham, bo jak Nina się rozkręciła, to nie było oporów.

Atmosfera 10/10 koniec kkropka. 

Ja 9/10 - zawsze. dawałem jej radosc z tego co nie za bardzo lubiła robic, lecz musiała. . . i pewnie dlatego zrezygnowała.

helzapoppin

helzapoppin

Bywalec

• +users
  • 136 postów

Ahoj!

Ustawka standardowa i bez odchyleń - 2 telefony na numer umieszczony w temacie wątku. Zdjęcia autentyczne, ale chyba nieznacznie podrasowanie na korzyść fotografowanej.

Dziewczę jest Ukrainką dorabiającą w Polsce. Ma około 21-23 lat. Urzęduje wraz z koleżanką na ul. Egejskiej 17B na Mokotowie. Koleżanki nie zidentyfikowałem. Problemów z parkowaniem nie odnotowałem.

Jest ładna, nawet bardzo ładna. Ma piękne ciało, świetne jędrne piersi (między C a D), długie nogi i ładną buzię. Jej figura jest niemalże idealnie proporcjonalna.

Jest również miła i grzeczna.

Mieszkanko - 7/10. Wanna, jeden żel, kopulodrom urządzony po spartańsku, ale przecież nie przychodzimy do dziewczyn podziwiać produktów z najnowszego katalogu wysyłkowego Ikea, nieprawdaż? W jednym z pomieszczeń zauważyłem plastikową zasłonkę zamiast drzwi.

Początek akcji oceniam na 6/10. Dziewczyna delikatnie pocałowała mnie kilkakrotnie w usta, mile drażniąc dłonią mój członek. Ale w pewnym momencie, działając na pewno w dobrej wierze, zaczęła wykonywać dość dziwaczne ruchy, przypominające kombinację tańca solo z ocieraniem się. Wiem, że w ten sposób zachęca do dalzej zabawy, ale mogłaby sobie odpuścić ten numer, gdyż jest on niezamierzenie śmieszny i wzbudza jedynie grymas zdzwienia zamiast pożaru w lędźwiąch.

Przerobiłem misjonarza, pieska i jeźdźca. Tę ostatnią pozycję polecam miłośnikom ekscytujących widoków. Seks waginalny oceniam na 7/10.

Dziewyczyna ma wygoloną muszelkę z niewielkim, tyciuśieńkim przerostem wargi sromowej, który jest niemalże niezauważalny. Jej łono jest czyste i pachnące, a w smaku - bardzo soczyste.

Seks analny odpada.

Fellatio połączone z lizaniem jąder (miłośnicy rimmingu będą zawiedzeni) przyjemne, raczej subtelne, bardziej w klimacie GFE niż gorącego wieczoru z Sashą Grey. Dziewczyna odmówiła połknięcia nasienia, ale pozwala za dopłatą w wysokości 100 PLN wystrzelić na swoją młodą, niewinną buzię. Zabawy oralne wyceniam w sumie na 6/10.

Po wytrysku i ablucji usłyszałem pytanie: "Kiedy zaprosisz mnie do siebie?".

Diva odznacza się subtelnością i delikatnością. Nie nadaje się na żer dla zwolleników hardcore'u.

Po wizycie, a miała ona miejsce w marcu, niemal następnego dnia doznałem ataku grypy żołądkowej, która powaliła mnie na kilka dni. Nie twierdzę kategorycznie, że doznałem jej wskutek obcowania z wydzielinami tej jakże miłej dziewczyny, ale niestety nie mogę wykluczyć takiej możliwości.

Udanych łowów, Panowie! Taniu, Olgo, Nataszo czy też Tamaro, nie zmanieruj się nam i pamiętaj o zwalczaniu bakterii!

Użytkownik helzapoppin edytował ten post 22 wrzesień 2014 - 19:56

odwabxe

odwabxe

Stary wyjadacz

• +users
  • 395 postów

Przepraszam ale kogo obchodzi co robiłeś w marcu, pół roku temu skoro dziewczyny nie ma wśród aktywnych div obecnie...kronikarz romantyk kurka się znalazł.

Ostrzeżenie! (dodane przez: andrzejandrzej)

A wystarczyło przecież zgłoszenie, po co dodatkowo takie sprzeczne z regulaminem posty?

Zapoznaj się z regulaminem forum i regulaminem działu opinii
10% ostrzeżenia i 10 dni zakazu pisania.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 23 wrzesień 2014 - 21:04

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych