Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Analna Suczka 730-861-734 Ujeścisko

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

dluugi

dluugi

Praktykant

• +users
  • 35 postów
W myśl zasady, lepiej późno niż wcale chciałbym nadrobić zaległości i przepraszam wszystkich szwagrów za mą opieszałość.
Miejscówki opisywał nie będę gdyż jest już nieaktualna ,ponadto dla mnie ponad wszystko liczy się dobry serwis.
Tego właśnie w 100% dostarczyła mi Analna Suczka.
Najbardziej urzekła mnie squirt-em ,wystrzeliła na ponad metr tak intensywnie, że trzeba było podłożyć ręcznik aby móc kontynuować sex na łóżku. Muszę przyznać, że tak mokry orgazm u kobiety przeżyłem dopiero po raz drugi w życiu. 10/10
Następne zaskoczenie spotkało mnie podczas fbg.
Pamiętacie divę która pracowała około 3 lata temu w Gdańsku na ul.Kozietulskiego ? (Miała krótkie ciemne włosy, wysoka ,szczupła, kolczyk w sutku,tatuaże, chyba Kicia czy jakoś tak ) od tamtej pory dosłownie ŻADNa laska nie potrafiła wsadzić mojego sprzętu po same kulki, na maksa i tak długo.Suczka radzi sobie wyśmienicie,jest mistrzynią bardzo głębokiego gardła.Spust oczywiście tam gdzie się chce, może być z połykiem.
Wyśmienity FBG 10/10
Dobra atmosfera od progu dziewczyna jest bardzo kontaktowa i w mig odgadła czego od niej oczekiwałem,jak kochanka kilkuletnia.
Sex klasyczny także na wysokim poziomie ,zwłaszcza na jeźdźca . Była ostra jazda ,aż noga po środku łóżka się zarwała.
Anal ,bez marudzenia ,głęboko i we wszystkich pozycjach
9/10
Na koniec zrobiła mi masaż prostaty podczas głębokiego gardła.
Diva ma świetną figurę,pośladki takie jak lubię. Uroda jest rzeczą gustu,mi się podoba na tyle ,że będę wracał.
Inne dziewczyny mogłyby się wiele od Niej nauczyć łącznie z podejściem do klienta
Brawo
Brawo
Stosunek ceny do jakości (200pln)
10/10
Pplecam wszystkim którzy lubią ostrą jazdę bez 3manki

monay
Re: Analna Suczka 730-861-734 Ujeścisko

monay

Świeżak

• user
  • 4 postów
Witam
Chcialam tylko poinformowac, ze bede teraz w nowym.mieszkaniu na ujescisku. Prosze o zmiane w naglowku, a takze aby w ewentualnych pozniejszych opiniach nie pisac nazwy ulicy.
Dziekuje i pozdrawiam :)

dafmania

dafmania

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Witam

Potwierdzam wcześniejsze opinie .

Ja byłem na nowym miejscu na Ujeścisku

Panna przyjmuje sama w ładnym mieszkaniu , duże skrzypiące łóżko

Oral super głęboko z dociskiem 10/10

Sex  9/10

minus to piersi nie są jej najmocniejszą stroną

Ogólnie bardzo pozytywnie ja bede wracał.

markus33

markus33

Otrzaskany

• +users
  • 85 postów

Zawitawszy tym razem do Gdańska nie mogłem sobie odmówić przyjemności spotkania z opisywaną tutaj Uległą Suczką Squirt. Na odlotach -  http://www.odloty.pl...00%/121598.html

Dziewczyna przez telefon bardzo sympatyczna i rozmowna. Co mnie zdziwiło…? to, że nie usłyszałem przy pierwszym telefonie standardowego klepania regułki zakresu usług jednym tchem, tylko miło i sympatycznie sobie porozmawiałem z dziewczyną. Więc pierwsza ocena za kontakt i normalność daję ocenę bdb.

Następnie po udaniu się pod wskazany adres wykonałem drugi telefon i dostałem dokładne namiary.              

Po wejściu do mieszkania pierwsza ocena dziewczyny bardzo pozytywna. Panna na pewno przed 30stką - w szpilkach była mojego wzrostu, a mam 178cm(z postawionymi włosami 182cm :hihi:) . Ubrana w bardzo fajny przezroczysty komplecik Dziewczyna zgrabniutka, a na szczególną uwagę zasługuje kształtna dupeczka, którą od razu ma się ochotę złapać i wymiętosić. Twarz całkiem ładna i przyjemna, na ulicy z całą pewnością obejrzałbym się, a może nawet rzuciłbym niestosowny komplement. :chytry:

Mieszkania nie będę opisywał, bo nie jestem projektantem wnętrz ani perfekcyjną Panią domu. Jak dla mnie wszystko było ok i to w zupełności wystarczy. Zazwyczaj umawiam się na 2 godziny, bo lubię trochę dłużej się pobawić i tak było tym razem. Rozliczenie z mojej inicjatywy i 600zł zmienia właściciela. :zeby:

Po szybkim prysznicu od razu zabieramy się do zabawy. Nie było żadnego ustalonego scenariusza spotkania, dziewczyna doskonale potrafiła mnie wyczuć bawiąc się przy tym – wie, co robi. W pierwszej kolejności miałem ochotę zadbać o dziewczynę, więc przystąpiłem do zasmakowania jej muszelki. Tutaj czyściutko i gładko, żadnych nieprzyjemnych zapachów jednym słowem - miodzio. Minetka nakręciła dziewczynę do tego stopnia, że zaproponowała abym włożył palce jednocześnie w obie dziurki - jak sobie zażyczyła tak zrobiłem. Ja pie….le po kilku minutach takiej palcówki dziewczyna strzeliła jak fontanna – prawdziwy squirting. Naprawdę byłem pod wielkim wrażeniem, bo już prawie zapomniałem, kiedy ostatnio coś takiego miałem.

Dziewczyna powycierała mnie i siebie z soczków ręcznikiem, a następnie bez żadnego odpoczynku przystąpiła do FBG. Najpierw dosyć delikatnie i na mokro, po czym coraz mocniej i głębiej. Zaczęła wręcz wpychać sobie mojego przyjaciela. To nie było głęboko tylko bardzo głęboko dosłownie czułem jej migdałki. Pierwszy strzał w gardło wszystko przełknięte i dokładnie dossane – naprawdę bardzo przyjemnie. Panowie ta laska to prawdziwa nimfomanka i widać, że lubi i potrafi zadbać o faceta.

Chwila odpoczynku pogadaliśmy sobie trochę o życiu trochę o pierdołach, szklanka wody przyniesiona przez pannę i rozpoczęliśmy dalszą zabawę. Teraz już akcja  „dowcipna” najpierw przerobiliśmy kilka pozycji, które sama chętnie proponuje i zmienia nie używała żadnych żelów, nawilżaczy ani śliny, ona po prostu była przez cały czas mokra.  I wreszcie czas na anal tutaj też w kilku pozycjach wszystko czyściutko i ciasno. Dziewczyna lubi seks analny, bo podczas niego miała następny orgazm i wytrysk może nawet bardziej intensywny niż pierwszy :zmeczpony:

Cyferki:

Ustawka 10/10

Panna z twarzy 8.5/10 (mam wygórowany gust)

Ciało/Figura 9/10

FBG 10/10

Sex 9/10

Anal 10/10

Rimming 10/10

Squirting 10/10

Dziewczyna godna polecenia jeśli będę w Gdańsku z całą pewnością odwiedzę. ;) 

Użytkownik markus33 edytował ten post 08 maj 2014 - 00:26

komee

komee

Stary wyjadacz

• +users
  • 425 postów

Panna nie aktywna, ogłoszenia zniknęły. Czy ktoś ma może info o dalszej działalności  ?

shadyx

shadyx

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Trzeba poczekać, bo być może jest na wakacjach i nie opłaciła ogłoszeń i uaktywni je jak wróci - o tej porze roku się to czasem pannom zdarza :D

duzymartin

duzymartin

Praktykant

• +users
  • 21 postów

Troche dlugo ma wakacje:(

twoje beda rowniez

7 dni na piasku

Użytkownik Animus edytował ten post 31 lipiec 2014 - 10:52

2 użytkowników przeglądających to forum

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych