Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Full serwis w cenie, Sarna Wraca 886-212-954 509-577-493Czarneckiego, wcześniej Dolna Wilda, Saperska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

cris517

cris517

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Numer telefonu: 886-212-954

Witam. Założyłem temat gdyż nie mogłem znaleść nic na temat panny na forum, jeżeli jednak juz jest temat to przepraszam i prosze o dorzucenie posta w właściwe miejsce.

Kontakt 7/10 miły głos, podany adres - Saperska 42b (teraz mozliwe, że jest pod innym adresem). numeracja na tej ulicy troche wprowadziła mnie w błąd, poprostu pamiętać żeby sie kierować na nowe bloki. Na miejscu sie dowiadujemy, że umawia nas telefonistka, a panna poprostu dostaje eske kto kiedy wpadnie.

Miejsce 9/10 nowe budownictwo, winda nawet przemawia ^^

Idziemy pod dzwi, dzwonimy, chwile czekamy i otwiera nam panna ze zdjęć. Prowadzac mnie do pokoju trafilem na jakąś młodsza panne.

Lokum 8/10 troche małe ale jest porządek.

Po omówieniu co i jak marsz do łazienki 7/10, pare ręczników na pralce, pare brudnych ciuchów, prysznic ok, all działalo i były 3 żele.

Powrót do pokoju, panna zagaduje (nie wiem czemu pytała mnie z pod jakiego znaku jestem, nawet z chinskiego ^^). Troche taka wariatka :D ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mizianie, przytulanie, pocałunki. Na wyrko, panna zdejmuje ubrania, ogółem jest ok tylko niestety piersi juz swoje najlepsze dni maja za soba, dość mocna grawitacja działa, ale zato nadrabia zaangażowaniem (oj jak nadrabia :D).

FBG 8/10 (musiałem dopłacić 20zł, niby all w cenie ale nie był to jakiś majatek), dokładny cały "zjedzony", nabiałem też się  zajeła dokładnie, śmiało jak ktoś chce może na samego francuza wpadać. Ramming też jest, musze przynać to był mój pierwszy (z początku nie chętnie się zgodziłem, ale co tam raz się żyje jednorazowo można spróbować). To było... nie wiem jak to określić, poprostu jeżeli kiedyś zawitam doniej ponownie napewno o niego znowu poprosze.

Sex 7/10 diva jest aktywna, ze zmiana pozycji nie ma problemu, widok od tyłu nie powala ale też nie odstrasza, ogółem jest ok (panna nie depilowana, o anal nie pytałem).

Powrót do francuza i tak skonczyłem, panna nawet się spytała czy nie chce skonczyć w ustach, bo jak to określiła "chetnie coś zjem" ^^" .

Ogółem zapłaciłem 140zł za 1h. Czy wróce... może kiedyś. Czy polecam - zdecydowanie tak, szczególnie za podejście, i zaangażowanie.

Fotki: http://www.roksa.pl/...s.php?nr=160241

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=158502

Użytkownik cris517 edytował ten post 21 sierpień 2013 - 14:08

czarny310
Re: Full serwis w cenie, Sarna Wraca 886-212-954 509-577-493

czarny310

Świeżak

• user
  • 4 postów

To mój pierwszy komentarz, wię proszę o wyrozumiałość.

Pani w starszym wieku (1955r) więc prawie 60 l.

Przy wejściu robi dobre wrażenie proponując 30 zł dopłaty za FBZ

W związku z tym, iż zrobiłem kilka km. i nie chciało mi się szukać dalej - zostałem.

Po rozebraniu się cucuszki spadły poniżej pasa - lekko się zirytowałem.

Zamknąłem oczy - gdyż zapłacone.

Jednak po dotknięciu okazało się iż Pani jest całą pomarszczona jak suszony owoc.

Pomimo wielkiego zaangażowania z jej strony nie potrafiłem dojść, więc pieniądze uważam za stracone.

Nawet wspominała o klientach, którzy tłumaczyli nie zapięte rowery i nie wracali.

Odwiedziny uważam za porażkę.

Jeśli chodzi o rimming, to liźnięcie nie odpowiada żadnym normom.

Francuż miał być solidny lecz Pani tłumaczyła że jej dziąsła krwawią i skończyło się na trzepaniu kapucyna.

Więcej tam nie pójdę choć jestem zwolennikiem MILFETEK.

Polecam NEKROFILOM

micgra2

micgra2

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Witam

Wiek faktycznie zaskakuje . Jest spora różnica w deklaracji na roksie a rzeczywistością.

Trudno określić ile ma lat naprawde. okolo 60.

W moim przypadku nie bylo żadnego marudzenia ani doplat. Wspominała coś ze lubi młodych i tak sie cieszy ze zdecydowałem się zostac i nie uciekłem :) - pewnie dlatego (wyglądam na 24 lata).

Bardzo się stara i robi wszystko by odegrać właściwie swoją rolę. Ja zdecydowałem się zostac z ciekawości bo zawsze wybieram młode  - w nich gustuje. Moja opinia na temat calej akcji bedzie bardzo subiektywna. Jednak zdecydowanie polecam tym którzy lubują się w mamuśko - babciach. Cena tez nie boli - 120 zł

Koniec tematu to spust na twarz, pozwoliła się nawet opluć. Wszystko w cenie.

Nie wróciłem właściwie tylko ze względu na wiek.

lokal - 7/10 czysty i w miare dyskretny
oral - fbg 9/10 + plucie i koniec na twarzy + za rim
sex - 6/10 - bo nie gustuje w starszych
wygląd - 7/10, niezle jak na te lata

Miosota

Miosota

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Oto najnowsza odsłona Sarny.

Tutaj ma 50 lat.

Nowy numer tel.

787-336-307

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=198229

olokolo

olokolo

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Numer telefonu: 729-227-557

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=180364

Powyższy link do anonsu to drugie wcielenie niejakiej Sarny  link do niej poniżej 

Mocno się zdziwiłem jak poszedłem na spotkanie z 25 latką a drzwi mi otwiera 50- paro letni milf . ( bo 42 lata to też mocna ściema ) . 

Obróciłem się na pięcie i wyszedłem . Byłem tak wkurw że mimo wyskokiego ćiśnienia nie skorzystałem . 

Przestrzegam przed  zmarnowaniem  czasu . 

Miosota

Miosota

Praktykant

• +users
  • 11 postów

886-212-954

Długo się zastanawiałem, czy odwiedzić wspominaną w tym wątku divę.

Aż nadszedł kac poranek i wezbrała się we mnie odwaga.

Ustawka na 2 fony więc bez problemu.

Saperska. Wejście gdzieś po środku osiedla.

Otwiera mi kobieta, co jest pewne, po wiosnach 40-tu. Spokojnie można napisać, że nawet po 50-ciu. Można również napisać, że kobieta była po dobrym towarze wdychanym bądź palonym, bo normalne to zachowanie nie było. Chichoty, słowotok i przytulanie okraszone nieskoordynowanymi ruchami. Wypytywanie o znak zodiaku - było, potwierdzam.

Jak się trochę uspokoiła ustaliliśmy, że zostanę na pół godziny z opcją przedłużenia albo trochę krócej z opcją ucieczki :zeby: .

Pani sama oświadczyła, że zrozumie jak opuszczę lokal.

Ale zostałem..

Dostałem wskazówki jak dojść do  łazienki. Bardzo przydatne informacje w mieszkaniu 40 metrowym.

Łazienka średnio zadbana, jedna część drzwi od prysznica stoi obok, żele dwa, ręczniki są tradycyjnie rozmiarów chusteczki do nosa.

Wracam do pokoju. Panna wręcza mi zielone miętówki i mówi, żebym sobie possał bo jak wróci to się będziemy całować :chytry:

W katalogu usług, w którym dominuje rimming, całowanie jakoś mnie nie kusiło.

Akcja.

Nie pozwoliłem się całować, choć panna się wręcz do tego wyrywała.

Wymacała mnie na stojąco, ocierając się jak o rurę, po czym kazała usiąść na łóżko i się odprężyć.

Pogrzebała trochę przy starym magnetofonie w poszukiwaniu odpowiedniej nuty. A gdy znalazła rozpoczęła niezwykłą formę streaptizu. W życiu czegoś takiego nie widziałem. Wyginała się we wszystkie strony, co rusz kopiąc długimi nogami o rzeczy porozstawiane w tym małym pokoiku. Parę razy o mało się nie wyje...ła. A wszystko to nie do rytmu, niezgrabnie i asexualnie.

Patrzyłem z moim kutasem na to przedstawienie zastanawiając się czy w ogóle możliwa jest po tym występie akcja z mojej strony, tym bardziej, iż w panującym półmroku pokoju, na końcu tańca godowego oczom moim ukazał się okazały i rozprzestrzeniający po nogach bóbr!

Stanika nie ściągnęła. A ja nie prosiłem. Coś mi mówi, że dobrze zrobiłem.

To były złe chwile.

Ale potem, petarda. Nie sądziłem, że coś jest w stanie zaktywować mnie. A jednak.

Tak obrobionej pały, w życiu nie miałem. Z okolicami, niestrudzenie, wytrwale i z pełnym zaangażowaniem. I rów lizany namiętnie, długo i głęboko. Zadarła mi nogi do góry i wypolerowała mi dokładnie.każdy centymetr.

Fachowe dobre pół godziny obróbki językiem. Strzał. Ładunek przyjęty i połknięty.

Jako, że miałem okropnie miękkie nogi pobyłem chwilę w towarzystwie divy. Przyjmuje z koleżanką, poszukiwaną już przez szwagra powyżej.

Oceny

Panna - jak na swój wiek 5/10

FBG - 9/10

Rimming - 10/10

Sex - brak

Najdziwniejsza wizyta . Sam nie wiem odważę się wrócić.

Ktos70

Ktos70

Praktykant

• +users
  • 29 postów

Linki

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=158506

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=198229

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=160241

Skuszony opisami postanowiłem sprawdzić właścicielkę ogłoszeń

W niemal każdym podane są inne godziny.

Diva zaniża swój wiek znacznie tak jak kolega opisuje prawie 60 latek. Dla miłośników milf i granny to wg mnie rewelka. To moje upodobania więc trafiłem w dziesiątkę.

Wracając do wieku z twarzy widać upływ czasu lecz nie tak jak to koledzy wyżej opisują. Może są młodzi i wtedy ma się inne poczucie czasu.

Z buzi to taka zadbana 50+ lub zmęczona 40+.

Ciało to jak na 60 rewelka ja porównuje do ryczącej 40+

Z tym buszem między nogami to przesada . Ma zarost ale nie jakiś gigantyczny.

Lokal

Dużo świeczek bardzo nastrojowo , trochę nie moje klimaty wolę jasno.

Panna trochę nie stabilna emocjonalnie ale katastrofy nie ma.

Akcja

Początek ubrana w kieckę ze skóry szpilki pończochy , dla mnie ekstra.

Przywitanie to przytulenie i całowanie przez ok 5 min. Potem forsa i łazienka.

Wracam i striptiz , miałem trochę mieszane odczucia ale ok . Zobaczymy co będzie dalej.

Potem wsunęła się na łóżko i do francuza. 

Francuz super głęboko po czym wylizane jajeczka. Następnie dopadła do tyłka i rimming . Przeżyłem już kilka razy ale w takim wydaniu to po raz pierwszy.

Można dopychać głowę i to dość mocno (nie należę do facetów z ogromną pałą). 

Po 15 minutach obrabiania nie wytrzymałem i bach prosto w migdały.

Laska nie odpuściła i nie dała mi odetchnąć po francuzie. Ale tak mi się podobało że wacek nie opadł wcale i kolejne obciąganko 69.

Cipka czyściutka żadnych zapachów. (w przeciwieństwie do wizyt u ostatnio odwiedzonych lasek)

Zapytałem się czy wchodzą w grę wulgaryzmy w jej stronę. No i się rozpoczęło rodeo. Babka tak zaskoczyła że byłem w szoku.

Zwyzywałem ją od kurw.. dziw szmat..a ona coraz wyższe obroty. Potem klapsy na dupsko a ona że mocniej i mocniej . Potem guma i seksik.

Po zdjęła gumkę wzięła chusteczkę wytarła wacka. 

Byłem pod takim wrażeniem że dydek nadal na baczność. Było już po czasie a ona że jeszcze się przytuli. Kończył się mój dostępny czas i musiałem się zwijać.

Ocena

Wszystko na 10 z minusem za te tańce które trwały zbyt długo. I stan emocjonalny Panny.

ps. Spróbowałem plucia ale powiedziała że jej to nie odpowiada.

Najlepsza wizyta na jakiej byłem za rozsądną kasę bez dopłat.Oczywiście dla tych co lubią ten przedział wiekowy. Inni mogą mieć inne odczucia.

Ja na pewno wrócę.

Było dziwnie ale jakoś inaczej bez mechaniki.

potocki

potocki

Świeżak

• user
  • 2 postów

NOWY NR  513-495-642

Pomóc chciałeś? Dziekujemy. Mam nadzieje że kolejne 9 postów to będą recenzje ze spotkań.

W przeciwnym razie długo nie pojedziesz. Symboliczny dychacz dla Ciebie.

v.

Użytkownik virtuoz edytował ten post 07 maj 2015 - 00:42

bluepimp

bluepimp

Świeżak

• user
  • 6 postów

Witam,

Pani przyjmuje teraz pod numerem - 509-577-493.

Byłem dwa razy. Odczucia podobne za każdym razem.

Pani raczej starsza niż deklaruje w ogłoszeniach, co widać po twarzy, ale ciałko jak na zdjęciach :)
Ze stabilnością emocjonalną ma rzeczywiście jakiś problem, ale byłem już drugi raz i wiedziałem, że jak będę się trzymał tego, po co przyszedłem to będzie git. Przed płaceniem powiedziałem, że nie interesuje mnie striptiz czy pocałunki i przyszedłem na lodzika. 

Po prysznicu Diva zaczęła mnie rozgrzewać pocałunkami po ciele, a potem zabawa przy okolicach i jajeczkami - widać, że zna się na rzeczy :) Następnie lodzik - brany głęboko i do końca, można dopychać. Po zakończeniu z mojej strony Pani pracuje dalej przy pałce i połyka ładunek - zgodnie z ogłoszeniem :)

W ofercie jest też np. rimming czy masaż.

- lokalizacja  - 6/10 - Sap (średni dojazd, wolę bliżej centrum)
- lokal - 7/10
- Łazienka 6/10 
- Sarna- 6/10 - ocenę zaniża wiek, ale ciałko ma do rzeczy
- lodzik - 9/10  - z okolicami, głęboki, można dopychać, połyk
- atmosfera - 7/10 - czasem dziwne zachowanie, ale ogólnie ok

Jeśli komuś nie przeszkadza wiek i oczekuje bardzo dobrego lodzika, to polecam.

SILSTAR666

SILSTAR666

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witam umówiłem się dwa dni temu z Alicją ul Saperska 42 B i zostałem wystawiony
Najpierw panna twierdzi że bedzie wolna o 21:30 gdy podjechałem na saperską i wykonałem tel.Panna stwierdziła że może dopiero za godzinę .
Wk___iony wróciłem do domu .
Panna jakaś dziwna przez tel dziwna gadka
Cyferki tylko za kontakt tel.-8
I to wszystko,dla mnie panna jest niepoważna .

kazmaty

kazmaty

Klon

• PersonaNonGrata
  • 4 postów

Po nieudanej wizycie 1 listopada, dzisiaj musialem umowic sie z profesionalistką.

Padło na panią o ciekawej ksywie Sarna. Po zdjeciach oczekiwałem starej zmarszczonej babci. Drzwi otworzyła starsza, ale bardzo zadbana i seksowna kobieta. Jako że przyjechalem na lodzika, szybki prysznic dolnej czesci ciała i chyc do pokoju. Pani nastawiła nastrojową muzyke, pierw jakies kocie ruchy, co troche mnie rozbawiło, ale potem zaczeła sie jazda. Lodzik zajebisty, po same jaja z pluciem jak chciałem, potem troche wylizała mi tyłek, co bylo moim 1 razem i dziwnie sie czułem. Ale wroce na dłużej, bo zaangazowanie Sarny jest widoczne i sprawia jej to przyjemnosc.

Wyglad = 5/10

lodzik 9,5/10

mieszkanie 6/10

klimat 8/10

ipa70

ipa70

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Witam.

Po przeczytaniu komentarzy zachciało mi się przetestować wspomnianą milfę. Kontakt na dwa fony, nie będę opisywał ze szczegółami bo szwagry już to dokładnie zrobiły. Małym zgrzytem na początku była wysokość stawki, bo milfa zażyczyła sobie 150, ale szybko ją sprowadziłem do parteru i pozostała na 120. Było wszystko, tańce połamańce opisywane wyżej, ale jak już się zabrała do wacka do był odjazd. Działa z takim zaangażowaniem jak żadna do tej pory, którą odwiedziłem. Rimming głęboki widać że to lubi. Strzał z połykiem i wyczyszczeniem małego na glanc. Sexu nie było. Ogólnie wyszedłem zadowolony, bo po to przyszedłem i za tą kasę polecam jak najbardziej amatorom starszych milf. Tak na moje oko ma spokojnie 50 latek ale ciało jest jak u 40+ i nawet cycki nie są tak obwisłe jak któryś ze szwagrów sugerował, ale to rzecz indywidualnej oceny.

Wygląd=5/10

lodzik=9/10

mieszkanie=5/10

klimat=7/10

Myślę, że wrócę na porządnego loda i rimming.

karateka1

karateka1

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Witam. 

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość  :witaj:

Zawitałem dziś do właścicielki tematu -509-577-493. Linki łatwe do znalezienia, ale - http://www.roksa.pl/...s.php?nr=160241

Kontakt: 10/10

Dzwoniłem wczoraj, powiedziała że nie da rady i umówiliśmy się na dzisiaj rano. O 9 telefon, Pani pamiętała rozmowę, ustawka na 11, adres podany, mam dzwonić pod klatką. Faktycznie, Panna podaje cene 150zł przez telefon, ale akurat ja się umówiłem na 30minut za 100zł. Dojazd taki sobie, ciężko znaleźć miejsce ale nie jest najgorzej :) Znalezienie klatki też nie najłatwiejsze ale jak ktoś umie czytać to znajdzie :) Pod klatką telefon, Pani zaskoczona że w ogóle przyjechałem, ale chętnie podaje numer mieszkania. Szedłem po schodach bo nie dopytałem o piętro więc na każdym szukałem podanego numeru mieszkania ale klatka malutka więc zero problemu. Dzwonek wejście do środka i odrazu na korytarzu przytulanie i buziak z zaskoczenia... Myślę no okej, ale nadal nie wiedziałem czego się spodziewać... :szok:

Panna: Zdecydowanie Milf, ale mimo wszystko 7/10

Po poprzednich postach spodziewałem się potwora, zmarszczka na zmarszczce i nie wiadomo co jeszcze. W rzeczywistości serio nie jest źle. Fakt panna ma może koło 55, ale absolutnie nie odstrasza. :oczko:  Cycki nie najgorsze, pupa na stojąco słabo, ale wypięta daje rade. Ogólnie bardzo spoko!

Pokój: 5/10 Pokój mały, łóżko duże. Pełno świeczek, buty rozwalone na podłodze, odłożyła mi portfel na półke, a po wszystkim jak wziąłem go spotkaniu to cały (przepraszam, ale dosłownie) ujebany, od kurzu, pyłu czy coś... Mogła by czasem przelecieć półki szmatką czy coś. Ściany brudne... :boisie:  Przyjmuje z jakąś koleżanką, ale poza tym że Sarna rozmawiała z nią jak już czekałem w pokoju i później przyjęła jakiegoś klienta, nie dawała się we znaki. 

Stan psychofizyczny Sarny : Myślę że przyjąłem dobrą taktykę - Nie wchodziłem w dyskusje, dałem jej czas na ogarnięcie grzecznie czekając aż się odnajdzie w tym małym brudnym pokoju... Panna rozkojarzona, lata, kręci się, gada cały czas, wyszła zadzwonić ja zostałem w majtkach na łóżku, z 15minut spotkania było poświęcone na odnalezienie się Panny, bo tu kawa, tu telefon, tu umyć ręce, tu świeczka... Raz wesoła w cholere, raz mówi że jest przybita jak widzi ludzi za rękę na ulicy. Pyta o znak zodiaku. :puknijsie:  No ale ok. Jak już się odnalazła to było bardzo miło :) Czasami nie wiedziałem o co jej chodzi, ale było wesoło więc luz, niech mówi jak musi:)

Przed Akcją częstuje miętówką, prosi żeby się całować... na co bardzo nie chętnie mówię no ok, ale bez języczka, co chyba ją wycofało z takiej zabawy bo całowała jedynie po ciele ale bardzo oszczędnie (na szczęście). Generalnie wesoła atmosfera. Włącza muzykę i...

Akcja: 8/10

Panna włącza płytę i mówi "Pierwszym punktem programu jest przytulanie. Chodź się przytul" Podszedłem przytuliła pokręciła się przy mnie, kazała się położyć... "Teraz muszę potańczyć 3 minuty żeby się dobrze nastroić dla Ciebie" no okej, spodziewałem się tego i Faktycznie tańce połamańce. :hihi:  Momentami chciało mi się śmiać, ale wsłuchałem się w muzykę a na Dive patrzyłem bardziej z ciekawości niż pożądania :) Na wesoło generalnie, choć Panna chyba stara się być sexy. 

W czasie tańca ściąga majtki, mi każe zrobić to samo. Mówiąc "Idę do Ciebie" płyta się jej zacięła, a jak twierdzi "Bez muzyki się nie da." :unhappy: Przerwa, naprawa sprzętu i wracamy... Serio zacząłem się zastanawiać czy z czasem się wyrobimy. Ale wróciła, przytulanie na łóżku, i schodzi na dół. Od tego momentu bajera :-)

FBG: 9,5/10

Panna doskonale wie co robić. Mruczy, pojękuje, i delikatnie, i ostro, pluje, krztusi... Prosi żeby jej udostępnić tyłek (rimm), na co pełen obaw, ale się zgadzam. Dziwne to było, ale fajne. Jak ktoś nie próbował to warto chociaż sprawdzić jak to jest, choć mimo wszystko jakoś dziwnie i nie będę specjalnie szukał takich zabaw. Później znów wraca do pałki i po chwili pyta czy może mi włożyć delikatnie palec, na to stanowczo mówię że Nie! :stop:  Koniec na stojąco, wszystko poszło w gardło Sarny, na koniec jeszcze dokładna polerka, bardzo zadowolony. 

W czasie zabawy raz spojrzała na zegarek i powiedziała że zostały 3 minuty, grzecznie przypomniałem ile czasu przesiedziałem w pokoju czekając za nią, na co powiedziała, że "ten co miał przyjść nie dzwoni więc pewnie mnie olał". Po wszystkim 5 minut rozmowy, w ogóle nie wygania, ale po 30minutach samemu chce się już wyjść i poukładać sobie to wszystko w głowie... Rozmowa o wszystkim i o niczym. Powachlowała, zaprosiła ponownie i ewakuacja z uśmiechem na twarzy.

Podsumowując:

Kontakt - 10/10

Panna - 7/10  (zachowanie - zakręcona strasznie, bujanie nastrojów, ale raczej wesoła kobitka :) )

Pokój - 5/10

FBG - 9,5/10 

Generalnie polecam szwagrom którym wiek nie przeszkadza, choć nawet tym powiem że Panna na serio nie odstrasza. Ja osobiście, byłem, spróbowałem, zadowolony bardzo, ale na 99% nie wrócę drugi raz... Za duży bagaż emocjonalny!  ;)

Użytkownik karateka1 edytował ten post 08 listopad 2015 - 13:44

czarny310

czarny310

Świeżak

• user
  • 4 postów

Tydzień temu wspomniana diwa zmieniła adres na Dolną Wildę. Dlatego nie nie wiedziałem, że spotkam tego milfa. Z kolegą postanowiliśmy się w środę zabawić i pechowo trafiliśmy na wspomnianą koleżankę. Niestety byliśmy pod wpływem i pewne sprawy wymknęły się spod kontroli tzn zaliczyliśmy ją bez zabezpieczenia. Dzisiaj dzwoniąc do niego ma ten sam problem co ja, ale wyjaśni się dopiero w poniedziałek u lekarza.

Mam nadzieję, że to do wyleczenia.

Okazało się, że kolega jak dzwonił to sama zaproponowała opcję seksu i anala bez gumy ale zaznaczając, że to na własną odpowiedzialność.

Nie będę się rozpisywał cyferkami, bo to już nie ma znaczenia a przede mną jeszcze 2 nieprzespane noce ale ostrzegam szwagrów przed tym adresem.

t10s

t10s

Bywalec

• +users
  • 124 postów

Coś mi tu śmierdzi. Kolega Czarny310 odzywa się raz na dwa lata w temacie Sarny, przy czym pierwszy raz był traumatyczny dla niego, a jak doszło do spotkanie numer 2, to się nie ewakuował?

Czy ktoś może potwierdzić, że z panną można też bez zabezpieczenia? Mam ją na liście jako "ciekawostkę" do sprawdzenia, ale jeśl to prawda, to automatycznie z niej wylatuje.

cris517

cris517

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Witam, w sprawie sexu bez zabezpieczenia. Potwierdzam panna sama proponuje już przez tel. jeżeli kogoś kojarzy ze wcześniejszego spotkania/ń lub też na spotkaniu po FBG "jak chcesz nie musisz zakładać gumy". Osobną ciekawostką jest fakt, że można sie z panna utargować na spotkanie nawet za 50zł 30min i jest w tym full opcja (ale nie wiem czy tylko mi tak zaproponowała, czy też robi to na większa skale).

Pozdrawiam.

mephistopoznan

mephistopoznan

Praktykant

• +users
  • 33 postów

czarny i jak zdrowie ? bo sie wybieram do Panny ....

stefanziolko1

stefanziolko1

Świeżak

• user
  • 2 postów

Tydzień temu wspomniana diwa zmieniła adres na Dolną Wildę. Dlatego nie nie wiedziałem, że spotkam tego milfa. Z kolegą postanowiliśmy się w środę zabawić i pechowo trafiliśmy na wspomnianą koleżankę. Niestety byliśmy pod wpływem i pewne sprawy wymknęły się spod kontroli tzn zaliczyliśmy ją bez zabezpieczenia. Dzisiaj dzwoniąc do niego ma ten sam problem co ja, ale wyjaśni się dopiero w poniedziałek u lekarza.

Mam nadzieję, że to do wyleczenia.

Okazało się, że kolega jak dzwonił to sama zaproponowała opcję seksu i anala bez gumy ale zaznaczając, że to na własną odpowiedzialność.

Nie będę się rozpisywał cyferkami, bo to już nie ma znaczenia a przede mną jeszcze 2 nieprzespane noce ale ostrzegam szwagrów przed tym adresem.

Mógłbyś napisać co powiedział lekarz bo też byłem u tej divy i się martwię czy mogę się czegoś spodziewać

cris517

cris517

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Witam. Ktoś może wie jak się zakończyła ta cała historia? Faktycznie panna "z dodatkami" czy wszystko ok?

t10s

t10s

Bywalec

• +users
  • 124 postów

Ale o czym wy piszecie? Skoro pozwala bez gumy, to dzisiaj może być okazem zdrowia, ale za tydzień już niekoniecznie, bo w międzyczasie jakiś kolega mógł jej prezent zostawić.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych