Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Bianka, 883-946-861, 790 345 478niedosyt

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

muffdiver

muffdiver

Bywalec

• +users
  • 113 postów
Numer telefonu: 883-946-861

Tym razem raport nt. Bianki - pojawiła się ostatnio - lokalizacja Stawki.

Trafiłem zaintrygowany zdjęciami! Lokal w porządku, dyskretnie i czysto.

Otworzyła mi śliczna dziewczyna, ładne włosy, ładna buzia i śliczne oczy.

Rozpoczęliśmy miłą rozmową, naprawdę fajnie. Dziewczyna zaczęła masować.

Nie jest to w pełni fachowy masaż ale dziewczyna się stara a dotyk dłoni robi swoje.

Pomimo braków warsztatowych było to bardzo przyjemne.

Poprosiłem o zdjęcie garderoby, Pani się zgodziła acz została w majteczkach.

Ciało trochę słabsze niż buzia, jest szczupła jednak ja wolę trochę bardziej oliwkową a nie alabastrową cerę.

Mogłem trochę podotykać jednak bez punktu centralnego :)

Atmosfera zrobiła się dość erotyczna. I tutaj zabrakło dobrego zakończenia.

Braki w technice masowania członka jednak są.

FWZ okazał się także niedoskonały a dziewczyna na nic innego się nie zgadza.

Ogólnie wizyta udana jednak niedoskonałości końcówki eliminują z listy ponownych celów.

Przy dodanym dobrym FBG wracałbym.

Bianka

Twarz 9

Ciało  6

masaż 6

końcówka 5

linki

http://www.odloty.pl...nka/122120.html

http://www.odloty.pl...age/122526.html

http://www.odloty.pl...saz/121983.html

Wspomniane oferty

Bianka - masaĹź - 883946861
MasaĹźystka Bianka - 883946861
Lovely Bianca - Massage - 883946861
Bianka - masaĹź - 883946861
MasaĹźystka Bianka - 883946861
Bianka - masaĹźystka - 790345478
Bianka - masaĹź - 790345478

R E K L A M A

shoji
Re: Bianka, 883-946-861, 790 345 478

shoji

Świeżak

• user
  • 3 postów
Byłem tam ponad tydzień temu.

Ustawka: 9/10: łatwy, ale -1 z powodu drobnych problemów czasowych (nic wielkiego).
Panna: 8/10: dość jak na zdjęciach(szczuplejsze?) - nawet pomarańczowa sukienka, piercing pępka. Twarz jest ładna.
Atmosfera: 7/10 - Wiele kontaktu z oczami. Ona jest otwarta na małe sugestie. Ale światła były zbyt jasne, i pokój był spartański. (To lepsze niż zbyt mroczny, nie?)
Masaż: 7/10 - relaksujący, ale nie słaby. Staje się bardziej erotyczne później: topless i zakończenie po hiszpańsku.

Chciałbym jeszcze wrócić.

odwabxe

odwabxe

Weteran

• +users
  • 525 postów

Link:

http://www.odloty.pl...ndy/122120.html

Bezproblemowe umówienie i parkowanie, jak to przy "bananowym" Klifie.

Dziewczyna - śliczna i śmiało dam 9,5/10. Idealna filigranowa brunetka wg moich standardów. Nie ma się co rozpisywać. 

Masaż - bardzo dobry - odpowiedni nacisk i różne techniki, bardzo, ale to bardzo się zrelaksowałem.

Zakończenie manualne - odpowiednie, z finezją  i wyczuciem.

Atmosfera: nie ma się do czego przyczepić, dziewczyna jest po prostu fajna i miło się spędza czas u niej.

Minusy: można bawić się jedynie biustem, do FBG dopłaciłbym chętnie ale nie ma opcji. Trudno.

Pewnie kiedyś wrócę.

kosmopolitanin

kosmopolitanin

Praktykant

• +users
  • 20 postów

Dla mnie panna oki!

Brakuje czegoś ekstra, ale może z czaasem.... Chyba straci na opcji,że brak FWG, bo ma grono light wielbicieli!

Jak dla mnie klimat 9/10

umówienie 10/10 - lekko opóźniona, ale informuje i dba, żeby było oki

laska 9/10 - szczupła, ładna, biust git

akcja -  miło na raz

masaż - fachowowo 8/10, erotycznie 8/10

chciałbym wracać i wracać, ale brak FWG powstrzymuje:(

byłem raz, jak najbardziej chciałbym wrócić, ale za tą samą cenę w Mero z podobniem miłymi i urodziwymi laskami jest ciut więcej:(

Niby FWG a robi różnicę:(

tomeciek

tomeciek

Praktykant

• +users
  • 21 postów

Byłem 2 razy. 

Po obu jestem zachwycony. 

Ustawka 10/10 - można się dogadać w rozmowie, można smsami - najważniejsze, że jest kontakt. Tzn jak dziewczyna nie odebrała, to odpisała. 

Lokal 9/10 w łazience jest wanna ale nie ma trzymaka na słuchawkę prysznica, poza tym wszystko ładnie, elegancko, wysprzątane itp. Stos ręczników jak w salonie :)

Panna 10/10 - szczuplejsza niż na zdjęciach, zgrabna, biust kapitalny, ewentualnie nieco zbyt duży jak do tak drobnej figury. Twarz śliczna, jedna z najładniejszych dziewczyn jakie spotkałem. Do tego wrażliwa i delikatna, miła, ładny głosik. Mnie osobiście jej ograniczony zakres usług do niej pociąga. 

Masaż 8.5/10 - z zaangażowaniem przez 1.5h, dziewczyna się stara i zna się na rzeczy jakby rzeczywiście masaże nie były jej obce. Może dla gruboskórnych będzie to mizianie ale dla mnie było ok. Z ręcznego nie korzystałem więc nie oceniam. 

W związku z tym że lokal ma ograniczone usługi (żadna z koleżanek nie idzie chyba nawet 6/9) nadrabiają cechami typowymi dla usług, gdzie klient patrzy na rzeczy inne niż "dupczenie". Osobiście poczułem się przyjęty profesjonalnie. Wydaje się, że idą w ilość a nie w jakość. Nie ma cięcia na czasie - raczej dostałem bonusy.

Od parkingu Klifa na którym zawsze jest miejsce to ok. 50m. 

Miłośnikom subtelnych wrażeń polecam w 100%. 

Największy minus - że przyjmuje tylko w weekendy.

MalylysyWKapeluszu

MalylysyWKapeluszu

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Bardzo miło spędzony czas, chociaż czuję pewien niedosyt.

Ustawa 10/10, kontakt i telefoniczny i SMS, to, że dziewczyna pracujące nie odbierze każdego telefonu jest zrozumiałe.

Lokalizacja 9,5/10. Lokalizacja wygodna, nietrudno trafić, wejście boczne dyskretne. Uwaga PT paranoicy: przed wejście na klatkę kamera. Osoby które obawiają się bezustannej inwigilacji powinny unikać tego miejsca. Mieszkanie schludne, łazienka w porządku, faktyczne nie ma gdzie wyżej zaczepić słuchawki prysznica; czyste ręczniki, może żele pod prysznic mogłyby być bardziej neutralne zapachowo. Pokój do masażu z standardowym umeblowaniem, oświetlenie neutralne, muzyka relaksacyjna.

Dziewczyna figura 10/10, drobniutka, śliczny sterczący biust który na szczęście można dotykać. Buzia miła, ale nie powiedziałbym, że piękna, dla mnie 8,5/10. Sympatyczna i grzeczna za wrażenie ogólne 10/10. Masuje w sukience, na szczęście można prosić o zdjęcie, po przewrotce na plecy (mojej) ściąga też stanik (swój). Trudno po godzinie ocenić, ale sprawia wrażenie całkiem inteligentnej osóbki.

Masaż - mi się podobał. Na pewno Bianka się stara i ciężko zapracowuje na swój kawałek chleba :). Może faktycznie mogłoby być trochę mocniej, ale trudno oczekiwać więcej siły od takiej drobnej istotki. Co do techniki - nie wypowiem się, bo się nie znam. Mi było miło. Za wrażenie ogólne 10/10.

Część erotyczna - można powiedzieć, że element najsłabszy, ale przecież dokładnie wiedziałem na co mogę liczyć, nie można spodziewać się więcej niż ogłoszeniu. Ręczny fajny, oliwka, delikatność, te rzeczy, dziewczyna się stara, ale bywało lepiej 8/10.

Podsumowując:

gdyby można było, nie to że przelecieć, ale popieścić delikatnie cipkę i gdyby techniką prac ręcznych była odrobinę lepsza - dałbym 10; tak daję 9/10.

Dostępność wyłącznie w weekendy też ma swój urok, dodaje spotkaniu pewnej ekskluzywności i tajemniczości (zaczynasz się zastanawiać - a gdzie ona pracuje w tygodniu - przecież nie spytam, bo nie moja sprawa; zresztą fajnie się zastanawiać).

jakub4321

jakub4321

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Umówienie: 10/10 bezproblemowo - telefon z umówieniem, sms z potwierdzeniem pół godziny przed i na koniec telefon pod blokiem (bez czekania)

Lokal: 9/10 Standardowy tego typu przybytek: czysto, dyskretnie. Dobra lokalizacja na Okopowej 56

Dziewczyna: 9/10 Dziewczęca, delikatna uroda. Śliczna buzia, drobne i zgrabne ciało. Piersi - tu dam 10/10 - bardzo kształtna, jędrna i naturalna 2. 

Masaż: 7/10 Przyjemny, odprężający, ale chwilami trochę monotonny

Część erotyczna: 8/10 Wyłącznie dla tych, którzy mają ochotę na soft erotykę (tzn nie nastawiają się na seks oralny czy klasyczny). Przyjemne zakończenie ręczne połączone z hiszpanem. Fajnie patrzy się na jej zgrabne ciało, fenomenalne piersi i śliczną, uśmiechniętą buzię.

Atmosfera: 9/10 Przyjazna. Bianka zagaduje, ale nie narzuca się. Ma w sobie dużo dziewczęcego wdzięku i delikatności.

Podsumowanie: Czasem lubię delikatniejsze zabawy, zwłaszcza na zakończenie weekendu, kiedy jestem rozleniwiony, więc będę wracał. Duży + to także uroda i powabność masażystki. 

miki87

miki87

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam,

To moja pierwsza recenzja, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość.

Na wizytę u Bianki zdecydowałem się, dzięki dość pozytywnej opinii o niej na forum.

Muszę zaznaczyć, że była to moja druga wizyta u Pań oferujących masaż, ale przy pierwszej wizycie (Pani również była tu dosyć dobrze oceniona),  nie czułem tego "wow było fajnie" po prostu było ok, a owa koleżanka była poprawna, nie brzydka i tyle.

Po kilku stresujących dniach, oraz z ochotą na oddanie się w dłonie jakieś uroczej damy, która wypieści i wymasuje moje ciało, postanowiłem dać szanse innej masażystce...

Po przejrzeniu forum wybór padł na Biankę, i uważam, że zasługuje Ona na to, aby kilka kolejnych pozytywnych słów na jej temat się tutaj znalazło.

Umówiłem się z Bianką z wyprzedzeniem 3 godzin, oraz obiecałem, że potwierdzę 30 minut wcześniej. Już po rozmowie telefonicznej wiedziałem, że jeśli nie jest ładna, to przynajmniej ma miły głos i jest sympatyczna. Kilka minut przed umówioną godziną zdzwoniłem się z Bianką i otrzymałem czytelne wskazówki, jak się znaleźć w jej przybytku przyjemności.

Puk puk... drzwi otwiera bardzo ładna dziewczyna, która okazuje się Bianką i zaprasza do środka... myślę sobie, jest dobrze, i z radością udaję się do łazienki uprzednio będąc poinformowany co i jak.

O lokalu się nie rozpisuje, krótko nakreślę - blok nowy, łazienka czysta, mieszkanie czyste, w pokoju wszystko co było niezbędne, łącznie z lustrem w którym można patrzeć, jak Bianka relaksuje "pacjenta" masażem :)

Masaż, mimo,że nie mam w tym temacie wielkiego doświadczenia, wydawał mi się robiony z ładem i składem, a co dla mnie laika najważniejsze, był po prostu przyjemny. Bianka absolutnie nie przycina na czasie, i dosyć długą zajmowała się mną w pozycji na brzuchu, oraz po przewrotce, również nie śpieszyła się z "końcówką w stylu handjob", której technika była naprawdę fajna. Po Biance nie było również widać zmęczenia i zdenerwowania faktem, iż trochę musiała się pomęczyć z osiągnięciem mojego finału (czasami tak mam - stety lub niestety)

Całość naszego spotkania przebiegała przy relaksującej muzyce i rozmowach, gdyż Bianka jest wygadana, inteligentna, i potrafi podtrzymać dyskusję :)

Podobno przyjmuje głównie w weekendy, ale według ogłoszenia na odlotach, oraz tego co mi powiedziała, przyjmuje obecnie również w wybrane dni w tygodniu. Jak długo, nie wiem.

Cyferki;

Ustawka 10/10 - bo nie było żadnych nieporozumień

Lokal 9/10 - po prostu ładny, czysty i wyposażony w to co potrzeba 

Uroda 9/10 - (twarz 9/10, figura 9/10) i chyba należy się dodatkowy plus za ładny uśmiech.

Masaż 9/10 - nie jestem specem, mi było bardzo przyjemnie, 10 nie daję, bo to dopiero mój drugi masaż, i nie wiem czym inna Pani by mnie mógła zaskoczyć.

Zakończenie 9/10 - Różne techniki i widać zaangażowanie Bianki. Ale jak wyżej, zbyt małe mam doświadczenie na ocenę 10

Podsumowując wizytę u Bianki myślę, że jeszcze kiedyś ją odwiedzę :)

vodicka

vodicka

Bywalec

• +users
  • 102 postów

Zawitałem i ja jakiś czas temu spragniony relaksu.

Ustawka i kontakt w zasadzie idealne,dwa telefony,wszystko terminowo i konkretnie.Parking pod Klifem  10/10

Lokal dostępny,czysty i bez zarzutu 9/10

Sama masażystka trafiła w mój gust. Śliczna drobinka o wspaniałym uśmiechu i delikatnej urodzie.Naprawdę estetycznie bardzo dobrze 9/10 bo ideałów trzeba szukać

Masaż to chyba najsłabszy punkt programu.Owszem panna się stara,ale to raczej głaskanie.Zresztą ,pani sama twierdzi,że to raczej relaksacyjna odmiana.Jeśli więc ktoś spodziewa się wyrafinowanej techniki  to nie ten adres.W trakcie natomiast miła atmosfera.Jeśli pragniemy spokoju,panna nie nagabuje i nie rozprasza.A jeśli chcemy porozmawiać to jest z kim,gdyż dziewczyna kontaktowa wesoła i inteligentna.Całokształt 8/10 za doznania estetyczne

Zakończenie jedynie ręczne.Oliwka w ruch i chwilę starań.Panna zdejmuje górę i możemy też poczuć kształtne piersi.Niestety to wszystko co możemy otrzymać.Choć sam ręczny nie ogranicza się wyłącznie do trzepania,brakuje też jakiegoś uniesienia.Finał wytarty 7/10

Podsumowując;śliczna dziewczęca dziewczyna którą mam ochotę zjeść,miła atmosfera ale brakuje trochę techniki i możliwości.Według mnie i tak warto dla samej dziewczyny

5thgear

5thgear

Praktykant

• +users
  • 44 postów

Bylem i ja. Dziewczyna bardzo kontaktowa, zagaduje, nie unika wzroku. Jak sie ubieralem to wskoczyla na stol i patrzyla :zeby: uczucie jak z kumpela. Inne zazwyczaj sa juz myslami gdzie indziej albo sa zajete soba.

Lokal: w porzadku i czysto 9/10

Dziewczyna: mnie sie podobala, drobna,  delikatna, seksowna i szczupla, ladne piersi, minus za tatuaz ja akurat nie lubie 9/10

Masaz: nie jest to jakies mizianie jak w przypadku innych, bylo bardzo przyjemnie, wyszedlem na prawde zrelaksowany

Zakonczenie: zrzucila góre można dotykać, zakonczenie przyjemne reczny polaczony z lekkim hiszpanem, nie spieszy sie z zakonczeniem, nie boi sie spermy, nie ucieka

Podsumowanie: mnie sie podobalo, pewnie kiedys wroce, nie ma innych opcji niz final reczny, to mila odmiana na tle innych dziewczyn

scooby

scooby

Otrzaskany

• +users
  • 66 postów
Dodaje link do ogloszenia, bo wczesniejsze juz nie aktywne:

https://www.odloty.p...tka/180138.html

AmatorMasazy

AmatorMasazy

Świeżak

• user
  • 4 postów

Odwiedziłem Biankę i ja.

Ustawka - 10/10 - umawiałem się SMS-em, na krótko przed wieczorną wizytą)
Lokal - 9/10 - łatwo dojechać, ale odnoszę wrażenie, że ten budynek jest dosyć znany z różnych "przybytków", co jest dla mnie pewną wadą, dojeżdżając taksówką. Samo mieszkanie czyste, schludne.
Masaż - 7/10 - masaż był fajny, Bianka masowała w bieliźnie. Masaż na stole, wolałbym na macie z elementami masażu ciałem, no ale po prostu to nie to miejsce.

Zakończenie - 8/10 - ręczne, poprawne, nie wiem co więcej można napisać.

Atmosfera - 9/10 - sympatyczna i kulturalna dziewczyna, wydaje się inteligentna (napisałem wydaje się, bo akurat nie miałem ochoty na rozmowę w trakcie masażu). Bez pospieszania, naciągania na czasie (wręcz przeciwnie).
Dziewczyna - bardzo ładna i zgrabna, widać że sporo ćwiczy (szczególnie po pięknej pupie).

Ocena ogólna: 8/10. Byłoby więcej, gdyby Bianka masowała nago i uwzględniła elementy masażu ciałem (tym bardziej, że ma czym).
Podsumowanie: jeśli komuś nie zależy na bardzo erotycznym masażu na macie i szuka masażu "na stole", to polecam, pewnie kiedyś wrócę.

scooby

scooby

Otrzaskany

• +users
  • 66 postów

Numer telefonu w ogłoszeniu jest inny niz ten podany w temacie, proponuje zmienic

dopisałem

Użytkownik marco111 edytował ten post 30 wrzesień 2017 - 22:32

piotrek67

piotrek67

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witam Szanowne Grono,
Po przymusowej przerwie zdrowotnej, na zakończenie trudnego dnia w pracy zdecydowałem się skorzystać z masażu (z konieczności bez elementów erotycznych). Bohaterkę tematu odwiedziłem wczoraj późnym wieczorem i jestem bardzo zadowolony.
Bardzo popieram propozycję kolegi powyżej o dołączenie do tematu nowego numeru telefonu, bo zdecydowanie ułatwiłoby to szukanie opinii.

Oto szczegóły:

Ustawka i lokalizacja 10/10

Umówiłem się przez sms, potem, już na miejscu, potwierdziłem szczegóły telefonicznie. Lokal mieści się tuż obok Klifa, co rozwiązuje sprawę parkowania i dyskrecji jeżeli chodzi o samochód. Szczerze mówiąc, słysząc numer klatki, przypomniałem sobie swoją poprzednią, nieudaną wizytę pod tym adresem, byłem lekko zaniepokojony i gotowy na odwrót. Na szczęście to inny lokal.

Lokal. 8/10

Nie po to przychodzi się na masaż żeby ocenić lokal, ale gwoli kronikarskiego obowiązku napiszę kilka słów. Mieszkanie czyste, aż się prosi o „test białej rękawiczki”, który zdałoby z wyróżnieniem. Najgorszy element to łazienka. Brak uchwytu do prysznica rzeczywiście przeszkadza. Ja podjąłem próbę trzymania słuchawki między kolanami i mydlenia się. Wyszło średnio. Wybór żeli właściwy, ręczniki ok.
Gabinet zabiegowy, w którym byłem jest dość duży, ale przytulny. Tyle w temacie

Bohaterka – bez cyferek, po pierwsze bo w tej kategorii ich nie daję, po drugie bo nie mieści się w skali :-)

Bianka jest filigranową, bardzo zgrabną, co okazało się, kiedy zdjęła z siebie ten fragment ubrania (diabeł wie jak to się po kobiecemu nazywa), w którym mnie przywitała i została w majteczkach i staniku. Widać, że ćwiczy.
Dziewczyna jest śliczna, ma hipnotyzujące, duże oczy i pięknie się uśmiecha. Wczoraj była bez makijażu, co ja akurat bardzo lubię.
Moim zdaniem wiek podany w ogłoszeniu jest prawdziwy. Zdjęcia odpowiadają rzeczywistości.
Trudno ocenić definitywnie po pierwszej wizycie, ale Bianka sprawia wrażenie inteligentnej i dowcipnej kobiety.

Spotkanie 8/10

Przyszedłem do Bianki na godzinę ale tak mi się spodobało, że poprosiłem o przedłużenie spotkania do dwóch. Na szczęście Bianka miała czas.
Były to bite dwie godziny masażu. Zdecydowanie był to masaż, a nie głaskanie. Oczywiście nie znam się na tym, ale wszystko sprawiało wrażenie przemyślanego i uporządkowanego. W trakcie masażu bardzo miło porozmawialiśmy. Okazało się, że mamy wspólne zainteresowania, więc czas minął nie wiem kiedy.
Przez cały czas mogłem sycić oczy widokiem Bianki, bo w zasięgu wzroku pacjenta znajduje się lustro. Po przewrotce na plecy, kiedy pewnie normalnie zaczyna się część erotyczna, w moim przypadku Bianka przeszła do dalszej części masażu.

Niby miało być bez erotyki, ale w powietrzu aż iskrzyło. Bianka jest świadomą swojej urody i seksowności kobietą, która drobnymi gestami, krótkimi muśnięciami wspartymi tym Jej uśmiechem doprowadziła mnie prawie do wrzenia.
Obniżona ocena to w sumie dla mnie, bo byłem wściekły, że względy medyczne nie pozwalają mi skorzystać z pełnego zakresu usług.

Jeszcze jedna uwaga – na zdjęciach załączonych do opinii powyżej jest stara stawka. Kiedy w trakcie umawiania się dowiedziałem się o nowej, byłem zaskoczony, ale rzeczywiście w ogłoszeniu cena to 200 PLN. Jeżeli ktoś nie dopyta i będzie się opierał tylko na opiniach, może mieć nieprzyjemną niespodziankę na zakończenie.

Podsumowanie: 9/10

Ja z pewnością wrócę za jakiś czas, żeby wyrobić sobie zdanie na temat erotycznych umiejętności Bianki.

Koledzy szukający ostrzejszych wrażeń będą zawiedzeni, bo zgodnie z tym, co mówi bohaterka nie ma co liczyć na nic więcej niż to, co napisane w ogłoszeniu i czego dowiadujemy się przy umówieniu.

Jeżeli jednak chcecie subtelnego, być może nie w 100% profesjonalnego (pewnie tylko profesjonalista może to ocenić), ale bardzo przyjemnego i relaksującego masażu, wykonywanego przez bardzo atrakcyjną, młodą dziewczynę, to ten adres.

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Byłem już drugi raz u Bianki. Za pierwszym razem masaż na stole, za drugim masaż na macie.

Ustawka: 10/10, telefonicznie. Odbiera bardzo miła, elokwentna osoba czyli Bianka. Umówienie się na konkretną godzinę, podanie adresu. Na miejscu kontakt smsowy z podaniem numeru lokalu itp. Profesjonalnie, miło.

Lokalizacja 10/10: w pobliżu Klifa. Można zaparkować.

Lokal: 9/10: nowe budownictwo, czysto. Łazienka czysta, nowe ręczniki pachnące, jeden żel, prysznic w wannie. Trzy dezodoranty. Szkoda że nie ma jednorazowych kapci oraz gąbki. Przyjemny zapach w lokalu. Prysznic osłonięty zabudową z szkła lub pleksy.

Masażystka: 9/10: filigranowa kobietka ok. 155 cm wzrostu, ciemne włosy i piękne duże oczy. Biust ładna 3. Ładna figura, seksowna, z gracją. Do tego inteligentna. Ma to coś w sobie co przyciąga uwagę. Była ubrana w seksowną jasną bieliznę. 

Masaż: 9,5/10: Masaż na macie. Dokładne masowanie, nawet mocne. Na początku plecy następnie, nogi, bez zahaczania miejsc intymnych, może trochę w pobliżu prowokacyjnie. Przewrotka na plecy i masaż nóg z przodu, oraz barków, tułowia. Na zakończenie masaż małego z pięknymi widokami jej ciała. Masaż w bieliźnie ale wolę ten masaż niż FBG wykonywany przez jakąś laskę która nie potrafi zbudować atmosfery i nie jest seksowna.

Tutaj jest inna kobieta, wyższa klasa. Kobieta seksowna i inteligentna :) 

Ogólnie: 9,5/10. Będę wracał na bardzo dobry masaż relaksacyjny wykonywany przez seksowną kobietę z którą można porozmawiać :)

cymek

cymek

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Witam.

Ustawka: 10/10

Umówienie kilka godzin do przodu. Podczas potwierdzenia godzinę przed, przesuniecie o 15 minut.

Lokal: 9/10

Blisko parking. Czysto, duże pachnące ręczniki. Denerwująca bateria w wannie ( taka na dwa oddzielne kurki).

Panna.....

Dawno nie otworzyła mi drzwi tak fajna laska. Dziwne ale nawet nie wiem czy była w szpilkach... na pewno miała czarną bieliznę i chyba coś prześwitującego. No może brwi mi się trochę nie podobały.

Masaż: 9/10

Mi się podobał. Był na macie. Lustro z przodu, lustro z boku... Ciężko się zdecydować w którym obserwować Biankę. Ochota spora na coś więcej niż masaż. To chyba normalne, że mamy większą ochotę na to co jest "zabronione". Zakończenie ręczne. Mi sam finał przy takim zakończeniu bardziej się podoba niż podczas lodzika czy sexu. Możliwe że dziewczyny wiedzą jak to zrobić aby było fajnie.

Ogólnie: 9/10.

Odczekałem prawie 24 godziny od spotkania i dopiero napisałem opinię. Jak bym bazgrał wczoraj, to wyszła by jeszcze większa laurka.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych