Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Agencja AlexisZobaczcie jakie dziewczyny polecam a które nie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Jonak

Jonak

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów
Numer telefonu: 413425050
Najwięcej jest dziewczyn wieczorem za dnia jest ich zazwyczaj 2-5.Cennik jest następujący godzina 150 pół 110 i mamy francuza w gumce kazdą pozycje finał na ciało.Jest słuchy ręcznik a czas jest liczony od momentu jak dasz kase więc można dać po prysznicu.
1 Polecam Ole czarną Ona jest z Ukrainy ma duży biust świetnie robi francuza pozwala na całusy całowanie stóp i lizaniu dwóch dziurek,lubi dawać od tyłu więc można w tej pozycji ładować długo ważne jest że można z nią pożartować.Wg. mnie najlepsza w Alexis.
2 Agnieszka uwielbia to co robi pozwala nawet na lekką palcówkę wiek bliski 30 dużo się śmieje.
3 Ola z Polski nie polecam mało rozmowy brak poczucia humoru a francuz jest słaby.
4 Ewa nie wiem czy jeszcze jest ale była beznadziejna czułem że chce mnie szybko skończyć francuz nie do końca a na 6/9 trzeba było ją namówić jedna zaleta mineta.Odradzam
5 Roxy wysoka dziewczyna chyba z Rosji jest dobra ale rewelacji nie ma super jęczy szczególnie przy minecie.

asases
Re: Agencja Alexis

asases

Praktykant

• +users
  • 48 postów
Temat Alexis był poruszany m.in tutaj:

Nie chcę wywoływać tu, żadnej kłótni, ale wyczuwam tu lekką autopromocje, bo miałem okazję korzystać z usług dziewczyn z Alexis i nie zgadzam się z tym co jest napisane -pojechałem, skorzystałem i byłem niemile zaskoczony(opisałem to w wątku do którego link załączylem powyżej).
Jeśli poziom usług się poprawił, to tylko się cieszyć.

Co do łazienki i "słuchych" ręczników, to powiem tyle, że ręczniki suche są, ale wygląd i stan łazienki pozostawiają wiele do życzenia.

Jonak

Jonak

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów
W łazience zamiast wanny powinien być prysznic

Voltter

Voltter

Świeżak

• user
  • 5 postów
Dawno nie byłem i postanowiłem ponownie wpaść dziewczyny niektóre są te same ale są też nowe wybrałem dziewczyne wiek powyżej 27 lat wysoka blondynka robi to samo co wszystkie a na samym początku mnie zaskoczyła bo troche z nią gadam i nagle powiedziała że lepiej już zaczynajmy bo już rozmawimy 10min.Jej akcent był wschodni już nie pamiętam niestety imienia ale jak na Alexis świetnie po wszystkim jeszcze romowa ale krótka bo kazali mi już wychodzić.Może teraz będzie lepiej bo jak byłem zimą to nie było w czym wybierać są dziwczyny różne co do koloru włosów wielkości biustu czy narodowości.

Jonak

Jonak

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Alexis na wakacje zadbal o klientow jest teraz czarnoskora 27 latka chcialem skorzystac ale byla do niej kolejka wiec skorzystalem z niskiej brunetki niepamietam imienia i raczeej odradzam te panne.

Pieta78

Pieta78

Świeżak

• user
  • 7 postów

Wszystkie Panie w Alexis są bardzo miłe.Kocham tą Agencje.... !!!!!!!! Zawsze zadowolony wychodzę...z Alexis znajduje się na ulicy Sandomierskiej 224 proponuję odwiedzić dziewczyny są bardzo miłe i pracowite.cena przystępna 150 zł godzinka przyjemności a pół 110 zł teraz sporo nowych dziewczyn i jest w czym wybierać :) Polecam Wszystkim Alexis jak chcą miło spędzić czas.

pozdrawiam

DaaareK

DaaareK

Praktykant

• +users
  • 28 postów

przejeżdżając przez Kielce, postanowiłem z kolegą odwiedzić ten lokal,

było lekko po 23, do tego piątek, ok dwa tygodnie temu,

może wymienię + i - 

Plusy:

- brak opłat wejściowych

Minusy (niestety więcej):

- lokal a zwłaszcza wejście, aby wejść do środka trzeba pierw przejść przez furtkę w ogrodzie która jest zamknięta na klucz, płot zakończony ostrymi szpikulcami :) dzwonie, przychodzi gość po czym zamyka za nami furtkę na klucz!

następnie wchodzimy do budynku, gość za nami znowu zamyka drzwi na klucz! (nie muszę mówić że czuliśmy się jak w klatce) pozamykani z każdej ze stron!! kur.. co to jest?!

w środku daleko do ideału, mały bar, dwa automaty do gier, piwko małe 10 zł,

prosimy o dziewczyny, 

- dziewczyny tylko 4, niestety tylko przeciętne, może to kwestia gustu bo lubię szczupłe i młode,

jedna z nich w miarę do wzięcia, i prawie się zdecydowaliśmy tylko dokończymy piwko, i zaczęły się fochy! że ona nie będzie czekać, że co to jest,

że albo się decydujemy już albo w cale,

więc olaliśmy laskę, w końcu niech się nauczy kto komu płaci!!!

nooo w żadnym lokalu nie spotkałem się z tym że nie można było dokończyć piwa 0,33l i to w dodatku pierwsze piwa w dniu!,

podziękowaliśmy niemiłym dziewczyną i poprosiliśmy barmana o wypuszczenie z twierdzy!

na szczęście nie robił problemów i wszystkie wyjścia pootwierał!,

sorry może nie mam dużego doświadczenia w night clubach (tylko Trójmiasto i Bydgoszcz) ale czegoś takiego nie spotkałem!

naprawdę spodziewałem się czegoś więcej, aż byliśmy źli że nie udało się zaliczyć fajnej laski,

gdyby nie marudzenie tej panny to byśmy zostawili tam kilka stówek :)

na koniec dodam, że wracając taxi, zapytaliśmy o ten night club i sam taksówkarz niezbyt pochlebnie się wyrażał, więc wszystko na temat.

kowboj

kowboj

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Koledzy radze omijać tą agencję z daleka kiedyś należała do ścisłej czołówko erotycznego swiata ale teraz to zupełna porażka dziewczyny nabórmuszone  żeby nie powiedzieć że hamskie wszystko robią jakby robiły ci łaske ja byłem i już tam nie wrócę szkoda kiedyś to była marka sama w sobie ps brak ładnych dziewcząt po prostu takie sobie panięki z sąsiadzctwa

Jonak

Jonak

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Niestety panienki czesto sa zmieniane kiedy pytam o ktoras np o Elene u ktorej bylem 2 miesiace temu to gosc odpowiada ze jej juz nie bedzie wiec czasem jest tak ze sie trafi na swietna laske a innym razem na beznadziejna.

Jonak

Jonak

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Bylem ostatnio jest tam taka Sylwia duze cyce blondynka nie robi nic na odwal sie tylko jeden minus francuz w ogumieniu

3 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (3)