Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Go-Go Cocomo Poznań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

betyl

betyl

Świeżak

• user
  • 1 postów
Witam,
do klubu wybraliśmy się z kumplami na wieczór kawalerski jednego z nich. Na wejście postawiliśmy mu taniec:2x120zł/piosenkę(ok.5min)-jedna dziewczyna. Dwie dziewczyny tańczyły na raz, wyglądał na bardzo zadowolonego.(w strefie prywatnej, bardzo dyskretnie)

Wstęp do klubu to 20zł. Dziewczyny młode,bardzo zgrabne, chociaż zdarzyła nam się jedna świnka. Nie narzucają się, jak się nie zainteresujesz podchodzi następna, ale można po prostu podejśc do baru i zagadać. Było widać, że się starają żebyśmy miło spędzili czas. Za towarzystwo nie płacisz, ile czasu spędzisz "za darmo" zależy tylko od Twojej gadki;].
Co jakiś czas dziewczyny tańczyły grupowo na podeście: dwie na rurach, 3 na podłodze- całkiem gorące szoł. często wychodziły zmieniać stroje, ale ani na sekundę nie zostawiły nas samych, zawsze jedna zostaje i "pilnuje";d.

Niestety drinki dla dziewczyn mocno przesadzone->99 złotych za sztukę.
Piwo-12zł
taniec prywatny-120zł

mihnova
Re: Go-Go Cocomo Poznań

mihnova

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam,

byłem w Coco jakiś czas temu, Panie przechadzające po starym z parasolką ponętnym wzrokiem i gadką zapraszają do środka :)

Wstęp 20 zł w środku ludzi niedużo a byłem w piątek koło północy ale za to Pań wybór spory.

Kelnerka zaprowadza do stolika i pyta czy coś podać do picia. Zamówiłem piwko, gadka i podeszła do stolika niewysoka blondynka, rozmowa średnio się kleiła więc idziemy na priv może uda się rozluźnić atmosferę. Niestety było nadal sztywno - nietykalska, tak jakoś mało seksownie, piosenka minęła podziękowałem pani i z powrotem zasiadłem przy swoim stoliku.

Godzina jeszcze nie była bardzo późna, więc zaprosiłem do stolika wysoką brunetkę. Tu całkiem inna bajka, bardzo miło nam się gawędziło, panna bardzo chętnie i dużo mówiła. Zaproponowałem drinka czas mijał szybko i w przyjemnej atmosferze. Rozochocony wykupiłem taniec priv - panna bardzo aktywna, fajnie się wiła, przytulała.

Ogólne wrażenie bardzo dobre, jak ja byłem otwarta była tylko dolna część.

Na pewno wrócę ;)

eVILek

eVILek

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byliśmy w Cocomo we 4, uczcić urodziny kumpla. Wejście standardowo 20 zł, zostaliśmy zaprowadzeni do stolika, bardzo miła kelnerka zaprowadziła nas do stolika, dała nam chwilę na zastanowienie co chcemy i wróciła przyjąć zamówienie.

W lokalu było dość sporo osób (piątek ~22). Trochę wypiliśmy i dopiero wtedy podeszły cztery dziewczyny, po jednej dla każdego. Jubilatowi spodobała się filigranowa blondynka, więc zamówiliśmy mu usługę o nazwie "Krzesełko VIPa", które polegało na prywatnym tańcu na scenie. Dziewczyna całkiem się starała więc zachęceni również skorzystaliśmy z usług dziewczyn poprzez udanie się do pokojów prywatnych. Czas trwania - 2 piosenki, w pokojach ciemno, ale dziewczyny nawet niezłe więc generalnie miło spędzony czas.

Ciekawa kwestia była przy wyjściu, jako, że zostawiliśmy dość sporo gotówki to dosłownie nie chcieli nas wypuścić (sporo klientów Cocomo to osoby chcące kupić jedno piwko i pooglądać nagie babki). Zrobiło się dosyć nerwowo ale po chwili nas wypuścili.  :szok:

Pomimo incydentu na koniec mogę spokojnie polecić  ten lokal na tego typu imprezy.

Ilość dziewczyn: Duża

Wygląd dziewczyn: Od 2/10 do 8/10, generalnie duży wybór, ale jakiś super piękności-modelek nie było.

Wystrój: 7/10 - kwestia gustu, ale dosyć nowocześnie

Dodatkowe usługi: 7/10 - byłoby więcej, ale w prywatnych pokojach jest strasznie ciemno

netycbo

netycbo

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Ja byłem tam w czerwcu. Generalnie w porównaniu do Nefretete dziewczyny mniej urodziwe. Na początku przysiadły się dwie mało urodziwe panny i tutaj pierwszy zgrzyt - bardzo nachalna menadżerka czy coś w tym stylu cały czas się przysiadała z czytnikiem kart i próbowała wymusić zamówienie szampana dla panien. Ponieważ zbyt urodziwe nie były zrezygnowaliśmy z kumplem.

Ja po jakimś czasie wychaczyłem przy barze panne dość urodziwą (8/10). Po krótkiej rozmowie poszliśmy na prywatny taniec (120pln). Taniec - jedna piosenka. Tutaj kolejny zgrzyt bo podczas zabawy z panną do pokoju wpada znów nachalna panna z czytnikiem kart aby zamówić szampana i można wtedy posiedzieć z panną dłużej.

Ogólny wystrój lokalu: 9/10

Dziewczyny: jak napisał szwagier wyżej od 2/10 do 8/10

Ilość dziewczyn bardzo duża, ale niektóre urodą nie powalają.

P.S. Czy któryś ze szwagrów była na górze? Co tam jest? Czy są tam jakieś intymniejsze vip room-y niż na dole? Większy wybór panien? Ktoś się orientuje czy jest możliwość spróbowania z dziewczynami czegoś więcej niż tylko taniec? Z góry dzięki za odpowiedź!

magnus81

magnus81

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Wpadłem z dwoma kumplami około 1.30 w czwartek. Dużo ludzi dziewczyn z 15-18. Bardzo polecam Inez. Dobrze tańczy, dotykalska, nie marudzi i nie nudzi. W pokojach na priva jest intymnie, ale... faktycznie wpada laska z maszyną do kasowania kart i chce namówić na szampana za 1000 zł. Przegięcie! jednak incydent szybko zapomniany dzięki Inez. Koledzy byli średnio zadowoleni ze swoich privów.

mihnova

mihnova

Świeżak

• user
  • 5 postów

P.S. Czy któryś ze szwagrów była na górze? Co tam jest? Czy są tam jakieś intymniejsze vip room-y niż na dole? Większy wybór panien?

Odwiedziłem poznańskie Cocomo niedawno kolejny raz. Tym razem byłem na piętrze. Miejsca podobnie jak na parterze dużo, kanapy wygodne a i ludzi tego dnia nie brakowało.

Dziewczyn całkiem sporo, duży przekrój - niższe, wyższe, blondynki, brunetki - każdy znajdzie coś dla siebie. Do mnie przysiadła się wysoka brunetka w krótkich włosach. Rozmowna, wesoła, wygadana, można było się poprzytulać.

Ogólnie bardzo przyjemnie spędzony wieczór.

Co do cen:

- wejście 20 zł

- taniec priv 120 zł

- drinki dla dziewczyn od 100 zł w górę, namawiają na taki za 150 zł

Polecam i ja będę wracał.

settii

settii

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Odwiedziny w lokalu nie planowane, spontaniczna decyzja

w trakcie przemieszczania się po Starym na tzw. piątkowej

wódeczce. Myślę że, z moją opinią  zgodziliby się moi kumple

uczestnicy piątkowego spotkanka.

Lokal bardzo fajnie urządzony, duży wybór dziewczyn ok 25 ale

widać, że osoba odpowiedzialna za ich wybór ( selekcję ) mogła

się trochę bardziej postarać. Ceny za piwo, wlot, drink mogą być

i są porównywalne z innymi tego typu lokalami, ale ceny koktajli

na które dość nachalnie momentami naciągały dziewczyny jak

dla mnie przesadzone 130:( . Kiedyś w podobnym gronie odwiedzi-

liśmy funkcjonujący wówczas lokal (tej samej profesji) w okrąglaku.

I wszyscy stwierdziliśmy, że może faktycznie należało bardziej iść

w kierunku jakości a nie ilości :)

fuodu

fuodu

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Jakiś czas temu odwiedziłem z kumplami ten klub i nie byliśmy zadowoleni. Laski z baru co chwila przychodzą żeby namawiać na drinki dla dziewczyn. Jeszcze nie skończy dobrze jednego, a już nękają o kupienie następnego. Taka manufaktura.

Jeden fajny akcent to akurat trafiliśmy na występ kiedy z 15 dziewczyn wiło się na scenie :)

PieknyElf

PieknyElf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Hej.

O to moje doświadczenia:

1) Pierwszy raz zawitałem tam w sierpniu 2012 (wiadomo, że klub powstał na Euro a to było krótko po) i byłem zachwycony: dużo dziewczyn, z czego 1/3 naprawdę atrakcyjnych. Były też zachęty - jak wszystkie dziewczyny tańczyły gościom przy stolikach 1:1 (zwykle to kosztuje 60 PLN) a za pierwszym razem jakaś managerka zapytała czy są chętni na pokaz - zgłosiłem się i zostałem zatańczony przez wysoką brunetkę na samym środki sali która przy całej sali zdjęła ze mnie od pasa w górę i zrobiła niewolnika... taniec 1:1 jak zawsze kosztował tam 120 PLN...

2) w kolejnych razach nie było już tak fajnie (zwykle chodzę 1 w miesiącu - najczęściej do melody - odpis w odpowiednim temacie) a najgorzej wyszło uwaga: 19 grudnia 2012 roku - otóż był środek tygodnia i wracałem z kolegą z pracy z wigilijnej kolacji ludzi z pracy i postanowiliśmy "się zabawić" "tuż przed końcem świata przewidzianym w przepowiedni majów"! Wylądowaliśmy w cocomo - gdzie były raptem 3 fajne laski (laski to oni mają w całym kraju i je mocno rotują w różnych miastach - w owym czasie mnie najbardziej nakręciła niejaka Iza, która zdradziła, że pochodzi z Mazur) ale najgorsze jest to, że było mało ludzi i ciśnienie laski miały tak mocne, że podały nam doprawione alkoholem piwo - abyśmy oczywiście byli łatwiejsi... na wigilijnej kolacji dużo nie piliśmy stąd czuliśmy to dokładnie i nie daliśmy się upić...

3) kolejna wizyta w styczniu 2013 roku (w tym czasie już chodziłem do melody równolegle) upewniła mnie, że cocomo jest dla mnie skończone.. była tylko jedna fajna wg mnie laska, w dodatku niedotykalska i wtedy dopiero tak naprawdę zwróciłem uwagę na mizerię tego klubu: spójrzcie po kątach jaki tam syf (no chyba, że wyremontowali) zwłaszcza w pokojach do prywatnego tańca, lasek coraz mniej ciekawych - często z przypadku, ceny wysokie (taniec 120 PLN) i jakość oferty - niska... to był ostatni mój raz tam i z czasem tylko utwierdzam się w przekonaniu, że cocomo jest słabe (koledzy co jakiś czas donoszą, tu i ówdzie niezadowolenie dociera).

Prawda jest taka, że cocomo Poznań ma tylko jedną zaletę: lokalizację! i to jest zaleta dla klubu cocomo a nie dla jego klientów...

Z fajnych rzeczy:

- zbiorowe show na parkiecie - chyba tylko tam widziałem,

- zachęty dla klientów - czyli wszystkie dziewczyny ruszają do stolików i tańczą na kolanach gości za free - także chyba tylko tam..

ale aby trafić na to trzeba kilkadziesiąt dobrych minut posiedzieć i narazić się na namowy o drinka itp.

Dlatego moim zdaniem:

Numer 1: Melody,

Numer 2: Nefretete,

Numer 3: cocomo..

pruderia już nie istnieje a deep nie byłem ale negatywy słyszałem...

chyba więcej go go w Poznaniu nie ma...

Pozdrawiam

ps. zastrzegam, że to moja prywatna opinia. autor tej opini zastrzega sobie nieograniczone prawo do jej zmiany wskutek zmiany okoliczności i faktów o których mówił (np nowej udanej dostawy dziewczyn do cocomo i solidnego remontu i odświeżenia klubu)

Użytkownik PieknyElf edytował ten post 25 listopad 2013 - 22:24

PieknyElf

PieknyElf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

uwaga na pajaca pod klubem: http://poznan.gazeta...l#BoxSlotII3img

PieknyElf

PieknyElf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

W piątek byłem na mieście i stwierdziłem powstanie Cocomo nr 2 na starym rynku (nad pijalnią wódki, dawniej w tym miejscu była księgarnia menedżer). Koło fontanny Marsa..

ale nie wszedłem zatem nie mam nic do powiedzenia więcej..

wolfszanze

wolfszanze

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Byłem w tym klubie ok 2 tygodnie temu. Postanowiłem, że wejdę ale tylko na 1 piwo. Wstęp 20 zł, duże piwo 18.

Po kolei tańczy kilka dziewczyn, później się przysiadają i namawiają na drinka. Ceny od ok 50 zł. Stanowczo odmawiałem bo nie miałem zamiaru przepłacać. W pewnym momencie dosiadła się wysoka opalona farbowana blondynka z małymi cyckami. Niestety uległem. Kupiłem jej drinka za 69 zł. Usiadła na kolanach, poocierała się trochę, później zatańczyła na scenie, usiadła na kolanach, nawet dała się przez chwilę potrzymać za cycka, dopiła drinka i powiedziała, że chce następnego. Uciekłem stamtąd bo się bałem, że dziewczyna wyciśnie resztki z mojej karty kredytowej. Droga zabawa biorąc pod uwagę, że w agencjach towarzyskich można mieć full serwis za 100 zł. Było fajnie ale lepiej znaleźć jakąś damę na odlotach. Ja wydałem: wstęp 20 zł + piwo 18 + drink 69 zł = 107 zł za 10 minut przyjemności, nie żałuję ale raczej tam nie wrócę. Wyszedłem stamtąd ponieważ to miejsce przeznaczone do dojenia podpitych szwagrów, którzy zaglądają tam pod wpływem impulsu.

badboyqu

badboyqu

Praktykant

• +users
  • 33 postów

Cocomo nr 2 to totalna porażka. Laski brzydkie, mega naciągary, wredne i pyskate. Jak nie dasz kasy na drina, to najchętniej wyrzuciłyby z lokalu. Jak stwierdziłem, że już wolę priva za 120 niż kupić jednej z nich drina za 100 to marudziła, że z drinka ma więcej kasy dla siebie. Żenada. Uciekłem po 30 minutach. 

Cocomo nr 1 trochę się zmieniło ostatnio i w końcu są jakieś fajne dupy. Bardziej kontaktowe i nie naciągają tak strasznie i nachalnie, aczkolwiek kelnerki tam też są męczące. No ale generalnie to w tym momencie chyba i tak najlepsze go-go w Poznaniu, no może Nefretete jest wyżej, bo Melody też zmizerniało. 

Ogólnie kluby go-go w naszym pięknym mieście są słabe. Napowstawało tego pełno ale żaden nie trzyma poziomu i po woli padają. Mam nadzieję, że kilka z nich zmieni swoją nudną formułę, bo już odechciewa mi się tam chodzić nawet na tatalnej pijackiej fazie. 

rocky_b

rocky_b

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem z kumplem jakiś czas temu na pierwszej lokalizacji. Lokal fajnie wystrojony, jest klimat taki trochę tajemniczy i to bardzo fajnie. Dziewczyny naprawdę superładne (w większości), a wrażenia artystyczne również na wysokim poziomie. To co niektóre z nich robią na rurce to naprawdę poezja go-go. Minus to nachalność dziewczyn i kelnerek- kiedy drugiej rundzie lasek przysiadających się do nas nie chcielismy postawić drinków, obrażona kelnerka odburknęła "nie chcecie czy nie macie kasy?". Rzeczywiście potem stwierdziliśmy że stówka (co najmniej) za 10 minut rozmowy z ładną dziewczyną to średni interes. Można te środki lepiej zainwestować w przyjemniejszej atmosferze (czar z początku nagle prysł)

bobbyperu

bobbyperu

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów

Ja też byłem z kumplem jakieś dwa tygodnie temu w Cocomo ( tym przy Wrocławskiej) i mieszane mam trochę uczucia. Dziewczyny naprawdę fajne i bardzo miłe , wspaniałe " występy artystyczne" oferowane podczas wejścia też niczego sobie tylko ta straszna nachalność dziewczyn i kelnerek to zdecydowanie duży minus . Byłem w paru tego typu miejscach i w pełni rozumiem że panny mają takie właśnie zadanie by namówić danego gościa na taniec prywatny a przynajmniej na jakiegoś drinka ale poziom nachalności w tym akurat przypadku jest naprawdę duży.

xxxxlew

xxxxlew

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Jako, że wybrałem się na kilka dni do Poznania to miałem okazję odwiedzić Cocomo w piątkowy wieczór. Lokalizacja klubu na Starym Rynku naprawde bardzo dobra - wiele ludzi przechodzących akurat tamtędy "skusi się". Dziewczyn sporo i zdarzały się także bardzo atrakcyjne, niektóre do tego naprawde potrafiły tańczyć na rurce. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie ta nachalność dziewczyn i kelnerek...człowiek od samego początku jest "atakowany" ze wszystkich stron, aby kupić dziewczynie drinka, którego cena bądź co bądź nie jest mała. Ta nachalność niestety zniechęca mocno, więc dosyć szybko się stamtąd zwinąłem.

PieknyElf

PieknyElf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Panowie - ponieważ wszyscy na to narzekacie opowiem wam o mojej metodzie na nachalność:

- przychodzi laska i siada przy mnie i zagaduje.. też zagaduje i rozmawiamy...

- wyjeżdża z tekstem aby jej postawić drinka - odpowiadam mniej więcej w ten sposób:

"nigdy nie stawiam drinków ale zastanawiam się którą wybrać do tańca"...

1) asertywność - nie i koniec - żadnych drinków,

2) ponieważ dajesz sygnał, że masz kasę i będziesz korzystał z tańca - i tak będą wokół ciebie się kręcić...

oczywiście nie traćcie czasu na to, które wam się nie podobają i nie traćcie ich czasu...

co jakiś czas w takim miejscu z czegoś trzeba skorzystać - napić się piwa, wsadzić 10 PLN w majtki, skorzystać z tańca...

chodzi tylko o to aby nie dać się zmienić w skarbonkę typu: wydaj najszybciej jak możesz kasę i spadaj...

siemka

Bjarni

Bjarni

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Dobre, tyle, że w Kielcach w Cocomo kelnerki nie zniechęciła odpowiedź, że zastanawiam się nad tańcem i proponowała jeszcze najpierw drinka, żeby się lepiej poznać z dziewczyną (czy jakoś tak) ... a potem jeszcze proponowała drinka dla tancerki już po tańcu  :laugh: - kiedy jednym, o czym myślałem, było spławić tę laskę i spróbować, czy koleżanka jest lepsza :oczko:

PieknyElf

PieknyElf

Praktykant

• +users
  • 45 postów

http://kielce.gazeta...l#BoxSlotII3img

w kielcach przesadziły po całej linii...

ale w Poznaniu (już to pisałem) też dostałem piwo z dodatkiem wódki...

cocomo to ryzykowna sprawa jak widać..

CafeFix

CafeFix

Świeżak

• user
  • 4 postów

Ameryki żeś nie odkrył.

Na deserek opinie o tym sławetnym "klubie" ,tyle,że od strony pracowników/pracownic i klientów-także tych potencjalnych;)

http://forum.trojmia...08946,1,33.html

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych