Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298Monika, Magda i kolejne masażystki

* * * * - 12 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
345 odpowiedzi w tym temacie

tau2000

tau2000

Świeżak

• user
  • 6 postów
Dominika. Znowu ten usmiech. To flirtowanie. Ten sam dotyk. Ten sam FBG. Ale jednak widac uplywajacy czas.
Piersi - jakby zeszlo z nich powietrze. Pomimo coraz ciezszego make upu zmarszczki coraz glebsze. Ale akcja ciagle mocna. To wieloletnie doswiadczenie widac. Ja z tego klubu sie jednak wypisuje. Ide szukac mlodszych i mniej zmeczonych.
Ale Dominika jeszcze wielu da poczucie szczescia.

Dominika:
Wyglad - 7/10 niestety czas i grawitacja sa nieublagane
FBG - 7/10 stal sie mechaniczny ale dalej ciekawy
Atmosfera 6/10 kiedys bylo fajnie bo bardzo personalnie. Wiem ze place ale repertuar moglby tez sie rozwjac. Odczucie zmeczenia i zmuszania sie do tego co bylo kiedys jest zbyt oczywiste.

R E K L A M A

manexo
Re: Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298

manexo

Praktykant

• +users
  • 11 postów

kolejna wizyta w tym miejscu:)

tym razem wybrałem Nikole czyli nowy nabytel lokal chyba pracuje od ok 2tygodni,

ustawka 10/10 smsy z dostepnymi dziewczynami, ze wzgledu na nowosc i pasujacam mi godzine wybrałem Nikole

dziewczyna rzeczywsicie 20 letnia, o delikatnej urodzie , buzia ma ładne rysy twarzy, maly nosek, ładne białe proste ząbki i ładne naturalnie pelne usta , delikatny makijaż, wyglada na studentke z dobrego domu:) 

podsumowujac buzia 9/10 , ciało 7/10

co do sylwetki to jest bardzo szczupła a co za tym idzie (niestety czesto w parze) brak tyłka i piersi,tak wiec dla mnie nie była szczególnie pociągajaca....

wizyte zaczynamy od szybkiego myju myju, nastepnie na moje zyczenie szybki masaz na łóżku, (nawet całkiem sensowny widac bylo ze cos tam umie a nie jest to tylko smyranie opuszkmi palców)

i clue programu fbg

dałem dziewczynie przejac inicjatywe i nie istruowałem co ma robic:) a laska zrobiona na naprawde dobrym poziomie dosyc gleboko, nie pominiete okolice, i urozmaicona, duzo sliny i ciekawa stumulacja jader poslinionych wczesniej , cos co dawalo wrazenie jak by calego brała do buzi wraz z jajami i piesciła jezykiem, spust w usta a pałka dalej obrabiana, brak spermofobi, potem dyskretnie wypluta w chusteczke albo i nie :)), ciągneła mi z dobre 20minut bez opierdalania i narzekania takze  jest pracowita i sumienna ;)

ogolnie bardzo sie pozytywnie zaskoczyłem i nie spodziewalem takiego skilla i zangazowania w powierzone zadanie:))

FBG 10/10

po wszystki miła rozmowa , kolejne zaskoczenie mimo młodego wieku dziewczyna ogarnieta życiowo i nie głupia (bynajmniej takie pierwsze wrazenie)

Wizyte u Natali polecam dobrze wydane 200pln i dobry relaks!

plastgikowakoszula

plastgikowakoszula

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów

Witam

Zachęcony opiniami szwagrów umówiłem się na masaż do Kasi.

Umówienie sms

Otworzyła mi Kasia w fartuszku pończochach i szpilkach.

Dziewczyna jest młoda i po mojemu filigranowa z małym cyckiem .

Zaczęliśmy spotkanie od akcji erotycznej na łóżku obciągała mi pałę naprawdę solidnie po same jajca a kutasa mam nie małego.

Gdy Kaśka obciągała ja zabawiałem się jej pizdeczką widok piękny spora cipa i piękna dupa . Nakręcony akcją strzeliłem jej minete bardzo fajnie reaguje . Strzeliłem jej głęboko w gardło .

Po akcjach erotycznych masaż pleców dość solidny . Masaż jak masaż poszedłem po zrzucenie z kręgosłupa i się udało  ;)

KASIA:

Wygląd 8/10

FBG     10/10

Atmosfera 8/10

Mi się podobało i wyszedłem zadowolony  :zeby:

querqusek

querqusek

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Cześć,

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii postanowiłem zajrzeć do słynnego przybytku. Umówienia smsem bardzo sprawnie, godzina i dostępne dziewczyny - wszystko podane jasno i czytelnie.
Umówiłem się z Olga. Na 15 minut przed spotkaniem smsowa przypominajka :)

Budynek z zewnątrz trochę odstraszajacy. Myślę, że pamięta lata siedemdziesiąta. Długie korytarze i małe poczucie dyskrecji. Kręci się tam sporo osób, chociaż nie zauważyłem, żeby się nadmiernie przyglądali. Z drugiej strony Sienna i Żelazna to znakomite lokalizacje dla przyjezdnych.

Olga. Uśmiechnięta dziewczyna w czarnej bieliźnie otwiera drzwi :) Od razu poprawia się humor. Niewiele można o niej przeczytać w poprzednich postach. Potwierdza, że jest z Moskwy ale niechętnie o niej opowiada. W trakcie spotkania nie była zbyt rozmowa. Mnie to zupełnie nie przeszkadzało. Wieku oceniać nie będę, wystarczy powiedzieć dwadzieścia kilka lat. Olga jest zadbana dziewczyna, ma przyjemną w dotyku jedrna skórę, świetne piersi. Nie należy do szczupłych dziewczyn, ma raczej pełne kształty. Miło się na nią patrzy... i nie tylko. Panna 8/10

Sam lokal sprawia przyjemne wrażenie. Wyremontowany i czysty. Łazienka jasna i bardzo czysta. Podoba mi się pomysł z indywidualnymi recznikami pod stopy. Pokój mały i trochę mroczny - kotara na oknie spełnia swoje zadanie ale nie wygląda dobrze. Lokal 8/10

Masaż nie jest mocna strona Olgi. Wymasowane plecy, nogi, stopy etc. Poprosiłem o mocniejszy masaż ale mógłbym to określić jako misia nie. Trudno mi też było wyłapać jakiś pomysł Olgi na ten masaż. W trakcie zacząłem się nad tym zastanawiać nad tym, po co chodzimy na takie masaże i doszedłem do wniosku, że wcale nie zależy nam na profesjonalnym masażu. Chcemy spotkać się z dziewczyna, która nam się spodoba i wejść z nią w plytsza lub głębszą erotyczną relację. Syntetyzujac poczucie szczęścia porzucilem myśl o jakości masażu i podałem się dloniom Olgi i jej olejkom. To pomogło mi się zrelaksować. Cyferek nie będzie - opis wydaje mi się pełny.

Cześć erotyczną zaczęła się od masażu jajek i prostaty. Później przewrotka na plecy i zabawa przyjacielem, piersiami, całuski, lizanie i ssanie jajek. Przyjemne doświadczenie. Na prośbę Olga rozbiera się i pozwala na odwzajemnienie pieszczot. Lubi je, a po tym jak cipka zrobiła się mokra mogłem popracować manualnie. W tym czasie Olga pracuje nad przyjacielem od czasu do czasu robiąc przerwy i czerpiąc przyjemność z naszej zabawy.

Po jakimś czasie przechodzimy do całuskow. Pełne, głębokie, namiętnie. Dla mnie bomba. To było dla mnie zaskakujące, z jednej strony malomowna- może nawet trochę zamknięta- a z drugiej lubiezna, może nawet wulgarna. Takiego połączenia wcześniej nie spotkałem. Tych pomysłów na pieszczoty ma Olga jeszcze kilka. Są dosyć intensywne ale dopełniają sens naszego spotkania. Olga doskonale wie co robi, wyczuwa kiedy mój stan podniecenia groził przedwczesnym wystrzalem, zmieniała technikę na bardziej relaksujące, żeby oddalić moment finału. Kończę w ustach z intensywną stymulacja do samego końca. Dobrze zrobiony FBG. Oczywiście mógłbym pomarzyć o GG albo kolczyku etc ale odejmowanie za to punktow, jesli nie bylo w ofercie byloby nie fair. Zatem FBG 9/10

Spotkanie kończy się w 57 minucie. Olga ma stoper w radiu. Nie spogląda na niego albo robi to na tyle subtelnie, że tego nie zauważyłem. Tak czy inaczej należą się Oldze słowa uznania za taką kontrolę czasu i klienta.

Podsumowując. Potwierdzam opinie przedmowcow. To jest miejscówka, do której na pewno wrócę.

Użytkownik querqusek edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 13:46

overthesea

overthesea

Świeżak

• user
  • 3 postów
Jestem Azjatką. Nie rozumiem polskiego. Używam translatora google. Proszę zrozumieć:)
Odwiedziłem tę firmę dwa razy w tym tygodniu, Ewa i Kasię
Rezerwacja 10/10 Wyślij wiadomość tekstową, zapytaj o dostępny czas i masażystkę, kiedy przybędę, powiedz, jak wejść do mieszkania
Apartament 9/10 dogodny ruch, pokoje są czyste, płyn do płukania ust, profesjonalny stół do masażu, miękkie łóżko, niektóre ręczniki są nieco twarde
Masażystka
       Ewa
       Profil 9/10 długie blond włosy, wykwintna twarz, smukła sylwetka, model, rozmiar biustu 2,
       Atmosfera 9/10 Jestem obcokrajowcem, mówię po angielsku, EWA jest bardzo rozmowna, mogę rozmawiać non-stop
       Masaż 8/10 masażu jest OK, nogi są ogniskiem, bardziej zrelaksowany, pozytywny masaż w łóżku z masażem klatki piersiowej
       FBG 8/10 Seks oralny jest dobry, lizanie, oczy są ekstatyczne, a na koniec strzał w usta
       Pocałunek GFE 8/10 to niewiele, nie 69 (prawdopodobnie dlatego, że nie pytałem)

Kasia
       Profil 8/10 czarne włosy, seksowny makijaż, piękne oczy, 160, proporcjonalne, dupa, seksowne, Wielkość piersi między 1-2, sutki są piękne
       Atmosfera 8/10 Angielski nie jest bardzo dobra, ale używam Tłumacza Google, możemy również po prostu komunikować się
       Masaż 9/10 Skup się na masażu pleców, masaż jest bardzo wygodny i profesjonalny
       FBG 10/10 Bardzo aktywne, erotyczne, szalone pocałunki, mogą zrobić wszystko oprócz wkładki, ostatnie 69, głębokie obciąganie, strzał w usta
       GFE 10/10 jest jak kochanek, wciąż całujący, pieszczący, posmak

Często tu przychodzę i wrócę później! ! !

querqusek

querqusek

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam,

Niedługo po wizycie u Olgi postanowiłem zajrzeć do Kasi.

Spotkanie umówiłem dzień wcześniej. W samym dniu spotkania dostałem smsa z prośbą o potwierdzenie a pod samym blokiem numer mieszkania. Tak samo, jak poprzednim razem - perfekcyjnie 10/10

Lokalizacja dokładnie taka sama jak poprzednio. Ten sam lokal, tylko pokój po prawej, nie po lewej. Pokój bardziej przestronny ze stołem do masażu. Za to plus. 9/10

Tym razem przy wejściu i wyjściu nie spotkałem żadnej osoby.

Kasię opisał wyżej bardzo trafnie overthesea. Ja zwróciłem uwagę na bardzo proporcjonalną budowę ciała, świetnie reagujące sutki i świeżość. Dziewczyna jest bardzo szczupła, więc amatorzy pełnych kobiecych kształtów powinni zweryfikować swoje oczekiwania. 9/10

Masaż na stole do masażu. Dosyć mocny, tak jak poprosiłem. Ominięte ręce, dłonie i stopy. Dosyć dobrze wymasowane łopatki i barki 6/10

Część erotyczna. Absolutna rewelacja. Zaczynamy od pocałunków, najpierw trochę takich "skradzionych" a później pełniejszych. Kiedy Kasia zaczyna FBG pytam czy mogę ją popieścić oralnie, w odpowiedzi słyszę "koniecznie" :) Bez zbędnej zwłoki przechodzimy do 69. Po jakimś czasie dołączyłem do cunnilungusa stymulację manualną. Kasia ma niesamowicie ciasną szparkę - myślę, że z opcją seksu cała akcja trawałaby kilka minut. Na szczęście tej opcji nie ma i mogliśmy spędzić ze sobą więcej czasu. FBG w wykonaniu Kaśki jest bardzo intensywnym przeżyciem - mokro, w zasadzie dwadzieścia minut GG z możliwością delikatnego "face fuck". Kasia robi to świetnie i bardzo wytrwale. Wspomaganie ręczne niewielkie, w zasadzie tylko wtedy, kiedy potrzebuje złapać oddech. Ząbki zaczęły pojawiać się w samej końcówce, kiedy GG było dociśnięte do końca i Kasia była już cała spocona. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej wytrwałości. Finał w pełnym GG. 10/10

Zostało nam może 7 minut czasu. Kasia zaproponowała wykorzystać ten czas na przytulasy, całoswanie i mizianie. Bardzo dobry pomysł na "cool down". Na koniec zaproponowała umycie pleców :) Przed wyjściem jeszcze kilka buziaków. Trudno było się rozstać.

Na pewno wrócę.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych