Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Ola 56 517-219-190

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

oktawian

oktawian

Bywalec

• +users
  • 217 postów
Numer telefonu: 517 219 190
Witam Szwagrów

Mam zamiar wybrać się do tej Divy.

http://www.odloty.pl...a-56/85097.html

Nie znalazłem nico niej na forum, czy któryś z kolegów może był i może się pochwalić opinią.

Pozdrawiam

Nieprawidłowy format telefonu, poprawiam na Twój koszt.
+10%
Y

Wspomniane oferty

Ola 56 - 517219190

Użytkownik yarpen edytował ten post 03 październik 2012 - 20:56

rafcio140
Re: Ola 56 517-219-190

rafcio140

Praktykant

• +users
  • 46 postów
Ja zawitałem.

Poszedłem na sapera dlatego ,że panna oferuje szybki oral za 50 zł , 15 min.
Potwierdzam zdjęcie to ona , z bliska nie odstrasza ale to już leciwa panna 50 lat na karku , cyc obwisły , dupa też , ale czysta bez jakiś zapachów.
Lokal względny , jest duze łóżko,przyjmuje z koleżanką , mają się niedługo przenieśc ale tez na Bródnie.

Sama akcja , na leżąco oral głęboki ale bez rewelacji , skusiła mnnie na sex , wiec zapiąłem ja od tyłu , jak sie wygieła to nawet niezły widok.

Reasumująć na szybkie odprężenie to mogę polecic ale dla tych co lubią milfy.

Lokal 7/10
Panna 7/10
oral 6/10
sex 6/10

ja juz nie wróce , ale jak ktoś lubi..

ps. prosze o przeniesienie do działu MILF>

oktawian

oktawian

Bywalec

• +users
  • 217 postów
Diva odwiedziłem jakiś czas temu, jeszcze w starym lokalu na Bródnie. Nie wiem czy już się przeniosła gdzieś indziej. Kontakt telefoniczny wzorowy. Trochę problemów z odnalezieniem lokalizacji, ale w końcu dotarłem.
Lokal nic specjalnego, ale zbytnio nie ma się do czego przyczepić, w łazience czysto, ręcznik wyprany.
Diva jak na milfa wg mnie prezentuję się dobrze. Strój roboczy. Jednak wiek robi swoje.
Akcja :
Oral - poprawnie, chociaż nie mogę narzekać,
Sex - tu już lepiej, kilka pozycji przećwiczone,
Atmosfera - spokojna rozmowa na dowolne tematy.

Podsumowując ogólna ocena to 6/10. Jak nie będzie lepszej opcji w tej kategorii to odwiedzę ponownie.

oktawian

oktawian

Bywalec

• +users
  • 217 postów
jeszcze ogłoszenie na roksie:
http://www.roksa.pl/...s.php?nr=100797

kuntakinte333

kuntakinte333

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Ja również byłem jakiś czas temu (2-3 miesiące?). Pani przyjmowała w 2 pokojowym mieszkaniu na jakimś zamkniętym osiedlu na Bródnie. Lokal w porządku, bez luksusów ale czysto.
Z tego co wiem, Pani przyjmuje z Izą http://www.roksa.pl/...s.php?nr=100787 . Jest to sprawdzone info gdyż ową Izę widziałem na własne oczy i mogę polecić jeśli chodzi o wizualne aspekty (sam nie testowałem).
Co do Oli to dla mnie jak najbardziej okej. W godzince były trzy strzały (bo tyle dałem radę, a ona sama mówi że nie ma limitu). Jeden wystrzał do buzi, bez gumeczki, poprzedzony dobrym FBG (nie pamiętam tylko czy nie wypluła ale co za różnica). Dwa pozostałe strzały w gumce w różnych pozycjach.
Pani albo świetnie udaje, albo po prostu lubi seks i jakoś się dograliśmy. W każdym razie nie marudzi, nie narzeka, nie pogania.
W międzysexie miła rozmowa, niewymuszana. Jak ktoś nie chce to nie mówi.
Kobieta jak na swój wiek trzyma się moim zdaniem świetnie, a jeszcze zakładając ze sobie ze 2 lata odjęła to rewelacyjnie.
Za tą cenę spokojnie można raz wbić. Ja ponownie nie byłem, ale głównie z powodu lokalizacji.

Cyferki:
panna ogólnie - 8/10 w kategorii GILF, w kategorii MILF 7/10
kontakt: 9/10 - było wiecej telefonów bo nie mogłem trafić, ale bez spiny pani rozmawia i tłumaczy
lokal: 7/10 - luksus nie jest ale za tą cenę to moim zdaniem powyżej normy, choc teraz nie wiem czy nie zmieniła miesszkania
FBG: 8/10 - delikatnie, bez ząbków a jak ktos chce szybciej to będzie szybciej :) i do końca :)
sex: 8/10 - jeśli udaje to jest znakomitą aktorką, dowolne pozycje można robić - wyszedłem na miękkich nogach

mlody88

mlody88

Praktykant

• +users
  • 31 postów
I ja wybrałem się do powyższe Panny. Też około 2-3 miesiące temu ale raczej osiedle zamknięte nie było, zwykłe blokowisko. Standard mieszkania...czysto, łazienka ok, ogólnie bez luksusów ale napewno nie brudno.

Przejdzmy do właściwego opisu.

Panna jak dla mnie ma zdecydowanie więcej niż 56 lat...wizulanie przy wejściu uciekać nie chciałem chociaż można odczuć wiek na twarzy. Ustalenie warunków i tutaj pierwszy zgrzyt, przez telefon chciałem piss, Pani mówi, że w porządku. A na spotkaniu mówi, że ma problemy z pęrzechem...dobra, zostałem.
Przechodzimy do właściwej akcji, i tutaj niestety dla mnie porażka, wszechobecny smrodek...jak dla mnie zdecydowanie za duży...chciałem wyjść no ale wiadomo...FBG bez gumki(do końca w buzi 50zł dopłaty), wieć spust na piersi i koniec. Pani mówi, że godzinki nie wykorzystałem to będzie mniej kasy, 80zł, podziękowałem i wyszedłem. A i udawanie reakcji jak dla mnie całkiem śmieszne :D
Osobiście nie polecam i napewno nie wróce. Myśle, że dla młodych który patrzą kryteriami 'matka stiflera' - nie warto. Chociaż podejście do klienta jak najbardziej w porządku :)

Panna - ten "smrodek" dla mnie był zdecydowanie za duży, ale ogólnie tak 4/10,
kontakt - 6/10, niby spoko ale warto dokładnie wszystko wcześniej dogadać,
lokal - 8/10 czysto,
FBG - 5/10 - jak dla mnie poprostu był
sex - brak.

kolodziej2

kolodziej2

Praktykant

• +users
  • 47 postów
Wpadłem do owej Pani na półgodzinki tak faktycznie dla testu ale też na szybki spust bo byłem w okolicach. Otworzyła mi całkiem fajna kobieta ale już w kategorii babć a nie milf. Ubrana seksownie. Z twarzy też ok choć sądziłem, że będzie gorzej. Co do zapachów o których ktoś pisał to nic nie wyczułem - higiena super. Po minetce zapiąłem ją od tyłu i stwierdzam, że tyłek ma jak na swoje lata zajebisty. Potem zmiana pozycji i koniec tematu. Kaska po 70 zł Jak dla mnie ok. Oczywiście co do wyglądu to brzuch jest ale to widać na zdjęciach na odlotach więc nie było zaskoczenia. Atmosfera miła. Ja wrócę na testowanie jej gardła ale chętnie też analnie bym z nią pojechał. Przyjmuje z jakąś 35 latką.

Uzytkownik83

Uzytkownik83

Świeżak

• user
  • 2 postów
Generalnie wizyte oceniam pozytywnie, bo byla mila i współpracująca. Najpierw prycho, zaproponowała picie, a potem sama lgnęła do akcji. Zrobilismy FBG (7/10) i szybko doszedlem na piersi. Potem krotka rozmowa i sama zainicjowala powtorke: troche mi sie juz nie chcialo, bo ladna byla pare lat temu, co uswiadomilem sobie dopiero po pierwszym zjezdzie, ale jak sie wypiela to nawet poszlo (6/10). Polecam amatorom staarszych kobiet, ktorzy cenia sobie mile przyjecie bardziej niz urode. Platnosc po. Sam raczej nie wroce.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych