Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Diablica 536-589-737, 519-583-959Bardzo dobrze. Polecam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

MrHardcore

MrHardcore

Świeżak

• user
  • 7 postów
Numer telefonu: 536-589-737 519-583-959
Parę dni temu odwiedziłem Diablicę http://www.roksa.pl/...s.php?nr=133699 vel Kasię http://www.roksa.pl/...s.php?nr=133697 jako że pani nie miała kartoteki a komentarze z roksy nie wyznacznikiem jakości więc postanowiłem ją założyć bo uważam że warto:)

Więc tak:
Ustawka 10/10: Standardowo dwa telefony. Rozmowa z Panią a nie telefonistką i tutaj plus ponieważ byłem 15 min przed umówioną godzina a nie było problemu. Lokalizacja raczej prosta ul. Andrychowska

Mieszkanie 9/10: Mieszkanie czyste łazienka również, czyste ręczniki kilka żelów do kąpieli do wyboru. Na plus to że w pokoju znajdował się wentylator bo pogoda nie sprzyjała( 30 stopni).

Dziewczyna 9/10: Dziewczyna nowa w tej branży bodajże od dwóch miesięcy widać że lubi seks i nie ma sztucznego udawania. Miła uśmiechnięta pracowita. Ciałko fajne pachnące, cipka wygolona cycuszki apetyczne. Wiek raczej się zgadza. Spotkanie coś w stylu GFE.

Akcja 9/10: No więc lodzik wykonany bardzo dobrze bez wspomagania głęboki aż momentami wykręcało piętami:) Dobrze wylizane jajeczka i dupka :) Czy z połykiem nie wiem bo ja raczej nie kończę po lodzie. Akcja właściwa jak z kochanką. Spontanicznie energicznie dziewczyna pracowita. Palcóweczki 69 częste zmiany pozycji w klasyku jak również w seksie analnym nie ma grymaszenia. Sama mówiła że lubi anal więc jest w cenie nawet moje 18cm się zmieściło. Ja kończę raz na spotkaniu ale w ogłoszeniu pisze o powtórzeniu a dziewczyna nie oszukuje na usługach i czasie. Wszystko w cenie bez dopłat i płatne po zakończeniu zabawy:)

Podsumowanie: Dla mnie spotkanie bardzo udane chyba jedno z lepszych a na pewno najlepsze w bielsku. Jeszcze wrócę
MrHardcore

Wspomniane oferty

Diablica - 536589737
Diablica - 536589737

Użytkownik szefmafiii edytował ten post 27 luty 2013 - 10:19
aktualizacja linku

S600
Re: Diablica 536-589-737, 519-583-959

S600

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów
odwiedzona w tym tygodniu. ustawka bez problemu czyli standardowa na 2 telefony - potem jam miałem problem z lokalizacją bloku.
drzwi otwiera dziewczyna ze zdjec, wiek raczej prawdziwy lub w okolicach, zadbana, pachnąca, usmiechnięta. nieduza, lubie takie.
łazienka, prysznic - ok, w mieszkaniu cisza, moze nie było 2 pozostałych dziewczyn...
po szklance wody akcja własciwa jak na filmach - najpierw do pionu recznie potem juz na leząco ustnie z okolicami - jajka wytarmoszone nalezycie, po hiszpańsku rowniez ok.
sex zajebisty, przetestowane kilka pozycji, podatna na sugestie i dobrze sie wczuwa - moze udaje, nie wiem a jesli tak to dobrze jej wychodzi.
troche zelu na wacka i kakał...i jazda, najpierw powoli z racji rozmiarów (fajnie, ze przyjeła bo inne majace anal w ofercie często odmawiaja) a potem juz w kilku pozycjach bez najmniejszego ała z jej strony.spust na twarz rowniez przyjęła.
ogolnie 9/10
duzy plus za stosunek ceny do usług
ja jeszcze odwiedze.

Prosialdo

Prosialdo

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Witam!

Jakiś czas temu zagościłem u Diablicy.

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=96542

Mieszkanie w bloku przy ul. Andrychowskiej.

Ustawka standard na 2 telefony (początkowo). Później musiałem przesunąć spotkanie z powodu niezależnego ode mnie o 15 min, bez problemu. Chwilę później zatelefonowała, że ona się chwilę spóźni i tak ustawka przerodziła się na 4 telefony. Mimo lekkiego zamieszania duży plus za elastyczność czasową i fakt iż powiadomiła o swoim spóźnieniu.
Ocena: 10/10 (mimo zamieszania spowodowanego przeze mnie)

Przywitanie bez rozczarowań kobietka ze zdjęć i w podanym wieku. Także tutaj nie ma się co rozpisywać. Nowe mieszkanko ze schludną łazienką. Ręcznik średniej wielkość. Tutaj brak rozczarowań. W mieszkaniu były inne panny. Nie można palić.
Ocena: 10/10

Akcja właściwa rozpoczyna się od porządnego lodzika, aż w uszy szczypało. Okolice obrobione i worek wymiętoszony. Ogólnie kobieta zadbana i pachnąca, bez przykrych niespodzianek. Podczas akcji często gęsto namawia do anala (podobno uwielbia), co jest rzadko spotykane. Mimo kilku prób mi się nie udało skosztować drugiej dziurki (za mała twardość masztu). W przerwie między numerkami ostre pieszczenie się wibratorkiem i drugi numerek. Kobieta w dobrej kondycji fizycznej i daje radę na jeźdźca. Bez grymaszenia i dąsów wszelkie normalne prośby zostały spełnione.
Ocena: 9/10 (zawsze może być lepiej)

Podsumowanie: 9/10 (dla zasady i motywacji, że zawsze może być lepiej)

Wysoka jakość usług, jak u innych panien w tym lokalu. Mimo, że widać odcisk czasu na pannie, nadrabia doświadczeniem i zaangażowaniem. Kiedyś wrócę na 100%.

pablo31

pablo31

Świeżak

• user
  • 8 postów
powiedzcie koledzy czy znacie fajna kobitke z gestym zarostem na cipce szukam takiej,pomozcie

10% + 7 dni za śmiecenie. Bazyl

Użytkownik Bazyl edytował ten post 28 grudzień 2012 - 22:08

aTHEOs

aTHEOs

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów
Bardzo fajna MILFa, pozwala praktycznie na wszystko, nie marudzi przy analu, bardzo się stara, widać że lubi ostro. Poza tym bardzo sympatyczna i komunikatywna. Ostatnio sporo wyszczuplała, co jest dla mnie akurat na plus (niestety, biust na tym ucierpiał). Generalnie trzeba jej dać solidne 8/10.

marauder2

marauder2

Otrzaskany

• +users
  • 84 postów
Byłem u niej jakoś przed świętami. Całą wizytę można podsumować tym co sama powiedziała: „jestem tu po to żeby spełniać Twoje fantazje”. Od progu bardzo uśmiechnięta z miłym podejściem do klienta. Łazienka mała, ale czysta, taki standard osiedlowy. W pokoju propozycja napoju, dziewczyna wraca po odświeżeniu się i zabieramy się do zabawy, na wstępie pieszczoty na stojąco, które sama zaczęła, klęka i tak zaczyna francuza. Bardzo poprawny, głęboki z okolicami, potem sex ze zmianą pozycji i po krótkiej rozmowie, sama zabiera się do roboty. Trochę za bardzo aktorzy, ale do przejścia. Ogólnie bardzo pozytywnie

Mieszkanie – 8/10
MILF – 8/10
Zaangażowanie – 9/10
Oral – 9/10
Sex – 8/10

Epileptyk

Epileptyk

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Ustawka:
Standardowo na dwa telefonu.

Miejscówka:
Ul. Andrychowska 3. Lokal bardzo fajnie zlokalizowany łatwo dojechać. W godzinach południowych było dużo miejsc parkingowych. Sam lokal widać że po remoncie. Wszytko czyste i ładnie utrzymane. Ręcznik duży. Można sobie go owinąć w okół pasa i spokoje wyjść z łazienki.

Diva:
Zdecydowanie lepiej wygląda niż na zdjęciach. Bardzo ładna twarz. Muszelka pachnąca oraz bardzo duży biust. Potwierdzam zdanie kolegi, że biust na odchudzaniu chociaż uważam że naprawdę nie wiele. Pupa w sam raz: nie za duża nie z mała. Bardzo otwarta do klienta. Miło się z nią rozmawia.

Akcja:
Diva wychodzi na 3 min żeby sie przygotować. Po powrocie przychodzi i odrazu zabiera się do roboty. FBG bardzo głęboko i z okolicami. Widok jej piersi tańczących w okolicy krocza- bezcenny :). Skończyłem w ustach.. Po dłużej rozmowie znowu wróciliśmy do akcji...... Naprawdę warto. Bardzo duże zaangażowanie z jej strony, bardzo głośne okrzyki. Według mnie diva lubi to co robi i nie udaje.

Mieszkanie – 9/10
MILF – 10/10
Zaangażowanie – 9/10
Oral – 9/10
Sex – 9/10

lola123

lola123

Panna/autopromocja/klon

• PersonaNonGrata
  • 5 postów
Witam:)
Chciałam poinformować że w dniu dzisiejszym przeniosłam się wraz z moimi koleżaneczkami do innego lokalu(bliżej centrum)jest to całkowicie prywatny DOM UCIECH:)gwarantujemy dyskrecję,wspaniałą atmosferę,niezapomniane chwile....
pozdrawiam Diablica

pav168

pav168

Świeżak

• user
  • 5 postów
Byłem u Diablicy już w nowym lokum. Przyznaje, tak jak po niku idzie wywnioskować. prawdziwa z niej diablica. Szczupła, opalona, ciasna i wilgotna. Jęczy jak szalona!!! Zachowuje się jak diablica: kusi, uwodzi, prowokuje i rozgrzewa. Sama zaproponowała seks w wannie gdzie wszystko odbija się w wielkim lustrze. Takie same ma w pokoju. Ogólnie w domu czysto, cicho i spokojnie.

Numerki:
FBG: 9/10
klasyk 9,5/10
anal 10/10
mieszkanie 10/10 (pomimo że w starym stylu)
czystość 10/10 ( świeże ręczniki i prześcieradło, itp)

Na 100% zostaje moją stałą kochanką

Alex38

Alex38

Panna/autopromocja/klon

• PersonaNonGrata
  • 4 postów
Rewelacyjna laska, nie do końca mogłem uwierzyć w te wszystkie historie dlatego sam sprawdziłem.
DIABLICA- KASIA to laska ze zdjęć, a nawet lepiej wygląda w real, buźka ładniutka
Sex- świetny, sama proponuje zmianie pozycji itd
Oral- tak jak lubię, dość głęboko, bez zabezpieczenia + okolice
atmosfera- super, można swobodnie pogadać, laska się przytula itd
podsumowując stwierdzam ze dobrze zainwestowana kasa , polecam i wrócę nie raz bo naprawdę warto, lokal bardzo fajny, dyskretny, czysty, , jedyny minus ciężko do niej się dostać, ale warto poczekać.

Epileptyk

Epileptyk

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Odwiedziłem po raz kolejny Diablice, tym razem na nowym mieszkanku.

Mieszkano zlokalizowane w fajnym miejscu. Nie ma problemu z dojazdem i zaparkowaniem. Samo mieszkanie naprawdę fajnie urządzone. Wszędzie czysto, Łazienka duża z dużym wyborem żeli pod prysznic. Samo kompulatorium jest naprawdę ładne. Wszędzie palą się świeczki, w pokoju panuje miły półmrok. Atmosfera jest naprawdę bardzo romantyczna i namiętna. A sama Diablica zadbała o mnie jeszcze lepiej niż ostatnio. Naprawdę polecam! będe wracał

P.S
Nowy link do ogłoszenia: Diablica,

saski

saski

Praktykant

• +users
  • 29 postów
witam i ja odwiedziłem ta pania bedąc przejazdem w BB , ustawka na dwa telefony bez problemu dojazd parking ok , drzwi otwiera ONA :) miła szczupła brunetka , idzie na gorę przedemna schodami w długiej koszuli patrząc na jej tyłeczek wiedziałem ze bedzie swietna zabawa :D no i bylo konkretnie bez wymyslania :) oral gleboki rozne tempo sex w roznych pozycjach , i zajebisty anal rozne pozycje rozne tempo laska sama nabija sie na sprzet zarabiscie :D:D lokal czysty dyskretny ,

cyferki chociaz wrazenia nie da sie opisac
panna 10
sex 10
anal 11 !!
lodzik 10
lokal 10

Użytkownik saski edytował ten post 26 luty 2013 - 12:28

spammtrapp

spammtrapp

Praktykant

• +users
  • 18 postów
I pierwsza łyżka dziegciu w tej beczułce miodku.

Dzwonię o 17, umawiam się na 18:00. Tak nie ma problemu. Już w samochodzie dostaje smsa czy może byc 18:30. No trudno, niech będzie, zgadzam się na 18:30. Przyjeżdzam na miejsce, parkuje w okolicy i idę na wiadomą ulicę. O 18:22 pytam który to dom. Oddzwania koleżanka i mówi że jak coś to dopiero za kolejne pół godziny.
Żenujące.

lola123

lola123

Panna/autopromocja/klon

• PersonaNonGrata
  • 5 postów

Rewelacyjna laska, nie do końca mogłem uwierzyć w te wszystkie historie dlatego sam sprawdziłem.
DIABLICA- KASIA to laska ze zdjęć, a nawet lepiej wygląda w real, buźka ładniutka
Sex- świetny, sama proponuje zmianie pozycji itd
Oral- tak jak lubię, dość głęboko, bez zabezpieczenia + okolice
atmosfera- super, można swobodnie pogadać, laska się przytula itd
podsumowując stwierdzam ze dobrze zainwestowana kasa , polecam i wrócę nie raz bo naprawdę warto, lokal bardzo fajny, dyskretny, czysty, , jedyny minus ciężko do niej się dostać, ale warto poczekać.

A ty co piłaś, czy o co ci chodzi z tym puszczeniem bąka co? :puknijsie: Gutek T

Użytkownik Gutek T edytował ten post 13 marzec 2013 - 22:00

spammtrapp

spammtrapp

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Lolu, widze ze dbasz o marketing. Ale pozwolisz jednak ze powtórze.

I pierwsza łyżka dziegciu w tej beczułce miodku.

Dzwonię o 17, umawiam się na 18:00. Tak nie ma problemu. Już w samochodzie dostaje smsa czy może byc 18:30. No trudno, niech będzie, zgadzam się na 18:30. Przyjeżdzam na miejsce, parkuje w okolicy i idę na wiadomą ulicę. O 18:22 pytam który to dom. Oddzwania koleżanka i mówi że jak coś to dopiero za kolejne pół godziny.
Żenujące.

I prosze Cie, nie wysyłaj mi smsów z pogróżkami bo to również jest żenujące i jedynie da do myślenia Twoim klientom.

Użytkownik spammtrapp edytował ten post 13 marzec 2013 - 21:14

lola123

lola123

Panna/autopromocja/klon

• PersonaNonGrata
  • 5 postów
Przepraszam ze nie doszło do spotkania,a smsów nie wysyłałam!!!pozdrawiam

spammtrapp

spammtrapp

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Przepraszam ze nie doszło do spotkania,a smsów nie wysyłałam!!!pozdrawiam

Oczywiście, to jest prawdą tak samo jak to że twierdzisz że byłaś w szpitalu podczas gdy koleżanka powiedziała że klient przedłużył spotkanie.
Jesteś niepoważna.

Użytkownik spammtrapp edytował ten post 13 marzec 2013 - 21:58

Gutek T

Gutek T

hmm

• Moderator
  • 2778 postów
To jest dział opinii, więc skończcie łaskawie napierdalanke.

spammtrapp

spammtrapp

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Sie wie szefie.

arnold73

arnold73

Praktykant

• +users
  • 19 postów
witajcie!
też odwiedziłem Kasie Diablice już w nowym lokum.
Były w trakcie przeprowadzki ale i tak lokal robił dobre wrażenie , czysto przytulnie łazienka zaopatrzona w co trzeba , pokój też niczego sobie , świece półmrok, taki w sam raz do dobrego nastroju.
Co do dziewczyny to pełen pozytyw , ładna , zgrabna, miła , otwiera osobiście w sexsownej bieliźnie i już ma się na nią ochotę.
Co do akcji to bardzo się stara dogodzić tak jak chcesz , bez marudzenia i zastanawiania się spełnia zachcianki co mi bardzo odpowiadało bo nic mnie tak nie wk..ia jak grymasząca laska która w anonsie dużo obiecuje a w realu co innego sie okazuje.
Ogólnie to pełen pozytyw i polecam warto odwiedzić.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych