Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Aisha Club Chmielna 10 m 36 tel. 22 828-02-63

* * - - - 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

sagit

sagit

Praktykant

• +users
  • 34 postów

Właściwie to poprzednie opinie są zgodna z prawdą , firma na nową stronę :

http://www.aisha-clubx.pl/new/

I ta strona wygląda zachęcająco z tą różnicą że nie zobaczycie tam tych dziewczyn ... 

Lokal super,  odnowiony i nie ma się do czego przyczepić natomiast dziewczyny to generalnie "everybody above 35" 

Pierwszy raz myślałem że to żart dwie babcie wyszły ;-( podziękowałem a burdel mama przeprosiła, że  taki klimat tego dnia był ... 

drugi raz lepiej wyszło pięć i jedna przypadła mi do gustu więc zostałem 

Szczupła blondynka 1,70 cm 

większość to rzeczywiście dziewczyny zza wschodnie granicy i może być prawdą że jest tam duża rotacja 

Dziewczyna bardzo miła, latka już swoje ma i trudno określić wiek natomiast ponieważ byłem na dużym ciśnieniu skończyło się na FWG 

Pół godziny 100 PLN godzina 120 PLN 

Na szybki numerek jest to opcja ale tylko jeśli się trafi na przypadającą do gustu dziewczynę. 

R E K L A M A

teodorszacki5
Re: Aisha Club Chmielna 10 m 36 tel. 22 828-02-63

teodorszacki5

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Byłem tam ze trzy razy. Za każdym scenariusz ten sam, wchodzę, czekam, wchodzi kilka dziewczyn, wybieram i do dzieła. Ale konkretnie:
Lokal - bardzo w porządku, 10/10 nie ma powodu by dać mniej.
Dziewczyny - nie wszystkie prezentowane przypadły mi do gustu, ale zawsze jakąś perełkę da się znaleźć. Warto nadmienić, że wszystkie, z którymi miałem tam do czynienia były zza wschodniej granicy.Ogólnie 7/10
Akcja - bez szału, francuz w gumce, dziewczyny raczej mało zaangażowane, o rimmingu, analu, dotykaniu po cipce zapomnij. Choć tu trzeba przyznać, że komunikaty co można, co nie, co zrobi a co nie są w uprzejmym tonie. Seks - dość mechaniczny ale też bez tragedii. Ogółem 5,5/10

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Odwiedziłem salon :) Poniżej moja opinia:

Lokal: 8/10, dobra lokalizacja w ścisłym centrum, wejście od podwórka. Numer na domofonie i bezproblemowe wejście. Lokal czysty, wyremontowany, fajna atmosfera. Trochę stary ręcznik (jak wygotowana szmata). Co za problem kupić nowe ???, także brak jednorazowych kapci. Za to odejmuję 1 punkt. Łazienka czysta, nowa. Miły zapach itp.

Panny/Pani: 6/10 po wejściu zostałem skierowany do pokoju. Następnie prezentacja dziewczyn (raczej Pań w wieku 45 plus...). Panie swoją młodość mają już dawno za sobą ale na szybki numerek są jak najbardziej. Wybór 4 Pań. Wybrałem blondynkę ok. 175 cm w szpilkach. Figura nawet ciekawa, twarz stara ale ogólnie podniecająca. Miła i bez fochów itp. etc.

Akcja 6/10: Rozliczenie na początku. Następnie ręcznik (wygotowana szmata) i do łazienki. Trochę jak akcja ze starszą koleżanką. Ważne że Pani jest profesjonalistką. Seks oraz lodzik tylko w gumce :) Ogólnie mechanicznie ale za 100 zł można się szybko odprężyć.

Ogólnie: 6/10 ale chyba wrócę. Ciekawy klimat oraz dobra lokalizacja.

Uwagi dla szefostwa: nowe ręczniki, jednorazowe kapcie oraz do urozmaicenia młodsze koleżanki. Wtedy będzie 9/10.

marusek

marusek

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam szwagrów.

Odwiedziłem ten lokal i ja. Procedura jak w każdym przybytku tego typu - prezentacja pań, wybór tej jednej i do pokoju uciech, po drodze jeszcze łazienka.

Podczas pierwszej mojej wizyty, jakieś dwa miesiące temu, do wyboru wyszły dwie panie. Obie  w wieku ok. 40 lat, zza wschodniej granicy, jedna, ogromna baba. wytatuowana i ostrzyżona na zapałkę. Wybór musiał paść na tę drugą - była podobna do człowieka.

Za drugim razem było o wiele lepiej - siedem pań, wśród nich jedna naprawdę niezła, z cudnym ciałem i miłą buzią. Przedstawiła się jako Irena. Francuz co prawda w gumce, ale wykonany z zaangażowaniem i widać było, że dziewczyna się stara. Akcja właściwa bez zastrzeżeń.

Po udanym spotkaniu odwiedziłem Irenkę jeszcze raz i było równie miło.

Numerki: lokal 9/10, panny ogólnie 5/10, Irena 9/10.

Pewnie jeszcze nie raz tam wrócę.

Luca_2

Luca_2

Świeżak

• user
  • 3 postów

Irena robi wrażenie,to prawda :)

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Byłem wczoraj. Zdjęcia na stronie lokalu w necie - fake, panienki również. Wyszły na prezentację 4, wybrałem najbardziej znośną panią ze wschodu - blondyna, duże fajne cycki, fajna duża dupa. Wszystkie pod 40-tkę, więc nie za bardzo było z czego wybierać. Płatne 110 zł przed za godzinkę, czyli jeden numer. Przeszliśmy do innego mieszkania (przybytek zajmuje ich parę) i tam pokój w miarę czysty, bez rewelacji, ale super duże lustro, można podziwiać siebie w czasie igraszek z panią. Fajnie robiła loda 9/10, nie dałem jej długo, bo zaraz bym skończył, a przecież spuścić się wolno raz. :( W gumie, ale brała dość głęboko, nie wspomagała ręką i lizała okolice. Postanowiłem wejść w nią od tyłu. Niezbyt chętna do współpracy, nieobyty nie poradziłby sobie, ale ustawiłem ją sobie odpowiednio i seks też był niezły. Zaraz wyszedłem, bo nie było po co zostawać. Chyba wrócę, bo agencja czynna jest do 4-tej, a mi pasuje w nocy.

Seks - 8/10

Pani - 6/10

Lokal - 5/10

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych