Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lady Anna40 Poznan 506-704-965

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

zed28

zed28

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Przyjmować ma od 15 grudnia.

zed28
Re: Lady Anna40 Poznan 506-704-965

zed28

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Przepraszam od 9 grudnia. pozdrawiam

dormat7

dormat7

Świeżak

• user
  • 4 postów
Prawdziwa domina nie uprawia sexu z niewolnikami...a te mozna bzykac ile sie chce, stara juz to dupa nadrabia

Zaiwtałem do Lady Anny. Tak mnie kusiło żeby w końcu spróbować jak to jest z taką Pania. Ale do rzeczy. Zadzwoniłem i bez problemów umówiłem sie z Pania pod w skazanym adresem. Gdzy dotarłem otworzyła mi bardzo ładna kobieta kolo 40. W realu duzo ladniejsza. Zagotowało mi sie w jajach i zostałem. Pani pyta sie szczegółowo co lubie itd. Mi odpowiadalo lizanie cipy i byc do tego zmuszanym no i podniecanie mnie poprzez masowanie kutasa i mowieniem kurewskich tekstow przez Anne( mowi jak masz lizac, ssac wkladac jezyk w dziure itd). Powiem, ze przezylem szok jak potrafi doprowadzic do wrzenia. Jej gadaka, ten stół siadanie na twarz gdzie wustach masz czarnego kutasa na ktorym siada jest odlotowe. Potem zajeła sie moim kutasem. Pożadnie go wymasowała potem byl francuz (taki sobie ale nie o to tu chodzi), ruchanko ale tu uwaga!!! jak pozadnie dojebiesz to po kilku minutach jest zajechana. Ale nie szkodzi bo potrm znowu chcialem zeby robila mi masaż rękami bo jest boski. Masuje cale okolice. Na koniec stanela mi nad twarza i kazala wachac i lizac cipe dalej jadac konia. Zaraz był strzal jak chuj. Nie wiedziałem ze mam taki wytrysk heheh Notowania:

Mieszkanie i studio 10
Pani 10 (zajebista suka jak na swoj wiek)
łazienka 8
akcja lekkiej dominacji 11!!!(fajnie gada widac ze wie co w trawie piszczy)
francja 5 (mowi ze za zwyczaj robi to lapami. A robi to zajebiscie, mozna wybaczyc)
sex 8 (walisz ja na tym stole i to robi wrazenie do tego ma plytka pizde)
Atmosfera 10
Bylo bardzo milo super wydane pieniadze. Ma tam od cholery sprzetu ale to juz dla ostrych jazd. Musi sie tam dziac ostro jak ktos bardzo lubi

------------ posty automatycznie połączone -------------

można ją juz poruchac heheh

10% za pierdzielenie nad kreską
gazer

Użytkownik gazer edytował ten post 20 luty 2013 - 20:47

dormat7

dormat7

Świeżak

• user
  • 4 postów
Male sprostowanie dla Pani Anny. Z mojej winy ktos sie.podszyl piszac ten post. zostawilem wlaczony komputer w pracy. Przepraszam. Nigdy nie bylem jeszcze u Lady Anny wiec nie wiem czy uprawia seks czy nie . Osobiscie uwazam , ze jest bardzo sexy. Napewno nie jest stara a co najwyzej dojrzala i bardzo atrakcyjna. Jeszcze raz bardzo przepraszam Lady Anno.

erjar

erjar

Świeżak

• user
  • 1 postów
miałem okazje słuzyc Lady Annie, fajny ma sprzet, dobrze loda robi wiem, ze lubi młodszych jesli sie jej spodobasz to mozesz pobzykac. Minusem bylo to ze jak zadzwonilem to chcialem zeby mnie potraktowała od wejscia jak szmate a jak zajechalem to ona mi sie pyta ''czego sie napije'' :D , wole szczerze Lady DOMINIKE młodsza i ładniejsza. :blum:

anna4040

anna4040

Świeżak

• user
  • 5 postów
widze ze bardzo nie podoba sie konkurencji ze wrocilam do Poznania.nagonka jest tu na mnie okrutna!!!

hofman

hofman

Świeżak

• user
  • 4 postów
Byłem u tej Pani jakieś 2 lata temu to była moja pierwsza domina.I po późniejszych spotkaniach z innymi to można powiedzieć, że chyba jedna z lepszych. Pani była super ubrana trochę lateksu trochę odkrytego ciała. Było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, klapsy, policzkowanie, plucie, wyzwiska, delikatne wiązanie, całowanie butów, stópek itd. Na koniec kiedy byłem przywiązany Pani zrobiła mi dobrze rączką. pani jest naprawdę atrakcyjna, co nie jest takie powszechne wśród domin (przynajmniej tych u których byłem)
Ogólnie 9/10

wojwoj1

wojwoj1

Świeżak

• user
  • 3 postów
Pierwsza wizyta (styczeń Poznań - Dębiec)na początku trochę stresująca, start to jakby rozmowa kwalifikacyjna. Ale potem wszystko OK. Domina atrakcyjna, stanowcza. Ważne, że dyskretna - bez pytań 'mimochodem"...

Druga sesja, po kilku miesiącach (Rataje), rewelacja.Super klimat, pełen profesjonalizm.
Fantazja i intuicja, ale wyczuwa się postawę odpowiedzialności za Klienta, w pełni Lady kontroluje sytuację.
Mimo trudnych momentów sesji Gość czuje się bezpiecznie.
Tym bardziej jest to oczywiste, gdyż w kuchni pomieszkuje syberyjskie długowłose zwierzę. Niemałe, oj niemałe... :-)

Sesja to sprawa "private", ale całokształt oceniam na mocne 9,5/10
Mimo wdrażanej dyscypliny, dosadności słownej - duża kultura osobista, to wg. mnie duży plus. Surowa Domina z klasą dla zabaw dla dorosłych.

sly24

sly24

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam szwagrów.

Po "długim namyśle" i ja wybrałem się w końcu do Lady Anny. Bez problemu z dodzwonieniem, ustalenie godziny wizyty i heja :)

Otwiera zajebista kobieta w kwiecie wieku spokojnie po 45 roku życia, moja krew - strzał w 10 a do tego bardzo komunikatywna dzięki czemu nie czułem się jakoś specjalnie skrępowany. Ustalenie scenariusza zabawy, szybki szałer i między nogi Dominy.

Pani bardzo konkretna, tłumacząca co robi i dbająca o mój komfort aby wszystko było ok - pełen szacun ! Widać ogromne doświadczenie oraz zaangażowanie.

Wyszedłem bardzo zadowolony i napewno wrócę. 

Mieszkanko 10/10 nowe i czyste

Łazienka 10/10 czysto i czyściutkie ręczniczki

Gabinet Dominy 8/10 trochę ciasno, dobrze wyposażony

Lokalizacja 9/10 bezproblemowy dojazd - parkowanie

Domina jak dla mnie 10/10 - ale to rzecz gustu

Pozdrawiam.

supermario37

supermario37

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Jako wielki fan dominacji wyraze opinie na temat lady sluzylem jej kilkukrotnie jest konkretna doswiadczona domina do tego bardzo zadbana jak na swoj wiek napewno ma wiecej niz 40.Sama przyznaje ze lubi mlodszych jak i poczatkujacych.Bardzo milo wspominam z nia sesje.

Lady 8/10
Lokal 9/10
Lazienka 9/10
Sesja 10/10 zawsze wychodzilem spelniony

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych