Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Kasandra Nowa 200 515-681-799515-681-799

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Ballomus

Ballomus

Świeżak

• user
  • 3 postów

Ostatni raz u Kasandry byłem dwa dni temu. Było to moje drugie spotkanie z bohaterką tematu i, co trzeba przyznać, jeszcze bardziej udane od pierwszego (a pierwsze wspominam bardzo miło :).

Ustawka bezproblemowa, umówienie dzień wcześniej i potwierdzenie w dniu właściwym. Adres lokalu został już przez Szwagrów wspomniany - Masarska 9, blok tuż koło Galerii Kazimierz. Drzwi otwiera Kasandra, potem zaprasza do pokoiku, pyta czy podać coś do picia (kawa, herbata, woda). Pokój bardzo ładny, łazienka bardzo ładna (zamykany prysznic, wybór żeli), ogólnie mieszkanie wydaje się bardzo klimatyczne mimo że nie zwiedziłem całości (oprócz pokoju Kasandry i łazienki, dalsza część była odgrodzona parawanem). Pokoik duży, okna zasłonięte żaluzjami, w kącie mała komoda na rzeczy. Kasandra wspomniała ostatnio, że niedługo pojawi się także radio. Bardzo duży plus za lustro nad łóżkiem, fajne widoki gdy jest się na dole.

Rozliczenie przed, po szybkim prysznicu Kasandra już czeka w pokoiku. Nie zauważyłem żeby dziewczyna była nieśmiała czy spięta, wręcz przeciwnie - atmosfera od samego początku była bardzo luźna. Chwila miłej rozmowy przed po czym pytanie na co mam ochotę. Zaczęliśmy od klasyka, Kasandra prosiła by wejść delikatnie. Dziewczyna ciasna, bardzo aktywna w trakcie - pojękuje, wije się, chętna na zmiany pozycji. W przeciwieństwie do niektórych Pań, nie było także żadnego kłopotu z jeźdźcem - podczas godzinnego spotkania przerobiliśmy tę pozycję dwa razy bez żadnego grymaszenia, a wręcz przeciwnie - z uśmiechem na jej ślicznej buzi :)

Możliwy także hiszpan, ja akurat jestem nowy w te klocki, ale muszę przyznać że wrażenia pozytywne. Na pewno w przyszłości będę nadal próbował. Zresztą piersi Kasandry idealnie się do tego nadają - piękne, duże - dwa małe cudeńka :).

Przerobiliśmy także pozycje od tyłu, od boku - wszystko świetnie, Kasandra przez cały czas w pełni zaangażowana, nie ma najmniejszego kłopotu ze zmianami pozycji w trakcie.

Bohaterka tematu ma piękną buzie (połączenie diablicy i anioła w jednym ;)) i równie, o ile nie piękniejsze, ciało. Płaściutki brzuszek, piękne piersi i zgrabna pupa, co zresztą widać na zdjęciach. Dodatkowo tworzy naprawdę miłą atmosferę. Nie ma najmniejszego kłopotu z drugim razem, wręcz sama do tego zachęca. Cały czas uśmiechnięta i dodać trzeba że nie jest to uśmiech udawany. Chyba po prostu lubi to co robi :) Miła rozmowa podczas spotkania, dodatkowo Kasandra jest dużym pieszczochem :)

Zdjęcia w stu procentach prawdziwe, zasłaniają tylko piękną twarzyczkę Kasandry, co powinno tylko jeszcze bardziej zachęcić Szwagrów do odwiedzin na żywo.

Ostatni raz byłem dwa dni temu, a do teraz trzyma mnie świetny humor i samopoczucie, które jeszcze bardziej się poprawia gdy pomyślę co będziemy robić kolejnym razem - już niebawem. Wychodziłem na miękkich nogach, rozgrzany choć na zewnątrz zimno.

Ocenki

Ustawka - 10/10

Mieszkanie - 10/10 (lustro nad łóżkiem)

Kasandra - klimat - 10/10 (bardzo dobry GFE)

- buzia - 10/10 (choć to oczywiście kwestia bardzo indywidualna i każdy ma swój własny typ)

- ciało - 10/10 (właśnie takie lubię - jędrna pupa, duże piersi, płaski brzuch)

- seks - 10/10 (mocny punkt, duży plus za świetnego i długiego jeźdźca)

Jak widać same dziesiątki ale cóż - Kasandra rzuciła na mnie urok i nie będę mógł powstrzymać się od wracania do niej.

Użytkownik Ballomus edytował ten post 08 luty 2014 - 01:16

pevnosti
Re: Kasandra Nowa 200 515-681-799

pevnosti

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam Szanownych Szwagrów,

to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Do rzeczy.

Poprzednicy opisali już trafnie i pozytywnie lokal. Rzeczywiście bliskość Galerii ułatwia sprawę. Wejście komfortowe, łatwo namierzyć. Pokój z lustrem na suficie - zajebisty. Standard wysoki, łazienka ok.

Kasandra to bardzo fajna, młoda laska. Nie ma może jeszcze wielkiego doświadczenia, ale klimat i podejście idealne. Moim zdaniem lubi sex i lubi być pieszczona. Sama nie jest bardzo aktywna, ale za to świetnie reaguje. Pozwala na dużo, w zasadzie poza całowaniem w usta - open. Lubi łaskotki, a w każdym razie nie ma nic przeciwko nim. Kręci ją chyba pieszczenie po pięknie wypielęgnowanych stopach. Dla wielu Szwagrów - bardzo ważne info, jak sądzę.

Punktacja to rzecz bardzo indywidualna, ale dla mnie kręci się koło mocnych dziewiątek. Pojawiające się w opiniach kolegów zarzuty (przyznaję lekkie) dotyczące figury, uważam za nieuzasadnione. Nie jest wysoka, ale jest bardzo fajnie zbudowana, coś w typie fitness. Dla mnie bomba. Ma bardzo aksamitną skórę.

Ogólnie warta polecenia. Tym bardziej, że mam wrażenie (może mylne), że nie pozostanie w branży na lata. Zatem trzeba korzystać.

Użytkownik pevnosti edytował ten post 20 luty 2014 - 00:13

abt

abt

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

No cóż, odwiedziłem i ja bohaterkę niniejszego posta. Ustawka bezproblemowa - odbiera co prawda telefonistka, a nie sama dziewczyna, ale umawianie się zupełnie poprawne. Nawet z rezerwacją czasu na następny dzień. Lokal wielokrotnie tutaj opisany i zwiedzany - nie tylko dla samej bohaterki, ale i we wcześniejszym okresie. Pracowały tu przecież prawdziwe gwiazdy - jak Marika, czy Majka20. Sama dziewczyna - bardzo ciepła, inteligentna, powiedziałbym oczytana. Rzeczywiście lubi pieszczoty - w każdym razie klimat GFE, choć bez pocałunków. Akcje opisywane przez szwagrów - dodam tylko, że bardzo fajnie reaguje na wszystkie inicjatywy w granicach normy, a lustro na suficie potęguje tylko doznania.

Punkciki

ustawka - 10/10

dziewczyna - 10/10

seks - 10/10

atmosfera i lokal - 10/10 - no i wyszła laurka :)

Arsene_Lupin

Arsene_Lupin

Świeżak

• user
  • 2 postów

Drodzy Szwagrowie,

Ustawka bezproplemowa pierwszy telefon, od razu udało się umówić na spotkanie. Zapomnialem potwierdzić spotkania drugi raz, ale mimo to zanlazła dla mnie czas.

Bardzo dobra lokalizacja, nowe osiedle, mimo bliskości galerii cisza i spokój.

Mieszkanie ładnie urządzone, czysta i elegancka łazienka. Samo miejsce igraszek- lustro podnosi zdecydowanie poziom, szczegolnie podczas samej akcji.

Kasandra dla mnie ideał, uwielbiam taki typ urody. Buzia aniołka, wszystko by się zgadzało gdyby nie jej oczy i to spojrzenie, kuszące , mógłbym cyrograf podpisać. Piekne, satynowe, dlugie ciemne wlosy

Ciało takie jakie prawdziwa kobieta powinna posiadać, zgrabna, typ fitness z fajna krągłą pupą, płaskim brzuszkiem.

Piersi boskie, nie próbowalem niestety hiszpana, ale coś czuję że następnym razem spróbuje, bo wyglądają na idealne do tego. Fajnie można je pieścić gdy jest na Tobie.

Muszelka słodziutka, zadbana i faktycznie ciasna, lubi pieszczoty.

Stópki tak jak i hiszpana zostawiłem sobie na następny raz, ale dla miłośników mogę potwierdzić wyglądaja bardzo apetycznie.

Teraz o niej bardzo mila, taktowna, może troszkę nieśmiała ale raczej w sensie pozytywnym dodaje jej to uroku.

Podatna na sugestie, bardzo się stara by wszytko było idealnie.Naturalnie zachowuje się podczas uprawiania seksu.

Nawet nie zauaważyliśmy gdy 60 minut dawno już zleciało a my cały czas rozmawialiśmy.

Oceny:

Ustawka 10/10

Lokal 10*/10 plus za lustro

Kasandra 10/10

Klimat spotaknia 8/10

Seks 8/10

Byłoby 10/10 w obu przypadkach ale brak pocałunków, w końcu GFE

Ale mimo to będe ją regularnie odwiedzał, w koncu nie można mieć wszystkiego i to czasem bardziej podnieca.

Traktujmy ją wyjątkowo bo jest bardzo wyjątkową kobietą :)

Pozdrawiam wszystkich szwagrów

KoneserWin

KoneserWin

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Po kilku miesiącach wróciłem do Kasandry dwa razy w ciągu ostatniego miesiąca. Chciałem z Wami się podzielić relacją - bo muszę przyznać, że dziewczyna zmieniła się plus!! Kasandra jest bardzo miłą dziewczyną, niezmanierowaną, która potrafi świetnie wczuć się w klimat i naturalnie dać przyjemność. Zero spinania się i ściemy.

Gdy ją odwiedziłem jesienią zeszłego roku, była początkująca i spięta - teraz jest otwarta i zaangażowana.

Przyjęła mnei w mega seksownej opinającej ciało sukience, czarnej bieliźnie i pończochach. Efekt na wejściu murowany. Przyjmuje tam, gdzie wcześniej - apartament Mariki przy Meiselsa.

Na początek bardzo miła rozmowa, pieszczoty, masaż, później bardzo przyjemne FBG i akcja właściwa. Piersi są niesamowite, dają wiele przyjemności, szczególnie na jeźdzca. Nad całym łóźkiem jest lustro, które potęguje efekt.

Polecam wszystkim szukającym GFE!

Oceny:

- Ustawka - 9/10

- Lokalizacja, parkowanie - 9/10

- Budynek, apartament - 9/10

- Łazienka - 9/10

Diva:

- Uroda - 7/10

- Ciało - 7/10

- Piersi - 8/10

- Masaż, wstęp plus FBG - 8/10

- Akcja właściwa - 9/10

- Atmosfera - 8/10

abt

abt

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Ponownie z przyjemnocia wrocilem do dziewczyny. Adres znany i ceniony przy >Masarskiej obok Galerii Kazimierz. Sama dziewczyna chyba wydoroslala, co absolutnie nie przelozylo sie na minus, ale na duuuuzy plus. Sama laska nieduza, ale za to bardzo foremnie zbudowana, ladna z buzi, bardzo miekkie wlosy. Ustawka na telefon, mozna sie takze umawiac z wyprzedzeniem - punktualnie, bez zarzutu. Na powitanie recznik (na Masarskiej zawsze byly za male - zwlaszcza jak dla mnie, lazienka stylowa, zele , itp, ok). Potem porpozycja cos do picia, w kazdym razie czuje sie atmosfere. Po przejsciu do rzeczy lodzik bardzo z wyczuciem, bez wspomagania, mozna tez z okolicami, ale chyba trzeba by zadbac o higiene, np. wygolic. W zamian minetka - muszelka czysta pachnaca. Wlasciwa akcja po ogumieniu, po bozemu, na piska, z boku, jak kto chce. Dziewczyna chyba to lubi, bo bardzo fajnie reaguje. Taka troche cicha, ale wiadomo - cicha woda brzeghi rwie. Ja w kazdym razie z przyjemnoscia wracam, dokad moja podstawowa jest na wakacjach.

Punkciki

punktualnosc, ustawka loka - 10/10

dziewczyna - rzecz gustu, ale mnie sie podoba - 9/10

FBG - 9/10

seks - 10/10

atmosfera - 9,5/10

Dobrze wydane dwie stowki

1 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych