Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Gabinet masażu „Lomi” Poznań 888-949-308ul. Poznańska 62

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

armandeo

armandeo

Świeżak

• user
  • 1 postów
Numer telefonu: 888-949-308

Witam Szanownych Szwagrów!
To mój pierwszy wpis na garsonierze, więc jeśli coś będzie nie do końca poprawnie - proszę o wyrozumiałość. Chciałem podzielić się wrażeniami z wizyty w gabinecie Lomi na ul. Poznańskiej 62. Nie wiem czy temat był już na forum, w razie czego proszę o podpięcie.

Jest to normalne mieszkanie w nowym apartamentowcu i nijak nie przypomina czegoś takiego jak salon masażu. Skuszony internetową stroną postanowiłem zaznać przyjemności relaksacyjnego masażu bez pominięcia wrażliwych miejsc. Umówiłem telefonicznie termin i ruszyłem do boju.Firma działa w kilku miastach i obsługiwana jest przez jeden telefon. Wynika z tego, że jedna pani trzyma wszystko w garści, ustawia grafik, a lokalnie dziewczyny dostają tylko zlecenie wykonania roboty. Dojazd do centrum Poznania bez problemu, ale przy parkowaniu trzeba pamiętać o strefie. Ustawka na jeden telefon - ustaliłem datę godzinę i otrzymałem adres i nr mieszkania. Potem domofon, winda i puk puk otwiera pani. Dziewcze młodę, trochę kurpulentne, uroda niespecjalna - ale przecież nie przyjechałem na dymanie tylko masowanie. Panna zaprasza mnie do łazienki, tam jest dość czysto i przyjaźnie, ręcznik, mydło dostępne. Potem wprowadza mnie do pokoju z matą na podłodze i zastrzega, że żadnego dotykania (tzn. ja nie mogę dotykać) Światło jest przyciemnione, świece, nastrój nawet przyjemny. Masaż Lomi przewiduje nagość masowanego i masażysty. Panna wprawdzie zdejmuje wszystko, ale tylko dyskretnie zerkam od czasu do czasu. Sam masaż dość mało profesjonalny, trochę głaskania, miziania po plecach. Myślałem, że może przejedzie mnie cycem po plecach, ale nic z tych rzeczy niestety. Potem przewrotka i masaż okolic. Byłem wyposzczony więc szybko strzelam z armaty. Panna natychmiast sprząta, wyciera i kończy rytuał. Mało romantycznie, bez atmosfery. Zakładam gacie, płacę i koniec. Generalnie dość słabo, mechanicznie i bez zaangażowania.

A teraz cyferki:

Panna - 5/10 nic specjalnego (może są tam także inne? nie wiem)
Ekosystem 8/10: Łazienka poprawna z wanną, pokój masażu ok, nowe budownictwo.
Masaż 4/10 bez polotu i zaangażowania,
Atmosfera ogół: 5/10 - zapewne można lepiej zainwestować te 200 zł

GRACZ7292
Re: Gabinet masażu „Lomi” Poznań 888-949-308

GRACZ7292

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 66 postów

http://gabinetlomi.pl/pz/galeria/ bardzo prosze link, który czasami nie działa.

Kolego napisz u której masażystki byłeś, blondi, brunetka lub chociaż jak miała na imię?  i czy inne harce poza recznym są mozliwe?  

hofik

hofik

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam

Jestem nowy wieć również proszę o wyrozumiałość.
Byłem juz w lokalu 2 razy . Telefon i lokal opisał juz mój poprzednik . Do wyboru mamy kilka masazy ,ceny zaczynaja sie od 120 zł za zwykły masaż gdzie kobieta jest ubrana i ogólnie bez rewelacji. Masaż lomi lomi to wydatek 180 zł i tutaj juz zaczyna sie ciekawie poniewaz kładziesz sie na macie a kobieta ociera sie o Ciebie całym ciałem lecz nie ma możliwości zadnego wkładania. Osobiscie polecam brunetke , ma niesmaowitą urode i ciałko , byłem straszni na nią zjarany lecz z tego co sie dowiedzialem pracuje tylko w week kiedy inne kobiety nie za bardzo mają czas i na dodatek jak sama o sobie mówi ze robi masaz słabszy doznaniowo od kolezanek.. Nie dała sie namówic na coś wiecej niestety. Standardowo ręczny , nie można dotykac chociaz mi sie udalo ją troszkę wkrecic i paluszki poszly w ruch.

styren123

styren123

Świeżak

• user
  • 6 postów

Maserki przed i po południu inne. Przed, blondi robi masaż stóp b. profi. P opoł. ciemna, mila, masuje rónież dobrze. Oceny :

lokal: 8/10

prywatność 7/10

uroda 8/10

zaanagażowanie w zależności. od wyboru masażu

możliwe 1/2 6/9 - 1/2 bo Panienka do buzi nie bierze/

masaż 7/10

zakończenie 8/10

w sumie przy atmosferze 8/10 warto wydać 200

GRACZ7292

GRACZ7292

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 66 postów

Zdjęcia wyglądają zachęcająco, więc jako doświadczony amator masaży erotycznych dzownię, aby wybadać, co i jak.  Pierwszy raz, ok. dwa miesiące temu, odebrała chyba szefowa, która obrabia cztery gabinety z całej Polsce (sic) i slysze, zadzwoń poźniej a poźniej już nikt nie odbierał.  Olałem temat!!!  Łachy bez!!!  

Zadzwoniłem znowu ostatnio na dniach, odebrała jakaś pyskata, niemiła 20-stka lub 30-stka, i grzecznie pytam, jakie panie pracują i czy zdjęcia aktualne a slyszę, "nie, to inne panie" i słuchawka wyłaczona tj chamsko rzucona.  Dzwonie znowu, odrzuciła.  Dzwonie znów i nikt nie odbiera.  

Powiem tak, dla mnie to skandal, iż takie rzeczy się dzieją na tym dwupokojowym mieszkaniu na Poznańskiej w Poznaniu.  Zero szacunku dla klienta i typowe kurwiarskie gierki, tzn jak klient nie pasuje z głosu lub zadaje za dużo pytań, to wychodzi sperma tj słoma z butów "masażystek":)

Piszę "masażystek", bo po weryfikacji u znajomego, wg jego zeznań w wyjątkowych okolicznościach można poczuć się jak na starego "Kochanowskiego".

GRACZ7292

GRACZ7292

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 66 postów

Opis moich wizyt, które w końcu doszły do skutku.  

Lokalizacja-  Poznańska, nowy Ataner chyba, wejscie od tylu, strefa platna (chujowo).  Mieszkanie to 2 pokoje i kuchnia a obok mieszkania inne mieszkania wynajęte na biura. Niby urządzone na masaże, ale ja tam atmosfery masazu NIE czuje.

Zadzwonilem z innego tele i się dało.  Ogolnie ostrzegam, ze jest sciema z tele, bo recepcja obiecuje cuda, ale na miejscu panny oszukuja co do skladu personelu w sensie, ze to co obiecuje recepcja ma sie nijak do realu na miejscu!!! Ostrzegam!!!

Pracują tam chyba 3 panie ( tyle znam)  Ruda- słaba z wyglądu, ok 25 lat, taka se w obyciu.  Masaż ani dobry ani zły.  Ręczny standardowy.  Dotykanie przez rzeczy.  

Blondyna ze zdjec.  Tylko, ze na zdjeciach myslalem ze ma ok 20 a w realu ok 30.  Na plus jest wysoka, dosc ladna, ale tez ma pare kg za duzo ( masywna).  Dosc mila.  Masaz niezly, za doplata 30 zl mozna dotykac ( mega frajerska doplata) czyli razem 150 zl.  Zakonczenie reczne niezle.  Dotykanie mozna, ale palcy raczej nie daje sobie wkladac.  

Brunetka -   ok 25 lat, dosc ladna,sredni wzrost, tez ze zdjec, lekka cwaniara.  Nie chce siac (nie)sprawdzonych plotek, ale jak ktos jest przypasuje, bo raczej moze liczyc na konkret, ale to jeden na 100 lub 10:) (  piszę, bo mam znajomego, który ma sprawdzone info i nie ma schizofrenii, co ostro u niej zabalowal sexualnie).  Masaz prawidłowy, reczny ok, dotykanie w granicach rozsądku ( cokolwiek to znaczy).

Jak na Pz. to jest niezle.  W Wawie lub Wrocławiu nawet by mi sie nie chciało takiego miejsca opisać.  Czy warto wpadac???  Na bezrybiu i rak ryba!!!

Użytkownik GRACZ7292 edytował ten post 16 listopad 2013 - 14:51

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Wojtek F.

• +users
  • 1375 postów

Kolejne ogłoszenie tej ogólnopolskiej sieciówki

gabinet masażu tantra   608-336-040

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=189494

Wspomniane oferty

Lato z Lomi Lomi - 608336040
Salon MasaĹźu Lomi - 608336040
Hawajskie Centrum Relaksu - 608336040
Lomi - 608336040
Aloha Lomi - 608336040
Gabinet Lomi - 608336040
MasaĹź Tantra - 608336040
Gabinet MasaĹźu Lomi - 608336040

CIA

CIA

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam wszystkich,

to mój pierwszy wpis tutaj no i dopiero przymierzam się do pójścia na masaż więc pilnie śledzę Wasze doświadczenia aby nie być zawiedzionym gdy już wybiorę konkretny "punkt przyjęć" :) l zobaczcie na co trafiłem w necie:

http://tantraroom.pl/

adres dokładnie taki jak opisywany przez Was, ul. Poznańska tylko niby już inna firma. Normalnie po obejrzeniu galerii zdjęć na tej stronie nic tylko się wybrać, blondyna jak malina. :) A tak naprawdę to wielka ściema, zdjęcia pochodzą z filmów z serii "Massage room" jest ich pełno na chomiku a ta laska to nie jaka Uma. I jak tu traktować poważnie taką firmę, moim zdaniem nie można.

Pozdrawiam

Patrz Pan. CIA działa w Polsce od 3,5 roku a dopiero do czegoś doszło.  :laugh: 

10% i 7 dni urlopu

gazer

Użytkownik gazer edytował ten post 21 luty 2014 - 13:58

fiodorkaramazow

fiodorkaramazow

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam Panowie.

Niedawno udałem się do gabinetu "Lomi", nr tel. 608-336-040. Entuzjastycznie oceniam tę wizytę, ale muszę zaznaczyć, że był to pierwszy raz, gdy skorzystałem z tego typu rozrywki.

Ustawka sprawna: jeden telefon ok. godziny 13, odebrała kobieta z centrali i umówiła mnie na godzinę 14.

Lokal: Poznańska 62, normalne mieszkanie. Łazienka schludna. W pokoju okno zasłonięte, świeczki, kamienie, materac na podłodze --- całkiem klimatycznie.

Otworzyły mi dwie młode dziewczyny, wybrałem blond. Szczupła, ładna.

Wybrałem masaż tantryczny. Dziewczyna zaczeła od nóg, potem przeszła do pleców. Cały tył ciała wymasowała mi dokładnie najpierw dłońmi, potem swoimi sterczącymi cycuszkami.

Gdy leżałem na plecach, po masażu dłońmi, dziewczyna usiadła na mnie, jak w pozycji 6/9, i zaczęła pieścić pałkę, ja tymczasem bawiłem się jej cipką.

Pieszczenie pałki było bardzo przyjemne. Doprowadziła mnie do orgazmu, ale ponieważ pałka caly czas stała to pieściła ją dalej. Niestety, do drugiego orgazmu nie doszło, bo po godzinie czas się skończył, a grafik na ten dzień wydawał się napięty (gdy wychodziłem pewien szwagier dzwonił domofonem, ale odszedł z kwitkiem).

Podsumowanie:

Lokal: 8/10. Schludny na tyle, na ile mógł być. Mankamentem jest to, że pracują tam dwie dziewczyny naraz, więc słychać innych szwagrów, kiedy wchodzą do mieszkania.

Uroda: 9/10. Przy czym tutaj oceniam głównie wypięty tyłeczek, bo na niego najwięcej się napatrzyłem.

Masaż: 9/10. Przyjemny. Wiadomo, że nie tak stymulujący dla ciała, jak zwykły masaż relaksacyjny, ale ciężko mi powiedzieć, czy z masażu cycuszkami i nagim ciałem można wycisnąć coś więcej.

Zakończenie: 9/10. Muszę przyznać, że wraz z atmosferą i jednoczesną zabawą śliczną cipką, było to najlepsze zjechanie na ręcznym, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem.

Total: 9/10. Za 200 zeta, wg mnie warte uwagi. Jeśli będę znowu w Poznaniu, zapewne wrócę.

Wspomniane oferty

Lato z Lomi Lomi - 608336040
Salon MasaĹźu Lomi - 608336040
Hawajskie Centrum Relaksu - 608336040
Lomi - 608336040
Aloha Lomi - 608336040
Gabinet Lomi - 608336040
MasaĹź Tantra - 608336040
Gabinet MasaĹźu Lomi - 608336040

Użytkownik gazer edytował ten post 09 maj 2014 - 08:02

Mujeres

Mujeres

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Miejsce opisywane w sensie miejscowki.  Raczej nie ma problemu z parkingiem, ale strefa.  Jak ktoś zna nr mieszkania to można z buta.  Ostrzegam, iż to co mowia na centrali to w 90% sciema, bo nigdy nie jest tak jak mowia w sensie dziewczyna na miejscu, itd.  Pracuje tam pare pan, w zwiazku, iz jak na Pz jest tam niezle, bede testowal i opisywal.  Warunki lokalowe wg mnie fajne, standard i atmosfera bez zastrzezen.  

Mnie ostatnio przyjela wysoka blond, mloda, super figura, ladna i do tego co wazne, bardzo mila.  Moze to ona jest na tych ogolnych zdjeciach z reklamy miejsca, ale nie wiem.  Sam masaz, naprawde niezly i widac, iz panna sie stara.  Albo jej przypasowalem, ale po prostu sie stara.  Za doplata 50 mozna dotykac, jesli sie tej opcji nie wybiera to masuje w bialym fartuszku lub w bieliznie.  Wg mnie to bez znaczenia, bo i tak 70% czasu sie lezy na plecach i nic nie widac.  

Masaz, jak pisalem fajny, niemonotonny, zmienne techniki i ogolnie nastawiony na relaks klienta.  Hand job bardzo fajny, ale szkoda, ze tylko tyle, bo to zdecydowanie za malo.

Los numeros:

Lokalizacja; 7/10 bo strefa

Lokal -  niezly, szczegolnie w porownaniu z konkurancja

Panna - 9/10 bo lubie mlode, wysokie i szczuple

Masaz - 9/10 moze u mnie sie stara a u innych nie albo u innych jeszcze bardziej, trudno wyczaic

Hand job - 9/10 szkoda, ze tylko tyle

Ogolem- 7.5/10 w Pz byla, jest i bedzie bida, jesli chodzi o atrakcje, wiec jak na Pz jest niezle

1 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych