Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Analna grzesznica - 881-378-037Spontan

* * * * * 1 głosy

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Riper

Riper

  Praktykant

 • +users
 • 38 postów
 • Dołączył: 06-08-2008
 • Płeć:Facet
Numer telefonu: 881-378-037

Jako, że nie znalazłem opinii o tej pannie to postanowiłem zaryzykować i wnieść coś nowego do "naszej" społeczności.

 

Przeglądałem ogłoszenia panien z wrocławskiego rynku, a z racji tego że to był dzień wolny od pracy i w miarę wczesna godzina to "małolaty" nie odbierały telefonow. Więc myślę, znajde jakąś doświadczoną. Trafiło na Analną grzesznice http://www.roksa.pl/...s.php?nr=107558 Telefon, panna twierdzi, że umawia się z 30-40 min wyprzedzeniem. Dużo czasu nie miałem ale zanim bym znalazł inną to pewnie straciłbym więcej minut. Więc ustalamy godzinę i jazda. Przyjmuje na ulicy Kamiennej, niedaleko stacji paliw Shell.

Panna ma retuszowane zdjęcia (co chyba jest normą i należy rozpocząć protest zbiorowy przeciw takim praktykom) ale ogólnie nie jest źle. Figura całkiem całkiem, wiek wydaje mi się też zaniżony. Zostałem..

Lokal czysty, łazienka tez. Męskie żele pod prysznic co jest jak dla mnie plusem bo nie lubię potem chodzić po mieście wiedząć że pachnę jak kobieta :)

Panna na prawdę czyściutka, zacząć od analu potem klasyk bez zmiany ogumienia - żadnych niemiłych zapachów. Mogłaby też prysnąć się jakimś perfumikiem dla podniesienia atrakcyjności.

Francuz też wykonany poprawnie i zaangażowaniem. Pozwala na wiele bez żadnych dopłat. Nie marudzi przy dotykaniu, zmianach pozycji itp. czuje sie że pracuje za kase i dla kasy więc robi o co się poprosi. Dodatkowo wyczuwa się duże doświadczenie. Panna to taka typowa rosjanka - dużo się poświęca dla klienta, aby wyszedł zadowolony.

 

Oceny:

Lokal 7/10 - nie dla niego poszedłem ale tylko skrzypiące łóżko mi przeszkadzało. Łazienka ok.

Panna 7/10 - wiekowa ale ciało nie złe, piersi jędrne. Taka bardzo poważna i powoli mówi. Gdyby wykazywała trochę wiecej życia w sobie była by całkiem fajna.

FBG 8/10 - nie marudzi pomimo kilkunastu minutowej pracy

SEX 8/10 - robisz na co masz ochote, nawet ciasna, widoki też przyjemne.

ANAL 8/10 - j.w.

 

Jeżeli będę w sytuacji braku odbierania telefonów przez inne panny to wrócę, choćby po to żeby zrealizować "marzenia" :PR E K L A M A

#2
timidus
Re: Analna grzesznica - 881-378-037

timidus

  W stanie spoczynku

 • Moderator
 • 5088 postów
 • Dołączył: 14-07-2008
 • Płeć:Facet

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=117587

i

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=115690

 Tu masz bardziej wiarygodne zdjęcia.


Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych