Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Aisha Club Chmielna 10 m 36 tel. 22 828-02-63

* * - - - 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

sagit

sagit

Praktykant

• +users
  • 34 postów

Właściwie to poprzednie opinie są zgodna z prawdą , firma na nową stronę :

http://www.aisha-clubx.pl/new/

I ta strona wygląda zachęcająco z tą różnicą że nie zobaczycie tam tych dziewczyn ... 

Lokal super,  odnowiony i nie ma się do czego przyczepić natomiast dziewczyny to generalnie "everybody above 35" 

Pierwszy raz myślałem że to żart dwie babcie wyszły ;-( podziękowałem a burdel mama przeprosiła, że  taki klimat tego dnia był ... 

drugi raz lepiej wyszło pięć i jedna przypadła mi do gustu więc zostałem 

Szczupła blondynka 1,70 cm 

większość to rzeczywiście dziewczyny zza wschodnie granicy i może być prawdą że jest tam duża rotacja 

Dziewczyna bardzo miła, latka już swoje ma i trudno określić wiek natomiast ponieważ byłem na dużym ciśnieniu skończyło się na FWG 

Pół godziny 100 PLN godzina 120 PLN 

Na szybki numerek jest to opcja ale tylko jeśli się trafi na przypadającą do gustu dziewczynę. 

R E K L A M A

teodorszacki5
Re: Aisha Club Chmielna 10 m 36 tel. 22 828-02-63

teodorszacki5

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Byłem tam ze trzy razy. Za każdym scenariusz ten sam, wchodzę, czekam, wchodzi kilka dziewczyn, wybieram i do dzieła. Ale konkretnie:
Lokal - bardzo w porządku, 10/10 nie ma powodu by dać mniej.
Dziewczyny - nie wszystkie prezentowane przypadły mi do gustu, ale zawsze jakąś perełkę da się znaleźć. Warto nadmienić, że wszystkie, z którymi miałem tam do czynienia były zza wschodniej granicy.Ogólnie 7/10
Akcja - bez szału, francuz w gumce, dziewczyny raczej mało zaangażowane, o rimmingu, analu, dotykaniu po cipce zapomnij. Choć tu trzeba przyznać, że komunikaty co można, co nie, co zrobi a co nie są w uprzejmym tonie. Seks - dość mechaniczny ale też bez tragedii. Ogółem 5,5/10

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 20 postów

Odwiedziłem salon :) Poniżej moja opinia:

Lokal: 8/10, dobra lokalizacja w ścisłym centrum, wejście od podwórka. Numer na domofonie i bezproblemowe wejście. Lokal czysty, wyremontowany, fajna atmosfera. Trochę stary ręcznik (jak wygotowana szmata). Co za problem kupić nowe ???, także brak jednorazowych kapci. Za to odejmuję 1 punkt. Łazienka czysta, nowa. Miły zapach itp.

Panny/Pani: 6/10 po wejściu zostałem skierowany do pokoju. Następnie prezentacja dziewczyn (raczej Pań w wieku 45 plus...). Panie swoją młodość mają już dawno za sobą ale na szybki numerek są jak najbardziej. Wybór 4 Pań. Wybrałem blondynkę ok. 175 cm w szpilkach. Figura nawet ciekawa, twarz stara ale ogólnie podniecająca. Miła i bez fochów itp. etc.

Akcja 6/10: Rozliczenie na początku. Następnie ręcznik (wygotowana szmata) i do łazienki. Trochę jak akcja ze starszą koleżanką. Ważne że Pani jest profesjonalistką. Seks oraz lodzik tylko w gumce :) Ogólnie mechanicznie ale za 100 zł można się szybko odprężyć.

Ogólnie: 6/10 ale chyba wrócę. Ciekawy klimat oraz dobra lokalizacja.

Uwagi dla szefostwa: nowe ręczniki, jednorazowe kapcie oraz do urozmaicenia młodsze koleżanki. Wtedy będzie 9/10.

marusek

marusek

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam szwagrów.

Odwiedziłem ten lokal i ja. Procedura jak w każdym przybytku tego typu - prezentacja pań, wybór tej jednej i do pokoju uciech, po drodze jeszcze łazienka.

Podczas pierwszej mojej wizyty, jakieś dwa miesiące temu, do wyboru wyszły dwie panie. Obie  w wieku ok. 40 lat, zza wschodniej granicy, jedna, ogromna baba. wytatuowana i ostrzyżona na zapałkę. Wybór musiał paść na tę drugą - była podobna do człowieka.

Za drugim razem było o wiele lepiej - siedem pań, wśród nich jedna naprawdę niezła, z cudnym ciałem i miłą buzią. Przedstawiła się jako Irena. Francuz co prawda w gumce, ale wykonany z zaangażowaniem i widać było, że dziewczyna się stara. Akcja właściwa bez zastrzeżeń.

Po udanym spotkaniu odwiedziłem Irenkę jeszcze raz i było równie miło.

Numerki: lokal 9/10, panny ogólnie 5/10, Irena 9/10.

Pewnie jeszcze nie raz tam wrócę.

Luca_2

Luca_2

Świeżak

• user
  • 4 postów

Irena robi wrażenie,to prawda :)

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Byłem wczoraj. Zdjęcia na stronie lokalu w necie - fake, panienki również. Wyszły na prezentację 4, wybrałem najbardziej znośną panią ze wschodu - blondyna, duże fajne cycki, fajna duża dupa. Wszystkie pod 40-tkę, więc nie za bardzo było z czego wybierać. Płatne 110 zł przed za godzinkę, czyli jeden numer. Przeszliśmy do innego mieszkania (przybytek zajmuje ich parę) i tam pokój w miarę czysty, bez rewelacji, ale super duże lustro, można podziwiać siebie w czasie igraszek z panią. Fajnie robiła loda 9/10, nie dałem jej długo, bo zaraz bym skończył, a przecież spuścić się wolno raz. :( W gumie, ale brała dość głęboko, nie wspomagała ręką i lizała okolice. Postanowiłem wejść w nią od tyłu. Niezbyt chętna do współpracy, nieobyty nie poradziłby sobie, ale ustawiłem ją sobie odpowiednio i seks też był niezły. Zaraz wyszedłem, bo nie było po co zostawać. Chyba wrócę, bo agencja czynna jest do 4-tej, a mi pasuje w nocy.

Seks - 8/10

Pani - 6/10

Lokal - 5/10

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Albo ktoś stamtąd czytał moją poprzednią opinię, albo wczoraj był lepszy dzień tego burdelu. Wyszło ze 6 panienek, wybrałem wysoką cycatą blondynkę, która chowała się nieco z tyłu za innymi. Ładna, ale jak stwierdził któryś ze szwagrów, średnia wieku tam jest spora i młodości nie uświadczycie, wszystko już jej trochę obwisło. Mimo to dałbym pani 7/10, do tego miła. Tym razem dostałem ręcznik i zaproszony zostałem najpierw pod w miarę higieniczny prysznic z dwoma żelami, łazienka 6/10, po czym do ładnego pokoju, tym razem takiego ze zdjęć na stronie - 8/10, minusy za średniej wielkości łóżko i brak lustra. W przybytku głównym są ładniejsze pokoje, żeby klient się nie zlisił. Pani chętnie liże sutki, obciąga w gumie i nie grymasi przy ruchaniu - 9/10. Minusy to jeden raz, za kolejny jest 50 zł dopłaty i że dziewczyny świadczą usługę nago, żadnej fajnej bielizny. Wyszedłem zadowolony.

Tym razem:

Seks - 9/10

Pani - 7/10

Łazienka - 6/10

Pokój - 8/10

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Dziś znów tam byłem podupczyć. Byłem o wcześniejszej godzinie. W przybytku głównym pewnie odkażali, bo waliło chlorem jak na basenie. Inna burdelmama niż poprzednio. Chyba 5 dziewczyn wyszło, a grubą blondynę już ruchałem, więc tym razem wziąłem anorektyczkę wysoką, z twarzy niezbyt urodziwą, 5/10, w latach już i prywatnie okulary nosi, ale naprawdę długie szczupłe nogi, jeśli ktoś lubi i zaskakująco spore cycki przy takiej figurze. Ze wschodu, chyba tam tylko takie pracują. Zaprowadziła mnie do przyciemnionego pokoju z niskim łóżkiem, widziałem wygodniejsze kopulodromy, przygrywało radio, 7/10 i wybaczcie mój poprzedni post - rzeczywiście w każdym pokoju jest lustro, tylko nie zapamiętałem. :zawstydzony: Narzekałem na brak bielizny - tym razem były czarne majtki, więc tak "na miarę naszych możliwości". Pani pobudziła mnie jak należy, do loda się nie zabierała, ale nie zachęcałem, bo stał mi, więc przeszedłem do akcji od tyłu. Włożyła go sobie, seks bez grymaszenia, sucha była, ale to przyjemnie zwiększyło doznania. Dziwka aktywna, posuwała mnie bardziej niż ja ją. Na koniec przełożyłem ją na plecy i skończyłem klasycznie. Seks 8/10. Myślę, że wrócę posiąść pozostałe panie.

Użytkownik Deicide edytował ten post 03 marzec 2018 - 19:03

mi1290

mi1290

Świeżak

• user
  • 5 postów

Ja odwiedziłem przybytek gdzieś miesiąc temu. Wyszły 4 panie. Wybrałem trochę grubszą blondi. Dziewczyny faktycznie około (lub nawet po) czterdziestce. Najpierw łazienka, chwile czekania na pannę. Akcja od loda w gumce. po 3 minutach pada pytanie czy chce już klasyka. Szybki spust i do domu. Ogólnie oceniam ok, choć szału nie ma.

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Wczoraj wyszły 3 panny, te same, które widziałem tam i poprzednio, więc wybór skromny. Wziąłem wysoką czarną, niezłe kształty, 6/10, ale ocenę zaniżam ze względu na wiek. Fajna, miła kobieta ze wschodu, biust niezły 3, ładna bielizna, chociaż panie nie mają tam np. pończoch. Zaprowadziła mnie do pokoju w drugim mieszkaniu, po lewej od wejścia, łóżko szerokie, pokój bez zarzutu. Polizałem cycki, pani zabrała się do francuskiego w gumie, ale poczułem, że zaraz się spuszczę, więc wszedłem w nią i szybko doszedłem. Seksu nie oceniam, pewnie jest ok, ale byłem na takim ciśnieniu, że o tym numerku nie ma co pisać.

formener

formener

Bywalec

• +users
  • 212 postów
Cześć.
Jak jest z ilością zbliżeń w godzinie? Burdelmama przez tel informuje że do dwóch....w cenie..... Jakoś wierzyć mi się nie chce :/

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Mi pierwsza panna powiedziała, że raz, druga, że drugi raz za dopłatą 50 zł, więc później już trzymałem się tego i nie pytałem nawet o drugi raz.

SonnCrack

SonnCrack

Bywalec

• +users
  • 107 postów

Odwiedziłem lokal wczoraj, późna pora wieczorowa. Wejście na klatkę nie zachęca, pod drzwiami grupka alkoholizującej się młodzieży, szyba w drzwiach ze śladami kul z jakiejś broni (poważnie).

Ustawka: przyszedłem bez umawiania się, dzwonek domofonem i wpuszczenie od razu.

Potem zaproszenie do poczekalni z telewizorem i czekanie na prezentację. Na prezentację wyszło pięć kobiet, wszystkie 40+. Ostatecznie wybrałem Marinę, blondynka, 165-170 wzrostu, włosy średniej długości, duży biust, trochę brzuszka, ale wyglądała najlepiej ze wszystkich pań.

Przejście do drugiego mieszkania, rozliczenie się przed i wizyta w łazience. Mały wybór rozwodnionych żeli i mydeł do mycia. Prysznic.

Po powrocie do pokoju akcji Marina wychodzi na chwilę do łazienki. Chwilę potem przejście do akcji, trochę miziania się, orala, seksu... wiecie o co chodzi  :zeby:  Po wszystkim miła rozmowa, buziak na pożegnanie i powrót do domu.

Cyferki:

Ustawka: 10/10 

Strach przed wejściem na klatkę: 10/10

Lokal: 7/10

Marina: 6.5/10 (Milf)
Pozostałe dziewczyny z prezentacji 4-6/10

Seks: 7/10
Atmosfera: 7/10

Przydatne:

1. W cenie 110 zł - godzina spotkania, ale jeden strzał,

Dopłata 50 zł - godzina spotkania, ale dwa strzały.
2. Marina miała kiedyś ogłoszenie w necie, zdaje się, że na roksie, ale teraz nie mogę go znaleźć. Blondynka w mocnym makijażu, odsłonięta twarz, w czarnej sukience.

Chyba wrócę...

Mariuszf123

Mariuszf123

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Witam, pierwszy raz w życiu odwiedziłem tego typu przybytek, i padło na ten lokal. Byłem tam kilka dni temu w nocy trochę podpity :)
1 telefon i zaraz jestem przed lokalem, Pani prowadzi mnie do pokoju czekam z 3 minuty, i na prezentację wyszło z 7, 8 pań, z wyglądu nie za bardzo mi się podobaly, wybrałem trochę grubszą która najbardziej z nich się mi podobała, idziemy do pokoju tam odrazu pieniądze do ręki , oral w gumie później klasyczny. Pani była bardzo miła, uśmiechnięta za to plus.

Lokal 8/10

Uroda Pani 5/10

Atmosfera 9/10

Oral 7/10

Sex 5/10

Może kiedyś wrócę ponieważ mi po drodze i otwarte w późnych godzinach.

Mariuszf123

Mariuszf123

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Ostatnio odwiedziłem kilka razy ten lokal tym razem wychodziło coś mało Pań, może dlatego że bywałem tam o bardzo późnej porze. Pozwolę sobie ocenić jedną Panią która jest naprawdę godna polecenia, na imię ma Andżelika. Pani naprawdę zgrabna, miła, ma nawet ogłoszenie na odlotach (link niżej), zdjęcia są jej, od razu zauważyłem że już byłem u tej pani jak wyświetliła mi się reklama z odlotów na garso  ;). Byłem u tej pani na godzinę i dopłaciłem za lodzika bez gumy. Niestety panią spotkałem tam tylko raz :(

Wygląd Pani  8/10

Oral 7/10

Sex 9/10

Atmosfera 10/10

Ogólnie to jeśli chodzi o agentury to to chyba jedyne miejsce w Warszawie godne polecenia, z uczciwym podejściem do klienta.

Ważna informacja- od kilku dni zmieniły się ceny, za pół godziny jest 110 a za godzinę 150.

https://www.odloty.p...lus/207277.html

KUBEK33

KUBEK33

Świeżak

• user
  • 7 postów

Bylem wczoraj.

Lokal znany wiec nie opisuje i bez punktacji.

Pani - 5 - Dagmara czy coś podobnego - chuda, cyc 2, blond - twarz dupy nie urywa - Inne opcje jeszcze gorsze a było 3 panie 45 +

Cena 150

Akcja - na pieska do końca - 5 zero zmieniania pozycji zero emocji - po prostu wal pan do końca!

Atmosfera - 1 - bo to kobieta była

Bez powrotu jak dla mnie ale dupczenie pewne jak jest potrzeba.

Użytkownik KUBEK33 edytował ten post 27 kwiecień 2018 - 21:44

tomrbt

tomrbt

Praktykant

• +users
  • 40 postów

Wyladowalem w Aishy w niedziele wieczorem bo wszystkie telefony byly gluche. Z poprzednich opisow nie spodziewalem sie nic najlepszego, ale zdecydowalem sie sprobowac. Zadzwonilem na domofon i znalazlem sie w ladnym pokoju gdzie Pani hostessa usadzila mnie na kanapie. Cena zakomunikowana 150 PLN/godz. W ciagu minuty pojawily sie dwie Panie. Ustawka 10/10.

Obie Panie bardzo sympatyczne. Jedna z nich babcia wiek okolo 60 z glosem dosc zuzytym przez papierosy ale powtarzam, bardzo mila. Druga Pani po 30stce, pelne ksztalty, duzy biust, podobna do moich sympatii z Okopowej, a wiec wybor byl oczywisty. Moglaby smialo kasowac 200 na wolnym rynku. Diva 7/10. Zaprowadzila mnie do pokoju z malutkim lozkiem chociac obok byl pusty duzy ladny pokoj z krolewskim lozkiem. Niestety, niedostepny, podobno nalezy do babci. Wiec niestety moge dac tylko 2/10 za lokal. Dziewczyna chyba swieza, nie ma pojecia o zawodowym seksie wiec trudno oceniac skladniki. Taka laska z disco, chetna, autentyczna, mozna sie dobrze zabawic bez hardcorowego rzniecia. Osobiscie dla mnie to bylo absolutnie czarujace, odswiezajace doswiadczenie 9/10. Nie moge narzekac, tym razem sie udalo...

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych