Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Kamila / 534-106-438

* * * - - 4 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

bornfree

bornfree

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 5 postów
Numer telefonu: 534-106-438
Witam.
Przeglądając anonse na roksie i odlotach zauważyłem to oto ogłoszenie http://www.roksa.pl/...s.php?nr=75464.
Rozmowa telefoniczna (jak sie okazalo póżniej) z Dziewczyną z ogłoszenia.
Wrunki spodkania przekazane w sposób komunikatywny i zwięzły.
Jedynie to co mogło wzbudzić niepewność to lokal mieszczący się przy ul. Komuny Paryskiej xx/xxx.
Jak się okazało dziewczyna w realu wyglada apetycznie (waga, wzrost i wiek ), przywitanie , formułak , prysznic i do pokoju.
W ramach jednogodzinnego spodkania można wielokrotność zbliżeń, oral bez zabezpieczenia z finałem gdzie dusza zapragnie.
Dziewczyna sprawia wrażenie ostrożnej, ale w miarę upływu czasu można porozmawiać o wszystkim.
Urode mozna porównać do dziewczyn za wschodniej granicy, ładna twarz, zgrabna, o aksamitnym opalonym ciele.
Przechodząc do ocen:
lokal ,stara kamienica, samo mieszanie czysto z nastrojem - 8.10
urodza:
twarz-8/10
ciało-9/10
fbg- 9/10
sex-8/10
atmosfera 8/10
Dziewczyna warta polecenia.
Ma inicjatywę, czyli moża się zabawić i zmęczyć w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Dla miłośników , zgrabnych , ciasnych blondynek
Pozdrawia, przepraszam za błey merytoryczne, jest to moja pierwsza recenzja.

kochanek 23
Re: Kamila / 534-106-438

kochanek 23

Bywalec

To takie pytanie mam za co kolege zbanowano, bo nie wiem jak sie odnosi to do opisu divy ktory umieścił.

robert31

robert31

Mistrz Balansu

• +uzytkownik
  • 1644 postów
No IP pewnie nie fajne

Przepraszam za zwłoke: ban nie z powodu recenzji. To fragment innych działań operacyjnych. Denis304

Użytkownik denis304 edytował ten post 15 maj 2012 - 20:06

andrej86

andrej86

Świeżak

• user
  • 1 postów
Hej ktoś jeszcze ja testował ?? pytam bo chciałbym ja zaliczyć bo z wyglądu extra czekam na odp.:)pozdro

+10%+3 dni urlopy.Nie masz jeszcze prawa pytać.Denis304

Użytkownik denis304 edytował ten post 21 maj 2012 - 08:25

Bolec11

Bolec11

Świeżak

• user
  • 7 postów
No szkoda że recenzja kolegi nie jest rzetelna bo panna naprawdę fajnie wygląda. Będę w okolicy pod koniec miesiąca to podjadę i zdam raport szwagrom :oczko:

To idź, opisz swoje wrażenia i więcej nie śmieć. Brak zapowiedzianej recenzji spowoduje +10% i 7 dni urlopy.Denis304

Użytkownik denis304 edytował ten post 07 czerwiec 2012 - 10:14

michalschmit

michalschmit

Bywalec

• +users
  • 103 postów
Numer telefonu: 534-106-438
Witam.
miałem okazje przetestować dziewczynę z ogłosznia http://www.roksa.pl/...s.php?nr=75464.
Telefon i .... dzwonie i mile zaskoczenia telefon odbiera dziewczyna z ogłoszenia a nie jakaś sekretarka z sexi głosikiem ... po przeprowadzonej rozmowie (dziewczyna ma miły głosik :-)) i ustaleniu miejsca spotkania (spotkanko w hotelu do kosztu spotkania koszt taxi ). Warunki też ugadane przez telefon bez kręcenia i owijania w bawełnę.
Po około godz dostałem tel od dziewczyny że jest już pod hotelem .... Jak wyszedłem to miło sie zaskoczyłem dziewczyna lepiej wygląda w realu niż na fotkach (często jest odwrotnie) i za to duży plus oddemnie :-)
Akcja standardowo od lodzika bez kalosza delikatnie powoli bez pośpiechu każda sugestia jest wprowadzana w zycie kolejny plus dla niej... skończyłem na piersiach ... 10 min przerwy mały drink i kolejna akcja delikatny lodzik i zakładamy gumkę i tu miłe zaskoczenie można w każdej pozycji na leżaco na stojąco nie marudzi i kolejny plus oddemnie bo lubie często zmieniać pozycję :-).
Moja ocena
lokal -brak oceny (hotel)
ciało 8/10
buśka 9/10 (bardzo sympatycznie wygląda)
FBG -8/10
sec 9/10
atmosfera 10/10 (pomiędzy numerkami można porozmawiać z dziewczyną o wszystkim, jest nardzo komunikatywna i inteligentna)
Ogólna ocena spotkanka 8.5/10. Z czystym sumieniem (nie do końca hehe)mogę dziewczyna polecic szwagrą...

Przepraszam za wszystkie błędy dopiero raczkóję na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Jak o czymś zapomniałem ... to przepraszam i postaram sie uzupełnić...

awq

awq

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów
Witam, i ja pare dni temu zawitałem do Kamili. W zasadzie zgadzam sie z tym co napisał w swojej recenzji bornfree, czyli mieszkanko jak i pokoj dosyc czysto i schludnie, dziewczyna 100% ta ze zdjec. Twarz bez rewelacji tzn. nie jest brzydka ale dla mnie troche taka papuśna, przeciętna. Wiek, pare lat wiecej niz w ogloszeniu, przyznala mi sie ze ma 30. Ciało to jej nawiększy atut, rzeczywiscie tak jak na fotkach, dosyc fajny cycek, pupa, ogolnie zgrabna i opalona (ma tatuaze) :) Dziewczyna sie całuje. Atmosfera, hmm no ogolnie mozna z dziewczyna pogadac ale czy ona na prawde jest bardzo komunikatywna i inteligentna tu bym polemizowal (sprawiala wrazenie lekko otepionej), no chyba ze kots lubi gadac o wrocławskich klubach :D Co do akcji wlasciwej to standard, lodzik, sex i chwila gadki, jak dla mnie bez szalu, moze dlatego ze bylem 100% trzezwy a co za tym idzie dosyc szybko sie wystrzelalem :D. Jestem 100% pewien ze nie bylismy sami w mieszkaniu, i jestm na 70% pewnien ze byl to jakis facet. Oceny: ciało 8/10, twarz 5/10, fbg 6/10, sex 6/10, atmosfera 5/10. Czy polecam ciezko powiedziec, ma fajne cialo ale to jednak nie wszystko, brakowalo mi zmyslowosci, atmosfery, tego czegos, ja sprobowalem i raczej juz nie wroce. Pozdr

wysokiwroc

wysokiwroc

Świeżak

• user
  • 1 postów
Witam,
Odwiedziłem Kamilę w zeszłym tygodniu. Konkretna rozmowa przez tel, wszystkie szczegóły ustalone, więc jadę pod wskazany adres.
Drzwi otwierają się i moim oczom ukazuje się przepiękna dziewczyna. Ciało lepsze niż na zdjęciach bo na wyciągnięcie ręki. Delikatna skóra, zadziorny jędrny cycek i świetna dupcia. Twarz również bardzo ładna i sympatycznie wyglądająca.
Dziewczyna od początku tworzy bardzo przyjacielską atmosferę. W miarę upływu czasu faktycznie robi się coraz bardziej luźna co tylko wpływa pozytywnie.
Na początek lodzik bez gumki, figlarnie zerka przy tym prosto w oczy co dodatkowo nakręca. Potem gumka i seks w różnych pozycjach. Finał dowolny- ja wybrałem w ustach i było świetnie. Chwila rozmowy, odpoczynku i od nowa. Godzinka zleciała bardzo szybko i bardzo przyjemnie.
Czy wrócę? Zdecydowanie tak.
Podsumowanie
Lokal- schludnie, czysto- 9
Twarz- jak dla mnie piękna, mój typ-10
Ciało- doskonałe- 10
FBG- do końca z finałem- 9
Sex- duża zmienność pozycji, aktywność- 9
Atmosfera- jak u przyjaciółki- 10

Reasumując warta grzechu

Za ewentualne błędy przepraszam, mój pierwszy post

deadmarc

deadmarc

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Witam, ja też postanowiłem odwiedzić Kamilę (także - Ostrego Kociaka http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=85120) parę dni temu. Trudno jest coś dodać konkretnego bo wszystko już zostało powiedziane przez przedmówców. Dziewczyna jest naprawdę ładna choć faktycznie widać lekką dysproporcję pomiędzy wiekiem zamieszczonym w ogłoszeniu a stanem faktycznym. Twarz Kamili wskazuje na 30-ści wiosen (choć jest urocza) jednak ciało jest absolutnie fantastyczne, delikatne i przyjemne w dotyku. Jak ktoś nie przepada za tatuażami - naliczyłem trzy.

Na początku spotkania zachowywała się raczej formalnie ale z czasem poluzowała. Pieniądze zmieniają właściciela na wstępie. Podczas akcji właściwej nie było zbędnej gadaniny, od razu zabraliśmy się do dzieła. Widać, że ma dziewczyna fach w ręku i nie jest zblazowana ani oziębła, dostosowuje się do ruchu ciała partnera, reaguje na zmiany i wie co ma się na myśli. Francuski w jej wykonaniu na bardzo wysokim poziomie, dokładny, delikatny lub mocniejszy zależnie od potrzeby. Zajmuje się okolicami a nie wyłącznie czubkiem. Całuje się, choć początkowo raczej wstrzemięźliwie, pod koniec już bardziej namiętnie. Nie wiem jak wygląda kwestia dopłat, nie pytałem się też o seks analny. Trzeba też dodać, że w okolicach intymnych tak przednich jak i tylnych była czysta, pachnąca i przepyszna;)
W ramach godziny przerobiliśmy dość długie pieszczoty, francuski i minetkę, 69, paręnaście minut klasycznego i po 40 minutach skończyłem naprawdę (naprawdę) zadowolony i rozluźniony. Następne 10-15 minut spędziliśmy na przyjemnej pogawędce, można powiedzieć, że atmosfera jak u koleżanki. Co do wypowiedzi poprzednika o osobach trzecich w mieszkaniu - owszem, jest jedna miła koleżanka w zawodzie (nie wiem czy ma ogłoszenie na roksie), siedziała sobie cicho i spokojnie w pokoju obok. Kamila już zupełnie rozluźniona przedstawiła mnie i razem jeszcze spędziliśmy jeszcze z 10 minut na małej pogawędce. Nie chciałem już przedłużać bo miałem parę spraw do obskoczenia jeszcze więc podziękowałem uprzejmie (było za co) i pożegnałem się. Zawsze sobie na takie eskapady włączam stoper i trzeba nadmienić, że a) Kamila liczy czas nie od "telefonu spod bramy" czy od wejścia do mieszkania ale od rozpoczęcia spotkania właściwego b) wyszedłem po godzinie i 10 minutach co mi się chyba pierwszy raz zdarzyło. Chyba miałem wcześniej pecha.

Reasumując: ja osobiście wrócę na 200% i polecam wszystkim także odwiedzić bo warto.

Mieszkanie: 8/10
Twarz: 8/10
Ciało: 9/10
Klimat: 9/10
Seks: 9/10

Możliwe, że zaraz zostanę posądzony o alfonszenie ale cóż:)

koscikolekcjoner

koscikolekcjoner

ZBANOWANY KLON - MASI

• PersonaNonGrata
  • 137 postów
Opinia deadmarc mówi prawie wszystko i potwierdzam, sam bylem z 4 razy i nigdy sie nie zawiodłem.
Dodaje jednak od siebie ze panna godzi sie na rózne fetyszy bez marudzenia,
wiec jak ktoś takiej szuka relatywnie młodej ładnej godzącej się na większość fetyszy to dobry adres.

do asustua: nie, nie wiem czy robi deepthroat

roger666

roger666

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witam, byłem dzisiaj u divy, co mogę powiedzieć
-łazienka czysta, do dyzpozycji nie wielki ręcznik, mydło w płynie.
-łóżko nie ma tragedi, nie skrzypi, pościel ok.
Co do samego spotkania na poczatku lodzik bez gumki, spost do buzi (wyplote w recznik papierowy), sex w gumce w roznych pozycjach, co do zmian pozycji nie ma problemu laska chetna na zmiany. Podczas sexu fajnie pojekuje. Jeśli chodzi o cipke jest gladziutka, naprawde zadbana ale niestety juz lozna, przy wiekszym galopowaniu "az chlupie wszytko wewnatrz". Jesli chodzi o lodzika zdecydowanie jest to najslabsza strona tej divy. Lód robiony bardzo nie starannie, bardzo ale to bardzo wiele wspomagany reka, mechanicznie jak by walila worek treningowy, nie obrabia okolic. Poza tym diva lize powierzchownie, nie chciala wziasc glebiej jak zasugerowalem. Jak dla mnie lody trzaska fatalnie i napewno nie polecam nikomu. Z cialka fajna laska, male cycuszki i przepeikna pupcia do wsadzania od tylu. Nic tylka rznac bo jest naprawde co.

sucharkuba

sucharkuba

Bywalec

• +users
  • 184 postów
Ustawka bez problemu

Mieszkanie - Komuny Paryskiej. Nie za ciekawa okolica, klatka też raczej dawno remontu nie widziała. Mieszkanie w starym budownictwie nie urzeka atmosferą. Za to jest w miarę czysto. Radyjko leci w tle. Nie wyczułem osób trzecich.

Dziewczyna dośc atrakcyjna, ale jednak wiek bym ocenił na jakieś 33 lata. Zadbana, pachnąca. Kilka tatuaży w różnych miejscach. Twarz ładna, blondynka. Bardzo ładna, stercząca pupa.

Akcja była dobra, ale jak to z divą - duży dystans. Nie całuje się, nie przytula, nie masuje. Za to francję wykonała mi doskonałą. Duże zaangażowanie, porządnie pieszczony wacek. Spust do buzi wypluty w ręcznik. Klasyka w różnych pozycjach, ładne pojękiwania, ale faktycznie dość już luźna. O anal nie pytałem. Dowolna liczba zbliżeń, dziewczynie się nigdzie nie spieszy, sama zachęca do kolejnej akcji.

Cena 150 zł/h atrakcyjna. Divę polecam.

Użytkownik sucharkuba edytował ten post 06 luty 2013 - 16:24

plemionka

plemionka

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Witam,

udało i mi się dodzwonić do panny. Po krótkiej wymianie zdań padł podany tu już adres na Komuny Paryskiej. Lokum już opisane - jak dla mnie i łazienka i pokój na dobrym poziomie ( w odróżnieniu od kamienicy i klatki ).Ja nie słyszałem nikogo dodatkowego w mieszkaniu.

Panna dokładnie jak na zdjęciach - usunięty tylko charakterystyczny :D tatuaż . Ubrana bardzo sexownie - wysoka, zgrabna i z twarzy ładna - mój gust. Szybko więc do łazienki , kaska przekazana i zaczynamy zabawę.

Nie wchodząc w szczegóły techniczne panna wykazywała się trakcie spotkania aktywnością. Naturalnie i chętnie reagowała na sugestie. Przerobiliśmy parę pozycji i zakończenie z buźce ( delikatnie wyplute ) . Po igraszkach chwila rozmowy - diva zmysłowo przytulona tak by można na koniec jeszcze popieścić jej piękne ciało :uklon: :uklon: . U panny nie widać było zniecierpliwienia z upływu czasu ani innych oznak sugerujących zakończenie spotkania - sam po chwili się zwinąłem

Dla matematyków cyferki:
Ustawka - 10/10 - krótko, zwięźle i bez ściemy
Panna - 10/10 - zdjęcia bez retuszu, jak dla mnie buźka w moim guście
Łazienka - 9/10 - ręczniki zalecam większe ale czysto i wyposażeniem żelowym
Sex - 9/10
Generalnie 9,5/10

Z czystym sumieniem polecam, na pewno jeszcze nie raz zawitam w jej ramiona i miedzy uda :D :D :D

pablo350

pablo350

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 97 postów
Witam

Ustawka bez problemowa, lokal ul Komuny Paryskiej.
Diva ze zdjęć, blondynka ok 30 lat.
Mieszkanko czyste, łazienka duża, ręcznik świeży.
1 H za 150 pln w tym FBG z finałem w ustach.
Atmosfera i akcja poprawne.

Ocena:

Panna 8/10
SEX 6/10
FBG 8/10 z finałem w ustach

OGÓLNIE 7,5/10

Mario38_38

Mario38_38

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witajcie ja po raz pierwszy tutaj ,przypadkowo dowiedziałem sie o garso a szkoda bo juz od lat odwiedzam różne panny, We Wrocku jestem co tydzien prawie na dzień lub dwa ( w interesach ) i wtedy odwiedzam różne panny - dlatego będę stopniowo opisywał swoje doświadczenia z tymi u których byłem a dodatkowo pisał o tych które odwiedzę po raz pierwszy.
U tej panny byłem dwa razy bo myślałem , że trafię na kogoś innego wiedząc , że panny często " wymieniają się " telefonami i ogłoszeniami.. trafiłem za każdym razem na tę samą. Generalnie dziewczyna jest ok , całkiem miła , może nie w moim typie ale stara się na pewno - ocena 8/10 lub 7/10 tak ogólnie z tego co pamiętam. Stara się byc spontanniczna. W sumie mogę polecić jeżeli w tym samym terminie nie znajdziecie nikogo lepszego!

fullwypas

fullwypas

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witam. Ustawka bezproblemowa na dwa telefony. Lokal przy Komuny Paryskiej na pierwszym piętrze - nieco zaniedbana klatka schodowa. Panna przyjmuje sama. Koszty spotkania to 150 zł za 1h, 100 zł za 0,5h i 60 zł za opcję 15 min. Zdjęcia autentyczne - blondynka, ok. 30 lat, szczupła figura, fajny cycek (nie za duży nie za mały). Przyjmuje sama - na wstępie szybka kąpiel i do dzieła. Pana ochoczo zabiera się do pracy - lodzik bez na wstępie (nie obrabia okolic i jajek, ale kusząco spogląda w oczy - można dociskać). Spust przyjęty do buźki w pozycji stojącej (ja) i siedzącej (ona). Pana nie połyka - zawartość opróżnia w łazience. Klasyk - plus za zmienność pozycji, przetestowałem w opcji 30 minutowej na jeźdzca, pieska i misjonarza. Panna się nie całuje, ale pozwala się dotykać i całować w ciało. Podczas seksu wydaje ciekawe dźwięki, aczkolwiek wygląda to nieco mało naturalnie. Pana jest bardzo podatna na sugestie i potrafi się dostować do partnera. O anal nie pytałem.

Jeżeli chodzi o ocenki:
- lokal 7/10 (obniżka za dzielnicę/położenie, skrzypiące łózko, wykończone mydło w toalecie);
- panna 8/10 (plus za szczupłą figurę, ładny biust, minus za tatuaże w liczbie 2-ch, brak seksownej bielizny);
- FBG 8/10 (poprawnie, finał w buzi, można dociskać, na minus: bez okolic i jajek)
- klasyk 8/10 (poprawnie, zmienność pozycji, na minus: wymuszone dźwięki, nieco luźna cipka)

Ogólnie polecam amatorom szczupłych blondynek podatnych na sugestie klienta. Cena adekwatna do umiejętności i zakresu oferowanych usług.

diafragma

diafragma

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Spotkanie z Kamilą jest moim najświeższym. Po kilku próbach skontaktowania się w końcu udało się umówić. Po 30 minutach drugi telefon, i już byłem u jej drzwi.
Kamila wysoka, zgrabna. Faktycznie widać, że jest już po 30-stce, ale nadal atrakcyjna, z zadbanym ciałem. Z racji braku czasu pcja 30 min., szybki prysznic i do pokoju.
Standardowo zrzucenie ciuszków i zaczynamy od oralu. Kamila wykonuje go bardzo poprawnie. Głęboko, ze zmianami tempa i to bez użycia rąk. Całość zakończona w ustach ustach. Klasyka wypada porównywalnie, też bez jakiś tam specjalnych ochów i achów, poprostu jest przyjemnie. Kamila ma bardzo ładne ciało, a więc jest na co popatrzeć, szczególnie od tyłu - jej tyłek robi wrażenie.
Mieszkanie czyste i schludne. Kamilę napewno odwiedzę jeszcze nie raz.

KOMUNIKACJA: 10/10 (umówienie się na 2 telefony - bardzo konkretnie)
WYGLĄD: 9/10 (Spodobała mi się)
FBG: 8/10
SEKS: 8/10
CENA/JAKOŚĆ 8/10

glamot

glamot

Świeżak

• user
  • 4 postów
Telefon o 11, Kamila wolna - daje hasło by być za pól godziny. Drugi telefon i wspinam się na drugie piętro pod podany numer. Otwiera panna na wysokich szpilkach, w sexownej bieliźnie. Kasa, prysznic i do dzieła. Lodzik poprawny, wylizany trzon jak trzeba. Następnie gumą i lecimy: na jeźdźcy, potem klasyk. Potem chwila przerwa i walka o drugi spust zakończony strzałem do buzi. Wyplute w ręcznik i się zmywam.
Miejsce: 5/10 - trochę się przestraszylem klatki schodowej, mieszkanko w normie, łazienka czysta
Panna: 8/10 - fajny cyc, delikatna skóra, fajnie wygląda całość podczas akcji na pieska.
Sex: 8/10 - czuła na sugestie, też aktywnie pracuje
FBG: 8/10 - poprawny, aczkolwiek za dużo ciamkania (brakuje mocnego ssanka)
Ogólnie: 7/10 - polecam na wrocławskim rynku w takiej cenie. Aczkolwiek to nie jest GFE, ale na czyste spust OK.

LSQL

LSQL

Bywalec

• +users
  • 113 postów
Będzie trochę nietypowo, bo niestety, ale mimo wielu pochlebnych opinii moja wizyta u Kamili była porażką. To pierwsza moja wtopa na spotkaniach sponsorowanych i ogromne zaskoczenie, bo byłem pewny, że będzie fajnie. Niestety nawet to zacne forum nie uchroniło mnie przed wpadką. Mam nadzieję, że ten wpis pomoże komuś, kto się waha „iść czy nie iść”

Pozwolę sobie na wprowadzenie kilku dialogów w tej opinii aby czytający mógł mieć lepszy obraz sytuacji.

Na wstępie musicie wiedzieć, że wyjątkowo ugodowy ze mnie człowiek. Wiele potrafię zrozumieć i sądząc z kilkudziesięciu przeczytanych recenzji (z całego forum) niewiele wymagam jako klient. Stach pomyśleć jak zostałby potraktowany u Kamili ktoś o wyższych wymaganiach niż moje.

Umówienie się z panną poszło dość gładko. Byłem we Wrocławiu w celach służbowych, a że godziny pracy Kamili nijak nie pokrywają się z moim wolnym czasem postanowiłem skorzystać (choć jeszcze dzień wcześniej nie miałem takich planów), bo od dawna miałem ochotę. Przez telefon nie jest może jakoś szczególnie miła (do tego użyła słowa „kochanie” zwracając się do mnie, czego nie lubię), ale też nie odstrasza.

Lokalizacja na Komuny Paryskiej jest ponura (okropna klatka), ale mieszkanko już całkiem przyzwoite. Do zwiedzania był korytarz, łazienka i pokój uciech. Wszędzie czysto. Jedyny mankament to tapczan na którym dochodzi do akcji właściwej. Za krótki, za wąski i strasznie skrzypi.

Kamila to dość zgrabna dziewczyna. Owszem ma trochę ciałka, ale na pewno nie jest gruba. Ładna buzia, świetnie piersi i pupa. Bardzo delikatna i przyjemna w dotyku skóra, pachnące, zadbane włosy. Ze słabych stron trzeba wymienić krótkie nogi i zupełny brak uśmiechu podczas przywitania, jak i podczas całego pobytu.

Niestety już na początku panna zaliczyła minus.

Po przywitaniu Kamila zapytała mnie:

- to ile robimy?
- 2 godziny, tak jak się umawiałem
- ok, to dawaj kasę

Zawsze daję na początku spotkania, zanim pójdę do łazienki, ale nigdy nie byłem proszony tak ordynarnie o rozliczenie. W ogóle nie pamiętam żeby jakakolwiek inna panna sama z siebie mówiła o pieniądzach nim zdążyłem je wręczyć.

Następnie zostałem zapytany czy idę do łazienki. Oczywiście poszedłem, ale myślałem, że najpierw trochę pogadamy. Niestety, złudne nadzieje.

Wykąpałem się, wypłukałem usta, i wycieram się. Na to słyszę za drzwiami:

- utopiłeś się tam?
- nie dlaczego? Wszystko ok

Po wyjściu spojrzałem na zegarek. Była 14:17, więc w środku byłem jakieś 14 minut. To takie dziwne, że dbam o higienę i chciałem się porządnie umyć? Od rana kilka godzin jednak minęło i człowiek już nie pierwszej świeżości.

Zanim przystąpiliśmy do zabawy w łóżku poprosiłem o to czy oral może być w gumce. Usłyszałem, że nie ma problemu, ale Kamila nie mogła się nadziwić, że nie chcę bez. Cóż wiele się ostatnio naczytałem o różnych choróbskach i jak łatwo się tym zarazić. Niepotrzebne mi takie kłopoty stąd własny ręcznik i oral w gumie.

Trzeba przyznać było nieźle. Pomimo gumki bardzo przyjemne doznania, choć niestety panna nie zajmuje się okolicami. Po kilku minutach takiej zabawy zaproponowałem klasykę, bo jak lojalnie uprzedziłem nie ma szans żebym w ten sposób skończył (ani w prezerwatywie ani bez, ani w relacjach prywatnych ani na pieniądze – nigdy się to nie udało)

Seks jak to seks. Było nawet w porządku, ale dziewczyna bardzo szybko zmienia pozycję (teraz taka, teraz inna, a teraz zrobię ci francuza). Na wszystko się chętnie zgadzałem, nie grymasiłem choć było czuć zniecierpliwienie z jej strony, że za długo to wszystko trwa i wymyśla inne pozycje w nadziei, że może tak szybciej dojdę. Pierwszy raz jakoś poszedł.

Po wizycie w łazience trochę razem poleżeliśmy i pogadaliśmy o pierdołach. Rozmowa się nie bardzo kleiła, ale nie czułem też zażenowania, że rozmawiam z pusta lalką. Kamila sprawiała wrażenie raczej niezainteresowanej rozmową jako taką w ogóle. Podczas pogaduszek głaskałem ją po ciele i trzeba przyznać było to naprawdę przyjemne. Niestety bez żadnej wzajemności. Ręka dziewczyny wędrowała tylko w jedno miejsce. Każdy wie o jaką część ciała chodzi. Swoje miejsce intymne raczej zakrywa, ale może to i lepiej, bo podczas zabawy czuć było charakterystyczny zapaszek (niezbyt intensywny, ale jednak) i bezpieczniej nie zapuszczać się w te rejony z rękoma.

Drugi raz to scenariusz podobny do pierwszego. Niestety bez happy endu. Po kilku minutach zabawy i prośbie o zmianę pozycji, tym razem z mojej strony (było mi niewygodnie za stojąco bo łóżko strasznie niskie) panna usiadła na udach i mówi taki tekst:

- jesteś bardzo męczącym klientem
- dlaczego tak mówisz?
- długo dochodzisz, francuza chcesz w gumce i nie możesz przez to skończyć (słychać w głosie straszne wyrzuty, a mina mówi wszystko)
- ok, skoro tak (i podnoszę się z łóżka)
- kładź się dokończę ci ręką
- nie, skończyliśmy

Po czym zabrałem ciuchy i z ogromnym zdenerwowaniem poszedłem w milczeniu do łazienki. Wziąłem krótki prysznic (Kamila w międzyczasie rozmawia przez telefon jak gdyby nigdy nic), ubrałem się, wyszedłem, założyłem buty, otworzyłem drzwi od mieszkania i udałem się na klatkę. Natychmiast za mną usłyszałem dźwięk przekręcanego zamka. Od chwili gdy wstałem z łóżka aż do końca nie usłyszałem z ust Kamili pod moim adresem ani jednego słowa. Żadnego "sorki, głupio wyszło" ani nic. Sam też się nie odzywałem.

Mogę zrozumieć, że dziewczyna była zmęczona, ale jeśli tak, wystarczyło powiedzieć "Słuchaj, przepraszam nie mam już siły, możemy skończyć ręką?" Zgodziłbym się bez problemu i z pełnym zrozumieniem. Tekst o tym, że jestem męczący podziałał na mnie jak płachta na byka. Może za dużo się tutaj ostatnio naczytałem o leniwych pannach, które interesuje tylko kasa, a klienta maja gdzieś i dlatego zamiast próbować sytuację rozładować (chowając w kieszeń dumę), postąpiłem właśnie w ten sposób.

Dla mnie panna należy do Stowarzyszenia Leniwych Div, czyli tych co tylko kombinują jak zarobić, a się nie narobić. Byłem u Kamili ok 1,5 h z umówionych dwóch. W tym czasie było może z 20-25 minut seksu (oral + klasyk). Każdy sam sobie oceni czy to dużo czy mało. Jak na mnie trochę ponad standard, bo nie chodzę tylko z uwagi na seks. Lubię posiedzieć, pogadać. Tutaj niestety nie było z kim. Z dochodzeniem jest u mnie różnie. Na pewno idzie szybciej jak atmosfera jest miła, mam gdzie się położyć i odprężyć – wizyta u tej panny nie spełniła tych warunków w żadnej mierze.

Oceny:

Umówienie – 8/10 – Bez większych problemów. Minus za mówienie do mnie „kochanie” przez telefon.

Lokal – 5/10 – Lokalizacja słaba, okropne łóżko. Za to mieszkanie całkiem ok i czysta łazienka.

Panna – 8/10 – Może się podobać. Największe atuty to piersi, pupa i bardzo delikatna skóra. Niewątpliwy mankament to krótkie nogi.

Oral – 7/10 – Byłoby wyżej, gdyby panna zajęła się okolicami, ale i tak był do najprzyjemniejszy aspekt spotkania. Pomimo iż poprosiłem o gumkę podczas pieszczot, to doznania były intensywne. Na początku bez rączki, ale jak już chciała żebym skończył to zaczęła jej używać zamiast ust.

Klasyk – 4/10 – Panna luźna, mało zaangażowana. Szybko się męczy i chce jak najszybciej doprowadzić do finału. Podejrzewam, że używa jakiegoś lubrykatu, co uzasadnia dwie krótkie wizyty w łazience przed pierwszym i drugim podejściem.

Atmosfera – 1/10 – Właściwie nie pamiętam aby Kamila choć raz się uśmiechnęła. Wszystko robione bez polotu czy okazywania zainteresowania. Akcja po której zdecydowałem o zakończeniu spotkania przed czasem tylko zaniżyła ocenę do minimum, ale i bez tego byłoby bardzo nisko.

Całość oceniam na 3/10. Byłoby o dwa oczka wyżej jakby nie opisana przeze mnie sytuacja

Czy polecam? Jak kogoś nie interesuje atmosfera, wystarcza mu 3 minuty na dojście do finału, lubi małe wąskie tapczany oraz fochowate księżniczki może próbować. Pozostałym zdecydowanie odradzam.

Właściwie jedyny pozytyw jaki wyniosłem ze spotkania, to przekonanie, że oral w gumce w moim przypadku nie jest dużo mniej przyjemny niż oral bez gumki i że nie warto ryzykować zdrowia skoro różnica nie jest aż tak odczuwalna, jak myślałem.

Gdyby ktoś miał wątpliwości czy spotkałem się z Kamilą, czy też ktoś był „w zastępstwie” to spieszę donieść, że to na 100% była ona. Na zdjęciach widać znamię na nodze, a dziewczyna z którą się spotkałem ma taką cechę charakterystyczną.

Na koniec przypomniał mi się jeszcze jeden ciekawy dialog. Pozostawiam go wam do oceny:

- co to za gumki (pytanie bez żadnego podtekstu, że mi nie pasują czy coś – były całkiem ok, stąd ciekawość)
- conamore, bo muszą być tanie – tyle ich idzie
- według mnie mają nie pękać
- to się prawie nie zdarza

PS. Jeśli ktoś miał po spotkaniu z Kamilą podobne odczucia do moich lub spotkało go to samo co mnie, a nie podzielił się tutaj swoją opinią, to powiem tylko tyle:
"Obyś się nabawił ciężkiego zapalenia pęcherza"

Użytkownik LSQL edytował ten post 19 marzec 2013 - 08:01

valdess

valdess

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam,

U panny Kamili byłem jakoś latem i czytając powyższe opinie po tamtej wizycie byłem nieco zdziwiony. Dzisiejsza powyższa recenzja LSQLa zachęciła mnie do opisania moich wrażeń.

Do wyglądu panny nie można się przyczepić, co zresztą twierdza chyba wszyscy forumowicze. Zachowanie było jednak zdecydowanie poniżej wszelkich norm obsługi klienta. Opryskliwy ton, foch od pierwszej do ostatniej minuty i te teksty, zniechęcające do czegokolwiek...

Ja zapamiętałem Kamilę właśnie z tej strony i więcej mnie u niej nie będzie..

Może ja i poprzednik po prostu trafiliśmy na jej słabszy dzień???

2 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych