Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298Monika, Magda i kolejne masażystki

* * * * - 12 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
345 odpowiedzi w tym temacie

SimpleMeTM

SimpleMeTM

Bywalec

• +users
  • 213 postów
Numer telefonu: 884-697-458
Madzia ma swoje ogłoszenie na odlotach pod tym adresem: http://www.odloty.pl...tyku/95210.html

Ustawka świetna - jakby wystawiać punkty to zdecydowanie max się należy.

Lokal powszechnie znany - przy Siennej - dokładnie tam gdzie przyjmowała Namiętna Ola. W skrócie nie ma czego się przyczepić, nowe budownictwo, wszystko co trzeba jest. W łazience zarówno kabina jak i wanna, więc do wyboru do koloru.

Madzia to bardzo fajna dziewczyna, młoda - zadeklarowane w ogłoszeniu 25 lat to moim zdaniem prawdziwy wiek - zwłaszcza, że gdybym sam miał oceniać to dałbym pewnie 23. Może 24.

Tak samo nie można zarzucić kłamstwa ani choćby przekłamania fotkom - to zdecydowanie ta dziewczyna, ze zdecydowanie seksowną figurą i pięknymi piersiami. W kwestii twarzy - kolejny duży plus. Po prostu podoba mi się - więcej chyba nie ma co się rozpisywać :)

Spodziewałem się, ze masaż będzie amatorski, choć po cichu liczyłem na miłą niespodziankę. I masaż rzeczywiście był amatorski, to jednak niespodzianką była sama Magda i Jej podejście - niewątpliwie wyszedłem bardzo zrelaksowany i usatysfakcjonowany. Było wszystko czego potrzeba (również klasyk, nie wymieniony w szczegółach anonsu).

Punktów nie będzie, bo sporo musiałbym ich dać ;-) (a co tam, niech będzie, że żyła jestem)

W skrócie - jak tylko godziny pozwolą się umówić to będę wracał :) Jednym słowem natomiast brzmiałoby to: polecam. :)

Wspomniane oferty

Monika - 884697458

Monika - 884697458
Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
czarne

Oczy:
piwne

Wzrost:
160 cm

Biust:
6

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
100 zł

Monika - 884697458

Madzia - 884692054

Madzia - 884692054
Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
czarne

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
165 cm

Biust:
3

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
100 zł

Madzia - 884692054

MasaĹźystki- Magia Dotyku - 731244298

Miasto:
Warszawa - Wola

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

R E K L A M A

znicz
Re: Magia Dotyku, Sienna, 884-697-458, 884-692-054, 731-244-298

znicz

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów
Numer telefonu: 884-692-054
Nick: Madzia-Poznaj Magię Dotyku

Link: http://www.odloty.pl...tyku/95210.html

Telefon: 884 692 054

Adres: Sienna 86

Ustawka: 10/10 - standartowo + prośba o potwierdzenie 30 minut przed

Lokal: 10/10 - brama->domofon->klatka->domofon->1 piętro, mieszkanie nowe, dodatkowych osób nie widziałem i nie słyszałem co nie znaczy, że ich tam nie ma

Łazienka: 9/10 - prysznic, wanna, sucho, woda ciepła, żele są

Miły głos w słuchawce, wyjaśnienie co i jak, więc decyduję się tym bardziej, że zdjęcia wyglądają zachęcająco a oferta i cena też zadowalająca. Lokalizacja prawie, że centrum (może i centrum, ale na odlotach jest Wola to i tak tu zaznaczam). Drzwi się otwierają a w nich ukazuje się ładna, naturalna dziewczyna do tego ubrana w pończochy i halkę (jeśli to tak się zwie, w każdym bądź razie tak jak się umawialiśmy :yess: ) i czerwone buty jak na zdjęciach. Po zdjęciach spodziewałem się trochę innego wyglądu i nie do końca jestem pewien czy to ta dziewczyna, ale mówi, że ona to ona a że wygląda bardzo ładnie (w sumie to pozytywne zaskoczenie w stosunku do zdjęć) to zostaję. Pytanie czy coś do picia a następnie dostaję ręcznik (suchy, duży) i lecę do łazienki. Pod prysznicem przypomniam sobie, że zapomniałem dopytać na miejscu czy oferta się zgadza, ale myślę sobie, że nawet jak będziemy tylko siedzieć to i patrzeć na siebie to starczy :)
Powrót do pokoju i ustalamy, że najpierw pieszczoty a potem masaż i może po masażu znowu jakaś zabawa. Zabawa zaczeła się od pocałunków, lodzik, minetka (z prośbą bez palców) i francuz do końca w ustach. Panna idzie do łazienki wypluć, potem moja szybka toaleta i lądujemy na stole do masażu. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale masaż miły i widać, że dziewczyna ma pojęcie co robi a przy tym bardzo się stara. W trakcie ustalamy, że jednak do końca godziny już tylko masaż. Gdy czas dobiegł końca i miałem kierować się pod prysznic, pomyślałem, że przedłużę o pół godziny co by jeszcze raz wylądować z panną w łóżku. Ponownie pocałunki, francuz i strzał w usta, wyplucie, prysznic, zapłata i pa ;)

Dziewczyna: 9/10 - naturalna, sympatyczna, wg. mnie zarówno twarz i sylwetka ładna, ciało miłe w dotyku, piersi mi się podobały choć nie są jakieś wielkie i mogłyby być może bardziej jędrne

Oralny: 9/10 - mi się podobał :D całkiem głęboko, okolice też zadbane, nie hardcore ale to też nie tego tu szukałem

Klasyczny: nie planowałem, nie pytałem, ale prezerwatywy są i myślę, że pewnie jest możliwy

Masaż: 9/10 - rozgrzewa, dziewczyna dba by części ciała które są aktualnie nie masowane, ale już wymasowane były przykrte co by nam zimno nie było :ninja:

Atomosfera: 8/10 - za dużo w sumie nie pogadaliśmy bo jakoś podczas masażu posłuchałem sobie radia i tak porozkmniałem parę spraw, ale lepiej nic nie mówić niż gadać głupoty a dziewczyna uśmiechnięta, sympatyczna, stara się by było miło.

Cena: 100 zł - 1h w tym masaż i francja, ja zapłaciłem 150 zł i byłem z 1h i 15 minut (nikt mnie nie wyganiał, sam uznałem że się zwijam) w tym 2 razy francuski do końca i masaż

Occena: 9/10 - polecam wszystkim, którzy szukają naturalności, piękna i relaksu. Mam nadzieję, że kiedyś może jeszcze wrócę :wub:

____
Wiem że laurka, ale to było prawie to czego szukałem i mam nadzieję, że będziecie dbać o dziewczynę :przytul:

Wspomniane oferty

Madzia - 884692054

Madzia - 884692054
Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
czarne

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
165 cm

Biust:
3

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
100 zł

Madzia - 884692054

Użytkownik znicz edytował ten post 29 styczeń 2013 - 18:14

garvin34

garvin34

Bywalec

• +users
  • 116 postów
potwierdzam pozytywne wrazennia kolegow, bylem w ubieglym tygodniu
adres znany, ochrona obserwuje dyskretnie
mieszkanie czyste 10/10
lazienka czysta, wanna i prysznic, zele porzadne a nie rozwodnione "cos" jak za czasow poprzedniczek 9/10
twarz nie zachwyca ale i nie odstrasza 6,5/10
figura 9/10
FBG 10/10
masaz 8/10
klasyk 8/10
dziewczyna stara sie nawiazac rozmowe, jednak delikatnie daje sie zauwazyc profesjonalne nastawienie na zadowolenie i wywarcie pozytywnego wrazenia, co sie zreszta udaje
za caloksztalt daje 8/10 chociaz zdjecia sugeruja nieco ladniejsza dziewoje, ale moze sie czepiam, sa gusta i gusciki, ogolnie polecam

P_sopot

P_sopot

Praktykant

• +users
  • 26 postów
I ja zachęcony opiniami odwiedziłem Magdę
Dziewczyna przesympatyczna, szczuplutka i zgrabniutka z fajnymi niezadużymi piersiami
ustawka 8/10 kłopot z zaparkowaniem... niestety
mieszkanie czyste nowe ,łazienka czysta zadbana 10/10
figura 9/10
FBG 8/10 z zaangażowaniem głęboko ,namiętnie z okolicami :))
masaz 8/10
atmosfera 10/10

Nie liczy czasu nie pogania, fajnie tworzy miłą atmosferę. Dla mnie super !! polecam i pewnie tam jeszcze zawitam.
godzinka kosztuje 100 ale dałem 150 bo było suuuper .

mati69

mati69

Bywalec

• +users
  • 104 postów
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Jeśli chodzi o atmosferę, to jest to dokładna kopia atmosfery, który panowała u przyjmującej tam niegdyś Oli. Dziewczyny ewidentnie "szkolone" według bardzo konkretnych wytycznych - Madzia zachowuje się DOKŁADNIE tak samo. Jest to rodzaj takiej specyficznej, sztucznej kurtuazji, którą osobiście niespecjalnie lubię w spotkaniach za kasę... No ale, ponownie - stosunek jakości do ceny kapitalny.

Na uwagę zasługuje również długi masaż - choć amatorski, to dziewczyna jest faktycznie niezmordowana.

Cyferki:

Lokal - 7,5/10
Figura - 8/10
Atmosfera - 5/10

SimpleMeTM

SimpleMeTM

Bywalec

• +users
  • 213 postów
Numer telefonu: 884-697-458
http://www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/warszawa/wola/monika-poznaj-magie-dotyku/91436.html

Byłem u Madzi, zadowolony zobaczyłem ponętne fotki Moniki z tym samym dopiskiem... więc pełny nadzieji i szczęśliwszy z lepszych godzin udałem się do Moni.

Od razu mówię - nie wiem czemu Jej anons trafił do ogłoszeń "agencyjnych" - albo alf się walnął albo eksperymentuje marketingowo - nie wiem :)

Monika jest młodą, atrakcyjną dziewczyną o fantastycznych piersiach. Gdyby trochę pochodziła na siłownie to w kategorii ciało osiągnęłaby ideał. Ma spory potencjał. A tak jest "tylko" bardzo dobrze!

Początkująca i nieśmiała ładna dziewczyna. Mimo ograniczonej ilości słów uznałbym to za b. dobry opis.

Numerków nie będzie, lokal wielokrotnie opisywany (choćby u Madzi). Cennik taki sam.
Buziaki są, choć nieśmiałe. Więc trzymać się będę nazwy "buziaki" a nie "pocałunki".
Masaż - mizianie, niestety słabo.
Seks - ciaśniutka, inicjatywę wziąłem na siebie no i poszło dość szybko :) W sumie nie wiele wrażeń mogę opisać, ale pozytywnie.
Higiena bez zarzutu oczywiście.

Pewnie wrócę... ale poczekam trochę aż dziewczyna się "wyszkoli"

Wspomniane oferty

Monika - 884697458

Monika - 884697458
Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
czarne

Oczy:
piwne

Wzrost:
160 cm

Biust:
6

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
100 zł

Monika - 884697458

znicz

znicz

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów
Krótko i na temat.
Byłem ponownie. Ustawka wzorowa.
O ile wcześniej miałem wątpliwości czy przyjmuje mnie dziewczyna z ogłoszenia to teraz po 2 spotkaniu już wiem, że ona to ona :)
Lolak, ręcznik, coś do picia, wszystko poprawnie ;)
Francuski bardzo dobry z okolicami.
Masaż od stóp do głów (dosłownie)! Dodatkowo podoba mi się to, że masując niektóre partie ciała dziewczyna siedzi obok nas na stole.

Cena - świetna, jakość - świetna, wygląd - świetny. Według mnie jest w sumie wszystko co potrzeba.

Niezmniennie polecam wszystkim, którzy szukają normalnego, miłego spotkania ;)

imac

imac

Praktykant

• +users
  • 28 postów
Będąc goscinnie w Wawie/Polsce w zeszłym tygodniu chcialem umowic sie z Magda ale po wielu probach zniechecilem sie postanowiłe na zadzwonic do koleżnki z lokalu, Moniki. Ustawaka na dwa tel z doprowadzeniem pod klatke 10/10

Lokal znany, czysty i mily 09/10

Panna młoda, zgrabna sympatcyzna jak w opisie, zdjęcia jej na 100% nie będę punktował

Masaż amatorski choc całkiem przyjemny i odprężający. Bylem dośc zmeczony ale po 30min masażu nabralem ochoty na coś wiecej dlatego przenieśliśmy sie na łożko, przerabiając kilka pozycji.

Całość 150zł płatne po uważam za dobrze wydane pieniądze.

Czy wróce? Jak bede w Wawie to tak.

Damien

Damien

Praktykant

• +users
  • 11 postów
ja również dzisiaj odwiedziłem ten lokal.
Nie jestem do końca pewnien, ale na 80% to była właśnie Monika
ale do rzeczy:

Ustawka 10/10 blisko centrum, na 2 telefony, wszystko pięknie i umówione dokładnie na godzinę, co bardzo cenię

Masaż 8/10 bardzo przyjemny, dziewczyny w innych miastach mogłyby się od Niej uczyć...

Cena/Jakość 10/10 Panowie, 100 zł za młode ciałko pieszczące Was i na zakończeniu lodzik to jest na prawdę 10!

FBG 9/10 za finał ;)

Wyszedłem odprężony, zadowolony i nie żałuję wydanych pieniędzy
Gorąco polecam! ;)

Horn27

Horn27

Praktykant

• +users
  • 33 postów
Niestety muszę do tego miodzia dołozyć łyżkę dziegdziu :(

Masaż jak dla mnie słabiutki, może Monika była zmęczona i sie jej nie chciało.

FBG raczej płytki i z ostrym wspomaganiem ręcznym. Nieco szokujacy sam finał... po przyjęciu do buzi z prędkościa światła uciekła z pokoju i nie było jej chyba przez 5 minut. Ja rozumienm Listerin i te sprawy, ale grubo przesadziła i dziwnie się poczułem.

Chyba podobnie jak SimpleMeTM, z powrotem do tej niewątpliwie bardzo ładnej dziewczyny poczekam, aż się nieco lepiej poczuje w swojej nowej roli.

Robag

Robag

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów
Byłem u Moniki parę dni temu. Lokalizacja Sienna 86 - lokal, w którym przyjmowała kiedyś Ola Gorący Kociaczek, zatem większość szwagrów zna, opisu nie potrzeba. Umówić się ciężko, ale jak już uda się dodzwonić to nawigacja wzorowa, bez obsuw. Jedyny istotny problem to miejsce do parkowania - nawet w strefie parkomatów trudno znaleźć miejsce. Ocena 8/10

Otwiera dziewczę ok. 160 cm wzrostu, czarne włosy, twarz dość pełna, powiedziałbym średnia, ale to kwestia gustu. Ubrana w biały fartuszek masażystki, więc figurę można ocenić dopiero w drugiej części wizyty po przejściu na łóżko. I tu miłe widoki, pełne, jędrne piersi rozmiar 3, może nawet 4, zbędnego tłuszczyku nie ma, choć wieszakiem panna też nie jest. Ocena 6/10

Co do atmosfery to dziewczę jest raczej wycofane i małomówne, trudno z niej wydobyć entuzjazm i odnosi się wrażenia, że jest tu z musu, co może nie być dalekie od prawdy. Za atmosferę niestety 4/10

Masaż to raczej amatorskie głaskanie i mizianie niż profesjonalne podejście, ale Monika sama przyznaje, że nie pobierała żadnych nauk i wydaje mi się, że ten masaż to właściwie kwestia scenariusza zabawy. Panna "masuje" tylko plecy, pośladki i nogi, nie masuje stóp, ramion ani przodu. Za masaż ocena 4/10

Po ok. 25 minutach tej zabawy pada komenda przejścia na łóżko. Monika wychodzi do łazienki, ale chyba myje tylko ręce, co ma swoje przykre konsekwencje, o których za chwilę. Panna wyskakuje z fartuszka i zdejmuje stanik, dzięki czemu mamy możliwość podziwiania i popieszczenia naturalnego, jędrnego biustu. Podejście do FBG i niestety rozczarowanie - więcej prac ręcznych niż ustnych, bierze do buzi na chwilę samą główkę i po chwili znowu pracuje ręką, zresztą niezbyt umiejętnie. Ocena 2/10 za chęci, ale oral najgorszy jaki miałem.

Proponuję przejście do 6/9 i dziewczę daje sobie zdjąć majteczki. Cipka wygolona, ładna, wargi mięsiste. Podejmuję wyzwanie i niestety dostaję po głowie, a właściwie po nosie. Niektóre dziewczyny myślą chyba, że wystarczy umyć cipkę a o drugiej dziurce można zapomnieć. No niestety, ale woń była nie do zniesienia, na co mój rycerz zareagował gwałtowną utratą jędrności. Ocena 1/10 za widok jedynie.

Chcąc ratować sytuację zapytałem o klasyka - jest za dopłatą 50 zł, ale nie wiem, czy dla wszystkich, czy panna wybiera z kim chce a z kim nie. Dostałem gumkę, którą musiałem sam sobie założyć (WTF?). Zaproponowałem jeźdźca ze względu na widoki na świetne piersi, ale panna chyba była zmęczona bo odmówiła i zaproponowała pozycję klasyczną. No dobra, nóżki w górę i jazda. Trzeba przyznać, że cipka wyjątkowo ciaśniutka, widoki niezłe no i długo nie trwało jak nastąpił wystrzał w kalosza. Znowu samoobsługa, bo dostałem papier i wilgotne chusteczki do wytarcia ptaka. Na drugi raz oczywiście czasu nie było, ale za tą część zabawy ocena 7/10 - byłaby wyższa gdyby nie niechęć do jeźdźca.

Po akcji poprosiłem pannę o pomoc przy zmyciu żelu do masowania z pleców i uregulowałem rachunek. Koszt usługo z dopłatą za klasyka to 150 zł. Niby nie mam poczucia wyrzuconych pieniędzy, ale ze względu na słabą atmosferę i brak higieny do tej panny już nie wrócę.

Ocena końcowa 5/10

Robag

Robag

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów
Parę tygodni temu odwiedziłem Madzię. Lokal Sienna 86 znany, więc opisu nie będzie, jedyny problem to parkowanie - trzeba przyjechać min. 10 minut wcześniej, żeby się gdzieś ustawić. Dodzwonić się ciężko, ale jak już się uda to nawigacja wzorcowa, bez opóźnień. Ocena 8/10.

Drzwi otwiera ładne dziewczę, ok. 165 cm wzrostu, wiek raczej się zgadza, zdjęcia też. Ładna, sympatyczna twarz, figura nienaganna, piersi raczej 2 niż 3, ale miłe i jędrne. Ocena panny 8/10

Masaż to raczej jest amatorski, zresztą obie panny z tego lokalu wykonują go podobnie. Madzia jest w tym nieco lepsza, po wymasowaniu każdej partii ciała nakrywa ją ręcznikiem, żeby za szybko nie ostygła, to niewątpliwie na plus. Natomiast jeśli szukacie prawdziwego masażu profesjonalnego, to tu raczej jest tylko namiastka. Ocena 6/10

Atmosfera natomiast całkiem fajna, panna jest pogodna, miła i można z nią fajnie pogadać w trakcie masażu. Nie ma absolutnie poczucia, że robi coś z przymusu, jest ogólnie nieźle - 8/10

Po masażu przejście na łóżko. Madzia wychodzi umyć ręce i nie tylko i za chwilkę wraca, po drodze pozbywając się fartuszka i majtek. Szybko zabiera się za FBG. Robota poprawna, ale fajerwerków nie ma. Tempo dość monotonne, sporo ręcznego, ząbki niewyczuwalne. W celu poprawienia wrażeń zaproponowałem 6/9 na co panna ochoczo przystała. Cipka wygolona, pachnąca i milutka. W tej pozycji dotarliśmy do wystrzału w ustach. Materiał odessany do końca i dyskretnie wypluty w chusteczkę. Ocena 7/10

Seksu nie było, nie proponowałem, być może dałoby radę za dopłatą jak u koleżanki z lokalu, ale nie miałem ciśnienia.

Ogólnie za 100 zł miałem amatorski masaż plus niezły FBG z młodą i zgrabną panną. Uważam, że stosunek ceny do jakości jak najbardziej pozytywny. Ocena końcowa 7/10. Polecam i być może wrócę.

able

able

Stary wyjadacz

• +users
  • 269 postów
Moje spostrzeżenia są zbieżne z tym, co już napisali poprzednicy.

Ustawka na 3 telefony, ten drugi godzinę przed pozwala potwierdzić, czy nie ma obsuwy i umówiona godzina jest aktualna.
Minusem dla wielu będzie to, że przy tych godzinach przyjęć (10-18) trzeba się zrywać z pracy.
Z parkowaniem faktycznie problem, ale rzut beretem jest płatny parking przy Złotej. Dalej domofon przy bramie i drugi na klatce. Lokal - wszystko bardzo dobrze, nie będę się rozpisywał.

Otworzyła mi prześliczna dziewczyna, zdecydowanie mój typ, bardzo bardzo. Śliczna uśmiechnięta buzia, zgrabniutka, sexi wdzianko, młoda gładka skóra. Już wiedziałem że coby nie było, całkiem źle nie będzie :)
Ugościła mnie piciem i po moim prysznicu zniknęła może na dwie minuty. Po powrocie spytała swobodnie, czy najpierw masujemy, czy robimy coś przyjemniejszego... wybrałem drugą opcję.

Madzia fajnie i chętnie się całuje, obejmuje i przytula. Po odpakowaniu zapoznałem się z dwiema niedużymi, ale kształtnymi i delikatnymi siostrzyczkami w rozmiarze Duże Dwa. Jeden numer większe i byłby mój ideał, ale i tak byłem bardzo zadowolony.
Kika minut pokizialiśnmy się na stojąco, po czym przenieśliśmy się na łóżko gdzie ona wzięła do buzi, a ja mogłem nacieszyć ręce jej jędrnym ciałkiem.
FBG dość dobrze, może ciut monotonnie i trochę rączką, ale bez ząbków, długo, głęboko i z okolicami. Mnie się podobało. Dziewczę tak mi przypasowało, że postanowiłem ją bzyknąć. Nie trzeba było namawiać. Gibka, z ładną cipką, ciasna, współpracuje, obejmuje, aktorstwa tylko tyle ile trzeba. Przerobiliśmy jeźdźca i klasyka, ale jako że Wacław wybrał dziś sprint zamiast maratonu, to ten obszar wyszkolenia Madzi w ars amandi trudno mi rzetelnie ocenić. Na pewno co najmniej ok.

Masaż na stole do masażu, typowo relaksacyjny, długi, koleżanka zna się trochę na tym, ale mógłby być mocniejszy. Gdybym przyszedł tylko na to, byłbym trochę zawiedziony, ale jako dodatek do innych miłych rzeczy które otrzymuje klient, jak najbardziej.
Na plus zakres masażu: dokładnie plecy i pośladki, kark, nogi... tu skończył się nam czas, tj. minęło 50 minut od wejścia. Wziąłem prysznic i wyszedłem po równej godzinie. Na pożegnanie miły całus.

Atmosfera: dziewczyna skraca dystans, może nie całkiem GFE (dobrze to opisał wyżej mati69), ale wie dokładnie czego klient oczekuje w różnych aspektach i dba o to przez cały czas.
Jest gadułą, co jest fajne, ale następnym razem nie dam się tak wciągnąć, bo uciekają doznania z masażu.

Płatność po - nie pytałem o kwotę dopłaty za numerek, zostawiłem 200 zł na stoliku.
Wrócę na bank, dla mnie mocny punkt, oby więcej takich fajnych panienek. Dbajcie koledzy o nią.

Cyferki:
Ustawka 9/10
Lokal 9/10
Dziewczyna 9.5/10 jak dla mnie
FBG 7/10
Masaż 7/10
Atmosfera 8/10
Seks tym razem bez oceny, ale co najmniej 6/10.
Łącznie 8/10.

Użytkownik able edytował ten post 02 marzec 2013 - 01:25

marcinpoczalski

marcinpoczalski

KŁAMCA

• +users
  • 20 postów
Ta kobitka, to nie masażystka, nazwijmy rzecz po imieniu.
Brakuje w tym wszystkim erotyki, flirtu, którego oczekuje się mimo wszystko od masażystek.

Ja po wizycie u niej, robię sobie przerwę z masażem do końca roku, to takie moje postanowienie wielkopostne :) I wam tego życzę, świczćcie czasami silną wolę, a nie tylko się zachce to zasuwamy na masażyk. Tym różnimy się od zwierząt, że kontrolujemy emocje i pożadanie, a nie od razu na wyro.
PS A i po dłuższej przerwie, będzie lepiej smakować :)

Pozdrowienia,

a Ty przestań pieprzyć tylko jak masz coś pisać to napisz opinię. Dycha. Arti

Użytkownik Arti edytował ten post 07 marzec 2013 - 17:18

gruchacz

gruchacz

Bywalec

• +users
  • 103 postów
Trafiłem do Moniki ze 3 dni temu. Przypadkiem bo chciałem pójść do Magdy, ale okazało się że numer który miałem był do Moniki. Ale nie ważne. Lokal jeden i ten sam. Moim zdaniem spoko, choć np w łazience przydałby się delikatny remont, bo trochę sprzętu ledwo się trzyma ścian.
Monika opisywana dość dobrze powyżej. Brunetka, średniej długości włosy, ok 160cm i tak bym dał jej 55-60 kg bo wieszakiem nie jest a w niektórych pozycjach na łóżku troszkę wygląda na taką niewielką zwartą dziewczynę ;-).
Początek masaż - jak powyżej średnio. Jeżeli ktoś się nastawia na super profesjonalne masowanie to się zawiedzie. Dziewczyna masuje długo łydki, potem uda, pośladki i plecy. Jak doszła do pleców zacząłem bawić się jej ciałem. Bez marudzenia można macać sobie wszędzie. Zdjąłem jej majtki i strzeliłem palcówkę podczas gdy ona masowała mi jajka. Dość przyjemny wstęp. Potem na łóżko gdzie pozycja 69 na start i tu bardzo przyjemnie. Cipka czysta wygolona. Laseczka bez gumy zrobiona dość poprawnie choć trzeba dziewczynę instruować, np żeby zabrała rękę i ciągnęła samymi ustali, albo nakierować ją na okolice, bo sama raczej się nie kwapi.
Po wstępie papienka się wypieła a ja w nią ostro wszedłem. Jest ciasna. Dość bardzo na początku ją bolało bo jęczała tak głośno że chyba trochę przeszkadzaliśmy Magdzie i jej klientowi obok w pokoju ;-).
Pozycje przerobione chyba ze 3. Raczej nie marudzi ale nie jest super aktywna. Jak ją sobie położysz, tak poruchasz ;-).
Spust do buzi, po czym wyszła do łazienki się przemyć i wypluć.
150zł. 50 min całość. I do domu.
Następnym razem cel Magda.
Monika do polecenia.

wakeup

wakeup

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
Przyłączam się i ja do bardzo pozytywnych opinii. Jednym słowem - WARTO !!

Ustawka - 10/10 - na konkretną godzinę, bez opóźnień, przypomnienie sms'em kodu do domofonu itp.

Lokal - 10/10 - dobrze znany, wielokrotnie opisywany (jedynie mogłyby się w łazience jakieś antyperspiranty pojawić, ale to szczegół :) )

Panna - 9/10 - największe zaskoczenie!! Bardzo ładna, kontaktowa, uśmiechnięta dziewczyna z cyckiem dużym 2. Twarz zdecydowanie powyżej średniej branżowej. Jak dla mnie super. Gadatliwa :)

FBG - 9/10 - przyjemnie, z okolicami i jajeczkami, niezmordowana :) reaguje doskonale na sugestie

Masaż - był tylko krótkim przerywnikiem pomiędzy dwoma francuzami, więc nie oceniam

Generalnie - 10/10

Lokal pomimom zmiany rezydentek trzyma poziom.

Kasa po. Zostawiłem trochę więcej niż trzeba.
Wzór do naśladowania dla panienek za 200/300/400/500 itd..

garvin34

garvin34

Bywalec

• +users
  • 116 postów
ponieważ w ubieglym tygodniu ponownie bylem u jej kolezanki Magdy, wiec postanowilem nastepnego dnia (po nieudanej akcji na mokotowie) wyprobowac bohaterke tematu i nie byl to najlepszy wybor
oczywiscie zaparkowac nie ma gdzie - parkowanie minus 10 ale nie to jest najwazniejsze
schowana za drzwiami tak ze dopiero po wejsciu do lokalu widzimy z kim mamy do czynienia i mowie Wam Panowie..jest srednio, bardzo srednio
na zdjeciach smiem watplic aby to byla ona
w rzeczywistosci jest nizsza i nieco wiecej ciała
za twarz daje jej 3/10 - bardzo przeciwtna, za cialo 4/10, a pewno na ulicy przeszedlbym obojetnie ale ze bylem napalony to zostalem
piersi ma tylko ladne za to daje 8/10

Co do atmosfery to jej w ogole nie ma i za to daje 2/10, jak sie rozbiera patrzy w okno, sufit
jedynie jak sciagam majtki to na widok ptaka sie ozywia, ale to jedyna chwila gdy widac w niej jakas energie

w porownaniu z Magda to masaz jest jakims nieporozumieniem
i za to daje 2/10 bo przynajmniej ptaka pomasowala
za oralny daje...hmmm 2/10 naprawde szkoda czasu i chuja...plutko od niechcenia....
do tego uzywa jakiejs niesamowicie tlustej oliwki, u Magdy bylo o niebo lepiej
Mozna poruchac z czego i ja skorzystalem za doplata do 150 pln, posuwalem ja gleboko a na jak kloda, pieprzylem ja wyobrazajac sobie ze wchodze w Magde, tylko ze Magda byla ciasniejsza....
Całość oceniam na 2/10, ocena byla by moze wyzsza 3/10 gdyby nie ten pieprzony tlusty produkt ktorym usilowala mnie masowac
o ile Magde moge polecic o tyle Monike odradzam

kenny_kenny

kenny_kenny

Bywalec

• +users
  • 126 postów
Zawitałem w stolicy i to był bardzo udany wypad. I to zasługa wcześniejszych opinii.
Szukałem fajnej czarnej masażystki. Dzwonię. Odbiera miły głos. Za ile chcesz być. No już przecież :) Podaje adres ... Chmielna. No to jadę.
Pod klatką podaje dokładny adres. Wchodzę, na szczęście nie za wysoko :) Otwierają się drzwi i pojawia się ona. Ładna, miła uśmiechnięta. Jeszcze butów nie zdążyłem ściągnąć a już pyta co podać. Woda, cola ?? Proszę o wodę. dostaję ręcznik i sru pod prysznic. Jak ktoś chce to w łazience również wanna, jest też żel i o dziwo żel do higieny intymnej. Przyszedłem się odprężyć to odmawiam początkowej zabawy do której próbowała dążyć Magda. Na łózko do masażu i proszę o masaż. Moim zdaniem niezły jak na amatorski. Trochę kiepsko, że zaczyna od pleców a kończy na stopach, ale co tam. Jest miło. Prowadzona konwersacja na różne dziwne tematy ;)
Po zakończeniu, wychodzi na dosłownie minutkę i przenosimy akcję na łóżko obok. Sciągam staniczek i ukazują się ładne piersi. Proszę aby została w kostiumie.
Zaczyna FBG, dość mocno i głęboko. Proszę o trochę delikatniejsze zabawy. Okolice również zahacza. Koniec w buzi, wypluty w łazience. Powrót do mnie, jakieś przytulanki i sam decyduję, że na dziś wystarczy. Następnym razem obiecuję zostać dłużej. Rozliczenie + napiwek, buzi na koniec i do domu.

Panna 8/10
FBG 7/10
Lokal 9/10
Masaż 6/10

Polecam .... tfu nie polecam. Po co inni mają tam chodzić. Ja na pewno wrócę, jak tylko będzie jeszcze dostępna.

wakeup

wakeup

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
Dodam jeszcze jedno do mojej opini i nie zgodzę się z kolegą wyżej.
Ale myślę, że to dość ważne.
Od początku kwietnia na Siennej nie ma problemu z parkowaniem, bo został objęta płatną strefą i aż sam się zdziwiłem, że pod samym blokiem miałem ze 30 miejsc parkingowych do wyboru w odległości do 50m od lokalu + kolejne 30 na sąsiedniej ulicy.

Sorry za offtop, ale to chyba ważna wiadomość.

bombowiec

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 4053 postów
Dostałem informację, że Monika nie pracuje już w tym przybytku.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych