Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Ela tylko hotele 796-085-146warta polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

tomtom25

tomtom25

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Numer telefonu: 796-085-146
Będąc w ostatnich dniach na szkoleniu w zasypanym śniegiem mieście, po dosyć zakrapianej imprezce, miałem ochotę pobawic się w jakimś klubie,ale że to wtorek po północy wszystko dookoła rynku pozamykane albo puste- powrót do hotelu. Szybki rzut oka na forum-ale jakaś posucha. Z dostępnych o tej porze opcji

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=115819

Trudno bez opinii pobawimy się w sapera.
Telefon - chyba lekko ze snu wybudzona- trochę mało sympatyczna, uzgodnienie ceny 200 PLN + taxi dla niej. Po 2 minutach tel zwrotny na nr hotelowy- juz bardzo sympatyczna,będzie za pół godziny. Pukanie- otwieram (to ta przełomowa chwila- oby nie jakiś paszczur;)- uffff ładna, młoda, szczupła- nie wtopiłem:). Bardzo rozmowna, całkiem przyjemnie się konwersowało ale miałem wrażenie że zapomniała po co przyjechała:)po tym jak delikatnie przypomniała o rozliczeniu przed (200 + 20 na taxi- dobrze że nie zawołała 100:) zaproponowałem że ją pomasuje bo chyba rozmawialibyśmy całą godzinę. Rozebrała się, ciało ładnie opalone, pachnące, bez rozstępów, szczupła, brzuszek bez oponki, cipka ogolona, piersi małe taka 1, sutki stojące, włosy jakieś chyba kasztanowe spięte w koka(z kolorami mam problem od zawsze). Za wygląd mocne 8/10. Zaczęła od FWG ( tak chciałem) , poprawnie, głęboko z dużą ilościa śliny,po sam korzeń. Robiła to z pasją, cały czas utrzymywała kontakt wzrokowy i nadstawiała cipkę do masowania. Zapytana o możliwośc skończenia na piersi nie odmówiła- ale zanim zdążyła się położyć to skończyłem w gumę. FWG 8,5/10 zapomniała trochę o jąderkach. Pogadaliśmy jeszcze trochę bardzo sympatycznie, ja nie nalegałem na 2 raz (alkohol zrobił swoje. Czasu nie liczyłem, ona chyba też nie - przynajmniej takie odebrałem wrażenie.

Podsumowując:
Ustawka 9/10 ( za nieco mało sympatyczny ton przy 1 telefonie i pytanie a ile ty masz lat?)
ciało 8/10
FWG 8,5/10
całokształt 9/10

Warta polecenia, jak zawitam do waszego śnieżnego miasta to bez obawy pewny numer.

Wspomniane oferty

Irmin wyjazd - 796085146

Odblokuje
Re: Ela tylko hotele 796-085-146

Odblokuje

Świeżak

• user
  • 1 postów
ona w Bialymstoku przyjmuje?

hanibal20865

hanibal20865

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Przyjmowała, teraz wg. roksy jest w Kaliszu

zbyszek88

zbyszek88

Panna/autopromocja/klon

• PersonaNonGrata
  • 7 postów
a jak dla mnie to zero rewelacji . zdjecia odbiegaja od rzeczywistosci . ma ograniczenia wiekowe na dzien dobry zerka na zegarek czas policzyla od momentu wezwania taxi chyba bo po 40 min burknela ze koniec czasu doplaty bierze za wszystko co sie da do tego zadziera strasznie nos

lodzik - 5/10
cialo - 7/10 ( za grube uda )
charakterek - 2/10

JA NIE POLECAM W 100%

kwiecio

kwiecio

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Ja tam znalazłem przez rokse i odwiedziłem w polsce i byłem zadowolony. Fajna młoda dziewczyna, faktycznie trochę charakterna ale nie było tragedii z tym, nadrabiała ciałem i ładną buzią więc daję 8/10

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych