Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298Monika, Magda i kolejne masażystki

* * * * - 13 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
401 odpowiedzi w tym temacie

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 596 postów

Odwiedziłem ponownie Anię. I muszę przyznać, że ma coś w sobie. Ciemna karnacja, kruczo czarne włosy i ciemne oczy. Czarnulka jak się patrzy ;) Przy tym widać, że ma swoje zasady, których pilnuje przy czym potrafi to normalnie umotywować.

Pozostaje nam jeszcze jakość usług. Masaż się poprawił od ostatniego razu choć jak dla mnie mógłby być jeszcze mocniejszy. Jeżeli chodzi o część erotyczną, to Ania się trochę rozkręciła, ale widać że ma swój ulubiony scenariusz i się go trzyma. Mogłaby zwiększyć trochę arsenał technik.

Tak się trochę czepiam, bo ogólnie dziewczyna mi przypasowała :) 8/10. Pewnie jeszcze wpadnę.

Czołgiem!

R E K L A M A

frenchydude
Re: Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298

frenchydude

Świeżak

• user
  • 2 postów
To moja pierwsza recenzja, mam nadzieję, że to zrozumiałe.
W ogóle nie mówię po polsku, korzystam z Tłumacza Google, a teraz przedstawiam moją recenzję.

Dziś miałem przyjemność spotkać się z nową dziewczyną: "Katrin". Moje porównanie jest z Dominika (bardzo lubię Dominika).

Dziewczyna: 8,5 / 10

Katrin jest nową dziewczyną, która właśnie zaczęła dwa dni temu. Pracuje w tym samym miejscu co Dominika. Jest wyższa od Dominiki (co najmniej 170 cm, a nosi buty na obcasie). Katrin pochodzi z Rosji. Mówi bardzo dobrze po angielsku, a także po polsku (powiedziała mi). Bardzo dynamiczna, wspaniała osobowość. Uważam ją za słodką, jest młodą, uroczą twarzą i miłym Ciałem. (nie super chuda, ale na pewno nie tłusta)

Masaż: 6/10. Wyraźnie nie tak dobra jak Dominika. Było dobrze, ale nic nadzwyczajnego. (Chciałbym ocenić Dominika co najmniej 8/10).

Erotica / Oral: 11/10 Jest bardzo aktywna, ma mnóstwo pocałunków. Prawdziwy GFE, seks oralny był boski, super głęboki, całkowicie mi się to podobało. Więc nie jest tak źle, że można znaleźć kogoś o lepszych umiejętnościach, ale reszta nie była taka.

Wrócę na pewno.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych