Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Uwielbiam Głębokie Gardło 514-415-574leszno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

obi

obi

Praktykant

• +users
  • 25 postów
witam
pare dni temu zawitalem do ww panny
diva jakas imigrantka bo ma juz recke w warszawie i w krakowie zdaje sie tez.niestety niepochlebne recenzje ale jako ze ze mnie milosnik dobrych lodow nie moglem odpuscic nickowi- Uwielbiam Głębokie Gardło :)
standartowo dwa tel .panna przyjmuje w domku miedzy blokami na ul lipowej.jest tam jeszcze jakas kolezanka ,ale nie widzialem jaka.pokoj czysty ,lazienka ok.
nie ma co wiele powtarzac poprzednich opisow.diva duza,wysoka,sporo ciala.mnie sie zdecydowanie nie podobala.lodzik faktycznie moze gleboko choc calego nie dala rady(niby ze za gruby:)),okolice dokladnie wypieszczone,wszystko ladnie polkniete,wylizane,w sumie niezle ale spodziewalem sie wiecej po takim nicku na roksie.
oceny
panna 3/10
oral 7/10
lokal 8/10
sex nie bylo
zaplacilem 150-oczywiscie jak sierota nie uzgodnilem przed akcja warunkow i pozniej bylo placz i plac
ogolnie raczej nie polecam,no chyba ze na loda tylko za te 100.ja napewno nie wroce

nie wiem czy mam podpiac pod poprzednie recki tej panny bo tamto w wawie a teraz jednak w lesznie diva przyjmuje
jakby co to prosze modkow oo przeniesienie

Wspomniane oferty

Uwielbiam głębokie gardło - 514415574

Hank_poz
Re: Uwielbiam Głębokie Gardło 514-415-574

Hank_poz

Praktykant

• +users
  • 37 postów
Link do rzeczonej pani - http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=50723

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych