Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lady Anna40 Poznan 506-704-965Katowicka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów
Czy moze ktos powiedziec cos o tej Pani? Mam zamiar sie wybrac ale na forum nie znalazlem zadnego kommenta o niej??

Wspomniane oferty

Perwersyjna Lady Anna - 506704965

R E K L A M A

boblee
Re: Lady Anna40 Poznan 506-704-965

boblee

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Zależy czego oczekujesz na dominacji zna sie swietnie, i sporo umie ale jak dla mnie za stara choć dobrze sie trzyma. gdyby nie urwała 15 min ze spotkania to dałbym jej 8/10, a tak tylko 6/10.

skater

skater

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów
Hej,

byłem u L. Anny rok temu: zawodostwo w 100%.
LA ma już swoje lata ale jest super, rewelacyjna figura, nogi!, pupa.
Turtury członka, dominacja psychiczna, wszystko najwyższy poziom.

Powiem tak: nie zaznał nikt femdom jak nie był u Lady Anny w Poznaniu.

Pozdro

hk74

hk74

Bywalec

• +users
  • 207 postów
Może podacie jakieś namiary (www, tel.)?

skater

skater

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów
Hej,
www.ladyanna.pl
pozdro
k.

sli3mak

sli3mak

Świeżak

• user
  • 3 postów
jedyne profesjonalne studio w pozku

ale fakt

czasami konczy przed czasem

skater

skater

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów
Hej,
gdy wsadziła mi w usta dildo i zaczeła je ujeżdżać, to ja skończyłem przed czasem! : )
koto

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów
Mam tu zapytania o nią na prive i tak zeby juz ciekawosci niektórych stało sie zadość
to powiem że w pełni potwierdzam pozytywne opinie przedmówców.
Zawodowstwo, praktyka, higiena i satysfakcja.
Już sie na pewno jeszcze ją chętnie odwiedzę. Takich wrażeń sie nie zapomina.
Pozdrawiam

liptom3

liptom3

Otrzaskany

• +users
  • 78 postów
To jedna z najlepszych domin w Polsce. Jest po prostu kobieta dominujaca - taka psychiczna dyspozycja obdarzyla ja natura. Wiec dominacja sie pasjonuje osobiscie, ma ogromna wiedze na ten mroczny temat. Poza tym jest kulturalna i inteligentna, wiedzac o dominacji wszystko umie dostosowac metody do klienta. Choc lubi najbardziej prawdziwych masochistow, potrafi uszanowac potrzeby miekkich sofcikowcow (jak ja), ktorzy tak naprawde nigdy nie odwaza sie na ciemna strone tej mocy. Oferuje wielka rozmaitosc tortur, ma duza wyobraznie i odpowiednie sprzety.

To prawda - nie jest dzierlatka, ale te kwestie kazdy musi rozwazyc w zaleznosci od wieku i upodoban. Ale trzyma sie swietnie, jest pieknie zbudowana: kobieca, ale - nie gruba, ale ma sliczne piersi i okraglutkie posladki. Poniewaz (jak wielu jej klientow) nie mieszkam w Poznaniu, wiec moge do niej wpadac jedynie co kilka miesiecyl. Zawsze jest to dla mnie duze przezycie, a w miedzyczasie ogladam sobie jej fotki na www.fetysz.pl. Poza tym Ania jest zawsze zadbana, ma wiele fajnych strojow, bardzo czysto w studio. Slowem - jest super.

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów
No dokładnie oddałeś to samo co ja powyżej tylko jeszcze lepiej to ujołeś. Gdybym sam u niej nie był to nawet bym powiedział że ją reklamujesz - ale to prawda co piszesz. Też nie jest mi dane niestety być tam za często, ale chyba już zawsze kiedy będę w poznaniu żadne inne uciechy mnie nie pociągną tak jak ona.
Pozdrawiam.
P.S. Masz może coś w innych rejonach kraju ?

Użytkownik th0mmy edytował ten post 23 maj 2007 - 18:12

liptom3

liptom3

Otrzaskany

• +users
  • 78 postów
Drogi Thommy,
Tak wiec o Annie powiedzielismy chyba wszystko, dodalbym moze jeszcze dwie rzeczy: po pierwsze, ma ona bardzo fajna i seksowna kolezanke (jakos moja sofcikowa mentalnosc broni sie przed nazywaniem jej 'suka'), ktora moze zaprosic do zabawy. Naprawde fajna kobieta, z ladnym biustem (jest na niektorych fotkach na www.fetysz.pl), po drugie, Anna jest 'normalna', po seansie mozna z nia porozmawiac, odprezyc sie. Osobna sprawa,ze jednym z niewyczerpanych tematow rozmow z nia moze byc bdsm. Gdyby na ktorejs z akademii sztuk pieknych (w ramach wydzialu happeningu, performingu i sztuki akcji) storzono katedre bdsm proponuje Anne powolac na szefa i profesora (oczywiscie nadzwyczajnego).

Co do kraju - nie mam tu za duzo do powiedzenia. Oferty sa w kazdym miescie, ale jak przychodzi co do czego, to - najczesciej rozczarowanie. Sporo ofert to takie tam gadanie dziewczyn, ktore licza na zwiekszenie liczby klientow nie majac pojecia o tej galezi sztuki. Kiedys w Poznaniu byla nestorka polskich masterek, pani Jadzia. Bylem u niej 2 razy, ale dawno. Dzisiaj to juz historia. Polecalbym natomiast 3 kontakty, ktore sa sygnalizowane na tych stronach, szczegoly wiec znajdziesz bez problemu. Pierwsza to Dorota, Warszawa, Wola. Dojrzala, 'duza' kobieta. Ma trzy wady: duzo pali, troche ma balaganu w studio i celulitu na pupie. Ale plusy niebagatelne: doswiadczenie, zaangazowanie - lubi to robic! - wyczucie i wielkie umiejetnosci. Druga to Iza, ma swoja strone i dobre studio na Tarchominie. Podstawowa wada to odeleglosc - w godzinach szczytu dla osoby z centrum Wwy to dylemat: jechac do Izy na Tarchomin, czy moze do pociagu i juz za 3 godziny byc u Ani w Poznaniu.... I trzeci namiar: Wroclaw, lady Serene. Umawiac sie z nia trzeba przez e-mail, poza tym nie miec awersji do puszystych. Jest to prawdziwa masterka, dla ktorej bdsm (jak dla Ani z Poznania) jest droga do osobistej przyjemnosci. Prawdziwa Mistrzyni sztuki wiazania.

Wszystkie te namiary sa na kobiety dojrzakle (30+), bo sam nie jestem mlodzieniaszek i troche by mnie peszyla mloda dziewczyna w roli dominy. A choc bdsm wydaje sie z pozoru (tak mysli tez wiele amatorek) proste i chamskie: dac po dupie z okrzykiem ty psie - w gruncie rzeczy to sztuka bardzo wyrafinowana.

Zycze powodzenia w posZukiwaniach i - piszcie ludkowie o swoich doswiadczeniach

Zycze powodzeni

feliks

feliks

Świeżak

• user
  • 9 postów
Czy Lady Anna jeszcze przyjmuje?

Byłem u niej jakiś czas temu i mam gorące wspomnienia, zwłaszcza "tortury" penisa. Nikt nie potrafi tak jak ona doprowadzic do wrzenia. Kiedy już wydawało mi się, ze rycerzyk mi się nie podniesie, wystarczył węzeł sprawnie zawiązany i po chwili stał jak drąg.
100% profesjonalizmu.

skater

skater

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów
Hej,
ostatni raz byłem w sierpniu br.
Wszystko "po staremu" czyli rewelacyjnie.
K.

ruebezahl

ruebezahl

Praktykant

• +users
  • 37 postów
witam,

ostatnio mialem okazje sluzyc Lady Annie. Bylem zadowolony. Moje oczekiwania piss, facesitting, spitting, policzkowanie i lizanie brudnych butow zostalo zaspokojone. Trampling tylko po czesci...bala sie stanac na twarzy..coz, szkoda a mam doswiadczenie w tym wzgledzie, wiec..ale szanuje decyzje. Ogolne wrazenia pozytywne, moge polecic.
Pozdrawiam
karl

boormann

boormann

Praktykant

• +users
  • 18 postów
koledzy maja racje to najlepsza domina w wielkopolsce a moze i jedna z najlepszych w kraju mimo wieku niejedna mloda chcialaby tak wygladac i miec takie jedrne piersi,foczka zadbana wydepilowana za kazdym razem inaczej smakuje tortury profesjonalne calego ciala niewolnika wspaniale rucha w kakao robi to z czuciem piss jaknajbardziej polecam po obejrzeniu fotek na fetyszu cena normalna fajne studio dyskrecja

sanchezz

sanchezz

Praktykant

• +users
  • 23 postów
Czy ktoś z was był już może u Lady Anny z Poznania? Jeśi tak, to warto iść czy też lepiej dać sobie spokój?

Pozdrawiam.

sli3mak

sli3mak

Świeżak

• user
  • 3 postów
Jedna z lepszych domin w Polsce, może nie młoda ale z dużym doświadczeniem POLECAM

Użytkownik sli3mak edytował ten post 05 wrzesień 2008 - 21:44

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów
Zdecydowaniep popieram przedmówcę. Polecam bardzo, choć czasami ciężko się wstrzelić w wolne studio.
Z resztą temat już był - szukaj w opinie bdsm

sanchezz

sanchezz

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Polecam bardzo, choć czasami ciężko się wstrzelić w wolne studio.

Rozumiem, że tylu ma klientów :)?? No to musi być na prawdę dobra, skoro ruch w interesie cały czas kwitnie.....Będę próbował do niej dzwonić i się umówić na spotkanie, tylko najpierw muszę się odważyć na ten ruch ;).

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi........

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów
Jeśli jeszcze nie byłeś u dominy to do niej też bardzo dobrze trafisz,
może już ma sporo latek, ale nie przejmuj się tym, jest bardzo doświadczona również co do tych którzy idą pierwszy raz
ona cię zapyta czy już byłeś, czy jesteś doświadczony czy nie i wpierw ustali granice i twoje upodobania a potem, cóż, mogę ci powiedzieć tylko że na pewno będziesz wracał
z resztą zerknij sobie jeszcze tu:
http://www.garsonier...?showtopic=8064

no i na stronie www.fetysz.pl jest w dziale dominy, tam jest bardzo dużo jej zdjęć, w galerii są tylko dla zarejestrowanych członków VIP (płatne)
ale jak klikniesz tu: http://www.dominy.fe...ogo=lady-anna40
to możesz zdjęcia obejrzeć free

Użytkownik th0mmy edytował ten post 10 wrzesień 2008 - 09:12

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych