Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zmarszczki - likwidować?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 32035 postów
Nie zatrzymuje tylko paraliżuje mięśnie, bo to jest toksyna botulinowa co sprawia, że zmarszczki się wygładzają, bo są sparaliżowane. :zeby:

Stylowa2
Re: Zmarszczki - likwidować?

Stylowa2

klon paula969 i Stylowa

• PersonaNonGrata
  • 299 postów
Racja,przepraszam.
Wlasnie wiec wydaje mi sie ze lepiej sprobowac tego co naturalne na poczatek,czy nie?

kami

kami

• JEDYNA
  • 32035 postów
Mi też się tak wydaje.
Ale ja to mogę tylko mundrkować, bo jeszcze nie mam zmarszczek, a jestem już pod czterdziestkę.
Póki co smaruję się na codzień kwasem hialuronowym naturalnym i jakimiś tam autorskimi mieszankami z mazideł własnej produkcji i żyję.

Aczkolwiek kwasik w usteczka korci i kusi :) :P

Stylowa2

Stylowa2

klon paula969 i Stylowa

• PersonaNonGrata
  • 299 postów
Ja tez jeszcze nie mam...jeszcze nie czas ale jakis kremik sie stosuje aby po 30 jeszcze bez wspomagaczy wygladac dobrze.

A usteczka dobra rzecz delikatnie...korci korci jak Mnie czekolada o 4 nad ranem :zeby:

kami

kami

• JEDYNA
  • 32035 postów
:blum:

barbarella

barbarella

Praktykant

• +users
  • 48 postów
Ja bym nie likwidowała, ba! jakby ktoś mnie słuchał to bym tego zabroniła!

Zmarszczki to nie wada, to żadem defekt, to tylko konsekwencja życia, jego śmiechu i płaczu, nie widzę nic złego w tym jeśli kolejna wiosna zostawi na twarzy jakiś ślad.

Za dużo znam kobiet dojrzałych i pięknych, żeby obawiać się zmarszczek. Wolę twarze żywe, naturalne i unikatowe od zrobionych na jedno kopyto, przez jednego chirurga... szablonowe usta, nosy policzki, czoła gładkie, oczy kocie. No ale ja zawsze ceniłam oryginalność tak swoją jak i czyjąś, nie chce być podobna do kogokolwiek a już na pewno do kobiety po botoksie.

_Margo_

_Margo_

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2059 postów

oczy kocie.

A co jest złego w kocich oczach? :zeby:

barbarella

barbarella

Praktykant

• +users
  • 48 postów
Co jest złego w kocich oczach?

"fałsz, pewność siebie i inteligencja"

Miałam na myśli kocie oczy, oczy tzw. kobiet kotów. :)

kami

kami

• JEDYNA
  • 32035 postów
Kocie oczęta to pikuś...

Teraz większość celebrytek ma wiecznie zdziwione oczy, to jest dopiero jajko. :)

ostrasuczka1

ostrasuczka1

GarsoManiak

• Baba
  • 1054 postów
A ja tylko teraz robię fale radiowe,plus mikrodermabrazja,kwasy przez pół roku,przed latem.Z botoksu zrezygnowałam,bo tymi zabiegami sobie po dłuższym czasie,zlikwidowałam zmarszczki.Do tego nakładam algi 2 razy w tygodniu,i maseczki w wolnym czasie,czyli codziennie,oczyszczające 2 razy na tydzień,regenerującą,nawilżającą,liftingującą.Każdy rodzaj 2 razy na tydzień,jak jest zalecone,plus krem regenerujący na dzień i na noc.Nie chodzę już na solarium,tylko na colarium,wiem że mi nie zniszczy skóry,tylko delikatnie przyciemni skórę jak mam potrzebę naświetlenia.Ogólnie teraz,jestem już przeciwniczką botoksu,jak wyglądałam na więcej lat niż miałam,to to stosowałam,teraz po 2-3 latach regeneracji skóry,spalonej solarką z uszkodzonym kolagenem,jak już wyglądam na mniej lat niż mam tak już nie stosuję botoksu od roku,gdzie powinnam już dostrzyknąć sobie ale nie ma gdzie.Polecam zabieg falami radiowymi,który nie działa od razu,ale po paru miesiącach stosowania zmniejsza zmarszczki,poprawia napięcie skóry.Efekt widać dopiero po paru miesiącach po skończonej serii.A ogólnie co do kocich oczu,to koleżanka bardzo młoda moja wiek 20-21 zrobiła sobie taki efekt.Miała nadmiar skóry na powiekach,ale to był taki typ urody który dodawał jej uroku.Nie wiem kto jej zrobił botoks,jak nie miała zmarszczek(teraz byle kto robi takie zabiegi).Tak się zmieniła,chciała mieć zawszę te kocie oczy,że teraz wygląda na 30 która chciała się odmłodzić.Można zapobiegać starzeniu,jak ktoś ma zmarszczki,w trakcie można robić inne zabiegi żeby je nie pogłębiać lub powoli je likwidować,lub im zapobiegać.Ale się nie napompowywać żeby wyglądać sztucznie.Ja mam tylko sztuczne cycki,co i tak są dobrze zrobione :) ,kto nie wie że są zrobione to ich nie wyczuję.Są tak miękkie w dotyku,że mam dupę o wiele twardszą i brzuch.Kocie oczy to jest masakra,jak wam chodzi o takie oczy http://www.google.pl...IQ9QEwAw&dur=45 to ja wolę wyglądać,tak jak wyglądam.
http://www.fakt.pl/K...ly,36274,1.html

Użytkownik ostrasuczka1 edytował ten post 08 luty 2013 - 03:03

Stylowa2

Stylowa2

klon paula969 i Stylowa

• PersonaNonGrata
  • 299 postów
Jesli chodzi o zabiegi czysto kosmetyczne to sama co 2 tyg oczyszczanie plus mikrodermabrazja i fale radiowe i potem mezoterapia.Swietne efekty,szczegolnie dla Pan przed 25 r.z .

A jesli chodzi o kremy to poleam polska firme Nantes.
Robia kremy na bazie wody zrodlanej,swietny efekt no i przeciw zmarszczkowe tez chyba jakies maja.

:zeby:

bolekxxx

bolekxxx

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 1392 postów
to kobiety przed 25 rokiem życia mają zmarszczki ? :unsure:

Stylowa2

Stylowa2

klon paula969 i Stylowa

• PersonaNonGrata
  • 299 postów
Mezoterapia i inne sa aby zapobiegac powstawaniu pierwszych zmarszczek i aby skora byla odzywiona.

Boluniu czy Ja napisalam ze mam zmarszczki,nie :angry:

zreszta widziales Mnie:)

sala_kser

sala_kser

Świeżak

• user
  • 1 postów

A ogólnie co do kocich oczu,to koleżanka bardzo młoda moja wiek 20-21 zrobiła sobie taki efekt.Miała nadmiar skóry na powiekach,ale to był taki typ urody który dodawał jej uroku.Nie wiem kto jej zrobił botoks,jak nie miała zmarszczek(teraz byle kto robi takie zabiegi).Tak się zmieniła,chciała mieć zawszę te kocie oczy,że teraz wygląda na 30 która chciała się odmłodzić.

Jak dla mnie to nawet fajnie ta Twoja koleżanka musiała wyglądać (choć sądzę, że to wina Twojego bardzo sugestywnego przynajmniej moim zdaniem opisu, szczególnie ostatniego zdania :zeby: ).
Niektóre dziewczyny świetnie wyglądają wlaśnie w ten sposób. Dodam także, że kręci to naprawdę wielu facetów. Taka dodatkowa podnieta :D
Całkiem serio. Robi się z tego naprawdę potęzny biznes.
Dodatkowo jesli dziewczyny są zainteresowane "upiększaniem" siebie jest cała masa specjalnych forów (podobnych do garsoniery) na ten temat.
Nie wiem, czy jest sens pisać więcej. Takie moje pięc groszy. Podejrzewam, że i tak jeśli kogoś zainteresuję, to sam poszuka albo jeśli będzie chciał pogadać na tem temat (i podobne) trochę więcej wyśle mi Private Message :oczko:

Użytkownik sala_kser edytował ten post 15 marzec 2013 - 22:06

kami

kami

• JEDYNA
  • 32035 postów
:unsure:

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych