Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Full serwis w cenie, Sarna Wraca 886-212-954 509-577-493Czarneckiego, wcześniej Dolna Wilda, Saperska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

robopon

robopon

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Jako koneser milfów/granny zawitałem do kobiety. Ustawka bez problemów, na dwa telefony. Szybkie przywitanie, omówienie kosztów i do łazienki. Lokal czysty i zadbany, łazienka też wysprzątana. Po wyjściu zaczęła się akcja i to dosyć dziwna, tak jak poprzednicy pisali miętówka i całowanko, za bardzo nie miałem ochoty na takie pieszczoty więc wyraźnie i dosadnie to wyraziłem. Później ten nieszczęsny striptiz, więc pomyślałem gdzie ja jestem i co ja tu robię?!? Ale później to już była jazda bez trzymanki, sprzęt wylizany, rimmm głęboki i mokry na przemian z GG. Widać że to lubi i na wiele pozwala, na koniec stwierdziłem że zaliczę klasyka i tu zonk, Panna pyta czy z gumką czy bez...więc Panowie to prawda, zaproponowała będąc u niej pierwszy raz. Po tym oświadczeniu zrezygnowałem i skończyłem w ustach...Podsumowując kobieta bardzo nie typowa, wręcz zakręcona, warsztat naprawdę na wysokim poziomie gdyby nie to dawanie bez gumki...ehhhh

Oceny:

Lokal: czystko i schludnie, bez niespodzianek

Panna 6/10 jak na granny ciałko naprawdę ok

Oral/GG 10/10

Klasyk/Anal nie wiem, nie sprawdzałem i już chyba się nie skuszę

Użytkownik robopon edytował ten post 31 marzec 2016 - 15:43

RauldeBragelonne
Re: Full serwis w cenie, Sarna Wraca 886-212-954 509-577-493

RauldeBragelonne

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów

Odwiedziłem wczoraj a więc bieżąca recenzja... adresik dolna wilda ostatnie czwarte piętro niestety bez windy a więc serduszko mocniej bije przed drzwiami:) które otwiera pani wiek po 50 lekko podpita (powiedziała że ponoć każdy przychodzi z alkoholem). Bez przekonania zaproponowałem 50zł za samego francuza na co pani się trochę oburzyła i powiedziała że 100zł i nie będę żałować. Po małych negocjacjach panii przystała na 50zł i nagle sama mówi że muszę zostać 30min:). Szybkie mycie sprzętu i powrót do małego pokoju w którym trzeba uważać na głowę gdyż mieszkanko ma skosy. W odtwarzaczu nastawia nową płyte "coldplay" :) i zaczyna słynny taniec wykorzystując filar i krzesło. Nie było tragedii jak opisywali poprzednicy choć kilka ruchów można by wykluczyć :) szybki skok na wyrko kilka buzi buzi (ponoc tak przekazuje się energie) i francuz. Akcja jakby pani śpiewała do mikrofonu w zasadzie robi wszystko łącznie z biciem się penisem po twarzy:). W trakcie propozycja stosunku (oczywiście bez gumy) który reklamuje tym że jest świetnie tam zbudowana ale odmówiłem. Spust do ust, ładunek połknięty i propozycja masażu jednak również odmówiłem. Wg mnie pani swoją prace stara się i wykonuje bardzo dobrze jednak lata robią swoje i widok nie powala... osobiście nie wrócę

Użytkownik gazer edytował ten post 02 kwiecień 2016 - 06:49

Jbldbc69

Jbldbc69

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem u niej wczoraj na lizaniu dupci i tylko to polecam. Ona pamięta dinozaury...
Dolna Wilda 
Robiła striptiz i mi oklapł ale chciała dobrze, spust do ust i mlaśnięcie :)

Użytkownik gazer edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 14:01

Wygrambonus

Wygrambonus

Świeżak

• user
  • 4 postów

Telefon to 509-577-493, miejsce to ul Czarnieckiego 4. Chciałbym powiedzieć że do Syrenki wybierałem się już kilka razy i jakoś nie mogłem się przełamać... Aż tu nagle wczoraj telefonik i po kilku rozmowach z Panią udaje się umówić na spotkanie, samo południe bo pewien szwagier się spóźnił przez korki i musiałem chwilkę poczekać.... Na wstępie wejście to kwestia podania numeru klatki i numeru domu, nowe bloki, drugie piętro, winda nie działa jeszcze:-) otwierają się drzwi od mieszkania i jest syrenka w szpilkach i sexi stroju. Standardowo kilka pytań i łazienka, osobiście nie korzystałem z prysznica bo chwilkę wcześniej taka kąpiel zarzywalem w domku. Łazienka czysciutka, mieszkanie także, w pokoju igraszki świeczki, zaslonka na oknie która daje fajny klimat, pani ustawia utwór z płyty i zaczyna swój taniec:-) pierwszy raz coś takiego widziałem, hmmm niektóre ruchy wzięte z kapelusza:-) potem rzuciła się na łóżko i zaczęła polerowac berlo, głęboko mokro, z jajkami, kazała podnieść nogi i obrobila kakaowe oczko, widać że to jej specjalność, lodziarka z niej w 100% :-) pani brała głęboko i mokro przez dobre kilkanaście minut, spust w usta, zabawa sperma i polkniecie z uśmiechem :-) moje oceny to: lokal 9/10
Pani 7/10 każdy ma inny gust
Lodzik i lizanie 10/10
Sex brak bo nie miałem czasu.
Pani przyjęła mnie jak sąsiada więc co do ceny nie mogę się wypowiedzieć :-) oboje wyszliśmy z tego spotkania uśmiechnięci :-) Pozdrawiam Cie :-)

Użytkownik gazer edytował ten post 18 kwiecień 2016 - 15:22

zellff8198

zellff8198

Świeżak

• user
  • 9 postów

Odwiedziłem Sarnę w zeszłym tygodniu, lokalizacją jak powyżej - ul. Czarneckiego . Telefon pod klatką, klikam numer i zostaję wpuszczony do środka. Dzwonek do drzwi - otwiera bohaterka tematu i tradycyjnie pyta czy zostaję. Szybki wjazd pod prysznic i skok na łóżko. Pokój odpowiednio przyciemniony, nastrojowy. Pora na 1wszy punkt programu - taniec. Kto był ten wie, kto nie był musi to przeżyć  :szok:   Panna stara się i trzeba jej to oddać. Po zrzuceniu sporej części garderoby Sarna zaczęła całować mnie co całym ciele, ocierać się, aż w końcu wyczuła, że mój sprzęt jest gotowy do akcji. Wszyscy szwagrowie, którzy podczas tańca zaczęli się zastanawiać którym oknem najlepiej uciec, gdy obserwowali taniec (w tym ja) wiedzą, że dobrze zrobili zostając. FBG jeden z najlepszych jakie miałem. Zmienne tempo, lekkie podduszanie penisem, dociskanie, wszystko to oczywiście bez użycia rąk. Byłem w siódmym niebie. Ładunek przyjęty i połknięty. Po akcji, masażyk z gatunku tych mało profesjonalnych, wręcz usypiający (ale raczej miało to związek z tym że przed chwilą doszedłem). Po wszystkim Sarna wychodzi się odświeżyć i pytanie o kolejną akcję. Odmówiłem, bo po prostu nie miałem już siły. Po chwili założyłem ciuchy i out.

Oceny :

Lokal : Normalne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie - 8/10

Panna : Jak na ten wiek ? Bardzo dobrze się trzyma. Oczywiście grawitacja robi swoje, ale czasu nikt nie zatrzyma. Duży plus za ciało - 7/10

FBG : Nic dodać, nic ująć 10/10

Sex : Nie było

Ogólnie warto podskoczyć - zawsze coś innego. Czy wrócę? Jeszcze nie wiem.  ;)

Użytkownik gazer edytował ten post 17 czerwiec 2016 - 05:47

stasi29

stasi29

Otrzaskany

• +users
  • 69 postów

Wreszcie skusiłem się i ja. Ustawka ok na 2 telefony. Lokum nowe ok w lokum inne panny. Pani jak na swój wiek ok. Trzyma się całkiem dobrze. Cały czas nawija normalnie ma jakiś słowotok. Wizyta w łazience. Po powrocie pani zaczyna swój taniec. Trudno to określić tańcem. Jakieś wygibasy. Po krótkiem wstępie pani proponuje sex i niestety zonk bez gumy. Nie skorzystałem. Wybrałem opcję FBG i tutaj mistrzostwo. Głęboko mokro po same klejnoty. Okolice obrobione i język w tyłku. Doznanie super. Dwa spusty bez sexu. I wychodzę na miękkich nogach. 

Lokal 8/10 

Ustawka 8/10

Panna jak na wiek 7/10

FBG 10/10

Warto spróbować. 

Reaver

Reaver

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Tez zawitałem do pani Kapral jakiś czas temu, ustawka standardowo telefon, drugi pod adresem. Blok niedaleko PUP, nowe budownictwo z miejscem do parkowa bywa tam roznie.

Konkrety:

Lokal 8/10 kompulodron,zaciemniony pokoj, swiece, rock'ow muzyczka

Ustawka 8/10

Panna 7/10

FBG + rimming 10/10 panna schodzi coraz nizej i nizej pobawi się twoim okiem Saurona a potem jak zabierze się za małego to poezja, bawi się długo jeszcze po, polecam amatorom FBG

Użytkownik Reaver edytował ten post 07 październik 2016 - 08:32

wojnaro

wojnaro

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Zawitałem miesiąc temu. hmmm- słynna płyta ColdPlay ciągle działa. Podczas tańca chciałem faktycznie wstać i wyjść. 

Jednak jak doszło co do czego to nie żałuje, że zostałem 

FBG - 10/10 

Rimming- 10/10

Sex- Dwie pozycje 8/10- Jednak uwaga- mówi, że można bez gumki i nawet woli bez... więc lampka kontrola mi się zaświeciła- jednak nie zaryzykowałem i odbyło się w ogumieniu.

Ogólnie Polecam, na pewno kiedyś wrócę. 

Wygrambonus

Wygrambonus

Świeżak

• user
  • 4 postów
Witam.

Zawitałem dziś do właścicielki tematu -509-577-493. Link to
http://www.roksa.pl/...se/pokaz/160241

Pannę odwiedziłem kilku krotnie a ost raz w tym tygodniu, faktycznie zdjęcia nie oddają tego co rzeczywistość, Pani ma twarz 55+ ale ciało ma niejednej 20-30 łatki. Uwierzcie mi że to co pani robi z dydkiem to niejedna młoda tak nie potrafi.
Zacznijmy od tego że Pani przyjmuje w nowych blokach za biedronka (można iść od biedronki a nie po staremu za psb) i unika się tej głupiej furtki... Dlatego wiadomo która i numer mieszkania pani podaje na miejscu, wchodzimy i tutaj zaskoczenie bo wkoncu oddali windę do użytku :-). Lokal bardzo czysty, pokój rozkoszy to pokoik z zaslonami i kilkoma swieczkami plus to radio na płyty gdzie pani lubi włączać to na co ma ochotę. Dla stałych klientów są różne bonusy. Na każdym spotkaniu można się porządnie zabawić bez żadnych grymasow i słów że tego nie albo tamtego... Pani pozwala na bardzo dużo i to za mega niska kasę.
Cyferki to
Parking - 9
Pani - 9
Ciało -10
Lodzik -10
Sex-10
Anal - ciasny 10
Wracam i będę wracać no chyba że ktoś pokaże mi lepsza Panią ale na dzień dzisiejszy JA TAKIEJ NIE SPOTKAŁEM :-)

Pozdrawiam szwagrow i adminów

Użytkownik Wygrambonus edytował ten post 26 styczeń 2017 - 12:41

skif

skif

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Witam. Odwiedziłem Sarnę kilka miesięcy  temu  ,  na  ul Czarneckiego -nowe bloki.  No  cóż, wiedziałem  czego  mogę  się  spodziewać  i tak  było.  Kobieta ,  dobrze  po 40-tce  , podała mi swój prawdziwy  wiek, ale  dyskrecja  zobowiązuje..//  Poszedłem  z myślą  o  dobrych  lodach i  takie  dostałem  i  zostały   zjedzone..  Jednakże , dodatkowo   otrzymałem  bardzo  dobre  i fajne  lizanie jajek  ,  lizanie  rowa  jak  i  całych  okolic  penisa.  Pani,  jak  na swój  wiek  wygląda  b  dobrze  , myślę  , że w  przeszłości  można  byłoby się za nią  oglądać  na  ulicy  i czuć  zadowolenie  z ,,obrazu,,  Jednakże  dodatkowo  musiałem  zaliczyć  pseudo  stripts.  dla  mnie  osobiście-  bez  sensu.. Można potańczyć  i  powyginać się ,,ale  nie  należy  obarczać tym  wszystkich  ,,gości,,  Były  też  miętówki  i  próba  całowania.    Ale  pomimo  tego  wszystkiego    byłem  zadowolony.  Za  taka  cenę  nie   należy  oczekiwać  nieba  a  było  naprawdę  OK.  Z  seksu  pełnego  nie  korzystałem  ,,nie  byłem  na to  przygotowany  mentalnie  blokadą  była  ,  wiadomość o możliwości  sexu  ,,bez  gumy,,

Pozdro  dla forumowiczów ;) :zeby:

Letto

Letto

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów

W końcu i ja zdecydowałem się odwiedzić bohaterkę. Nowe bloki za biedronką. Kontakt na dwa telefony. Potwierdzę co pisali poprzednicy. Wiek ściemniany, dużo starsza. Taniec hmm trzeba wytrwać - coś jak połączenie "You can dance" z Bruce Lee. Ciało jak na ten wiek, rewelacja. Muzyka, świece, klimat itd... no cóż zaakceptować albo przetrwać. Ale to wszystko przestaje mieć znaczenie jak diva bierze się za loda. Rewelacja. Nigdy czegoś takiego nie miałem. Klasa sama w sobie. Chętnie odwiedziłbym kogoś z takim warsztatem o połowę młodszego :) Na loda szczerze polecam.

Oceny:

Panna - twarz 5/10

Ciało - 7/10 (12/10 biorąc pod uwagę wiek)

Lokal - 7/10

Lodzik i rimming - 12/10.

Użytkownik Letto edytował ten post 01 luty 2017 - 17:03

Homerel

Homerel

Świeżak

• user
  • 5 postów

Byłem raz i wystarczy. Miejsce, które trzeba odwiedzić i albo wrócisz albo pozostaniesz przy tej jednej wizycie.

Ustawka - 10/10 (bez problemu. Podczas rozmowy informuje, że jest "starszą panią" żeby się nie zdziwić, info o cenach, co można, m.in. bez gumki)
Lokal - 8/10 (duże łoże, przyciemnione światło no i muzyka)
Wygląd - 8/10 (wiedziałem na co się nastawić, a dostałem nawet więcej. Spoko nogi jak na ten wiek.)
FBG - 10/10 (tutaj odlot, pani chapie kutasa razem z jajami, można dopychać. Nawet stwierdziła, że obciągnie mi w rytm muzyki.)
Seks - nie było, jakoś świadomość o tym, że daje bez gumy zniechęciła mnie do czegokolwiek więcej, a nastawiony byłem na analik.
Atmosfera - 8/10 (dla mnie spoko. Taniec był, w większości dziwaczny ale były momenty, które podkręciły atmosfere. Pani lubi się całować ale buzie otwiera tak szeroko jakby chciała połknąć całą głowę. Jak na mnie właziła to myślałem tylko żeby cipą mi nie usiadła na kutasie który już sterczał.

Tak jak napisałem, sprawdzić na pewno warto ale czy wrócicie to już indywidualna sprawa.

adam2233

adam2233

Świeżak

• user
  • 7 postów

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/160241

Byłem u Pani jakoś w połowie lutego i tak jak kolega wyżej napisał jedno spotkanie wystarczy żeby wiedzieć czy będziesz wracał  :)

Kontakt: 10 jeden telefon wyjaśnienie co jest w ofercie no i sms 30 min przed

Mieszkanie: 8 jak dla mnie w pokoju uciech zbyt dużo świec a raczej wkładów do zniczów :) no i drzwi od prysznica naderwane 

Pani: 7 jak dla mnie ciężko mi ja klasyfikować numerycznie bo ciało jak na swój wiek ma bardzo ładnie no może poza obwisłymi piersiami ale nie jest to 20+ tylko 50+ stąd ta ocena

FGB/SEX/ Atmosfera: tutaj trzeba chyba oceniać całościowo bo ograniczeń nie ma, Pani wykonuje dosłownie wszystko głęboko mokro mocno do końca co komu miłe chociaż czasem wtrąca tak rozbrajające teksty że ciężko zachować powagę. Wizyta jest utrzymywana w stosunkach koleżeńskich z dozą romantyzmu w Pani mniemaniu. Pani jak wynika z krótkiej rozmowy z Nią uważa się za artystkę stąd stąd taniec na początku i zachowanie w trakcie.

Ja osobiście chyba nie wrócę bo to co tam przeżyłem nie mieści się w żadnej mojej klasyfikacji choć Pani na pewno znajdzie uznanie u wielu osób lubiących sex bez ograniczeń.

Ancymon88

Ancymon88

Świeżak

• user
  • 2 postów

Nie umiem rozkminić tej pani. 

Byłem u niej dwa razy, tak na Dębieckiej, jak i na Wildeckiej miejscówce. 

Pani jest już w wieku babcinym, jednak utrzymana bardzo dobrze> Najbardziej niezwykły jest jednak cały przebieg spotkania. Pani zakręcona, niczym czeski słoik, obowiązkowy punkt programu, czyli taniec, budzi albo zażenowanie albo wesołość, bo z erotyką, ma tyle wspólnego, co świnia z lataniem. Do tego teksty, w jej mniemaniu zalotne, a przy których trudno nie parsknąć śmiechem. Słowem - masakra.

Z drugiej jednak strony, warsztat ma fenomenalny. Oral - tak głęboko, jak pały starczy, okolice wylizane, rimming pierwsza klasa - totalny odlot. Pani pozwala literalnie dymać się w usta. Anal - pierwsza klasa, żadnego marudzenia, umiejętnie zaciska zwieracze, jazda naprawdę fantastyczna.

I teraz bądź tu Rodaku mądry - przebrnąć przez jej "występ", teksty puszczać mimo uszu i skorzystać, czy trzymać się jednak z daleka? Podsumuję to tak - jeśli ktoś ma ochotę na coś dziwacznego, a jednocześnie lubi ostre rżnięcie - polecam. Koneserzy subtelnej kobiecości, niech ową panią omijają szerokim łukiem.

julbryner

julbryner

Bywalec

• +users
  • 239 postów

Zawitałem i ja, adres Czarnieckiego 4 

Nic nowego nie powiem , pani wiek zaniżony ale figura jak na ten wiek ok,  dziwna troche w zachowaniu , no i ten taniec  :-D przy tym odglosy jak z karate jak łapami wymachiwała :-D 

Strój roboczy jak najbardziej ok, pończochy były ;-)  

Akcja - wybrałem lodzik i rimming, no w tym pani na prawde jest dobra , nie mam nic do zarzucenia :-) 

diva- 7 jak na ten wiek na prawde niezle sie trzyma , ale trzeba oceniac w kategorii starszych pań :-) 

fbg -10

rimming-10

atmosfera- 8  mila itd ale dziwna troszke :-D 

sato88

sato88

Świeżak

• user
  • 4 postów

Cześć Szwagrom,

zwabiony kilkoma opiniami o wręcz perfekcyjnym francuzie oraz zniechęcony opisami traktującymi o wyglądzie divy postanowiłem jednak zaryzykować. I sam nie wiem co o tym myśleć ale od początku...

Ustawka na dwa telefony i kilka sms'ów. Adres to Czarnieckiego 4(przy biedronce). Osiedle nowe, czyste i schludne, odnoszę wrażenie, że raczej na uboczu miasta(nie jestem z Poznania). 

Lokal 6/10 - z jednej strony czysto i schludnie ale w kabinie prysznicowej wypadałoby posprzątać oraz znaleźć brakujące drzwi od niej... Ręczniki niestety małe. Dodatkowo sam rozgardiasz w rzeczach w pokoju jest straszny plus zapach wszystkich poduszek leżących na łóżku jest mocno nie przyjemny.

Kontakt 8/10 - kobieta wyjątkowo rozmowna i kontaktowa i to duży plus i jak się zaraz okaże jeden z na prawdę nie wielu... 

Akcja właściwa ?/10 - trudne mi to znumeryzować więc opiszę. Na wstępie dowiaduje się, że koleżanka umówiła na tą samą godzinę inną osobę więc przeprasza ale do łazienki mogę iść dopiero za chwilę, no cóż poczekam myślę Sobie. Po kilku chwilach mogę iść i sama łazienka j/w. Po powrocie dowiaduje się, że ona musi wyjść na max 5 minut bo musi się przygotować do swojego występu i to jest na prawdę słabe leżeć i czekać na nią, bo minuty się ciągną... Następuje show i to jest coś co sprawiło, że nie mogłem więcej na nią patrzeć, no po prostu żenada. Dalej już było tylko gorzej, jej ilość dziwnych przytulasków, prób całowania mnie była zbyt duża...FBG takie mocne 6/10 wszak były różne pozycje, były różne techniki ale to wszystko się nie łączyło i wykluczało a po lekkim ff słyszę, że ona musi iść do łazienki makijaż poprawić by po powrocie usłyszeć, że ona nie będzie mi obciągać przez godzinę... hola hola my dopiero zaczęliśmy przecież... Plusy francuza, że mokro, że z dobrym rimmingiem i okolicami, oraz, że na prawdę z połykiem bez wypluwania ona po prostu lubi spermę.

SEX 0/10 - nie było

Masaż 2/10 - odradzam próbować, niestety ale prędzej Was uszkodzi niż na prawdę zrelaksuje... 2 za chęci...

Ogólnie, ja na pewno nie wrócę i nie polecę...

Pozdrawiam. 

jacek530

jacek530

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam Szwagrów.

Czytając opinie o tej divie ,będąc w Poznaniu dysponując czasem moja ciekawość wzięła górę i umówiłem się z bohaterką tematu.

Nie będę się rozpisywać ponieważ wszystko zostało opisane na temat.

Ustawka 10/10 pani bardzo gadatliwa, wyjaśnia wszystko przez telefon.

Lokal 7/10 było by 8 gdyby nie kabina prysznicowa

Lodzik i okolice 7/10 starała się bardzo ale to chyba nie był jej dzień

Sex 2/10 prawie nie było Anal 8/10 nie spotkałem drugiej takiej co tak chętnie się wystawia i to lubi.

Masaż amatorski 5/10 miałem o wiele gorsze.

Atmosfera 8/10 zero stresu pani bardzo zabawna.

Wygląd nie oceniam pani myślę 50+

Dyskrecja 3/10 mijałem się ze szwagrem na dole

Ogólnie pani ma więcej ikry niż inne o wiele młodsze .Myślę że pani to bardzo lubi,chociaż ja mam mieszane uczucia po spotkaniu.

To było bardzo dziwne :mysli:

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych