Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Klaudia889-635-129, agentura na Ślicznej 22c

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

awq

awq

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów
Numer telefonu: 889-635-129
Klaudia, link -> http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=76298, to na pewno panna ze zdjec, ale ja nigdy nie dzwonilem na nr. z anonsu tylko wbijalem prosto do agentury na Ślicznej 22c, dosyc czesto mozna ja tam spotkac a cena za godzinke w lokalu to 120 a nie jak u niej w anosie 150 :) Babka ma juz swoje lata, ale jest dosyc zadbana, taki niezly milf, gdyby zgubila pare kilo to bylaby ekstramilfem. Co do samej akcji to cieniutko, francuz to bardziej machanie reka po malym niz uzywanie ust, seks delikatny, panna w trakcie akcji szepcze do ucha teksty jak to jej dobrze itd. aktywnosci z jej strony jakos w seksie nie zauwazylem :oczko: a juz bardzo deprymujace jest to ze czesto podczas penetracji trzyma reke przy cipce tak jakby nie chciala zeby maly wszedl za gleboko (wrazenie jest takie jakbym posuwal jej reke a nie cipke) i nawet w przerwie pomiedzy miłosnymi uniesieniami za bardzo nie pogadasz bo babka zyje troche we wlasnym swiecie, jakos dziwnie sie z nia gada. Ogolna ocena panny i spotkania 3/10, nie polecam, za duzo aktorstwa, dretwo, bez inicjatywy i w dodatku bzykasz ja w reke a nie w pipke :unhappy: Przyjmowala tam kiedys Lena, tez blad milf, lekko przy kosci, jesli ma ktos do niej namiary to prosze o kontakt :)

Wspomniane oferty

Monaliza - 889635129

Użytkownik awq edytował ten post 21 maj 2012 - 17:55

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych