Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nowa sexy 40-stka, tel. 535-566-260MILF

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

nakatsuki

nakatsuki

Świeżak

• user
  • 7 postów
Numer telefonu: 535-566-260

Numer telefonu: 535-566-260

LINK: http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=11145 http://www.roksa.pl/...s.php?nr=159089

Ostatnio naszła mnie ochota na jakąś divę z kategorii MILF więc wybrałem powyższe ogłoszenie (pojawiło się całkiem niedawno, przynajmniej nie widziałem go wcześniej. Sporo dobrych opinii na samym portalu, więc panna musiała przyjmować w innym mieście). Diva przyjmuje na gwiazdach, więc parkowanie ok. Lokal to przybytek div (sam natknąłem się na 3 inne divy w lokalu jednak nie jestem w stanie podać linków) więc jeżeli ktoś liczy na prywatność to może się bardzo niemile rozczarować. Ustawka ok, na 2 telefony.

Jeżeli chodzi o samą pannę to wygląd jak na zdjęciach (choć ma tatuaż na ręce, niewidoczny na zdjęciach), szczupła brunetka z miłą twarzą i drobnym biustem w okolicach 40-45 lat (na oko). Panna przywitała mnie w ubranku ze zdjęć i zaprosiła do łazienki, a następnie do pokoju. Łazienka i mieszkanie standard. Pokój fajny, duże łóżko, krzesło, stolik i zabudowana szafa z lustrem na całą ścianę (mega widoki).

Panna od razu przeszła do czynów, dobry lodzik z okolicami (głównie skupiła się na okolicach tak jak ją prosiłem) + rimming (taki pół na pół, bez rewelacji). Następnie guma na generała, sex od tyłu, parę zmian pozycji i strzał w usta. Nie miałem za dużo czasu więc po wszystkim ubrałem się, podziękowałem i wyszedłem (myślę, że nie byłoby problemu na 2 strzał).

Podsumowując fajne spotkanie z miłą MILF na poziomie GFE (Pocałunki głębokie, przytulanie, fbg, rimm, miła rozmowa)

Oceny:

ustawka - 8/10
lokal - 6/10
diva - 8/10 (można dyskutować, ja lubię MILF)
oral - 6/10 (mało która panna potrafi dogodzić mi w tej kategorii)
seks -7/10

Myślę, że kiedyś wrócę.

BTW ma ktoś informacje (namiary/link), na jedną z jej koleżanek? Chodzi o brunetkę, młodą (pewnie koło 20-25 lat), dość zgrabną (widziałem 2 brunetki, ale chodzi mi o tą chudszą).

MrLesio
Re: Nowa sexy 40-stka, tel. 535-566-260

MrLesio

Świeżak

• user
  • 2 postów

Diwa przyjmowała kiedyś w Bielsku:

http://www.garsonier...ux-784-990-426/

Wspomniane oferty

Kocica Lux - 784990426

suchy321

suchy321

Otrzaskany

• +users
  • 53 postów

Miałem ochotę na mamuśkę. Lokal na gwiazdach. Umówiłem się i oto co zastałem: Otworzyła mi 40-stka ze zdjęć w białej bieliźnie i prześwitującej halce. Zaraz po wejściu do mieszkania pocałowała mnie i chwyciła kontrolnie za ptaka. To było miłe. Nie spodziewałem się takiego powitania. Skorzystałem z łazienki ona również. Gdy przyszła zaczęliśmy się całować i miziać. Odwróciłem ją tyłem, wypięła się skosztowałem pysznej muszelki, później był lodzik, sex ze zmianą pozycji. Luźna rozmowa, diva tworzy świetną atmosferę. Za podejście do klienta powinna dostać Nobla. Ładna kobieta jak na milfa. Buzia raczej przeciętna ale ciągle uśmiechnięta. Podoba mi się jej odruch, kiedy stałem ona chwyciła mnie za członka i mówiła ponętnie "no chodź" a ja przecież nie zamierzałem jeszcze opuszczać mieszkania :zeby: Bawiłem się z nią wybornie a najbardziej podobała mi się pozycja klasyczna od przodu. Jak ona potrafi rozkładać nóżki :) trzymałem ją za tyłek a drugą ręką za głowę i mocno dopychałem. Mruczała i jęczała. Również podczas francuza wczuwa się w rolę. Myślę że Sandra lubi ten sport, przykłada się i czerpie przyjemność. Polecam jeśli znudzeni jesteście sztywnymi panienkami.

Diva przyjmuje z koleżanką niestety nie znam jej. W lokalu ruch był jak w ulu, sporo klientów.

Cennik 130 zł
ustawka 10/10
lokal 7/10
diva 8/10(lubię szczupłe)
oral 8/10
sex 9/10
atmosfera 10/10

viki.pw

viki.pw

Praktykant

• +users
  • 25 postów
I ja się wypowiem na temat tej divy. Byłem u niej jakieś 3 miesiące temu. Ustawa standardowo na 2 telefony. Po dotarciu na miejsce, otworzyła mi laseczka z anonsu. Uwielbiam białą bieliznę, więc divy bez problemu znalazła coś, co mnie od razu nakręciło. Laseczka bezpośrednia i z ochotą przystąpiła do pracy. Nie zdążyłem dobrze się rozebrać ( byłem świeżo po prysznicu), a już kleknęła i wzięła generała do ust. Ssała jak opętana, co spowodowało iż na spust w usta z połykiem szybko nastąpił. Połknęła całą zawartość:-) po strzale miła rozmowa o wszystkim i niczym. Cały czas bawiła się moim generałem, także drugi raz nastąpił dość szybko. Zaproponowała 69, ale nie miałem ochoty. Natomiast na misjonarza jak najbardziej miałem ochotę:-) Milfetka , jak wspomniał szwagier wyżej, fajnie rozkłada nogi:-) w trakcie jazdy podatna na sugestie. Bardzo przyjemnie pojękuje, a i doznania są estetyczne, bo milfetka bardzo przyjemna. Reasumując: dobrze wydana kasa. I myślę, że nie tylko wielbiciele dojrzałych kobiet chętnie wrócą :-) cyferki:
Cennik 130 zł
ustawka 10/10
lokal 7/10 ( lata świetności ma już za sobą, ale przyzwoicie)
diva 9/10 (lubię milfetki)
oral 10/10
sex 9/10
atmosfera 10/10
A tu link który mnie osobiście zachęcił :-) http://www.roksa.pl/...s.php?nr=159089

Użytkownik viki.pw edytował ten post 06 czerwiec 2014 - 19:37

ekaz

ekaz

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Pani przyjmuje na ul. Sowińskiego, blok zaraz od ulicy, sporo miejsca do zaparkowania. Dodzwonić się średnio-łatwo łatwo, ale co ciekawe dostałem sygnałek kiedy była wolna, ruch jak widać spory.

Pani od wejście przyjazna, całuje namiętnie na powitanie, kontaktowa, uśmiechnięta. Szczuplutka, niewysoka, ciemna karnacja, wiek jakieś 44 dałbym. Szpilki, bielizna i przezroczysta haleczka, wygląd generalnie na plus. Dziupla bez zastrzeżeń, tylko nie ma gdzie ubrań położyć, ale to detal. Po łazience i rozliczeniu krótkie mizianie, krótki lodzik, propozycja 69, cipka ładna i zadbana, palcóweczka przyjęta i pytanie " jak mnie weźmiesz", guma nałożona ustami i jazda od tyłu z fajnym widokiem na zgrabny tyłek i przyjemnymi odgłosami... 

Z rozmowy przy fajce wynikało że długo w tym konkretnym lokalu nie pracuje.

Po czym pani zakłada ciuszki i pyta czy biorę prysznic przed wyjściem. Wg zegarka miałem jeszcze sporo czasu z tego co zapłaciłem, na co ona że "przecież był już jeden raz" i kieruje mnie do wyjścia. Mówię delikatnie że na loda jeszcze miałbym ochotę, ale nic z tego, wyjeżdża że przecież niektóre dziewczyny to w ogóle w godzinie nie robią iluś tam... Porażka, nie miałem siły z nią dyskutować, pożegnałem się i wyszedłem, ciut rozczarowany takim zakończeniem wizyty.

Drugi raz przytrafiło mi się takie cięcie na czasie i znowu była to starsza diva która próbowała wmawiać że "przecież tak jest wszędzie". Otóż nie jest... Sandrę możnaby polecić fanom drobnych milfów, ale za nastawienie typu "skończyłeś? to znikaj" nie wrócę i nie polecam.

Użytkownik ekaz edytował ten post 03 lipiec 2014 - 23:26

1 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)