Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Dominujący Duet tel 537-474-070Grunwaldzka 160

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

smakosz24

smakosz24

Świeżak

• user
  • 2 postów
Numer telefonu: 537-474-070
http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=137602
Byłem wczoraj na spotkaniu z tymi dwiema Paniami, wszystko w cenie, co sie chce jak ma byc ruchanie to jest, panie o dominacji nie maja pojecie, dziwki który myslaly ze jak napisza ze dominuja to bedzie wiecej chetnych
kazaly mi lizac stopy i sobie opowiadaly jakies bzdury, dalo sie wyczuc ze najchetniej to dalyby dupy zgarnely kase i nara

Twarz 6/10, 7/10
ciało 9/10, 6/10
zaangazowanie 2/10
miejsce 8/10
przygotowanie /10
cena 300 wole isc do pani na sexik za 120
bo te nie maja pojecia do bdsm
a sex moge miec taniej

Użytkownik smakosz24 edytował ten post 19 marzec 2013 - 18:13

R E K L A M A

kruca
Re: Dominujący Duet tel 537-474-070

kruca

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 439 postów
Próbowałem się ostatnio dodzwonić, jednak nie odbierały. Czy mógłbyś podać mi mniej więcej kiedy kontaktowałeś się z pannami?

Użytkownik kruca edytował ten post 19 marzec 2013 - 19:18

kruca

kruca

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 439 postów
Dziś mając odrobinę wolnego czasu i chęci postanowiłem odwiedzić pannę dominującą (Brak duetu działa już sama w tej kwesti)

liniacz Pani Dominująca

Ustawka na dwa telefony z umówieniem nie było najmniejszego problemu, na plus zaliczam wytłumaczenie lokalizacji dokładnej;)
Lokalizacja Lofty ułańskie, mieszkanko przyjemne, jednak panna nie przyjmuje tam sama. Działają tam jeszcze dwie inne panny których nie kojarzę co do wyglądu mnie przypadły. Jednak postanowiłem dziś spotkać się z Mają (tak dziewczyna się przedstawiła). Zdjęcia odpowiadają jak najbardziej stanowi faktycznemu na panny co dla mnie jest kolejnym plusem, Łazienki są dwie, z czego ja zwiedziłem tę z wanną nieco bałaganu w niej, aczkolwiek nie przyszedłem tam na test białej rękawiczki żele dwa do wyboru woda ciepła, ręcznik czysty i świeży.

Przed spotkaniem krótki wywiad, czego oczekuję i w jakiej formie. Dodam może, że pytania były bardzo szczegółowe i dokładne co również zaskoczyło mnie w sensie pozytywnym. Zdecydowałem się na samym początku na fetysz stóp i nie zawiodłem się w tej tematyce u panny. Czuć u niej klimat który przypadł mi do gustu. Spotkanie przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, z racji iż zostało nam jeszcze nieco czasu po całej akcji wdałem się z panną w konwersacje która uprzyjemniła nam pozostały czas. Wyszedłem jak najbardziej zadowolony i uważam, że pieniążki jakie zostawiłem były dobrze wydanymi. Dostałem tego czego chciałem, z całym sumieniem w tematyce fetyszu stóp mogę polecić pannę. Myślę, iż nie raz jeszcze odwiedzę ją.

Oceny

Panna 7/10 Zadbana, uśmiechnięta i zainteresowana klientem. Zawsze jednak może być lepiej jak mawiają;)

Cel spotkania 8/10 Brakowało mi kilku drobnych elementów, w drodze rozmowy otrzymałem informację, że przy następnym spotkaniu poprawi pewne elementy których mi brakowało.

Lokalizacja 10/10 Dla mnie idealna, miałem blisko pieszo osiedle piękne mieszkanie czyste i ciepłe. Zapytano mnie czy napiłbym się czegoś, otrzymałem wodę o którą prosiłem

Reasumując, jestem zrelaksowanym zadowolony i uśmiechnięty od ucha do ucha.

semen30

semen30

Bywalec

• +users
  • 116 postów

ja tez polecam Pani Dominująca byłem i jestem zadowolony. Nie będę opisywał czego doświadczyłem ale po prostu spotkanie przebiegało tak jak chciałem. Laska nawet niebrzydka i sympatyczna tylko te panienki obok robiły niepotrzebny charmider.

wygląd 5/10

dominacja 7/10

atmosfera 8/10 (tylko te współlokatorki - trochę intymności i dyskrecji w tym wszystkim by sie przydało) nie chce zeby mnie każdy tam oglądał itp itd

teiro

teiro

Świeżak

• user
  • 5 postów

A ja się dodzwoniłem i bardzo nie miło się z nią rozmawiało, czegokolwiek próbowałem się dowiedzieć to byłem albo zbywany albo odpyskowała mi żebym nauczył się czytać.....

Mig1980

Mig1980

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam

Pani przyjmuje teraz we wszystkim znanym budynku na Grunwaldzkiej 160. Nie wdając się w szczegóły dspotkania z którego wyszedłem bardzo zadwowolony powiem tak:

Komunikacja - standardowa na dwa telefony, Pani bardzo zwraca uwagę na znajomość języka polskiego, a szczególnie czytanie ogłoszeń ze zrozumieniem, szczególnie, że anons ma opisany bardzo dokładnie, a poza tym przyjemne głosiki to nalezy szukac pod innymi ogłoszeniami.

Twarz - 7/10 - ładna, ale to widomo rzecz gustu

Ciało - 9/10 - naprawdę zadbane, pachnące i czyste. Widać że dba o siebie.

Dominacja - 7/10 - pewnych elementów brakowało, ale to już moja sprawa.

Lokalizacja - 7/10 - przede wszystkim brakuje miejsc do parkowania, mieszkanie ładne, kawalerka zapewniająca intymność.

Podsumowując - spotkanie udane i goden polecenia dla amatorów takich wrażeń, wiedzących co oczekują i zdecydowanych.

kruca

kruca

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 439 postów

Nowy rok postanowiłem uczcić sobie na swój sposób stąd ponownie wybrałem się do panny z tego tematu;)

Ustawka na dwa telefony, choć za pierwszym razem głos był mało przyjemny, za drugim telefonem rozmowa przebiegała w znacznie przyjemniejszym tonie dla mego odczucia. Choć krótka nie była

W porównaniu z moim poprzednim spotkaniem zmieniła się miejscówka jak i przebieg spotkania na moje własne życzenie.

Bloki na Grunwaldzkiej większość zna, ja akurat byłem tam pierwszy raz. Trafiłem do kawalerki, nieco ciasnej ale o ciepłym wnętrzu.

Na początek herbatka, do wyboru było kilka, każdy znajdzie coś dla siebie;)

Krótka i treściwa rozmowa, odnośnie przebiegu spotkania. Przyznam, że i tym razem wszystko opowiedziane i wytłumaczone zostało z szczegółami. Mam tu na myśli również akcesoria jakie zostaną wykorzystane, by umilić czas.

Harmonogramu sporządzać z przebiegu spotkania sporządzać nie będę. Natomiast mogę potwierdzić, iż wszystko o co poprosiłem otrzymałem. Nawet z nawiązką! Oczywiście wcześniej uprzedzałem o pewnych faktach telefonicznie.

Posumowanie

Panna 9/10  - Dodaje dwa punkty wyżej niżeli wcześniej ze względu na miłą jak i ciekawą konwersacje jaką miałem okazje odbyć na sam koniec.

Dominacja 8/10 - Bo zawsze może być lepiej lub do czegoś się przyczepić. Jednak sama dziewczyna pytała mnie po spotkaniu co mi się podobało albo i nie podobało. Omówiliśmy to w skrócie i wyjaśniliśmy sobie. 

Lokal 9/10 - Czysty schludny, dostałem świeży ręcznik prosto z szafy w łazience kilka żeli i kosmetyków do wyboru. Jednak mam kawałek dalej niż poprzednio

Jeśli mogę dodać coś od siebie, z tego co wywnioskowałem po spotkaniu i dialogu z panną. Wystarczy być miłym kulturalnym. A otrzymamy to czego oczekujemy w jej przypadku. Należy dokładnie również sprecyzować czego oczekujemy

Pozdrawiam 

bartes123

bartes123

Świeżak

• user
  • 3 postów

Byłem dzisiaj na sesji, i powiem tak - dziewczyna jest warta wszystkich pieniędzy. Jest młodziutka i świeża. Ma niesamowity temperament, a do tego jest konkretna i ostra. Widać że dominacja sprawia jej autentyczną przyjemność. Jest naprawdę dobra w tym co robi. Aż teraz mam ciarki na wspomnienie :)

Panna 9/10 - no jest niemal ideał - śliczna twarz, świetne, szczupłe zadbane ciałko, głos.

Dominacja 9/10 - nie dam 10/10 tylko dlatego że w trakcie sesji autentycznie zrobiło mi się przykro że jestem aż takim zerem ;p  Ale wszystko co miałem w życzeniach zostało spełnione co do ostatniego (teraz wiem czego się spodziewać i w następnej wizycie nieco zmienię szczegóły)

Lokal - Lokum jak lokum, spartańskie warunki, ale zadbane i ogarnięte - w łazience ręcznik i żele do wyboru, po sesji pościel natychmiast zmieniona. Panna czeka na oddanie jej konkretnego mieszkania przygotowanego pod bdsm - oczywiście pod tym samym adresem :)

Panowie - dla amatorów klimatów bdsm - najlepszy wybór w Poznaniu. Jedynym mankamentem jaki znalazłem jest fakt, że nie można się umówić na klasyczny seks (a gdy się ją pierwszy raz zobaczy, to o niczym innym nie można już myśleć). Niemniej jednak przestaję szukać i zostaję przy tej osóbce.

czl

czl

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Witam, moja recenzja z niedawnej wizyty u bohaterki tematu.

Ustawka: potwierdzam to co napisali koledzy powyżej, trzeba być zdecydowanym i bardzo konkretnym, inaczej panna może, jak to się mówi "zdominować już przez telefon". Mi się osobiście dobrze nie rozmawiało, mimo, że wydaje mi się, że z mojej strony było konkretnie i na temat. 4/10

Lokal: bez zmian, Grunwaldzka 160, co drugie mieszkanie wynajmowane na prywatny burdelik, także sąsiedztwo przyzwyczajone do różnych odgłosów zza ścian. :oczko: Przez sąsiedztwo  biurowca allegro i prywatnych przychodni problem z miejscami parkingowymi (ale jest płatny parking przy pobliskim hotelu Gromada). Samo mieszkanie to mała kawalerka, w miarę czysta (aczkolwiek moim zdaniem jakiejś rewelacji w tym wzgędzie nie ma), łazienka z prysznicem, czyste ręczniki, żele, możliwość odświeżenia się przed i po. 6/10

Dziewczyna: młoda, zgrabna, całkiem ładna, porównując z innymi dziewczynami z branży (oferującymi różne usługi seksualne) powiedziałbym, że nawet bardzo ładna. 9/10

Akcja: mimo młodego wieku 4-letnie doświadczenie (jak sama przyznała) to już coś, czuć całkiem profesjonalny klimat  i elastyczne podejście do klienta. Jednocześnie dziewczyna jest młoda i widać, że jeszcze nie zmanierowana, widać, że do zabawy podchodzi raczej z entuzjazmem niż "na odpieprz". Na plus także sympatyczna pogadanka "przed" i "po". 9/10

Reasumując, amatorom tego typu zabaw pannę z czystym sumieniem mogę polecić. ;)

Użytkownik czl edytował ten post 10 luty 2015 - 08:51

szakaal

szakaal

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam,

Po pierwsze należy być zdecydowanym podczas rozmowy. Wtedy ustawka bez problemów 9/10.

Lokal bardzo przyjemny, pokój z aneksem kuchennym, zostałem poczęstowany wodą i skorzystałem z czystego prysznica 9/10.

Dziewczyna ładna, młoda, dość zdecydowana i można pogadać. Wrażene bardzo pozytywne 8/10.

Dominacja... tutaj troche mało pomysłów. Robienie minety czy ruchanie dywany dość mało wyszukane. Plus za pissing ale trochę brakowało pierdolnięcia. Jakby wielokrotnie powtarzany scenariusz 6/10.

Uważam jednak, że warto.

sanchezz

sanchezz

Praktykant

• +users
  • 23 postów
Czy ktos z Was wie co sie stalo ze ogloszenie Pani Dominujacej zniknelo z roksy? Odeszla z branzy czy tez zrobila sobie wakacyjna przerwe? Szkoda by bylo jakby tak fajna dziewczyna zniknela z rynku :(.

czl

czl

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Już normalnie przyjmuje, nr telefonu bez zmian.

badzi11

badzi11

Praktykant

• +users
  • 12 postów

W minionym tygodniu odwiedziłem bohaterkę tematu.

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=145476

Umówienie na trzy telefony. Najpierw z wyprzedzeniem dwudniowym umówienie konkretnej godziny, później potwierdzenie spotkania z samego rana i trzeci telefon będąc już na miejscu w celu uzyskania numeru mieszkania. Ogólnie kontakt bezproblemowy, ale ja też byłem konkretny po przeczytaniu opinii innych szwagrów.

Próbowałem się umówić poprzednio na „za godzinę” i zawsze trafiałem na umówione już spotkania stąd pomysł na umówienie się z wyprzedzeniem.

Spotkanie pod adresem Grunwaldzka 160 w kawalerce, czyli jesteśmy sami. W mieszkaniu czysto, leżą akcesoria BDSM robiące nastrój, jak dla mnie ok.

Pani atrakcyjna, szczupła, zgrabna,  ubrana w sukienkę (latex/skóra – podobną do tej ze zdjęcia) i buty na obcasach oraz nic więcej (pani ubiera się stosownie do charakteru spotkania – wypytała mnie po drodze zanim dojechałem jaki typ spotkania mnie interesuje). Jak na mój gust to pani mogłaby mieć nieco większy biust – ale zdjęcia raczej zgodne z rzeczywistością więc wiemy czego możemy się spodziewać.

Na początek porozmawialiśmy sobie o tym, czego oczekuję po spotkaniu. Było to moje pierwsze spotkanie z dominującą kobietą więc uzgodniliśmy co mnie interesuje i czego ewentualnie chciałbym spróbować.

Nastawiano byłem głównie na dominację fizyczną, ale bez większych śladów oraz na dominację erotyczną.

Po uzgodnieniu zakresu zabawy zostałem wysłany do łazienki. Wracam i rozpoczynamy zabawę. Szczegółów nie będę opisywał, ale pani zrealizowałam to na co się umówiliśmy. Gdybym miał więcej doświadczenia to pewnie potrafiłbym dokładniej określić swoje preferencje, ale i tak byłem zadowolony ze spotkania.

Na koniec kąpiel w łazience, chwilę sobie porozmawialiśmy przy chłodnym napoju o wszystkim i niczym i na tym koniec zabawy.

Ogólnie mogę polecić panią na tego typu spotkania.

Cyferki

Umówienie spotkania 10/10

Lokalizacja 9/10

Pani 9/10

Spotkanie 9/10

gentelmen77

gentelmen77

Bywalec

• +users
  • 126 postów

Zachecony pozytywnymi opiniami i ja sie wybralem do Poznania.A nie bylo mi po drodze.Mam swoje latka i szukam czasem mocniejszych wrazen.

Jesli chodzi o kontakt to musze przestrzec Szwagrow.Tylko krotka i zwiezla rozmowa.Za pierwszym razem sie rozgadalem i na tym sie nasza znajomosc zakonczyla.Zmienilem numer tel.i zwiezle okreslilem zakres zabaw.Super.Umowilismy sie.Lokal nadal miesci sie na Grunwaldzkiej.Z tylu bloku mozna zaparkowac na strzezonym parkingu.To byla moja premiera jesli chodzi o dominujace panie.Laska jak dla mnie naprawde nieprzecietna.Piekna buzia,figura,o reszczcie wdziekow nie bede sie rozpisywac.trzeba zobaczyc,posmakowac.Na poczatek kawka.Konkretna rozmowa.Nie okreslilismy czasu spotkania.Zaproponowala mi ze rozliczymy sie po wszystkim i po zrealizowaniu moich i Jej fantazji.Na zakonczenie rozmowa i ocena spotkania.Oczywiscie nie bede wchodzic w szczegoly.Tez niezrecznie mi jest oceniac w punktach ale taki jest regulamin

kontakt      9/10 moja wina ze za duzo mowilem

Lokal        9/10 kawalerka,czysto,milo,zasloniete zaslony zeby byl nastroj

Pani         9/10 pewnie sa ladniejsze,bardziej konkretne ale ja na takie nie natrafilem.Powinno byc 10

Spotkanie 9/10 poczulem niedosyt,chcialem duzo wiecej

Wroce napewno zeby zrealizowac reszte swoich fantazji

supermario37

supermario37

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Byłem u tej Lady jak narazie jeden raz było to całkiem niedawno. Umówienie bez problemów chociaż jestem zwolennikiem omawiania szczegołów przez telefon a nie na miejscu w tym przypadku było wszystko ok. Lady znająca się na rzeczy potrafiła wykorzystać swoje atuty to o co poprosiłem zrealizowała w 90% Na duży plus fetysz stóp jak również dominacja erotrotyczna która jest jej mocnym punktem na kolejny plus to że całe spotkanie byliśmy sami. Kolejny dobry adres w Poznaniu

Lady 9/10

Lokal 8/10

Lazienka 8/10

Sesja 9/10

kilo82

kilo82

Świeżak

• user
  • 8 postów

Też mam za sobą pierwsze spotkanie z bohaterką tematu i z całą odpowiedzialnością mogę podpisać się pod pozytywnymi opiniami przedmówców.

Kontakt telefoniczny jak najbardziej ok - krótko i konkretnie, ale Pani wydała się bardzo sympatyczna. To wrażenie potwierdziło się już podczas spotkania. Najpierw kawka i miła rozmowa rozmowa o moich oczekiwaniach i naszych wzajemnych preferencjach. Czułem się jakbym rozmawiał z dobrą kumpelą a nie Dominą. Ale po wizycie w łazience okazało się, że dziewczyna potrafi pokazać swoją drugą twarz i naprawdę zna się na rzeczy. Wszystko to, o czym rozmawialiśmy zostało zrealizowane plus elementy dodane przez Nią - podobnie jak poprzednicy, nie będę się wdawał w szczegóły, ale było super. Pani ma wyczucie, wie jak postępować z uległym, nie patrzy na zegarek. Nie ma klatek, krzyży, dybów itd., ale, jak dla mnie, zupełnie tego nie potrzebuje. Ważne, że potrafi stworzyć świetny klimat i w pełni zrealizować fantazje uległego, realizując przy tym swoje i dobrze się bawiąc.

Co do wyglądu, to wiadomo - kwestia gustu, dla mnie Pani bardzo atrakcyjna i seksowna.

No to teraz cyferki:

Ustawka: 9/10

Lokal: 8/10

Pani: 10/10

Dominacja: 10/10

Jeśli ktoś się waha, czy się wybrać, to zdecydowanie polecam, warto!

skajor

skajor

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Spotkanie kilka miesięcy temu. Wiele już napisano i z pewnością amatorom mocniejszych wrażeń spokojnie można panią polecić.

Na zdecydowany plus zadbane, pachnące ciało, nie wyczułem rzadnych nieprzyjemnych zapachów, czy wiek się zgadza? Moim zdaniem trzeba dodać kilka lat. Umówiłem się na tzw dominację erotyczną i dostałem to co chciałem, szczegółów wam oszczędzę. Pani pomomo swej stanowczości potrafi być uprzejma i kulturalna.

Lokum na Grunwaldzkiej 160 - 7/10, nie ma tragedii.

Pani, moim zdaniem 8/10, zwyczajnie podobała mi się.

Atmosfera 8/10

Repertuar - baaardzo szeroki, do uzgodnienia 9/10

Polecam amatorom mocniejszych wrażeń. Czy wrócę? Zdecydowanie tak.

ulegly19

ulegly19

Praktykant

• +users
  • 11 postów

spotkanie kilka miesięcy temu , chyba w czerwcu albo maju, przyszedłem głownie na fetysz stóp i lekką dominacje, wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym scenariuszem.

pani8/10

lokal-7/10

akcja9/10

polecam, pewnie wróce.

digitals

digitals

Świeżak

• user
  • 4 postów

Witam.

I ja zawitałem do Pani Dominującej. Pierwsze zaskoczenie, to sposób w jaki rozmawia przez telefon. Niby wiedziałem (czytałem opinie), ale mimo wszystko... Lokalizacja świetna, zero problemu z parkowaniem, a i tramwajem można dojechać. Mieszkanie to nie zimny loch, czy ascetyczna sala tortur, ale wyczuwa się klimat. Czysta łazienka i czysty ręcznik, niczego nie brakuje. Do zabawy są stosowne akcesoria. Po przywitaniu Pani przeprowadziła ze mną krótki wywiad, rozpoznanie tematu. Określiłem się w kilku zdaniach, co lubię, czego nie chcę doświadczyć i poprosiłem, żeby nie zrobiła z tego gotowego scenariusza, gdzie po kolei zrealizuje moje zachcianki. Okazuje się, że im szczerzej rozmawiamy przed, to w trakcie nie ma żadnych niedomówień, czy to chodzi o dominację, czy spotkania kojarzone z masażem, lub seksem...

Pani robiła swoje, obserwowała moje reakcje i umiejętnie podkręcała atmosferę. Ma naturę "wrednej sadystki". To co ustaliliśmy zostało zrealizowane i dodatkowo kilka razy pozytywnie mnie zaskoczyła "niespodziankami".

Cel mojej wizyty to lekka dominacja i fetysz stóp. Jak dla mnie niczego nie brakowało, a zakończenie rozłożyło mnie na łopatki, długo nie mogłem wyrównać oddechu.

Bohaterka jest osobą ze zdjęć: http://www.roksa.pl/...se/pokaz/145476

Wiek ciut zaniżony, figura, jak dla mnie super, no może piersi mogłyby być ciut większe, ale są bardzo jędrne i fajnie reagują. Ja osobiście oszalałem na widok pupy (super kształt). Poza tym ma piękne stopy, które można by godzinami pieścić.

A teraz oceny:

Kontakt telefoniczny             9/10 (już wprowadza nastrój i określa gdzie jest czyje miejsce)

Miejscówka                           9/10 (może mogłoby być bardziej klimatycznie)

Pani                                    10/10 (za pupę i stopy dałbym 11 :) )

Czas trwania spotkania       10/10

Dominacja                             9/10

Fetysz                                 10/10

Zakończenie                       10/10 (długo dochodziłem do siebie)

Za całość                           9,5/10.

Z czystym sumieniem polecam, wiadomo każdy ma inne oczekiwania, jak dla mnie wszystko zagrało i było super. Po zakończeniu i prysznicu, jeszcze krótka rozmowa, o tym jak było, czy mi się podobało, a co było nie tak... Miłe pożegnanie i niebawem powtórka.

Pozdrawiam Panią Dominującą i Czytelników !

kitkatclub

kitkatclub

Świeżak

• user
  • 4 postów
Witam Szwagrów.
Krótko: Największą zajebistość świata !!!
Ustawka 10/10: 2 tel
Dziewczyna 10/10: młoda wiek się zgadza, śliczna, pachnąca i słodziutka.
Lokal 8/10: kawalerka w bloku, czysto ładnie, w łazience czysty ręcznik, żele i wszystko co potrzeba.
Serwis 10/10: Na początku krótka rozmowa co i jak. A potem to już samo niebo. Pani nie ma żadnych hamulców, robi wszystko co ustalone a nawet więcej, widać że lubi co robi i robi to dobrze.
Najlepsza dominacja ever.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych