Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Największe na roksie, 695-030-516, UmińskiegoBig tits

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

aajjmm

aajjmm

Bywalec

• +users
  • 157 postów
Numer telefonu: 695-030-516
Witam szwagrów,

Nic mi numer telefonu panny nie wygooglał, w związku z tym wizyta u panny była wizytą na sapera. A zaczęło się od tego, że przyszła mi ochota na pannę prawdziwie obdarzoną :D Takie jakieś pragnienie doznań ekstremalnych, bo na codzień zdecydowanie przedkładam jędrność biustu nad jego rozmiar, a powiedziałbym nawet, że mniejsze preferuję.

Link do panny: http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=90380

(panna ma jeszcze tych linków co najmniej kilka, ale wszystkie z tym samym numerem, więc nie ma sensu powielać, zainteresowani łatwo znajdą)

W linku diva reklamuje się, że ma "największe na roksie" - nie wiem, czy tak jest faktycznie, ale muszę przyznać, że dawno tak wielkiego nie spotkałem, rozmiarowo na pewno jest fascynujący. Z jędrnością trochę gorzej, choć powiem szczerze, że sugerując się zdjęciami spodziewałem się, że może być gorzej.

Miejscówka - apartament na Umińskiego, dzielony przynajmniej jeszcze z jedną divą. Wygląd apartamentu spokojnie można określić jako luksusowy. Czystość w normie, wyposażenie łazienki to wanna (bez prysznica), żele, ręcznik ok. Ogólnie 9/10 (lekki minus za kwestię rozwiązań prysznicowych). Mam wrażenie, że któryś ze szwagrów opisywał niedawno ten lokal ale na okoliczność spotkania z inną divą :mysli:

Panna - o głównym atrybucie już wspominałem, jest on z resztą tak dominujący, że trudno zwracać uwagę na resztę ;) Biust - myślę, że dla koneserów gatunku będzie 10/10. Moje odczucia były na 7/10 bo jednak tej jędrności brakowało trochę. Wtulenie w taki cyc grozi uduszeniem... :zeby: Inne parametry panny - twarz, ogólnie ładna ale raczej nie wyróżniająca się, taki dobry standard 6/10. Reszta figury - no cóż - filigranowa to ona nie jest, raczej to opcja dla miłośników większych kobiet, powiem tak -dość dobre proporcje, ale w okolicach brzucha trochę tego ciałka jednak dużo. Z poprawką na mega-cyc 6/10.

Atmosfera z panną dość dobra, ale nie powalająca. Tzn. miło i grzecznie ale rzeczowo. Zdecydowanie przydałoby się budowanie nastroju, podniecenia itd. Niestety podczas wstępnych pieszczot panna okazuje się mało dotykalska, zwłaszcza jeśli chodzi o ten biust, co jest w sprzeczności z tym, bo co do niej przychodzimy..... Może to kwestia akurat takiego dnia, że był mega wrażliwy, trudno ocenić, w każdym razie szkoda.

FBG - za niewielką dopłatą z zastrzeżeniem, że nie będzie do końca. Wykonanie średnie, jak już ssie to robi to naprawdę dobrze, ale trochę zbyt często przerywa, aby pieścić tylko ręką. 5/10

Seks - na jeźdźca niechętnie, a jeśli już to tylko na chwilkę. A szkoda, bo to by była świetna okazja aby się nacieszyć tym cycem.... Inne pozycje w porządku, zaangażowanie przyzwoite, choć trochę czuć chęć skończenia jak najszybciej. 7/10

Za dodatkową dopłatą dostępny również anal - jednakowoż nie korzystałem.

Ekonomia - 150zł + 30 zł dopłaty za FBG. Płatne po, za co plus. Ogólnie pewnie koneserom przypadnie do gustu, bo taki biust u młodej dziewczyny (trochę ponad 20 lat w mojej opinii, w 19 z ogłoszenia jakoś nie wierzę) naprawdę rzadko się spotyka. Dla mnie raczej to był jednorazowy kaprys ;) ale ogólnie też nie wychodziłem zawiedziony.

thrill7
Re: Największe na roksie, 695-030-516, Umińskiego

thrill7

Bywalec

• +users
  • 186 postów
Panna byla juz gdzies opisna spory czas temu-niestety zgubilem watek. Z inf jakie zapmietalem, to problemy z dotykaniem piersi mialy miejsce nie tylko u aajjmma, jest to o tyle dziwne ze takie konkrety zadazaja sie rzadko i jak ktos sie zdecyduje to wiadomo w jakim celu.

PS: jak ktos pamieta poprzedni watek a byl napewno to warto odnalesc i polaczyc.

aajjmm

aajjmm

Bywalec

• +users
  • 157 postów
Szukałem przed wizytą ale nic nie znalazłem. Nawet uznałem to za trochę dziwne, bo przecież ogłoszenie na roksie sądząc po numerze nie jest od wczoraj. I po spotkaniu też miałem takie wrażenie, jakby ktoś już coś podobnego opisywał, ale nadal nic nie znalazłem. Ale jak nick się zmienił (a panna jak widać kreatywna w tej kwestii) i nr telefonu, to tylko ktoś o dobrej pamięci może coś skojarzyć.

lolipop1

lolipop1

Świeżak

• user
  • 5 postów
Panna kiedyś przyjmowała przy ul. Rolnej (blisko McDonald's)

tutaj coś więcej w temacie

http://www.garsonier...ia-726-024-008/

incident

incident

Otrzaskany

• +users
  • 84 postów
Piszecie o tej samej pannie. Jakiś czas temu prześwietlałem numery telefonów aby poznać opinie o pannie i na liście jako pierwszy wyskakiwał link podany przez lolipop1. Linki wówczas jeszcze działały i prowadziły do tych samych ogłoszeń.

Użytkownik incident edytował ten post 27 luty 2013 - 00:27

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych