Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

W SEXI BIELIŻNIE CZY NA GOLASA SEX

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

kuba007

kuba007

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów
Witam
Mam pytanie jak lubicie sex z laska gdy jest ubrana w sexi bielizne typu pończochy, stringi itd, szpilki czy jest goła bez żadnych gadżetów?

MAREK774
Re: W SEXI BIELIŻNIE CZY NA GOLASA SEX

MAREK774

Bywalec

• +users
  • 128 postów
Zdecydowanie w bieliźnie, bo to jest to produkowane i sprzedawane żeby korzystać, niestety nasze Żony, Dziewczyny itp. oficjalne związki gdy się coś "pikantnego kupi" to są dwa scenariusze:

1. ubierze raz no bo nie wypada i do szuflady (to pierwszy i ostatni raz jak miałeś tą przyjemność)
2. powie Ci w sklepie że robisz z niej dziwkę

Niestety bielizna dzieli się na 2 grupy:
1. na tę dla nas Panowie do łożka (nie preferowaną przez Kobiety)
2. na praktyczną dla kobiet (nie pobudzającą)

Straszenie cięzko to pogdzić....

Pozdrawiam ;)

Powiedzcie swoim dziewczynom że macie ochotę iśc z nią do łożka żeby była w szpilkach. hmmm......

kuba007

kuba007

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów
Akurat moja .zona stanowi wyjątek i lubi się ubrać w to co ją poproszę a trochę kupiłem na allegro bucików ze szpiłą od 13 cm, sexi ciuszków czy ktoś ma podobnie. Mogę podesłać na wymiane parę fotek z sexi gadżetami , zawodowym dziwką brakuje sexi strojów jedynie na fotkach jest to 10% reszta d n o !

huzar

huzar

GarsoManiak

• SuperMod
  • 1316 postów
Myślę ,że będę tu wrazicielem wiekszości ''brzydkiej części populacji ''jeżeli powiem że nie ma to jak towar pięknie opakowany, nie przeszkadza to wcale w czasie miłosnych igraszek a dodaje tylko pikanterii i pozwala
działać wyobraźni. Nie zgodził bym się z przedmówcą ,jest coraz więcej div które doskonale zdają sobie sprawę z magi desingu erotycznego i świetnie umieja go wykorzystać. Pozdrawiam Huzar

OLIVIER111

OLIVIER111

Bywalec

• PersonaNonGrata
  • 117 postów
szpilki... bielizna .... pończoszki...i wyuzdanie....ołje ołje...tak dalej

ksiądz

ksiądz

ORDYNARIUSZ

• +uzytkownik
  • 1889 postów
Zdecydowanie laska powinna być "do rozebrania", a czy będzie to elegancka bielizna, latex, czy kombinezon narciarski - to już kwestia sytuacji. W trakcie może już być zupełnie goła, może, ale nie musi :D

kropek35

kropek35

GarsoManiak

• +users
  • 1059 postów
Podobno zostało naukowo dowiedzione ze zupełna nagosc jest aseksualna. Co tlumaczy fenomen braku reakcji na bodzce wzrokowe na plazy naturystów.

facecik27

facecik27

Praktykant

• +users
  • 27 postów
kiedyś, jeszcze w Trójmieście podczas wizyty u Anny Marii:):) baraszkowałem z laską która uwielbiała być w butach, na szpilkach, wysokie prawie do kolan.
i choć dla mnie to był pierwszy i jak narazie ostatni raz powiem że podobało mi sie bardzo.chyba trzeba to tego wrócić

na początku zawsze w bieliźnie, a potem ta bielizna równie dobrze prezentuje się obok:))

pattone

pattone

Weteran

• +users
  • 518 postów
Zdecydowanie bardziej mi robi, jesli Diva jest sexsownie ubrana, gdy moge ja rozebrac i conieco zostawic :)

Uwazam, tak jak kolega huzar wyzej, ze Divy caraz bardziej dbaja o szczegoly i detale ich stroju, oczywiscie bywaja takie, ktore nie przywiazuja do tego uwagi, ale ogolnie tendencja raczej w/g mnie wzrostowa na + znaczenie ubioru.

Odnosnie stalej partnerki - to u mnie jest: +- , w zaleznosci od nastroju !

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 31902 postów

Akurat moja .zona stanowi wyjątek i lubi się ubrać w to co ją poproszę a trochę kupiłem na allegro bucików ze szpiłą od 13 cm, sexi ciuszków czy ktoś ma podobnie.

a przepraszam, że spytam :D a jaki żonka ma numer stopy ?

Korba

Korba

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 392 postów
Kami, wyprzedawałaś zapasy z szafy i martwisz sie czy poszły w dobre ręcę ..... ups ... nogi :D ?????????????????

Aniolek70

Aniolek70

Stary wyjadacz

• PersonaNonGrata
  • 255 postów
strasznie mnie korcilo dzis by i tu swoja opinie wyrazic no i wreszcie na odwage sie mi zebralo:) .Z doswiadczenia (swojego) wiem, i potwierdzilam to mala sonda wsrod znajomych, ze zonki niechetnie do tematu sie przychylaja, kiedy sa narzeczonymi to nawet i chetnie, ale jak juz cyrograf zostanie podpisany- koniec, nie trzeba sie juz wysilac :oczko: osobiscie uwielbiam sexi bielizne i kozaczki w lozku (oczywiscie czyste) :oczko: jak rowniez ponczochy, podwiazki itp, ale nie mam tez nic do nagosci, jest rowniez albo rownie piekna, wszystko zalezy od okolicznosci i spontanicznosci, jedno jest wazne: nie moze to byc rynsztunek polowiczny, tzn jesli ponczochy to koniecznie i szpilki tudziez kozaczki, jesli buciki laduja obok lozeczka to reszta tez leci za nimi, nie ma innej opcji, albo wszystko albo nic i tak we wszytkim :oczko:

kuba007

kuba007

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów
Aniołek podzielam twoją opinie w 100% wreszcie bratnia dusza

Aniolek70

Aniolek70

Stary wyjadacz

• PersonaNonGrata
  • 255 postów
dzieki..:)nic dodac nic ujac...:)

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 31902 postów

Kami, wyprzedawałaś zapasy z szafy i martwisz sie czy poszły w dobre ręcę ..... ups ... nogi :D ?????????????????

w życiu nigdy :nieja: stary, ja najwyższą szpilę jaką zakładam to 10tkę od podłoża wzwyż (bez zadnych koturnów ) ... mam za małą stopę na 13tkę

PanP

PanP

Mąciwoda

• PersonaNonGrata
  • 0 postów

osobiscie uwielbiam sexi bielizne i kozaczki w lozku (oczywiscie czyste)

A ja słyszałem ze buty mogą zaplątać się w wykrochmalone przescieradło i cała sfera emocjonalna w......... :D

dina

dina

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Wymagacie tylko od "div" ale nie zapominajcie że one też :oczko: lubią facetów w "najlepszym opakowaniu"

Aniolek70

Aniolek70

Stary wyjadacz

• PersonaNonGrata
  • 255 postów

Wymagacie tylko od "div" ale nie zapominajcie że one też :oczko: lubią facetów w "najlepszym opakowaniu"

dobre opakowanie lubi kazda i kazdy:) im lepiej to wyglada tym bardziej chce sie popuscic wodze fantazji, ale o ile kobietka w jakims tam opakowaniu moze pozostac o tyle faceta wole zdecydowanie nagiego...mniam....a Ty?? pozdrawiam forumowiczow z rana :)

Aniolek70

Aniolek70

Stary wyjadacz

• PersonaNonGrata
  • 255 postów
A ja słyszałem ze buty mogą zaplątać się w wykrochmalone przescieradło i cała sfera emocjonalna w......... biggrin.gif

:chytry: w wykrochmalone nie, nie st za....sztywne.... :chytry: pozdrawiam serdecznie...

towarzysz_mao

towarzysz_mao

Beton

• SuperMod
  • 2046 postów
Lwico najlepsze nawet gatki czy bokserki i tak nigdy nie dorównają pod względem wizualnym damskiej bieliźnie.
:oczko:

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych