Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

GoGo club Cocomo - opinie, wrażenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

boomelant

boomelant

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Byłem, popatrzyłem i uczucia mieszane.

A teraz niec dłużej.

Poszliśmy z kolegami na wódkę na deptak i chodziliśmy od knajpy do knajpy i pani z parasolką namówiła nas na wejście do klubu ze striptizem. A że byliśmy po kilku głębszych nie namiawiał długo.

Wjazd chyba 20 zł od głowy czyli niedrogo.

Potem sala na górze.

Na rurze tańczą panny i się rozbierają . Ale tylko na topless mozna liczyć.

Jak byliśmy to zmieniało się 6 albo 7 panien. Dwie albo 3 były naprawdę ładne i zgrabnei i miało się ochotę na coś więcej.

Potem przszła kelnerka to zamówiliśmy po piwie - lekkie zdziwienie bo chyba 18 zł kosztowało - w każdym razie ok.20 zł .

Potem przyszły panienki - hostessy. Nas było 5 to i ich przyszło 5. trzy całkiem ładne, jedna taka sobie a jedno całkiem nieładna. Ta nieładna siadła koło mnie ale zamieniłem się sprytnie z kolega bo był bardziej pijany.  I każdy gadał ze swoją panną a w tle tańce -rozbierańce. Naprawdę momentami było na co popatrzeć.

Panny - hostessy przy stoliku były w róznym stopniu zaangażowane - potem okazało się , że każdy z nas badał na co może sobie pozwolić. Z tego co zrozumioeliśmy to można zamówić striptiz ( trwający jedną piosenkę ) w prywatnym pokoju - koszt 150 zł chyba. Niektóre to oferowały, niektóre nie. Ta moja 2-ga ładniejsz mówiła , że jakbym chciał więcej to możemy posiedzieć dłużej i wtedy ona jest chętna na więcej.

Ale jak sobie policzyłem że za 3 minutowy kawałek płace 150 zł a chciałbym się zabawić np przez pół godziny to mi , pomimo upojnenia alkoholowego, olbrzymi pieniądz wyszedł i się nie zdecydowałem. Koledzy też.

A potem było źle. Bo zaczęły nas namiaiwac na karty z drinków dla pań - ok 200 zł najtańszy. I tylko za to że posiedzi przy mnie , pomizia mnie lekko i lekko da się poobmacywać. Bez sensu. Ponamiawiały, potem przyszła kelnerka i powiedział, ze jak im nie zamówimy to od nas będą musiały pójść. My na to radośnie, że nie ma sprawy a nawet dobrze się składa :) . One poszły, my dopiliśmy piwo a ponieważ panny przy rurze zaczęły się powtarzac ( 3 runda chyba) i poczuliśmy się , że nas tam nie chcą to poszliśmy.

Podsumowanie:

PLUSY : niektóre panny tańczące - naprawdę ładne i absolutnie przyjemność dla oka duża, cena samego wjazdu - bardzo korzystna.

MINUSY: brak pełnego striptizu przy rurkach, niejasne zasady pozostałych usług i dziwny przelicznik w wymiarze czasowym,

OLBRZYMIE MINUSY: ceny drinków dla panienek, nie wiadomo za co ,a także  ogólna nachalność.

Jako , że nie jestem odosobniony w opinii mam cichą nadzieję , że coś się zmieni bo może być fajnie. Z drugiej strony pewnie często przychodzą tam bardziej pijani od nas i dopiero na drugi dzień orientują się że im ubyły tysiace zamiast setek. A że z reguły faceci przychodżą bez wiedzy żon i zależy im na dyskrecji to potem nie robią z tego zagadnienia, że ich ktoś wycyckał. Zwłaszcza, że wszystko zgodnie z prawem...

Ja być może wrócę. Ale na trzeżwo by się lepiej zoorientować i nie dać się podpuścić.

pansperm2
Re: GoGo club Cocomo - opinie, wrażenia

pansperm2

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem w lokalu 3 - krotnie. Przyznam, że pierwsza wizyta była najlepsza a każda z nich coraz gorsza. Wynika to z tego, że dziewczyny (przynajmniej według mnie) stają się coraz bardziej nachalne. Za pierwszym razem kiedy odmówiliśmy stawiania drinków z kolegami i poinformowaliśmy, że chcemy posiedzieć pogadać i popatrzeć to mieliśmy względny spokój. Za każdnym kolejnym razem dziewczyny już dużo częściej nas odwiedzały co akurat mnie drażniło ale rozumiem że komuś może się to podobać. Ale przyznać trzeba że dziewczyny zwykle są kontaktowe i bardzo ładne. Każdy znajdzie coś dla siebie są i szczuplutkie z małym cycem i troszeczke większe (ale nie grube) z większym cycem. Ogólnie lokal ok ale nie na długi pobyt bo ten jest możliwy tylko dla cierpliwych.

Ploks

Ploks

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Odwiedziliśmy z kumplem ten klub w tamtym tygodniu. Laski naprawdę niezłe z wyglądu, ale tak jak koledzy piszą bardzo nachalne. Drinki dla Pań porażka. Dobrze że byłem jeszcze w miarę trzeźwy, bo bym odchodził portfel o ładne kilka stówek. Po wypiciu 2 piw i powiedzeniu jednej z pań że nie mamy ochoty im fundować drinków, podeszło do nas dwóch panów i delikatnie nas wyprosili. Powiedzieli że ten stolik jest zarezerwowany dla kogoś innego. Potraktowaliśmy to jako wyproszenie z lokalu i wyszliśmy, choć nikt nam nie powiedział że mamy wyjść. Szczerze to spodziewałem się czegoś więcej. Striptiz do toples?? Uważam że powinno być trochę więcej.Nie wymagam żeby panna wywaliła całe graty na wierzch, no ale jakoś to powinno wyglądać trochę lepiej. Raczej nie zawitam tam już więcej.

prince99

prince99

Praktykant

• +users
  • 36 postów

Ale chyba zmieniają grupę docelową. Dziś widziałem na tablica.pl ogłoszenie, że zatrudnią lektora języka angielskiego. Beda dziewczyny uczyć obcych języków.

uiles

uiles

Świeżak

• user
  • 2 postów

Do trzech razy sztuka ? Ja po raz trzeci w tym miejscu już, ogólnie to samo za każdym razem. Na wejściu : Dobry Wieczór i pierwsze 20 zł ;) potem piwo, piwo i przysiada się Pani jednak twardo dziękuje, i tak właściwie w kółko;) Coś w tam ciekawego jest bo mi się podoba, inaczej by było gdyby nie było takiej presji, ale wiadomo każdy chce zarobić ;) ja kolejny raz doczekałem się tej samej dziewczyny;) i było miło, rozmowa z przytulaniem i tańcem to wszystko;) pewnie jeszcze przyjdę ;) pozdrawiam.

KoneserzLbna

KoneserzLbna

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Ja byłem tam kilka razy, nawet prawie się dały namówić na apartament ale i tak z tego nic nie wyszło. Ogólnie mega nachalne, gdyby ceny były normalne to takie 50zł mogę dać za drinka kupie 1 czy 2 , ale 150zł i zaraz zmycie się to ja dziękuję. Można pooglądać także warto zajść.

kierman

kierman

Praktykant

• +users
  • 40 postów

witam, to i ja parę słów dorzucę. Lokal fajny można gości przyjąć w Lublinie w standardzie Warszawy ale niestety zachowanie obsługi w środku tragedia. Ceny na moje oko normalne to lokal z tancerkami nie burdel. 

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 11178 postów

Ja pierdolę, 5000? Za 5k PLN taksówkarz mnie na wstecznym do Warszawy zawiezie i jeszcze dobrą dziwkę postawi, poczeka i przywiezie z powrotem do domu.

Sorry, ale musiałem. (Czego nie polecam innym - ot, przywileje władzy, fala czy ch.. wie co)

kierman

kierman

Praktykant

• +users
  • 40 postów

no i panowie rozczarowanie, zaprosiłem gości z pomorza do lokalu, byliśmy mocno wstawieni płatność karta i tu uwaga trzeba dokładnie patrzeć na terminal bo naliczają podwójnie ja się połapałem gdy potrzyla na moj pin, już tu więcej nie wroce a szkoda bo dziewczyny miłe...

weteran1

weteran1

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Cześć

Byłem i ja i co? odczucia takie :

1 naciąganie klientów na maxa zamawiasz drinka za 60 przynoszą za 150

2 nie brać kart kredytowych ze sobą !

3 dziewczyny ładne ale za tą cenę i to co można zobaczyć to naprawdę nie warto

4 byłem trzeźwy bo nie piję ale tak naciągają facetów na bani że żal patrzeć

ogólnie wyciąganie kasy z gości za 1/10 tego co wydacie w lubelskim GOGO będziecie mieli Dive taką że będzie co powspominać.

NIE POLECAM KICHA ( ale dziewczyny miłe i nawet niektóra potrafią tańczyć )

Motyl89

Motyl89

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam.

Chciałbym odświeżyć temat o cocomo w Lublinie.

Jakie są obecne wasze wrażenia o tym lokalu.

Byłem tam parę razy, w sumie wydałem ok 6 tyś. Pierwsze dwa razy byłem podpity mocno, później na trzeźwo.

Dziewczyny są już tak wyszkolone aby każdą złotówkę z Ciebie wydębić, tańczyć nie umią choć uczą się w jedynej szkole pool dance w Lublnie. Są bardzo młode, najstarsza ma 25 lat. Większość 19-22, System pracy pozwala na manipulowanie i pranie muzgu dziewczynom i to w bardzo dużym stopniu.

drinki od 69 zł to 699 zł. najczęściej namawiają na 150 - 200.

Taniec prywatny 120 zł dwa 220 trzy 320 zł taniec prywatny trwa jedną piosenkę ...

szampan od 600 zł do 15000 zł. nie pomyliłem się Cristal kosztuje 15000 zł.

na tym za 600 i 1000 dziewczyna siedzi 30 lub 60 min przy stoliku i nie namawia Cięw tym czasie na drinki.

od 1590 zł idziesz do oddzielnego pokoiku tak jak na prywatnym tańcu, czas od 1 godz do ok 2 godz te najdroższe ...

Nie wszystkie dziewczyny się spotykają po pracy, w sumie tylko te co dopiero zaczynają bo często się zmieniają, mądrzeją, zmieniają klub, czy idą krok dalej.

Dziewczyny dzilimi na striptizerki czyli tańczące na rurce, można ich dotykać po za ustami i cipką. Jak uda Ci się zbajerować laskę "na kasę" to pozwoli Ci na wszystko.

Hostessy siedzą tylko i rozmawiają, nie tańczą, nie wolno ich dotykać, to takie początkujące dziewczyny ... jak zaczynają tańczyć mają 2 tygodnie na "naukę". nie muszą pokazywać piersi przy rurce (striptizerki pokazuja zawsze na koniec tańca), nie chodzą na tańce prywatne ani na szampana.

Kelnerki też jak hostessy nie wolno dotykać, chodzą i namawiają na drinki.

Z barmanką nie masz nic do czynienia bo tylko siedzi za barem i nalewa.

Jest tam jedna dziewczyna ubrana normalnie, to ich menagerka która tylko patrzy kto ile może mieć kase i wysyła dziewczyny, jak któraś coś żle zrobi to kara. za spóźnienie do pracy 200 zł kary za nie przyjście 500 zł kary. Jak klient wyjdzie z tańca prywatnego niezadowolony to może uciąć całą dniówkę a nawet tygodniówkę.

Dziewczyny się dlatego tak boją bo mają prane muzgi i manipulowane są karami.

Atmosfera "specjalna" ciemno, czane ściany czerwone światła, głośna muzyka dym tytoniowy, i dużo alkoholu.

Facet przy tym i skąpo ubranych paniach głupieje. Widziałem faceta co jego rachunek sięgał ponad 60 tyś zł.

Na tańcu prywatnym dziewczyna rozbiera się do rosołu. Najczęściej na sam koniec piosenki.

Na szampan party możesz liczyć na wiele pieszczot i zajmię się Twoim wyposażeniem bokserek, wszystko jak Ty zbajerujesz laskę, najlepej obiecywać następny szampan,,,

Na sali są dwa show. Boa i lesby. Boa polega praktycznie na tym samym co taniec prywatny a lesby to wszystkie dziewczyny tańczą razem striptizerki dobierają się w pary a hostessy wchodzą na okna czy pomiędzy loże i "tańczą". Na Boa podejdzie do Ciebie dziewczyna ta której płacisz za drinki, jak nie płaciłeś to żadna nie podejdzie.

Najlepiej iść do klubu ok godz 2, dziewczyny podpite i jeszcze nie zmęczone, na sam koniec dziewczyny myślą tylko o tym aby Cię szybko skroić i wygonić bo muszą iść do dzieci domu pracy itp.

Często nie kończy się impreza o 5 ... nawet do 16 pewnego razu dziewczyny siedziały jak było 2 milionerów.

Zazwyczaj do 6-7 choć w weekendy nawet do 10-12.

Przed wejściem namawiają Cie "promotorki"  dziewczyny z różowymi parasolkami, szatnia i dziewczyna z niej zaprowadza Cię do barmanki a barmanka do loży.

Jak ktoś potrzebuje informacji więcej to mogę napisać tylko trzeba pytać.

Chciałbym aby ktoś napisał swoje odczucia z tańców prywatnych i szampanów. Tylko szczeże bo ludzi których nawet tam nie było opowieści co on tam nie robił to nie chce słuchać.

Byłem na szampan party, dziewczyna prawie cały czas naga i mnie rozebrała, pieszczoty jak w filmie erotycznym, doskonała gra wstępna, było wszytko po za stosunkiem. Bawiłem się z dziewczyną o imieniu Monika i miała wytatułowany motylek na łopatce.

Pozdrawiam.

piotr7557

piotr7557

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam,

Kojarzycie może stamtąd Karolinę, 21 lat, wysoka, szczupła, długie włosy ciemny blond? Ostatnio pracowała tam jako promotorka, zapraszała do klubu. Bardzo mi się podoba, a słyszałem od znajomego, że po pracy można się z nią ustawić na akcję, wystarczy gruby portfel i niezła gadka.

Ostatnio kilka razy byłem w okolicy klubu (tam gdzie zwykle chodzą z parasolkami) i jej nie widziałem. Wiecie może czy pracuje w środku?

Będę wdzięczny pany za każdą odpowiedź.

Pozdro.

Regulamin!

1 pkt ostrzeżenia

dominet

Użytkownik dominet edytował ten post 29 styczeń 2014 - 09:33

antos

antos

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Co prawda to nie opinia ale po wcześniej przeczytanych postach i tym artykule wiem że raczej tam się nie pojawię...

http://wiadomosci.on...98-tys-zl/e9zre

dominet

dominet

Weteran

• Moderator
  • 992 postów

Jak widać schemat jest prosty - coś wypijesz, osłabia się twoja wola (nad powodami nie będę się rozwodzić), a potem...

wszedłeś z gotówką - wychodzisz bez

wszedłeś i masz karty płatnicze - wychodzisz z wyczyszczonymi

wszedłeś "goły" - wyjdziesz z kopią uznania długu  :laugh:

Dodano: 12 marzec 2014 - 11:22

http://wyborcza.pl/1...gn=wyborcza#Cuk

piootrek21

piootrek21

Świeżak

• user
  • 3 postów

No to i ja podzielę się swoimi wrażeniami. Byłem tam 3 razy, za każdym razem przy okazji kawalerskiego (w tym i mojego)

Wszystko co piszą koledzy powyżej zgadza się w 100 %. Wszystko zależy też od tego, jaka panna się do Ciebie przysiądzie. Raz siedziałem z taką naprawdę fajną miłą i kontaktową dziewczyną (więcej o niej poniżej w części o prywatnym tańcu), z którą było o czym pogadać, a raz przysiadła się taka niezbyt ładna (przynajmniej nie w moim typie) niezbyt mądra i jakoś w ogóle rozmowa się nie kleiła, a dotego nachalnie namawiała na drinka - oczywiście nic z tego

Raz - podczas mojego kawalerskiego byłem na tańcu prywatnym i muszę przyznać, że było bardzo fajnie. Całość trwała dłużej niż 1 piosenkę (zaczęła w połowie pierwszej a potem jeszcze jedna cała). Dziewczyna idealnie w moim typie, szczupła, zgrabna, ładnie pachnąca.

Dosyć szybko pozbyła się ubrania, p oczym wiła się na mnie i przytulała. Ja oczywiście byłem w ubraniu, ale mogłem dotykać gdzie chciałem i do tego pozwoliła całować się po szyi, biuście i na koniec kilka razy w usta z języczkiem.

Dodam jeszcze, że za każdym razem byłem w kilka osób (od 4 do 7) i poza jednym wyjątkiem (raz kumpel dał się namówić na 200zł) nie stawialiśmy drinków dziewczynom...

Użytkownik piootrek21 edytował ten post 13 marzec 2014 - 19:02

Marceli78

Marceli78

Świeżak

• user
  • 6 postów

Wy barany, przecież ten lokal to naciągarnia, ponadto dosypują do drinków pigułki gwałtu. Jak się chcecie zabawić to znajdziecie laskę w lublinie za 300 zł która wam zrobi co będziecie chcieli. A jak macie za dużo kasy to lepiej przekażcie na jakiś charytatywny cel a nie nabijajcie kabzy jakimś bandytom.

polaris

polaris

Stary wyjadacz

• +users
  • 382 postów

Studząc kolejnych ciekawskich:

http://wyborcza.pl/1...estepstwo_.html

http://wyborcza.pl/1...lub_dziala.html

http://poznan.gazeta...menedzerki.html

http://polska.newswe...y,284157,1.html

http://polska.newswe...y,284106,1.html

Najbardziej ubawił mnie "właściciel"... Coś jak w Amber Gold...

Użytkownik polaris edytował ten post 17 kwiecień 2014 - 22:20

_Smerfetka_

_Smerfetka_

Weteran

• Baba
  • 942 postów
Albo nic....eh,..

Użytkownik _Smerfetka_ edytował ten post 18 kwiecień 2014 - 04:32

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 11178 postów

Nie dość, że w dziale opinii, lubelskich, to jeszcze "Albo nic"?

No nie, no po prostu k... no nie.

Tradycyjnie, zakumiacz i sevendays.

kazacker

kazacker

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 9 postów

Radziłbym unikać tego miejsca, bo z tego co było napisane w artykułach poszkodowani twierdzili że nic nie pamiętają, a kasa im wyparowała. Możliwe, że za barem dodają czegoś do drinków. Ja osobiście tam nie byłem, choć znajomi mnie namawiali i z tego co wiem po jednym wypadzie zrezygnowali z kolejnych odwiedzin (oczywiście nic nie wydali ze względu na ceny). Moim zdaniem ktoś dobrze kombinuje i szuka frajerów sponsorujących jego działalność, a że głupi się znajdą to biznes kręci się w najlepsze ;]

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych