Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

[Mielec] Ania i Ewelina 724-027-636dwie dziewczyny, obie warte odwiedzenia: tanio i z zaangażowaniem

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

ryx

ryx

Świeżak

• user
  • 10 postów
http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=45017
724-027-636

Dwie dziewczyny, które mają jedno ogłoszenie (ale umawiają się również-a może przede wszystkim-osobno) i na stałe przyjmują w Mielcu już co najmniej pół roku. Wcześniej na os. Smoczka, teraz na Borku.

EWELINA:
Pierwszy raz byłem na spotkaniu z Eweliną, młodszą z duetu, jeszcze na Smoczce. Mieszkanie... tragiczne, obskurne, stare meble, odrapane ściany. Dziewczyna nie zaproponowała kąpieli, może i dobrze. Byłem akurat po basenie, ale do tej wanny (późny PRL) bym raczej nie wszedł. Ale to już przeszłość, teraz przyjmują w trochę lepszym standardzie.

Co do dziewczyny to jak nam mój gust bardzo ładna, dużo lepiej wygląda niż na zdjęciach, czaruje oczami - niby nieśmiała, delikatna ale wcale nie jest wstydliwa i niemrawa. Wygląda... normalnie, nie jak rasowa diva i myślę, że się to może spodobać. Cera nie zniszczona, co prawda pali, ale nie ma krzykliwego makijażu, kiczowatej bielizny. Młoda, ładne ciało, nie spieszy się. Inteligentna i sympatyczna. Mogę śmiało polecić, mimo specyficznego, mieleckiego standardu lokalu. To co wielu może się spodobać, to lodzika robi bez gumki (nie wiem jak z wytryskiem, nie próbowałem), całuje się w usta. Brak jej bocznych 1 czy 2 ząbków, ale nie psuje to efektu. Nie grymasi, uśmiechnięta, na wszystko otwarta.

lokal (poprzedni) 3/10
uroda 8/10 (duży plus za naturalność, choć nie jest sexbombą)
sex 8/10 (może jedynie więcej własnej inicjatywy brakowało, ale może nie dałem szansy...)
lodzik - nie pamiętam, ale na pewno był dobry :)
atmosfera 8/10 (bardzo miła, choć małomówna, ale można było się poprostu wyluzować i czuć naturalnie)

zapłaciłem 100 zł za pół godziny

ANIA:
Byłem u niej już na nowym mieszkaniu. Ciutkę lepiej ze standardem, zaproponowała mi tym razem kąpiel. Szczegółów typu wielkość ręcznika już nie pamiętam, ale kogo to obchodzi. W sypialni jeden duży minus, ale właściwie komiczny - pod nami rozwaliła się kanapa, po prostu grzmotneliśmy w pewnym momencie na ziemię :D Raz że rozkładane badziewie musiała przy profesjonalnym użytkowaniu kiedyś nie wytrzymać, dwa, że waże trochę ponad 100 kg, więc miało prawo nie wytrzymać choćby pode mną samym (choć nie szaleliśmy).
Dziewczyna bardzo roztrzepana, ale sympatyczna, komunikatywna, Dużo gada, cały czas na wesoło. Przejmuje inicjatywę, widać już lata praktyki i doświadczenia. Doświadczenia in plus, bo choć młoda już nie jest, figura i twarz już też nie nastolatki, to jednak potrafi się zająć facetem. Tu poliże, tam posapie, pojęczy, popieści i działa :) więc nadrabia braki. Też pali, ale nie odnosi się wrażenia jakiegoś braku higieny. Co prawda brak jakiegoś makijażu i bielizny już nie działa na plus jak u młodszej koleżanki, lecz stwarza wrażenie lekkiego zaniedbania. Też otwarta na wszystko, nie marudzi, wesoła, inteligentna, a inicjatywy u niej dużo. Trochę widać było pośpiech, ale to raczej roztrzepanie niż popędzanie.

lokal 5/10 (lepiej niż poprzedni lokal, ale szału nie ma)
uroda 5/10 (minus za wiek, brzuszek i lekkie zaniedbanie ale nie odpycha jak co poniektóre divy)
sex 8/10 (nadrabia braki w urodzie inicjatywą i umiejętnościami)
lodzik j.w.
atmosfera 7/10 (też sympatycznie, ale nie czułem takiego luzu jak z Eweliną)

cena j.w.

Ogólnie polecam obie Panie, fajnie się uzupełniają, dziewczyny trochę uprawiają partyzantkę ale za to rzetelną.

Użytkownik ryx edytował ten post 16 luty 2012 - 22:13

dyskretnyzradomysla
Re: [Mielec] Ania i Ewelina 724-027-636

dyskretnyzradomysla

Praktykant

• +users
  • 11 postów

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=149706

Byłem jakiś czas temu. Umówiłem się ze starszą panią- dosłownie. To już niestety jest starsza pani. Sterana życiem, papierosami których pali duże ilości. Zdecydowanie więcej niż 35 lat i to widać. Pani zaniedbana, duży brzuch i czarne zęby- chyba od papierosów. Mieszkanie niestety też pozostawiało wiele do życzenia.

Seks- był i widoki były niespecjalne- niestety wiek... mogłem trafić kilka(naście) lat wcześniej, zdjęcie mnie zmyliło.

sex-2/10

uroda 2/10

lokal 2/10

cena tak jak w anonsie

Nie polecam

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych