Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Studenteczka prywatnie, ul. Puławska 45, 503-663-331

* * * * - 4 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

wykasuj

wykasuj

Praktykant

• +users
  • 29 postów
Cześć,

Wczoraj zawitałem do Studenteczki prywatnie. Na zdjęciach nie wiele widać, na odlotach tematu nie znalazłem postanowiłem zaryzykować.

Umówienie telefoniczne było trochę problemowe, Pani albo ma zajęcie jakieś poza praca albo tylu klientów. Sam kontakt telefoniczny i smsowy bardzo dobry.

Puławska 45 to duży blok wybudowany przez Multi-hekk. Mieści się na przeciwko Auchan. W godzinach południowych nie było problemu z zaparkowaniem. Wieczorem może być gorzej.

W drzwiach przywitała mnie Pani ze zdjęć, przynajmniej tyłek wydaje się być ze zdjęcia bo nic innego na nich nie widać - ten sweter zasłania wszystko. Wiek deklarowany mógłby się zgadzać. Prawdę mówiac chwilę się zawahałem czy wejść czy zrezygnować. Pani generalnie jest ładna ale powiedziałbym, że raczej przy kości. Buzia miła, ładny uśmiech ale taka trochę "pyzowata" mi niezbyt przypadła do gustu. Figura hmm nie wiem jak to określić nie jest jakoś specjalnie pulchna ani gruba po prostu ma te 4-5 kg więcej niż powinna. W każdym razie nie miała wcięcia w talii takiego jak lubię. W ofercie nie ma sexu analnego. Na plus kolczyk w pępku, dodaje uroku i troszkę pikanterii.

Co mnie zdziwiło to pocałunki, super namiętne, nie wiem może się jej spodobałem ale ostatnio to rzadkość u dziewczyn. Panna była gadatliwa, czasem mnie rozśmieszała przez co FBG średnio wychodził bo jak ja się śmieję to mały też przez co opada :oczko: więc nie oceniam. Zaproponowałem przejście do akcji właściwej, klasyk oceniam wysoko, Pani z wielka chęcią dawała się namiętnie całować i wchodzić w siebie. Następnie od tyłu, widoki poprawne ale pupcia jednak dla mnie troszkę za duża i wcięcia nie ma. To już nie ten efekt. Skończyłem od tyłu. Gadka szmatka i uciekłem bo mi się już trochę śpieszyło.

A i jeszcze zapomniałem o jednym. Ja lubię rozliczać się po, niestety Pani na początku prowadzać do pokoju zasugerowała bardzo subtelnie "tylko weź ze sobą portfel".

Podsumowując. Czy wrócę? Nie wiem, gdyby cena była mniejsza tj. 100zł-150zł to raczej tak. Za 200zł to moim zdaniem nie jest adekwatne do jakości. Czy polecam, ciężko powiedzieć, jeśli ktoś ma ochotę na długie namiętne pocałunki to tak.

Wspomniane oferty

Całuśna studenteczka prywatnie - 503663331

Użytkownik bombowiec edytował ten post 03 marzec 2012 - 07:49

cum77
Re: Studenteczka prywatnie, ul. Puławska 45, 503-663-331

cum77

Bywalec

• +users
  • 127 postów
Anons wpadł mi w oko jakiś czas temu i dość długo się zbierałem żeby się wybrać. Jakieś 2 tygodnie temu skutecznie doprowadziłem spotkanie do finału a oto opis

Bloczek w Nowej Iwicznej, Puławska. Parking bezproblemowy pod samym budynkiem. Domofon i wjazd na górę.

Panna:
Otwiera mi naprawdę fajna, młoda dziewczyna. Głos przez telefon mnie zachęcił a jak otworzyła drzwi to zdecydowanie zostaję. Mój typ. Panna ze zdjęć, założyła nawet te same buty na dowód. Buzia miła, prawie koleżanka po sąsiedzku.

Lokal:
Mieszkanie 2-pokojowe, na oko ok. 40 kilka metrów. Korzystaliśmy z mniejszego pokoju z łóżkiem i szafą. W większym nie byłem. Podobno przyjmuje z koleżanką ale akurat była sama. Łóżko trochę za miękkie. Prześcieradło czyste.

Łazienka:
Wanna z prysznicem, umwywalka i kibelek w jednym. Czysto. Przygotowany ręczniczek. Żeli to naliczyłem dokładnie 10. Jest w czym wybierać.

Akcja:
FBG poprawny aczkolwiek miewałem wcześniej lepsze. Akcja na plecach, dość szybko doszedłem bo byłem ostro nabuzowany. Chwila przerwy, umyłem stefana i znów FBG. Poprawka na plecach, trochę dłużej niż poprzednio. Drugi zjazd i chyba wystarczy. Panna używa żelu do nawilżania.

Atmosfera:
Wg mnie rewelacyjne GFE. Można pogadać, poprzytulać się. Panna lubi się całować i jeśli ktoś szuka miejsca na spędzenie miło godzinki nie tylko na sex to to jest chyba dobre miejsce.
Panna nie jest w stylu Pameli Anderson, jest nieco zaokrąglona. Ja takie lubię więc jak dla mnie bomba.
Żadnego poganiania, patrzenia na zegarek, odbierania telefonów. Jak u kumpeli.
Płatne po akcji (200 PLN/h). Buzi na do widzenia i zjazd na dół.

Cyferki:
Panna 8/10
Sex 7/10
FBG 6/10
Lokal 8/10
Atmosfera 10/10

Inne ogłoszenie z odlotów http://www.odloty.pl...tnie/70552.html

Użytkownik bombowiec edytował ten post 03 marzec 2012 - 07:48

Jar_73

Jar_73

Bywalec

• +users
  • 110 postów
Po drodze do Fasion Hause w Piasecznie

Ustawka - 2 telefony i instrukcja przy drugim - 10/10
Kasa przed :|
Piciu przed i po - ok :)
Lokal 7/10 mroczno, luster brak -1, wanna i niewielki wybór żeli -1, prześcieradło - 1 - nie to że brudne, ale świeże nie było, albo zmiętolone, albo .... strzelnica - łóżko mogłoby być wyższe i twardszy materac - ale nie jest źle, ręcznik świeży

Ktoś był obok, ale odgłosy prawie nie słyszalne/nie przeszkadzają

Wygląd - atut - zgrabna, młoda, pierś malutka ale reagująca szybko i fajnie jędrna, twarz nie oceniam, o cerę powinna zadbać, delikatne opalanie, no i usuwanie zarostu jakoś jej nie wychodzi - sporo podrażnień, czerwonych kropeczek wokół waginy - całość 7/10,
Higiena 9/10, po kąpieli była - ok
FBG - ząbki i płytko, jak dociskanie to i ząbki mocniej 4/10, okolice słabiutko
Akcja właściwa - hm niby fajnie, ale ucieka od mocniejszych uderzeń, nieco przyduszona na pagony ma kwaśną minę jak ..., od tyłu zdecydowanie lepiej i dźwięki akustyczne też przy tym ok/nice, używa żelu nadmiarowo 6/10
Pogadanki - ok 7/10
Sumarycznie średni stan jak dla mnie, ale może dnia nie miałem
ja poleciałem 2 razy w sumie od tyłu,
klimat w kierunku GFE

czy polecam - dla osób szukającyh spokojnej zabawy, pogadania, przy okazji podup.....enia młodej, zgrabnej dziewczyny Tak, talię ma choć nie jest to osa
jeżeli priorytety są odwrotne hardcore - to niekoniecznie - a atutcik - mokre chusteczki w pokoju lepsze to niż papierowy ręcznik

Użytkownik Jar_73 edytował ten post 28 marzec 2012 - 21:15

mpatecki

mpatecki

Stary wyjadacz

• +users
  • 403 postów
Bylem jakis czas temu. Generalnie potwierdzam opinie poprzednikow. Panna moze nie jest jakas miss piekonsci, ale bardzo sympatyczna, wygadana i otwarta. Poza tym, stara sie zadowolic klienta i mniemam, ze zerka na opinie na jej temat na tym forum. Cyferki ponizej:

Lokal 3/10. Male, aczkolwiek czyste mieszkanie. Niestety w kuchni przedzielonej od korytarza zaslona, glosne towarzystwo (chyba nawet meskie).
Panna 6-7/10. Dosyc sgrabna, sympatyczna i inteligentna
FBG 5-6/10. Stara sie, sa proby GG, ale rzeczywiscie pojemnosc ust nieco za mala. Gdyby dorzucila polyk, to bylby dobry atut. Ogolnie spermofobii brak, strzal na twarz przyjety z usmiechem. Ponadto, warto by dorzucic rimming. Panna lekko wklada paluszek w oko saurona, wiec wie, ze niektorzy te stymulacje lubia.
Klasyk -- 7/10 Panna preferuje od tylu. Widoki fajne i dobra energia
Anal N/A

Cenna 200 platne przed

Ogolnie cena do jakosci 6/10. Jak napisal kolega, hard coru tu nie bedzie, ale jest to mile spotkajnie z mloda, sympatyczna wyluzowana panna. Byc moze powtorze za jakis czas.

Czuwaj!

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Dzisiaj coś takiego znalazłem -

Anons z Ursynowa - http://www.odloty.pl...tnie/70547.html

Anons Studenteczki z Piaseczna - http://www.odloty.pl...tnie/73151.html

informacje takie same, inny numer telefonu. lokalizacja ta sama - Piaseczno, Puławska 45, nie ursynów.

Zdjęcia też inne lecz dziewczyna raczej ta sama.

Użytkownik Creamguy edytował ten post 06 kwiecień 2012 - 12:58

cum77

cum77

Bywalec

• +users
  • 127 postów
Ameryki nie odkryłeś kolego.
W drugim poście podawałem linka alternatywnego. Jedno Piaseczno drugie Ursynów.

Użytkownik cum77 edytował ten post 06 kwiecień 2012 - 17:28

Natoniiusz

Natoniiusz

Świeżak

• user
  • 5 postów
Hej wszystkim !!
Chciałem się wybrać wczoraj do owej panny, ale coś zazgrzytało, jako że wczoraj wieczorem wystawiły mnie dwie inne panny w Piasecznie dodzwoniłem się do rzeczonej studentki i umówiłem za 30 minutek, podjechałem za 20 minut pod adres i dzwonię. Powiedziała mi co bym zaczekał 15, a że pora była późna i nie chciałem być wystawiony ponownie, podczas 15-tu minut oczekiwania, postanowiłem podzwonić na jakby co i tu pech chał że zadzwoniłem na jej ogłoszenie tyle że inne, inny numer inne zdjęcia inny nick, panna stwierdziła że już się z nią umówiłem i że mogę wejść. OK wchodzę, a panna na dzień dobry że, dzwoniłem do innych (jakbym chciał mieć żonę to bym się ożenił), powiedziałem że tak owszem dzwoniłem nie tłumaczyłem dlaczego bo po co ? co to ma do rzeczy ?, zapytała z ironią w tonie czy chciałem ją wystawić, otóż nie - przecież jestem w drzwiach, po tej gadce stwierdziłem że bańka pękła i nic z tego nie wyjdzie, mówię więc ok to ja rezygnuję i chcę wychodzić a tu panna staje w drzwiach i mówi że ona zarezerwowała dla mnie czas i należy się 50 PLN za jej stratę !!!! Kucze lekka paranoja, to tak jakbym w sklepie płacił za czas ekspedientki bo mi spodnie pokazywała, a ja nie kupiłem no masakra.
Zapłaciłem jej te 50 PLN i poszedłem.
Może ja nie miałem najlepszego humoru, ona chyba też co w żaden sposób nie tłumaczy sytuacji.
Nie jestem w stanie ocenić bo do niczego nie doszło ale chyba nie żałuję i na pewno nie wrócę, może Wam się uda bo w powyższych opiniach jest lepiej.

Użytkownik Natoniiusz edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 08:58

Michal997

Michal997

Bywalec

• +users
  • 107 postów
Trudno pisać sceptyczną recenzję kiedy spędziłem z dziewczyną całkiem przyjemne chwilę, ale dla dobra innych szwagrów nie mam wyboru ;-)
Dziewczyna korzysta na tym, że w ogłoszeniach zwyczajowo nie pokazuje się twarzy. Jest młoda (deklarowany wiek może być prawdziwy) i w miarę miła, ale pyzata. Stara się i faktycznie fajnie całuje, FBG też poprawny.
Jeśli chodzi o wybór pozycji to wiele jest możliwych, tylko na jeźdźca nie chce bo ma problemy ze ścięgnami.

Na ścianie wisi wielki zegar a pod nim tabliczka "Czas nie ch*j nie stanie", co jak się zapewne domyślacie nie ma dobrego wpływu na atmosferę spotkania. Z wystroju fajne są natomiast drzwi od szafy z lustrem, w których po otwarciu można obserwować całą akcję.

Przyjmuje z koleżanką, ale koleżanki nie mogłem zobaczyć, mimo że nie była zajęta, dziewczyny mają takie zasady że się nie pokazują.

Zdjęcia prawdziwe.

Lokal 8/10 ok
Uroda 5/10 na plus młodość i uśmiech na minus pyzata twarz i można się celulitu dopatrzyć
Akcja 6/10
FBG 6/10 poprawnie, ale bez rewelacji

Nie chodzi mi o to, że to była jakaś porażka, było miło, ale za 200zł można mieć ładniejszą dziewczynę.
Polecam dla miłośników konkretnych kształtów, ale jeszcze nie otyłości.

Użytkownik Michal997 edytował ten post 07 maj 2012 - 14:23

wasil

wasil

Praktykant

• +users
  • 47 postów
Cześć

Ja też skusiłem się dobrymi opiniami i odwiedziłem bohaterkę jakis czas temu.
Umówienie się bez problemu. Lokal bez rewelacji, ale i bez specjalnych zastrzeżeń.
Dziewczyna młoda. Na temat wyglądu całkiem trafnie pisali poprzednicy. Jak dla mnie buzia całkiem w porządku a pupa kobieca - ja takie lubię.
Atmosfera GFE, bardzo naturalna i miła.
Byłem na sporym ciśnieniu więc seks za długo nie potrwał - nie oceniam więc szerokiego zakresu technik.

FBG w porządku - 7,5/10
Seks od tyłu - 8,5/10
Atmosfera - 9/10
Wygląd dziewczyny - 8/10

Jeśli bedę w tych okolicach to możliwe że zajrze jeszcze raz.

Hej

adnap69

adnap69

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 58 postów
Mnie owa dziva wodziła za nos i czekałem aż mnie przyjmie półtorej godziny , w końcu dostałem zaproszenie i troszkę się zniesmaczyłem . Laska taka sobie kasy mało co w drzwiach ode mnie nie wyrwała .
Miałem ogromne poalkoholowe ciśnienie więc zostałem na fbdk .
Zawiodłem się było płytko po łepku ;) strzał puszczony koło ucha i zbędna dyskusja ze tak miało być !
Moim zdaniem ta laska to rutyniara a opis świeża widnieje od roku ;)
Bardzo źle wydałem tą kasę po fakcie żałowałem że nie udałem się o jeden blok dalej ;(
Łazienki nie widziałem , pokój przeciętny .
W mieszkaniu było słychać konwersacje kobiety i mężczyzny ale o zasada tego biznesu i o działaniu odlotów .

Moje oceny :
Nastrój 3/10 brak kontaktu (ona myśli dawaj kasę i sper…..)
Lokal 5/10
Seks 3/10
Lokalizacja 5/10

Już więcej tam nie zawitam i nie polecam !

Użytkownik bombowiec edytował ten post 10 maj 2012 - 10:56

dupek40

dupek40

Bywalec

• +users
  • 100 postów
Byłem i ja parę dni temu u tej pani.
Adres ul Puławska blok już opisywany przez poprzedników.
Ustawka przez sms z potwierdzeniem telefonicznym pół godziny przed spotkaniem ale z przesunięciem o godzinę ponieważ była już umówiona.
Poprosiłem o pończochy, szpilki i mini co zostało spełnione. Dziewczyna młoda, jędrne ciało, pachnąca. Jak dla mnie buzia ładna, delikatny makijaż.
Wizyta w łazience gdzie jest bardzo duży wybór żeli i mydła. Duży czysty świeży ręcznik. Prześcieradło w pokoju też bez zarzutu rozłożone w czasie mojej kąpieli (po spotkaniu wrzuciła je do pralki więc mniemam że wymieniane po każdym szwagrze).
FBG dość delikatny z okolicami pieszczonymi ręką, finał na język, twarz i piersi.
Miła rozmowa widać, że faktycznie studiuje bo ma coś ciekawego do powiedzenia na każdy temat, wesoła, zaproponowała coś do picia.
Wizyta w łazience i ponowny FBG, założyliśmy kalosza i przerobiliśmy klasykę i od tyłu. Fajnie reaguje i pojękuje.

Oceny:
Ustawka: 10/10 odpisuje na sms, nie umawia się z dwoma szwagrami na jedną godzinę
Lokal: 9/10 czysto, dyskretnie
Wygląd: 8/10 mój typ
Twarz: 8/10 ładny uśmiech i oczy
FGB: 7/10 za możliwość dowolnego finału, bez dopłat i marudzenia
Sex: 9/10 ciasna, można dać klapsa od tyłu, całuje się

Dla mnie fajna opcja, gdzie atmosfera GFE.
Wrócę i polecam.

Użytkownik dupek40 edytował ten post 09 maj 2012 - 21:34

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
No to i ja w końcu coś napiszę. Byłem niedawno u tej Pani, adres wiadomy. Dzwonię do drzwi, otwiera mi kobieta średniego wzrostu, mały cycek i lekka nadwaga - na zdjęciach prezentuje się o sto razy lepiej. Wiek chyba nieco zaniżony, na pierwszy rzut oka to twarz ma nawet niezłą, przy bliższym kontakcie niestety czar pryska. Mieszkanie bardzo małe, pokój gdzie odbywa się akcja ciaśniutki, na plus fajne oświetlenie, łazienka może być.

Płatne przed i zaczynamy. Całuje się bez oporów i wstępne piesczoty chyba wychodzą jej w tym wszystkim najlepiej. FBG średni, cały czas pomaga sobie ręką, ogólnie płyciutko choć były próby dt ale z dosyć marnym skutkiem. Ustami pieści tylko końcówkę ptaka, nie schodzi niżej a przydałoby się chociaż trochę possać lub polizać jajka i podstawę fujary.

Seks nieco drętwy. Pozycja misjionarska przerobiona z dosyć dobrym skutkiem, dobrze pracuję rękoma i nogami ( masuje i oplata się wokół bioder) lecz niestety nie lubi mocniejszych i szybsych akcji - za to DUŻY minus. Na jeźdźca nie chce bo nie, od tyłu całkiem nieźle lecz przy głębszych i mocniejszych pchnięciach asekuruje się ręką położoną na udzie, kiedy robiło się dla niej za ostro to próbowałą mnie odpychać co popsuło całą zabawę. Nie wiem czy ją to boli czy co ale nie było to zbyt przyjemne ani dla mnie ani chyba dla niej. Dziewczyna mało elastyczna przez co ciężko jest z nią próbować innych pozycji, gdyby możliwy był jeździec to nie byłoby jeszcze tak źle a tak to diva ma do zaoferowania tylko seks od tyłu i klasyk. Proponuję zrucić troche kilogramów, może jakaś siłownia, bieganie, rower. Cokolwiek byleby wyrobić jakąś sylwetkę któa pozwoli na lepsze manewry w łóżku.

Podsumowując - klimat w kierunku GFE, a jeżeli ktoś chce choćby namiastki hardcore'u to tutaj go nie uświadczy.

Mieszkanie - 5/10

Wygląd dziewczyny - 4/10
Gra wstępna - 7/10
Oral - 5/10
Seks - 3/10

Użytkownik Creamguy edytował ten post 03 czerwiec 2012 - 12:41

LKP

LKP

Świeżak

• user
  • 10 postów
Witam szwagrów.

Też dorzucę coś od siebie, z racji że ją ostatnio odwiedziłem.

kolejny anons z odlotów ( o którym tu nikt wczesniej nie wspomniał ):

http://www.odloty.pl...pryw/74664.html

Co do ustawki - bardzo miłe zaskoczenie, panna sama ODDZWONIŁA, co mi się jeszcze nie zdarzyło,
więc za to duży plus.

Jak poprzednicy pisali, lokal Puławska 45 ( nie mylić z 45a ) budynek multihekk.
Mieszkanko male, ale czyste, zadbane, łazienka ok, za kotarą w korytarzu kolezanki, ale kulturalnie,
nawet przez chwilę nie poczulem się niekomfortowo.

Kasa niestety przed, w cenie 200zyli FBG w finałkiem w ustach.

Diva:
zdjęcia real, choć z tego anonsu co linka dalem to 2 ostatnie, w tej bieliźnie,
to bym polemizował - trochę szersza w biodrach, tragedii nie ma, ale jak ktoś szuka mocno zgrabnej to napewno nie tu.
Mnie odpowiadało w granicach rozsądku.
Z twarzy dosyć ładna ( może nie miss ale dosyć miła buźka ), piersi maks 2 - zadbane, przyjemne - bez zastrzeżeń.

FBG: jak ktoś już napisał: przy głębszej próbie - ząbki, więc GG odpada,
poza tym duża pomoc ręką, ale ja byłem usatysfakcjonowany.
Finał w ustach dosyć dobry - nie połyka, ale stara się wyssać wszystko.

Diva rzeczywiście mocno całuśna - za co kolejny plus.
Seks wporządku, bez chamskich jęków, dobra praca rąk i nóg ( objęcia, przytulanki itp ).

Gadka w sumie normalna, bez zastrzeżeń.
i na koniec ostanie miłe zaskoczenie - diva luźno patrzy na zegarek,
brak jakichkolwiek tekstów, że już musisz wyjść czy coś w tym stylu - także to też na plus.

Oceny:
Ustawka: 10/10 punktualnie a nawet wczesniej, sama oddzwoniła
Lokal: 9/10 czysto, schludnie
Wygląd: 8/10 dla mnie nie idealna figura, ale do przezycia
Twarz: 9/10 ładna z buzi, w moim guście
FGB: 8/10 za finał w ustach, ale za to bez GG i z pomocą dłoni
Sex: 9/10 dosyć ciasna, mocno całuśna, nie sztuczna

Podsumowując:
Jak ktoś nie ma ogromnych wymagań co do talii, lubi całuśne panny,
oraz dobrego francuza, to mogę polecić.
Wg mnie za tą cenę może być, za trochę niższą wróciłbym napewno,
ale za tą, to pozwiedzam jeszcze.
Ktoś wcześniej pisał że połyk by się przydał - zgadzam się w 100%,
wtedy ta cena byłaby odpowiednio adekwatna.

Pozdro4all

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Jak dla mnie największy minus tej Pani to brak możliwości seksu w pozycjach gdzie kobieta jest na górze.

Użytkownik Creamguy edytował ten post 02 sierpień 2012 - 16:09

adnap69

adnap69

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 58 postów
Wszystkie drogi prowadzą do : Świeża w Piasecznie pryw 514 445 989 ;Całuśna studenteczka prywatnie 503 663 331 ;Kochanka prywatnie dyskretnie 507 213 373

Wspomniane oferty

Świeża w Piasecznie pryw - 514445989
Miło i dyskretnie - 514445989
Całuśna studenteczka prywatnie - 503663331
Prywatnie dyskretnie GFE - 507213373
Dyskretnie prywatnie - 507213373

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Panna nie odbiera telefonów, zarowno na drugim numerze. Ktoś wie o co chodzi?

dupek40

dupek40

Bywalec

• +users
  • 100 postów
Może wie, że jej piszesz negatywne opinie i nie chce się z Tobą spotkać? W ogłoszeniach było zaznaczone, że ma wolne kilka dni. Dzwoniłem dziś i jest aktywna.

Creamguy

Creamguy

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Byłem tylko raz u niej więc nie sądzę żeby tak sobie wydedukowała, za to teraz chyba już będzie wiedzieć że to ja dzwonię :D

Spróbuję wieczorem, zobaczymy.

andrzejandrzej

andrzejandrzej

Mistrz francji

• Moderator
  • 1620 postów
Czy to jest kurwa czat czy dział opinii? Panowie powyżej po 10%.
Creamguy, napisałeś 10 postów, z czego większość w wątku jednej dupy, co jest zastanawiające.
a.

ogier33

ogier33

Praktykant

• +users
  • 28 postów
Witam szwagrów. Również miałem styczność z tą panią, koniec końców nie skorzystałem, choć opinie są nie najgorsze. Ale od początku. Rzadko bywam w tych okolicach, jak umawiam się z dziewczyną z okolic Ursynowa, Kabat itd. to przeważnie jadę tam specjalnie. Tak było i tym razem, ustawka ok, miły głos, umawiam się z 2 godzinnym wyprzedzeniem, potwierdzam przybycie pół godziny wcześniej i jadę. Lokalizacja jak dla mnie średnia, ale miałem ochotę na spotkanie. Jestem pod blokiem, dzwonie raz, drugi, trzeci, dziesiąty... Nic, zero, ani sms, ani żadnego kontaktu, kurewska wystawka. Drugi raz postanowiłem spotkać się z laską gdy miałem załatwienie w Piasecznie, myślę sobie jak się spotkam to dobrze, jak nie to nie szkodzi, bo i tak miałem po drodze.Udało się umówić, telefon z pod bloku i wjazd na lokal, tym razem bez wystawki. Drzwi otworzyła mi bohaterka tematu i... widziałem jej zdjęcia, czytałem opinie więc powinienen być mniej więcej gotowy na taki obraz, ale nie byłem. Podziękowałem grzecznie i wyszedłem. Dziewczyna bez słowa otworzyła mi drzwi, nie wyglądała na specjalnie rozczarowaną. Odrazu mówię dziewczyna nie jest brzydka, może się podobać, co zresztą następuje czytają opinie moich poprzedników. Również nie zrezygnowałem dla zasady, z powodu wcześniejszej wystawki. Poprostu dziewczyna nie w moim typie, wyobrażałem ją sobie inaczej i wiedziałem, że nawet mi się nie podniesie, więc bez sensu byłoby żebym został. Natomiast nikomu nie odradzam, ja dziewczyny nie próbowałem, cyferek nie będzie, jedynie to wkurwiła mnie tą wystawką, ale cóż zdarza się.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych