Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Natalia Nowa 786-218-933Wypych a szkoda

Bielsko-Biała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bratek11

bratek11

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów
Numer telefonu: 786-218-933

Jakis czas temu odwiedziliem ta dive

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=168321

Ustawka bezproblemowa , mieszkanie w bloku w centrum Bielska Bialej .Dziewczyna faktycznie ze zdjec, fajna dupa , zgrabna i do tego ladna troche kobieta WAMP .

Ustalamy zakres dzialan  kasa i do lazienki, pada pytanie o napoj .

Diva przychodzi w miare szybko , sprawie wrazenie kotki , fajnie mruczy przytula sie ociera , lodzik calkiem calkiem choc i tutaj zonk po raz pierwszy, tylko w ogumieniu .Ok wiec skoro jestem uzbrojony to heja maryna .Jako ze bylem an sporym glodzie trwalo to moze pare minut.Zaraz po, propozycja ponownego prysznica ja na to ze nie korzystam , wiec pani mi mowi ze papa .

Mowie ze zaplacilem za godzine i pytalem o wielokrotnosc , odp Natali :No tak ale pierwszy raz mnie mega wymeczyles .

Takze cena 200 zl jest do pierwszego spustu i to raczej szybkiego bo pozniej zaczyna sie grymaszenie ze boli ze itd itd itd

Ja napewno nie wroce .

Oceny :

Mieszkanie : zwykle blokowisko

Ustawka : standard 2 tel , p[arking bezproblemowy

Oral : 6 /10 gdyby nie guma byloby 8-9

Sex :troche smiac mi sie chcialo bo pani przy robieniu loda zachowywyala sie tak jakby mial dojsc a przy seksie jakby miala wlasnie odleciec .Naciagane jak cholera ale ja sie dobrze bawilem .

Ogolna ocena 7-8/10

Gdyby nie w/w historia byloby mocne 9 bo dziewcze jiest naprawde aktrakcyjne .

pracus35
Re: Natalia Nowa 786-218-933

pracus35

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów

Nie wiele dodam, bo wszysko się zgadza. Mieszkanie okey. Dziewczyna atrakcyjna. Zdecydowanie Wamp, ma predyspozycje do tego zajęcia. Wygląda na to, że lubi szybko skończyć i dobrze jej to idzie. W jej kategoriach idelana wizyta kienta to 15 minut. Do drugiego razu trzeba nieco namiawiać i odpowiednio zmobilizować.

pracus35
Re: Natalia Nowa 786-218-933

pracus35

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów

... ale bynajmniej nie wyganiała mnie. Wróciła i błyszczała swoją urodą i nieoszukujmy się - nieprzesadzoną, niewymuszoną, a poprostu posiadaną elegancją. A niski głos + lekko dowcipne i zadziorne, zdawkowe odpowiedzi robią niezły klimacik. Wiem, że niewypada się w takiej sytuacji divy o wiele wypytywać, ale jakoś tak chciałoby się rozszyfrować jej każdą tajemnice. Hmm ...chyba stąd wniosek taki - jest pociągająca.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych