Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Studenteczka prywatnie, ul. Puławska 45, 503-663-331

* * * * - 4 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Lignano

Lignano

Bywalec

• +users
  • 120 postów
Panna wyprowadziła sie do Konstancina...

http://www.odloty.pl...emno/70552.html

matzas
Re: Studenteczka prywatnie, ul. Puławska 45, 503-663-331

matzas

Świeżak

Hej wszystkim !!
Chciałem się wybrać wczoraj do owej panny, ale coś zazgrzytało, jako że wczoraj wieczorem wystawiły mnie dwie inne panny w Piasecznie dodzwoniłem się do rzeczonej studentki i umówiłem za 30 minutek, podjechałem za 20 minut pod adres i dzwonię. Powiedziała mi co bym zaczekał 15, a że pora była późna i nie chciałem być wystawiony ponownie, podczas 15-tu minut oczekiwania, postanowiłem podzwonić na jakby co i tu pech chał że zadzwoniłem na jej ogłoszenie tyle że inne, inny numer inne zdjęcia inny nick, panna stwierdziła że już się z nią umówiłem i że mogę wejść. OK wchodzę, a panna na dzień dobry że, dzwoniłem do innych (jakbym chciał mieć żonę to bym się ożenił), powiedziałem że tak owszem dzwoniłem nie tłumaczyłem dlaczego bo po co ? co to ma do rzeczy ?, zapytała z ironią w tonie czy chciałem ją wystawić, otóż nie - przecież jestem w drzwiach, po tej gadce stwierdziłem że bańka pękła i nic z tego nie wyjdzie, mówię więc ok to ja rezygnuję i chcę wychodzić a tu panna staje w drzwiach i mówi że ona zarezerwowała dla mnie czas i należy się 50 PLN za jej stratę !!!! Kucze lekka paranoja, to tak jakbym w sklepie płacił za czas ekspedientki bo mi spodnie pokazywała, a ja nie kupiłem no masakra.
Zapłaciłem jej te 50 PLN i poszedłem.
Może ja nie miałem najlepszego humoru, ona chyba też co w żaden sposób nie tłumaczy sytuacji.
Nie jestem w stanie ocenić bo do niczego nie doszło ale chyba nie żałuję i na pewno nie wrócę, może Wam się uda bo w powyższych opiniach jest lepiej.

Miałem identyczną sytuacje,
byłem raz u Panny i muszę przyznać że to było 200zł wyrzucone w błoto, które musiałem oddać po przekroczeniu drzwi. Panna ma fajną dupkę to trzeba przyznać ale do pukanka się nie przykłada. Kłoda. Właściwie to do niczego się nie przykłada.
Typ dawaj flotę i spier...aj.

Ale uwaga! Dziewczyna ma współlokatorkę:

Mój odnośnik
Mój odnośnik

chciałem się z nią spotkać...dzwonie odbiera panna, umawiam się, przyjeźdżam, wchodzę...
okazuje się że to ta sama baba, mówię, że to jest ,że miała być koleżanka a ona ,że 50zł za oglądanie i ,że koleżanka teraz nie może...
niestety nie wiedzieć czemu popełniłem ten błąd i poszedłem na całość zostawiając 200zł. Pukałem a ona cały czas gadała o tym jaka urażona jest.. Wszystko tak zagrała ,że nawet nie było zrzutu.

Ogólnie dziewczyna nie do końca normalna ma jakieś tiki cały czas chrzącha, mruga, majta głową...
aaaaa
no i łóżko jest perfekcyjne...skrzypi jak się usiądzie.

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Tu było wklejone zdjęcie - nie wiem, czy zdjęcie panny, czy kogoś innego, ale za głupotę i łamanie regulaminu tym razem 30 dni urlopu i kolejne 10%.
a.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 15 listopad 2012 - 15:32

LKP

LKP

Świeżak

• user
  • 10 postów
Witam.

Po kilku miesiącach po raz drugi odwiedziłem Studenteczkę.

Nie pisałbym nowego posta, bo powyżej jest już w sumie wszystko co najważniejsze opisane,
lecz nastapiły pewne zmiany.

Ale pokolei:
Zadzwoniłem na jej numer, nie odebrała,
ja już zaczynam szukać innej divy, a ona oddzwania ( miłe zaskoczenie ).

Ustawka bez większych przeszkód.
Panna ma teraz nową lokalizację, budynek znajdujący się wgłębi,
ten poprzedni był od samej Puławskiej. Adres w sumie o jedną cyfrę się chyba różni.

Pod blokiem jest problem z zaparkowaniem,
ledwo udało mi się znaleźć miejsce.
Później wchodzę do niej, odrazu narzekam że brak miejsc parkingowych,
a ona mi, że trzeba było zadzwonić to chętnie pomoże w tej kwesti.
Jeśli jeszcze się tam pojawię to napewno zapytam gdzie zaparkować.

Mieszkanie na wysokim poziomie, czyste, zadbane,
w łazience dosyć spory wybór żeli, nawet nową szczoteczkę do zębów zauważyłem.
Pokój też czysty, łóżko ciche, nie wydające żadnych rozpraszających dźwięków
( co dla mnie jest dosyć ważne ).
Także co do lokalu brak zastrzeżeń.

W mieszkaniu byliśmy naprawdę sami, w co z początku
nie wierzyłem ( spodziewałem sie minimum jakiejś koleżanki w pokoju obok ).

Z wyglądu, zachowania i oferty w sumie nic się nie zmieniło.
Jej uroda - kwestia gustu, mnie z twarzy odpowiada, figura może nie ideał ale daje rade.

Do zakresu usług dodano tylko ( dla mnie akurat na plus ) pozycję na jeźdźca,
wcześniej ktoś pisał że grymasiła itp, więc może prośby poskutkowały :)
Pozycję przetestowałem, radzi sobie dziewczyna.

Narzekałem swego czasu na brak połyku - to się niestety nie zmieniło.

Co do akcji.
FBG bardzo dobry, dosyć głęboki, rączki umiarkowanie.
Finał w ustach "do sucha".
Sex - pocałunki, objęcia, przytulanki - bez zahamowań,
wszystkie moje sugestie co do pozycji spełnione.

Ja wyszedłem usatysfakcjonowany.
Miło spędzony czas w łóżku oraz rozmowa z normalną luźną dziewczyną.

Cyferki:
Ustawka: 10/10
Lokal: 10/10
Figura: 8/10 modelką to ona nie jest, ale może się podobać
Twarz: 9/10 kwestia gustu
FGB: 9/10 byłoby 10 ale brak połyku
Sex: 10/10 wszystko czego oczekiwałem

Widać, że diva z czasem nabrała doświadczenia, nauczyła się czego od niej możemy oczekiwać.

Nie chcę tu pisać że mocno polecam czy coś w tym stylu.
Dla mnie było ok, okazyjnie będę odwiedzał.

Pozdrawiam.

KaczyChod

KaczyChod

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Byłem w tygodniu i nie jestem rozanielony. Trochę czasu jednak minęło i możliwe, że trafiłem akurat w kiepski dzień. Nie używam numeracji, bo uważam ją za krzywdzącą i mało miarodajną.

Ustawka jasna aczkolwiek przekombinowana, na trzy telefony. Najpierw otrzymałem lokację (okolice decathlonu), następnie adres po półgodzinnym potwierdzeniu. Ostatni telefon pod blokiem i niebawem znalazłem się na górze.

Drzwi się otwierają i widzę tylko parę oczu wyglądających zza drzwi, co nieco mnie rozbawiło :zeby:.

Określę figurę studenteczki mianem szeroko pojmowanej, urody rubensowskiej. Trochę minęło się to z moimi wyobrażeniami, pomimo wiadomej manipulacji fotek i relacją szwagrów o kilku kg nadwagi. Być może brak ruchu wpłynął negatywnie na sylwetkę kobiety. Twarz kwestia gustu, nie będę uchodził za estetę jednakże powiem wprost, nie byłem zachwycony. Były ujmy fizyczne, czas na zalety: skóra jędrna i zadbana, ząbki jak perełki. Ładne jasne oczy, pomimo oznak zmęczenia.

Natychmiast nasunęło mi się jedno, wydawała się niewyspana i zrezygnowana. Rozśmieszyła mnie pytaniem o wiek (24), dawno nikt nie pytał. Jestem raczej nieśmiałym osobnikiem i nie minęło wiele czasu jak znalazłem się pod prysznicem. Były żele, płyny antybakteryjne, do wyboru do koloru.

Po myciu zostałem poproszony o uregulowanie płatności. Moje następne kroki prowadziły do salonu połączonego z kuchnią. Łóżko dwuosobowe, gra spokojna muzyka. Fikuśnie ustawione kaktusy, skrzynka z gumkami i chusteczki do pupy niemowlęcia.

Studenteczka poszła się opłukać na chwilkę, po czym prędko powróciła. Schwyciła chusteczki, na co żartobliwe rzekłem, że aż tak młody to nie jestem.

Płynnie przeszliśmy do FBG, po uprzednim dokładnym "obcieraniu" ptaszora (nieco peszące, jestem jednak skłonny zrozumieć obsesję na punkcie higieny). Jeszcze zostałem uraczony żartem o stanie mojego owłosienia ("jakiś taki nierówno i słabo owłosiony jesteś") i wyznam szczerze, że goliłem się poprzedniej nocy "pod wpływem" :zeby:.

Miałem spore ciśnienie i francuz nie potrwał długo, studenteczka przyjęła dzielnie cały ładunek w usta, po czym wypadła jak torpeda do łazienki aby odzyskać zdolność mowy ;). Wróciła i zaczęliśmy rozmawiać.

Cóż, po takim wstępie też nie miałbym humoru na flirt, jednakże rozmowa o rumunach łamiących nogi swoim dzieciom, czeczenach i menelach nie nastroiła mnie w żaden ujmujący sposób. Do tego obronna mowa ciała i natychmiast wiedziałem, że na nic więcej nie mam ochoty.

Rozmawialiśmy przez 30 minut, byłem zdziwiony i w sumie smutny, że taka inteligentna dziewczyna zarabia w ten sposób. Po drodze spytała o "powtórkę", jednak nie chciałem. Po chwili dałem nogę, uprzednio uzyskawszy całusa w policzek i cukierek na drogę.

Klimatu GFE, ani nawet ułudy takowego nie poczułem. Pewnie zły dzień wybrałem na amory, może kiedyś będzie lepiej...?

(kolejne wypracowanie, muszę sobie znaleźć zajęcie na wieczory)

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 08 maj 2013 - 22:56

onomato5

onomato5

Świeżak

• user
  • 3 postów
Byłem u dziewczyny z dwa miesiące temu.

Numer: 514-445-989 (inny niż do tej pory w tym temacie)
Link: http://www.odloty.pl...pryw/74664.html

Nastawienie na dziś: pocałunki, gfe, klasyk

Też tak czasem macie, że zobaczycie zdjęcia dziewczyny i stwierdzacie, że musicie do niej pójść? Tak było u mnie w tym przypadku.
Ponieważ numer telefonu z tego ogłoszenia nie był podczepiony pod ten temat, myślałem, że robię za sapera. Natomiast czytając później tutejsze opinie jestem przekonany, że chodzi o tą samą laskę..

Ustawka (10/10):
Umówić się z dziewczyną bardzo łatwo. Jak nie odbierze, to oddzwoni. Możliwa też ustawka przez sms - a to dla mnie duża zaleta. Umówiłem się na konkretną godzinę, standardowa prośba o potwierdzenie 30min wcześniej.

Lokal (9/10):
Dotarłem na miejsce, z parkingiem o niektórych godzinach może być problem, ale mnie się udało.
Standard lokalu bardzo dobry, chociaż mógłby być większy porządek. Co ważne, dziewczyna jest naprawdę sama.

Dziewczyna (7/10):
Normalna dziewczyna, w wieku zgodnym z ogłoszeniem (24). Jej urodę określiłbym również jako "normalna". Nie jest brzydka, ale są znacznie ładniejsze. Jak sama się określiła, ma kilka kg za dużo, ale ja na to nie zwróciłem uwagi.

Zgodność oferty z ogłoszeniem (8/10):
Na wstępnie szybkie potwierdzenie warunków, wszystko się zgadzało. Natomiast nie można jej nazwać "świeżą", bowiem jak sama się przyznała pracuje już ponad rok - za tą niezgodność minus 2 pkt.

FBG (8/10):
Zaczynamy od FBG. Na początku delikatnie, potem coraz mocniej. Na pewno wie jak to się robi, nie mogę narzekać. GG nie było, chociaż o niego nie wnioskowałem, nie próbowałem również dociskać.

Następnie moja kolej na przekazanie trochę przyjemności. Co ciekawe panna naturalnie reaguje na lizanie, widać było, że to lubi. Cipka świeża, bez zapachów, z lekkim owłosieniem, ale nie w kluczowych miejscach.

Klasyk (8/10):
Z inicjatywy dziewczyny, rozpoczęliśmy klasyka. Tutaj pojawiły się również pocałunki, trochę czułości. I znowu bardzo miłe, naturalne pojękiwania.

Skończyłem dość szybko, drugiego razu nie było z powodu mojego zmęczenia.

Zrealizowane oczekiwania (2.5/3): Były pocałunki, był klasyk, był lekki gfe.

Kasa:
200zł. Na jej prośbę przed.

Podsumowując:
Dziewczyna bardzo miła, rozmowna, uśmiechnięta. Można powiedzieć trochę jak dobra koleżanka, ale nie kochanka, więc do pełnego GFE trochę zabrakło.
Czy wrócę? Nie wykluczone. Chociaż 200zł to lekko za dużo, 150zł było by idealnym odzwierciedleniem jakości do ceny, wówczas możliwe, że zostałbym stałym klientem.

Wspomniane oferty

Świeża w Piasecznie pryw - 514445989
Miło i dyskretnie - 514445989

Użytkownik onomato5 edytował ten post 26 maj 2013 - 04:29

Kowalsky2013

Kowalsky2013

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Po wielu próbach umówienia się w końcu i mi się udało. A więc po koleji. Studenteczka poza studiami ma dodatkowe zajęcie w Radomiu. I jak zeznała spotyka się tylko jak ma ochotę i najczęściej z osobami które lubi więc innych połączeń nie odbiera. Za drugim razem nie miałem problemu bo wysłałem sms i umówiliśmy się na następny dzień. Za ustawkę za 1 razem 5/10 bo w końcu jednak odebrała za drugi raz 10/10 punktualnie.

Lokalizolacja: jak dla mnie ok bo mam blisko. Tragedia z parkowaniem ale ma własne miejsce parkingowe więc spokojnie miałem gdzie zaparkować. Sama w lokalu, cicho, dyskretnie. Czysty ręcznik i prześcieradło. W łazience jest wszystko czego można oczekiwać: pasty, płyny do płukania ust, jednorazowe szczoteczki, dezodoranty i sam już nie pamiętam co jeszcze ale miłe zaskoczenie. 10/10

Uroda: dla mnie ok. Nie jest modelką ale to widać na jej zdjęciach. Nadal ma ładne proporcje i jest zgrabna. Oby tak zostało. Do rubensa jeszcze jej brakuje. Przefarbowała włosy więc nie są takie jak na zdjęciach. Skóra bardzo miła w dotyku, gładka. Czysta. 8/10

Twarz to kwestia gustu. Młoda, bez pryszczy. Duże oczy, ładny uśmiech. 9/10

FBG delikatny ze zmiennym tempem, z ręką i bez ręki. Jak kto sobie życzy, podatna na sugestie. Brak gg. Jedyny minus to brak połyku (mówi o tym przez telefon), spokojnie pociągnięte do końca i powoli do łazienki. 9/10

Klasyczny z pocałunkami w trakcie. Ciasna, cicho pojękuje, głaszcze, przytula się. Za 1 razem bez pozycji na jeźdźca za 2 sama zaproponowała. Nie marudzi, nie pogania. Polecam od tyłu. 9/10

atmosfera: zdecydowanie najlepszy punkt programu. Nie patrzy na zegarek, nie pogania. Proponuje coś do picia, pyta czy nie za ciepło, nie za zimno (klima). Wesoła, gadatliwa, sympatyczna i bardzo miła. Inteligentna. Lubi to co robi i widać, że sama czerpie z tego przyjemność. Może to efekt ograniczenia ilości klientów bo nie jest już zmęczona o czym pisał poprzednik. Zależy jej żeby każdy miał dwa orgazmy i sama proponuje drugie podejście. 10/10

Kasa z mojej inicjatywy raz po łazience drugi raz po spotkaniu. Nie wiem jaką ma regułę.
Mi się podobało więc wrócę na pewno. Czy polecam? Jeśli komuś nie zależy na modelce tylko normalnej miłej dziewczynie i chce być uczciwie potraktowany to zdecydowanie polecam. Jeśli ktoś szuka uległości i hardkoru to zdecydowanie nie ten adres.

Dodano: 24 sierpień 2013 - 08:57
Ma w planach przeprowadzić się za granicę więc to jej ostatnie podrygi w tej branży.

Użytkownik Kowalsky2013 edytował ten post 24 sierpień 2013 - 08:25

mati91

mati91

Świeżak

• user
  • 9 postów

I ja zawitałem jakis czas temu do owej divy bo ...... miałem blisko. A wiecUstawka: 10/10 bez problemów, Lokal: 10/10
Figura: 8/10 nie za szczupła nie za gruba moze sie podobac,Twarz: 9/10 kwestia gustu mi sie podobała,
FGB: 7/10 szkoda ze nie połyka , Sex: 10/10 dostalem to na co mialem ochotwe bez marudzenia

meridian

meridian

Świeżak

• user
  • 2 postów

Miałem przyjemność z panną jakiś czas temu.

Zaprosiłem ją do hotelu.

Ustawka bez problemu.

Na początek pryśnic bo wolę mieć pewność co do czystości.

Akcja pod prysnicem była początkiem udanego spotkania.

Przejście na łóżko i długa minetka - panna wydawała się autentyczna podczas uniesień.

W miarę ładna (bez fajerwerków ale na pieska twarz nie jest najważniejsza).

Dziewczyna sympatyczna i angażuje się w akcję bez marudzenia.

Wygląd: 8/10
Twarz: 8/10
FGB: 9/10
Sex: 10/10

FBG - 9/10

Vibe

Vibe

Świeżak

• user
  • 3 postów
Po pewnym okresie czytania forum przyszła pora, abym coś napisał.

A więc - odwiedziłem tą dziewczynę jakiś czas temu. Miałem kłopoty z dodzwonieniem się, potem trochę czasu zajęło nam dogadanie pasującego terminu, ale po złapaniu pierwszego kontaktu było już dobrze - panna potrafi oddzwonić/odpisać gdy nie może odebrać. Przyjmuje w Piasecznie na Puławskiej. Ma własne miejsce parkingowe z którego można skorzystać.

Lokal - nie jest to cudo architektury, ale ma wszystko czego potrzeba, jest dość przestronny i wygodny. Plus za szeroki wybór kosmetyków dla gości w łazience.

Bohaterka - Taka, jak na zdjęciach, tylko z innym kolorem włosów. Nie jest chuda, ale ma kobiece kształty i sympatyczną buzię. Wizualnie dałbym jej 7/10. Bardzo spodobał mi się jej głos - 10/10, gdyby była taka kategoria :) Z tego co pamiętam, to z mojej inicjatywy rozliczyliśmy się przed. Panna tworzy miłą atmosferę - jest uprzejma, fajnie się z nią rozmawia, podatna na sugestie, ale też sama proponuje różne rzeczy. Można się zrelaksować.

Akcja - po krótkich pieszczotach zaczęliśmy od FBG na rozgrzewkę. Nie jestem miłośnikiem tej zabawy, ale zostałem naprawdę przyjemnie zaskoczony - rzadko która dziewczyna dostarczyła mi takich doznań. Potem właściwa zabawa - jeździec i zakończenie klasycznie. Fajnie, przyjemny widok, ciasna. Po przerwie pani zaproponowała drugi raz, ale nie dałem rady :) Ogólnie - 9/10.

W sumie, dostałem przyjemną godzinę relaksu jak z koleżanką. Czy wrócę? Być może.

PuchaczRolny

PuchaczRolny

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 19 postów

Telefon: 514-445-989
Bohaterka: http://www.odloty.pl...tnie/89145.html

Byłem i ja ale we wcieleniu Nowa w Piasecznie (niestety linka brak).

Ustawka OK. Przyjechałem problem ze znalezieniem bloku i przede wszystkim z parkowaniem. Zastawiam jakąś bramę i heja na górę.

Panna zdecydowanie nie mój typ, za dużo ciałka ale ciśnienie jest więc zostaję. Kaska do łapki o do łazienki. Kiedy stałem w wannki okazało się, że nie ma ciepłej wody. Delikatnie zakomunikowałem tą niedogdność i koleżaknka Wesołej Kochaneczki poszła na chwilę na korytarz i stała się ciepła woda. Coś o zaworze wspominała. Była to połowa dnia i jak się zorientowałem po ilości męskich butów w przedpokoju nie byłem sam, więc moi poprzednicy i same panny albo myją się zawsze w zimnej wodzie albo przynoszą ciepłą wodę ze sobą. :)

Kiedy rozwiązany już sostał problem hudrauliczny przystąpiliśmy do dzieła. Panna zaproponowała muzyczkę - jakiś hip-hop czy inne  takie, bo lubi a mi bylo wszystko jedno więc nie oponowalem. Na początek FBG... niby w miarę głęboki ale tak jakoś bez zainteresowania. Sporo rączki. Kiedy już byłem gotowy to guma na ptaka i na łóżko. Misjonarz, na pagony i od tyłu. Strzał na cyc przy ręcznym wspomaganiu panny. Nawet uśmiechnęła się serdecznie. Wydzielonymi 3 kawałkami ręcznika wytarłem się, fajka, bla bla bla i jeszcze raz. Do buzi, guma, misjonarz, pagony, od tyłu i strzał na cyc. Wydzielony ręcznik i do domu pod prysznic.

Dupy nie urwało.

Cyferki:
Ustawka: 9/10 - 3 telefony (trzeci podczas szukania bloku - źle wytłumaczyła)
Pokój: 5/10 - pokój dzienny z aneksem kuchennym; ściana przy łóźku z kamienia - szurstkie gówno i mozna sie skaleczyć
Łazienka: 6/10 - ciepła woda uruchamiana na życzenie klienta :)
Dziewczyna: 4/10 - za dużo ciałka w rzeczywistości - potrafi korzystać z Photoshopa 
Oral: 4/10 - tylko za to że był w miarę głęboki
Sex: 5/10 - najlepiej na pagony bo cycki fajnie wyglądają 
Ocena ogólna: 5/10 - byłem, oblukałem, wyruchałem - nie wrócę

Wspomniane oferty

Świeża w Piasecznie pryw - 514445989
Miło i dyskretnie - 514445989

dupek40

dupek40

Otrzaskany

• +users
  • 97 postów

o jakiej koleżance piszesz bo nie widzę anonsu z tego samego adresu a tel nie odbiera wiec zapytać nie mogę?

PuchaczRolny

PuchaczRolny

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 19 postów

O koleżance "Świeża w Piasecznie" a obecnie "Wesoła kochanka dyskretnie", napisałem przecież.

dupek40

dupek40

Otrzaskany

• +users
  • 97 postów
Świeża opisałeś ale z kim ona przyjmuje bo napisałeś że były dwie panny.

PuchaczRolny

PuchaczRolny

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 19 postów

Tego nie wiem. Tą drugą tylko przez chwile widziałem i nie podjąłbym się dopasowania jej do którejkolwiek z panien z odlotów.

juliaxxx

juliaxxx

Praktykant

• +users
  • 25 postów

Wiadomość od Studenteczki :

Pan Puchacz nie może podać linku do koleżanki ponieważ od ponad roku pracuje Ona sama. Na ścianie ma gładką tapetę a nie ostre kamienie, ma własne miejsce parkingowe więc problem z parkowaniem rozwiązany, dla chętnych trzy minutki spacerkiem wielki parking na Decatlonie . Skoro widziałeś dwie dziewczyny w mieszkaniu to gdzie i u kogo byłeś??

miako

miako

Świeżak

• user
  • 8 postów
Jak mialem czas to latalem do "swiezej" :) i nie ma u niej nikogo oprocz niej.wiec z dwiema osobami to sciema. Pewnie byles w tym drugim grajdolku w pierwszym budynku co jest jedna za 160 a druga za 200

J2012

J2012

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam,

Numer: 503 663 331

Byłem u Studenteczki z miesiąc temu. Miejscówka oryginalna. Trzeba wcześniej zadzwonić to się miejsce znajdzie parkingowe. Lokal ok, ale straszny bałagan. W kuchni/salonie/sypialni zastawione rzeczami i suszarką. Ciekawostka - kiedy się kąpałem, Diva weszła żeby wstawić pranie. Niezłe.

Ad rem. Nie mój typ urody. Tulaśna i całuśna faktycznie. Można pogadać trochę o pierdołach w przerwie technicznej. Na do widzenia dostałem cukierka :)

Kontakt: 9/10 (bez problemu, szybka ustawka).

Lokal: 6/10 (jak pisałem, bałagan)

Lód: 6/10 (bez szału, płytko, bez okolic, plus za przyjęcie eleganckie do buzi)

Sex: 7/10

Wspomniane oferty

Całuśna studenteczka prywatnie - 503663331

amator58

amator58

Świeżak

• user
  • 4 postów
tel. 503 663 331

http://www.odloty.pl...tnie/73151.html

Witam wszystkich

Nie za bardzo lubię opisywać swoje wizyty u panienek ale zasady tego portalu nie dają mi wyboru i ograniczają możliwości korzystania, więc:"chciał, nie chciał" muszę.

Byłem u studenteczki  jakoś tak na początku lata tego roku. Umówienie się bez problemu jak zwykle dwa telefony 10/10. Kiedyś nie mogłem się dodzwonić i dziewczyna oddzwoniła jak już mogła rozmawiać - duży plus za to. Byłem blisko więc poprosiła o kilkanaście minut dla siebie. Blok na Puławskiej drugi od ulicy bardzo porządny, Diva  ma własne miejsce parkingowe, więc z tym nie ma problemu. Ciekawe czy sąsiedzi już wiedzą kto zwykle  parkuje na tym miejscu :mysli: ?  Wjazd na górę, drzwi otwiera młoda jak dla mnie ładna dziewczyna 8/10. Proponuje coś do picia, ja wybrałem kawę ale było też wino, niestety przyjechałem samochodem. Pomimo, że byłem świeżo po kąpieli to skorzystałem z łazienki, lubię jak dziewczyna ma pewność że jestem czyściutki ale studenteczka ma jednak swoje zwyczaje (kurcze trochę krępujące jak dla mnie) wyjęła jednorazowy ręcznik, taki jak dla niemowląt chyba i zajęła się higieną mojego wacka. OK myślę sobie i od razu odmłodniałem o jakieś 40 lat. Potem FBG może być 6,5/10 bywało lepiej. Jako że panienka jest młoda a dla mnie bardzo młoda zacząłem ją głaskać, pieścić cipka fajna chociaż panna dość pasywna żeby nie powiedzieć "kłoda", okazało się też, że piersi są nie dla wszystkich, trochę mnie to "zbiło z tropu" więc przeszliśmy do klasyka a skończyliśmy na pieska. Całe te ceregiele z zakazem zniechęciły mnie jakoś tak, że już nie miałem ochoty na więcej. 

Nie lubię oceniać ale taki tu zwyczaj, część jest już w tekście: 

mieszkanko bardzo OK 10/10

higiena panienki 10/10

atmosfera tu już "subiektywnie" 6/10

łazienka czysta ale mogłaby być kabina 9/10

cena do jakości  6/10

jak by było za 150 wróciłbym

Wspomniane oferty

Całuśna studenteczka prywatnie - 503663331

maestri

maestri

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem parę dni temu u tej pani...
Adres ul Puławska, parking przy czerwonej torebce
Ustawka bez problemu - dwa telefony.

Dziewczyna ładna i zgrabna wg mnie 7-8/na 10.
Pokój OK, łazienka też - bez szaleństw. 

Oceny:
Lokal: 9/10 
Wygląd: 7/10
Twarz: 7/10 
FGB: 7/10 
Sex: 7/10 choć nieco mechaniczny...

Klimat GFE, generalnie polecam.

Użytkownik maestri edytował ten post 03 listopad 2013 - 18:04

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych