Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

532-499-665 olanieźle, ale....

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

SebaVV

SebaVV

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Numer telefonu: 532-499-665
czesc.

Zwykle lubie młode divy, ale PB coś mnie skusił. Mnie sie w miarę podobało na ten wiek i cenę - opiszę zaraz. Podobnie jak pisanie dla kogo ta diva jest odpowiednia.
Od czego zacząć??
Parking - parking akurat ok. Ci co korzystają z masaży obok, będą wiedzieć o co chodzi ;).
Wejście.
I tu jest zonk, wałek - nazwijcie to jak chcecie.
Ale po otwarciu drzwi diva chowa się.
Fakt, nie jest brzydka, ale na pewno lat, tyle ile deklaruje mnie ma.
Akcja:
Diva zajebiście robi FBG. Niemal pierwzy raz skusiłem się na starszą niż ja (bo przecież, która diva nie fałszuje danych odn. wieku?? )
i nie zawiodłem się w tej kwesti. Choć może nie do końca chce bawić się w pieszczenie okolic, to naprawdę dobrze ssie.
Miałem wówczas ochotę na pewne wulgaryzmy i ostrzejsze spotkanie (moźe przez sposób jej ssania).
Sex był fajny - ale od tyłu - bo diva ma fajne ciało (jak dla mnie +40) i zgrabną dupcię!. Ale tnie się od tyłu mocno!

Podsumowując,
Dobre ciało, gorsza (dla mnie) twarz, wiek lekko (dla mnie!) zaniżony!.

Ale za tą cenę warto mieć FBG + sex od tyłu, bo ma naprawdę ta diva fajne walory w tych zakresach.
Co innego oczekujesz?? Dla mnie za tą kasę są lepsze divy w Krakowie..
Lokal - 5/10 (czysty i zadbany ale jakiś taki niefajny)
Diva twarz - 4/10 (kantuje mocno na wieku)
Diva ciało 8/10 (dobre ma kształty - naprawdę!)
FBG - 8 a może nawet 9/10 -jakby ssała okolice to 10/10 - po prostu dobrze to robi.
Sex - 5/10 tu gorzej

Chciałem starszą od siebie a dosałem MILFa

Czy wrócę, chyba nie!
Ale to dlatego, że sam mam koło 28 lat i szukam Div 18 letnich

Na lodzika mocno polecam, ale patrząc na Roxie na cennik, chyba nie warto :/

------------ posty automatycznie połączone -------------

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=100987

Ola.

Z racji pomyłki braku linku u gory, dodam jeszcze, że fajnie jej się daje klapsy w jej lekko zaokraglona dupcie ;) , o ile pozwoli
:unsure:
Bo bywa chyba (przynajmniej u mnie humorzasta!)

Użytkownik SebaVV edytował ten post 06 październik 2012 - 22:54

grzeeesiooo
Re: 532-499-665 ola

grzeeesiooo

Weteran

• +users
  • 750 postów
Dziewczyna karierę zaczęła 12lat temu,wtedy podawała wiek 26lat i tak realnie ma ok 40.Miała ogłoszenia w Kontakcie i dzienniku.Przyjmowała na Siemaszki i w okolicach urzędu celnego póżniej na Raciborskiej.Sympatyczna,naturalna blondynka.Za spotkania wtedy dałbym oral 7/10,seks 7/10.
Przyjmuje sama-przynajmniej ja nie zauważyłem obecności osób trzecich.Masażu nie polecam,chyba że ktoś lubi głaskanie.Lodzik dla stałych klientów jest bez gumy,natomiast próba wywiadu telefonicznego zrobiona przez kumpla dała odpowiedź że bez gumy absolutnie nie.Oral nadal 7/10.Seks choć dziewczyna się trochę stara na teraz 6/10;taki trochę mechaniczny i czuć dystans.Uwaga-dziewczyna ma tendencje do zakochiwania się w klientach.Ceny:takie jak w ogłoszeniu z tym że stali klienci mogą liczyć na rabat lub bonus czasowy.Mogę polecić,jednak idąc do Oli trzeba mieć świadomość jej wieku.
Dziewczyna ma już temat w dziale cichodajek,co z tym zrobić zadecyduje Piter.Jednak znając dotychczasową działalność Oli ogłoszenie z roksy za jakiś czas zniknie po czym dziewczę za pól roku pojawi się na czacie z nowym imieniem i numerem telefonu oraz założy kolejny profil na erodate.
Szwagra SebaVV zachęcam do zapoznania się z zawartością forum nie tylko za pomocą szukajki.Zajmuje to trochę czasu ale możesz mi wierzyć że naprawdę warto.

seba1934

seba1934

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów
Witam
Ogłoszenie http://www.roksa.pl/...s.php?nr=100987

Byłem jakiś miesiąc u tej dziewczyny i mogę je zaliczyć do całkiem udanego spotkania. Przez rozmowę telefoniczną ustaliliśmy godzinne spotkanie z FBG i analnym (cyt. "kwestia dogadania na miejscu"). Ustawka w miarę bez problemowa (osiedle jest trochę schowane). Na miejscu dziewczyna w wieku hmm, 40 chyba bym jej nie dał, może z jakieś 36 lat. Figura taka jak na zdjęciach, więc nie ma co opisywać, jeżeli chodzi o twarz, trochę zaniedbane ząbki,a po za tym ujdzie. Na początku usilnie proponuje "masaż",następnie FBG ale bez żadnych szaleństw. Pozycje, raczej do woli, nie robi jakiś problemów. Chwila odpoczynku, znowu FBG i anal (który w sumie sama zaproponowała). Tak że spotkanie udane.

Lokal - 7/10
Diva - 5,5/10
FBG - 6/10
Sex - 5/10
Anal - 7/10

Bym zapomniał, godzinne spotkanie 120zł (jedno zbliżenie), 130 (dwa zbliżenia).

Użytkownik seba1934 edytował ten post 07 październik 2012 - 09:19

piterkrakow

piterkrakow

stary wyjadacz cukierasków

• Moderator
  • 2541 postów
dorzucam linka dla potomnych:
http://www.garsonier...__1#entry539797

tutaj panna zostala opisana jako cichodajka / kartoteka jest wieksza wiec zapraszam do czytania

SmoKrk

SmoKrk

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Hej. Ogłoszenia właśnie znikły, więc możliwe że Ola zawiesiła dzialałność, ale może się kiedyś jeszcze pojawi to opiszę jak to wyglądało z mojej strony.

Wybrałem się po relacjach na garso, z których wynikało, że diva powinna być sympatyczna w obejściu.

Ustawka bezproblemowa, blok na nowym osiedlu, ale nie zamkniętym więc parkować można śmiało. Nikt nikogo nie zna, więc nikt nie patrzy podejrzanie.

Mieszkanie zwyczajne, łazienka standard, na plus duża ilość złożonych ręczników co przynajmniej sprawiało wrażenie świeżości.

Kadzidełka, nastrojowa muzyka z płyty zamiast wrzeszczącego radia. Wszystko fajnie, ale....

...no właśnie ale. O wyglądzie Oli dowiaduję się dopiero po zamknięciu drzwi. Bardziej doświadczeni szwagrowie o wyższym poziomie asertywności nie mieli by problemu wyjść ja jednak zostałem w sumie nie wiem po co.

To że diva nie ma lat 31 a ok.40 było do przewidzenia, ale nieraz 50-tki wyglądają lepiej. Z twarzy ani ładna, ani brzydka po prostu do bólu przeciętna. Widząc ją w autobusie nawet do głowy by mi nie przyszło "bzyknięcie" jej. Natomiast ciało bardzo kiepskie, oj bardzo.

Nie chcę się tu chamsko rozisywać bo Ola to fajna i miła babka, ale usterek jest sporo i w róznych miejscach.

Akcja: diva bardzo przykłada się do roboty, masaż, pieszczoty, pocałunki, ciekawe pomysły na pieszczenie malego i wszystko super, ale co z tego jak mi się po prostu odechciało tych całych pieszczot :)  poruchaliśmy się trochę w różnych pozycjach, spust na twarz i cześć. Dopiero wtedy zobaczyłem, że nawet picz miała nie ogoloną ani trochę.

Podsumowując: Ola jest jak klon Słodkiej Chwili-Hani, która już nie pracuje. Miła, uśmiechnięta, nie tnie na czasie, poświęca się, ale jak dla mnie zero atrakcyjności.

Dla szwagrów po traumatycznych przeżyciach na Sołtyka czy innego Galla godna polecenia, dla reszty nie, chyba że na szybkie ruchanie przelotem.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych