Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

masaź z fajną usportowioną masażystkąfajny masaż i cos ekstra

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

bacillus1111

bacillus1111

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Numer telefonu: 721-419-173

Witajcie masaż znaleziony na wrocławiaku oto link http://www.wroclawia...lkiem_nowa.html
ul piastowska (grunwaldzki), z parkowaniem nie bylo problemu, przyjmoje wspolnie z eromasażystka, 
troche problemy z dodzwonieniem sie, bo tydzien probowałem ale było warto. Na poczatek cos
do picia, potem prysznic i na stół. Przede wszystkim fajne usportowione ciało masażystki, te ponetne posladki no widac ze dziewczyna bardzo dba o kondycje, a brakuje niestety takich dziewczyn na rynku bo zawsze lubiłem fittneski ;-) wiek 30+, 
mialem opcje 1,5 godz z ktorej 1 godzina byl to prawdziwy masaż, nie było to mizianie ;-))
 potem przeszlismy na łózko  i tam miala miejsce akcja własciwa, czyli wspolne pieszczoty, 
loda robila bez gumki a potem gumka i do końca, o inne opcje nie pytałem te standardowe 
mnie usatysfakcjonowały w 100%

- mieszkanie w porzadku, łazienka schludna 7/10
- panne ciezko mi ocenic obiektywnie, bo takie uwielbiam a z racji ze nie ma ideałów to 9/10
- nastruj, muzyka, świece, przyciemnione swiatło 8/10

fajnie sie z nia rozmawiało tak na luzie, co rozluzniło atmosfere

Nie znalazlem numeru na stronie ale jak by juz gdzies sie uchował a ja go nie dostrzegłem  to prosze o polaczenie tematow

gwyn77
Re: masaź z fajną usportowioną masażystką

gwyn77

Świeżak

• +users
  • 10 postów

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=134095

Adres ten sam. Klatka straszy, mieszkanie już trochę mniej, choć szału nie ma. Taka domówka, a nie salon masażu. Pani ze zdjęć, nawet w tej samej spódniczce mnie przywitała. Wygląda dobrze. Ciało mięsiste, pachnące. Najsłabszym punktem jest twarz, ale wcale nie jest brzydka! Dziewczyna bardzo kontaktowa, atmosfera swobodna. Masaż poprawny, później kanapa. Pani podatna na sugestie widać, że to lubi. Trochę rozprasza pies, typu wilczur, leżący przy łóżku, oraz siekiera pod ścianą. Ogólnie sympatycznie, warto spróbować.

robinsonek78

robinsonek78

Świeżak

• user
  • 4 postów

Byem kilka razy. Kiedy była na Krzykach, blisko u. Glinianej, chyba Szęśliwa. Panna naprawdę super. Sympatyczna i wysportowana. Typu petit, niewysoka ale fajne okrągłe cycucszki. Miła rozmowa i dobry masaż. Potem na łóżeczko. A tam bardzo milo, calowanko, mizianko, laseczka bez gumki, miło przyjęła minetkę.  palcóweczka. .itp. Sam seksik super, fajnie się zaciska i naprawdę to lubi.

Z czystym sumieniem polecam. 

Lubię tam pójść po treningu bo i wymasuje a potem fajnie da:)  

adam131

adam131

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Zachęcony opinią divie postanowiłem się do niej wybrać.
Pierwsza ustawka nieudana. Byłem o ustalonej godzinie
pod bramą. Dzwonię kilka razy. Nie odbiera. Rezygnuję.
Po 20 minutach radosny sms "już jeste wolna". Ale już byłem daleko i nie miałem czasu.
W następnym tygodniu ustawka bez problemu.
Czyli raz 1/10 (bo wysłała smsa) a raz 10/10
Lokal 7/10 
Diva 8/10 (zgrabna, ale ciało nie tak wysportowane jak w anonsie)
Akcja. Byłem pół godziny, więc od razu FBG (jako gra wstępna) potem
sama akcja a na konie masaż.
FBG i bzykanie super 9/10
Masaż 9/10
Ogólnie bardzo pozytywnie. Będę wracał.

anonymos2

anonymos2

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Witam Szwagrów,

odwiedziłem naszą Piękną Nieznajomą, (pierszy raz nie poznałem imienia), Piastowska od Sienkiewicza.

Kamienica to nie nowe budownictwo; mnie klatka się nawet podobała, nie straszne mi napisy na ścianach, a stare drewniane schody mają swój czar.

Mieszkanie ok, przyjmuje wspólnie z koleżanką, słychać było wejście szwagra ;-); duży pokój, połączony z kuchnią, ale jest gdzie się wyłożyć i nie widzę problemu; psa akurat nie było, powyżej opisanej siekiery też nie zaobserwowałem; trochę słychać tramwaje i ruch uliczny . Za to woda i inne napoje do wyboru, do tego ciasteczka i inne słodkości :-) (7/10)

Umówienie się: jak nie przyjmuje, to ma wyłączony telefon, jak się pojawił w zasięgu, to od razu odebrała, umówienie bez problemu; małe przesunięcie nie było problemem, dostałem sms (10/10)

Dziewczyna zgrabna, bardzo miła, można pogadać, z małymi, ale ślicznymi piersiami, gładką, opaloną skórą; wita w ładnych ciuszkach, które szybko zrzuca; łazienka (domowa, całkiem ok) i masaż: bardzo mi się podobał, wie jak go dobrze zrobić, od stóp do głów; po przewrotce FBG, delikatny, bardzo dobry; później jeździec i koniec w kalosza; bardzo podobało mi się zaopiekowanie się jeszcze na koniec malejącym kolegą ;-) (9/10).

Bardzo mi się podobało, na pewno wrócę.

150pln po, uważam że bardzo warto, wyszedłem zrelaksowany i na miękkich nogach.

kosmita69

kosmita69

Świeżak

• user
  • 2 postów

czy wie ktoś co się z nią stało? ogłoszenie niestety nieaktualne..

kenny_kenny

kenny_kenny

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów

Po pierwsze to nie masz prawa pytać, więc zapoznaj się najpierw z regulaminem. Po drugie ogłoszenie na roksie ciągle dostępne:

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=134095

adakefir

adakefir

Świeżak

• user
  • 6 postów

Ogłoszenie na czas wakacji nieaktualne. Masażystka poinformowała mnie o powrocie we wrześniu

adam131

adam131

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Wczoraj byłem u niej. Więc ta informacja od adekefir jest nieprawdziwa.

Spotkanie super. Podtrzymuję oceny, które wystawiłem 28 kwietnia 2014 roku.

1 użytkowników przeglądających to forum

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

gorylek