Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Gorąca Dupcia Analna, 790-654-848Gliniana / Wapienna / Krasinskiego

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

On77

On77

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 5 postów
Numer telefonu: 790-654-848
Laska przyjmuje na wapiennej, obiecuje wszystko (160 zł+40 za anal którego nie było bo okazało się iż dla niej za duży - domagałem się zwrotu nadpłaty ale zapomnij) a okazało się że ...
otwiera laska nie z ta co na zdjęciach tylko jakaś anorektyczka, szybki prysznic i do wyra a tu ZONK, laska loda robi że mało ptaka nie wyrwała (częściej ręką niż ustami), gumę zakłada jakby na tyczkę nawijała, ogląda telewizor w trakcie stosunku, sutków nie ruszać bo nielubi. HORROR
http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=55915

Wcześniej w tym lokalu trafiłem na czeszkę również marudzącą ... ten lokal to dno.

stanley1904
Re: Gorąca Dupcia Analna, 790-654-848

stanley1904

Świeżak

• user
  • 6 postów
Panna ma kilka wcieleń:
1. http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=70706
2. http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=70703
3. http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=87359 :coffee:

Zwierz

Zwierz

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Te anonse akurat nie maja znaczenia. Dotyczy to chyba 90% niewiast z Wapiennej i Krasinskiego. Czasami zamieniaja sobie lokale.

Przez tel czy w ogloszeniu jedno, a po przyjezdzie nie latwo zastac odpowiednia panne i pewne rzeczy odpadaja. Pomimo wczesniejszych zapewnien. Duzo juz bylo tematow o tych 2 lokalach. Nie neguje, ze komus uda sie tam w koncu dobrze trafic, czy atmosfera bedzie fajna i dostanie to na co sie umawial. Ale w ilu przypadkach to sie udalo?

draniowaty

draniowaty

Bywalec

• +users
  • 178 postów
mają też swój oddział na Glinianej - naprzeciw kościoła.

kajteck

kajteck

Praktykant

• +users
  • 11 postów
kościół - a kto to sprawdzi .....
dają to bierz .... nawet gdyś buddysta czy mahometanin (szanuj wiarę !!!!)
K

Pr0miL

Pr0miL

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Witam,

w mieszkaniu na ulicy Krasińskiego byłem 2 razy, więc podzielę się z Wami doświadczeniem. Za pierwszym podejściem wybrałem dziewczynę: Analna Kiciunia 19

Zadzwoniłem, umówiłem się na konkretna godzinę. Drzwi otworzyła mi zupełnie inna dziewczyna niż na zdjęciu, ale na szczęście była bardzo ładna, więc zostałem. Na moje oko 1,70 wzrostu, szczupła, opalona, blondyna, kręcone włosy. Kiedy zapytałem o wiek, powiedziała, że ma 25 lat. Jeśli chodzi o cenę spotkania, kwota minimalna wynosiła 160zł (możliwe praktycznie wszystko), natomiast po dopłacie 40zł zaproponowała masaż erotyczny, na co przystałem. Szczerze, bardzo byłem zadowolony z tej opcji, masaż całym ciałem w jej wykonaniu stał na bardzo wysokim poziomie. Następnym etapem spotkania był oral, który średnio mi się podobał. Panna przez cały czas pomagała sobie ręka, dodatkowo cena zawierała finał w buzi, jednak kiedy wystrzeliłem dziewczyna odsunęła głowę, po czym stwierdziła: "myślałam że dłużej wytrzymasz" i skończyłem na jej włosach. Na temat seksu niestety się nie wypowiem, ponieważ nie miałem okazji tego sprawdzić. Swoją drogą, ciekawy jestem czy panna posiada jakiś anons (odloty, roksa), kiedyś szukałem, ale zakończyło się to niepowodzeniem.

Ocena:

Lokal: 8/10
Panna: 9/10
Oral: 5/10
Seks: -

Po upływie kilku tygodni postanowiłem odwiedzić pannę drugi raz... I to był mój naajwiększy bład... Standardowo zadzwoniłem, rozpoznałem słodki głosik w słuchawce(ten sam co wcześniej), umówiłem się na konkretną godzinę. Przyjechałem punktualnie, jednak po chwili otrzymałem informację, iż muszę poczekać 15 minut, ponieważ dziewczyna się kąpie... Poczekałem cierpliwie, dzwonie najpierw domofonem, po czym panna mnie wpuszcza, potem do drzwi... I teraz najlepsze !!! Do mieszkania przyjmuje mnie zupełnie inna dziewczyna, zapytałem się niewiasty co jest grane, ale udawała jakby nigdy nic... Chwila zastanowienia i zostałem, ponieważ uroda divy była to zaakceptowania (nawet ładna :zeby:)... Laska bardzo szczupła z twarzy w miare ok, opalona, ciemniejsza karnacja... Ciężko mi powiedzieć, do którego anonsu jest przyporządkowana... Ale do rzeczy... Szybki prysznic, poczekałem na dziewczynę ok 5 minut, po czym przyszła owinięta w ręczniku...
Cena podstawowowa 160zł, natomiast 40zł dopłata za finish w buzi... Na wstępie zaproponowałem erotyczny masaż, panna zaczęła się wykręcać i powiedziała, że nie jest w tym dobra i zaproponowała francuza... Zgodziłem się, bo jakie miałem inne wyjście?! Niestety bez rewelacji oral w jej wykonaniu... Trochę się wkurzyłem na tą całą sytuację, strzeliłem jej do buzi, ubrałem się i wyszedłem...
Stracone pieniądze...

Ocena:

Lokal: 8/10
Panna: 9/10
Oral: 5/10
Seks: -

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych