Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

P.Gintrowskinie żyje:((

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kremowka27

kremowka27

Zbanowana

• PersonaNonGrata
  • 745 postów
choć o tym fakcie dowiedziałam się z informaci Deva to zamieszczam, dla miłośników jego twórczości. Mnie akturat ten utwór sie wbił w głowe..... choć, znam wiecej i lubie słuchac :))
ku pamięci.....................

robert31
Re: P.Gintrowski

robert31

Mistrz Balansu

• +uzytkownik
  • 1634 postów
Tak teraz pomyślałem, że prawie każdy Polak poza młodzieżą stricte zna głos Gintrowskiego przez to:

Pawulon1974

Pawulon1974

Stary wyjadacz

• +users
  • 374 postów
Dotarł za zakręt...

Ech, czas zapuścić w domowym patefonie "Kamienie"

old nasty pig

old nasty pig

Vir Clarissimus

• +uzytkownik
  • 3062 postów
Coś się worek rozerwał...

No przykre, choć tak prawdę mówiąc kto znał sprawę wiedział, że Przemek już dawno miał problem. Zaskoczony byłem że ponura blondyna jako pierwszego odwiedziła Jacka Kaczmarskiego, no ale to rak. Przemek chorował równie poważnie choć trochę inaczej. A ta choroba ma charakter dożywotni i zdecydowanie śmiertelny, o ile się nad nią nie zapanuje. Pamiętam, wiele lat temu mówiono że się ogarnął. Teraz nie znam szczegółów jego odejścia, zresztą po co. Odszedł jeden z bardów okresu wielkich przemian, jego (i Jacka) piosenkę do dzisiaj śpiewają durnie którym się wydaje że są spatkobiercami tamtych czasów i ludzi. Tylko kurwa nigdy nie pojęli wysiłku by zrozumieć co autor miał na mysli w tych "Murach".

Świeć Panie nad jego duszą...

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych