Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Beautiful Gina 664-237-111Milf z clasą dla klientow z klasą

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

insaine

insaine

Panna / Promotorka / Alf /Klon

• PersonaNonGrata
  • 35 postów
Podimot liryczny o ktorym jest temat zostal odzwiedzony przez zemnie 2 razy .
Diva przyjmuje na puławskiej po skosie od wyscigów (budynek Merv....).

Z tego co zakadałem tematu divą ma kilka oglosszeń 664-237-111
Na pewno te dwa :
http://www.odloty.pl...gina/62502.html
http://www.odloty.pl...a-35/62506.html

i z tego co widze to jeszcze te :
http://www.odloty.pl...y-35/68186.html
http://www.odloty.pl...a-35/53733.html

Ale przejczmy do sedna zaczniemy od mieszkankna jest to lepsza cześć puławskiej nr 25... , można powiedzieć że podchodzi pod lux classe recepcja nawet jest .

Mieszkanko 8,7 (w pałacu jeszce nie bylem :P)
Mieszkanie wewnątrz przestrone barzo ladne nowoczesne kilka pani na prywatce (podawała diva mi linki ale zapomnialem )

Pani (zdjęcia nie kłamią na żywo ladniejsza ) co do wieku 35 -40 po trójce dzieci (ale to chyba ona ich nie rodziła tylko kto inny ) cialo ocena 9 jak na wiek czas staną w miejscu tej pani wagowo 49 kg sam mi się przyznala .Piersi saobie diva poprawila powiem ze elegancko (silikony )nogi potocznie ksiąkowe .:)) Pupa i cała reszta naprawde na wysokim poziomie.

Pani pali (przy pierwszym spotakniu wyczulem to we wlosach )

Jedynym minusem to mozna sie dopatrzeć na zemby kawa i paierosy robią swoje

Diva na wysokim poziomie intelektualny moża pogadać o wszytkim Cenia sobie klientow w sredniu wieku ktorzy wiedzą OCB i nie wymagają gwiazdki z nieba

Oprawa wizualna: podwiązki elgankie buty z klasą jedne ze zdjęc oraz elegancka bielizna (pani zostaje w butach cały czas)

Co do akcji poweim w skrocie mozliwy jest praktycznie wszytko bez przegięc (FBG do konća ,6/9, anal) BDSM - chyba nie
pani pieszczotliwa angazuje się w to co robi nie odwala taśmy .

CYferki:

mieszknaie : 8,7 (w pałacu jeszce nie bylem :P)
Diva : 9 (jak na wiek to mase 20 się umywa )
atmosfera :8,5 (sprawia otoczke jezeli klienta jest na poziomie, woda do picia itp kompiel pomidzy numerkami)
FbG : 8 (jest calkiem calkiem)
Sex :8.9 (nie jest maszyna do zarżniecia(hardkore) ale dla szwagrów którzy lubie dobry namiętny sex jak najbardziej)
Anal 7 (przy mojich predyspozyjach czasowych do skonczenia pani poprosiła o zmiane )

całoksztalt :9 diva wart odwiedzenia dla szwagrow na poziomie z myszla na dobre pukniecie (bze zajechania )
Fotki prawdziwe bez odwalania lipy bardzo dobra diva w tym przedziale cenowy

P.S. Nie zajechać żeby diva się nie zmanierowała dla dobra ogółu

POZDRAWIAM POLECAM

Wspomniane oferty

Beautiful Gina - 664237111

Użytkownik insaine edytował ten post 25 styczeń 2012 - 23:38

Soter
Re: Beautiful Gina 664-237-111

Soter

Bywalec

• +users
  • 127 postów
Byłem jakiś czas temu. Miejsce jak post wyżej. Właściwie opinia będzie bardzo podobna, ale to oznacza, że po prostu jest..., nie, nie dobrze, jest rewelacyjnie.
Zalety:
- ciało nastolatki, wiotka kibić, bardzo zgrabna,
- bardzo fajny biust - silikony,
- doświadczenie właściwe dla wieku,
- i chyba najważniejsze (obok urody) - lubi seks, bardzo.
Naprawdę, aż trudno uwierzyć, że można mieć takie ciało, zwłaszcza w deklarowanym wieku i po dzieciach. No, szczęściara pod tym względem absolutna.
Seks, jeden z najlepszych, a byłem kilka razy.
To jeszcze z punkcikami.
Lokal - duże wygodne łóżko, nowe, takiż prysznic, ciecie na dole, ale nie upierdliwi. Powiedzmy 9/10.
Diva - opis wyżej, głupio teraz nie dać dychy, ale co tam 9.5/10. Ostatnio na onecie były zdjęcia jakiejś fitneski ;)
Seks - dla mnie rewelacja, żadnych narzekań, właściwie taki jak chciałem (u mnie anal bez problemów, widać muszę pozazdrościć "predyspozycji" ;) ), no gdyby robiła głęboki oral byłby maks, a tak dam 9/10.
W sumie absolutny top bez względu na kategorię.
A jeszcze jakość do ceny (200 PLN) - maks. 10/10

makgajwer

makgajwer

Praktykant

• +users
  • 19 postów
to jaz też dorzucę swoje spostrzeżenia (byłem) parę m-cy temu, ale jakoś do tej pory nie zauważyłem recki

+ poproszę admina o sprostowanie, ponieważ wg mnie 2 następne linki z pierwszego postu dotyczą innej diwy, która przyjmuje na dolnej 10.
tutaj opinia

i są ta 2 różne panienki oraz oczywiście 2 różne lokale

Gina przyjmuje w bardzo komfortowym mieszkanku, chociaż cieć na dole w stróżówce jest małym minusem

Mieszkanko jak wystrój, łazienka spoko lux

Panna: cóż pełne zaskoczenie jak kobieta w takim wieku może tak rewelacyjnie wyglądać?
To po prostu cudo.
Kobitka b. inteligentna, super zgrabna, powabna chociaż te trochę poprawione cycuszki mi osobiście nie za bardzo przypadły do gustu, ponieważ czuć w dotyku, że silikony a i widok nie za bardzo naturalny. Za to cała reszta jak twarz, nogi, tyłeczek oceniam b. dobrze.
Minus jak już poprzednik napisał, że panna pali wiec dla osób, które nie pala jest to minus, albowiem od razu wyczują mocny zapach papierosów. Panna podczas całego spotkanie w pończoszkach i szpileczkach co jeszcze bardziej nakręca i tak wybuchową atmosferę.

Oceny:
Mieszkanko: 10
Panna: 9,5
sex: 10 (jak było w 1 poście nie jest to kobitka na ostrą jazdę, raczej na namiętny i czuły seks jak z GFE)
GBG: 9 (1 pkt odejmuję za wspomaganie ręką)
atmosfera: 10

za jakiś czas z pewnością wracam :D

Wspomniane oferty

Sexy Lady 35 - 507704677

mpatecki

mpatecki

Stary wyjadacz

• +users
  • 404 postów
Bylem u Beautiful Gina jakis czas temu. Wrazenia mieszane, nie wroce. Nie bede sie wdawal w cyferki bo wiele o nich napisano, tak wiec kilka obserwacji:

- Panna pali. Wlosy smierdza papierosami, oczywiscie pocalunki odpadaja
- Silikony wizualnie niezle, ale w dotyku srednie. Poniewaz Panna jest bardzo szczupla, od razu czuc w rekach plastik gdy sie je dotknie

Samo bzykanie niezle. FBG z polykiem dobry, ale GG brak. Klasyka niezla, ale jakas sztuczna.

Suma sumarum, Panna sie zachowuje jakby juz dlugo byla w branzy, choc twierdzi, ze od niedawna. Atmosfera sztuczna i tasmowa robota, przy tym sporo zalu do calego swiata, ze w Polsce nie da sie zyc. Skoro sie nie da, to najlepiej wyjechac...

Biorac pod uwage powyzsze, moim zdaniem spotkanie z Sexy Lady 35 (vel Paulina 35) jest znacznie lepsza opcja w kategorii MILF. Alternatywnie, sugeruje zainwestowac 200PLN w nizszy przedzial wiekowy z lepszymi doznaniami estetycznymi.

Czuwaj!

Użytkownik mpatecki edytował ten post 10 czerwiec 2012 - 20:00

czeladnik

czeladnik

Świeżak

• user
  • 9 postów
Odwiedzam czasami Beautiful Gina (pierwszy raz w październiku ub.r.). Wrażenia bardzo pozytywne, więcej jest superr.
Podejście Divy nie zmieniło się ani trochę (zmienił się tylko lokal, ale w tym samym budynku). Zawsze w sexsownych ciuszkach i szpilkach (których nie zdejmuje w czasie "akcji").

Kobieta bardzo zgrabna, ciało jakiego może pozazdrościć niejedna 20-stka, piersi trochę "podrasowane" (ale mi pasują). 10/10

Sex-akcja zawsze bardzo urozmaicona, wszelkie fantazje zaspokojone (bez hardcoru), namiętne pocałunki (duży plus), analik raczej krótki (jestem długodystansowcem). FBG bez GG. Po finale bardzo czule pozwala "zwolnić". 10/10

Atmosfera jak na randce, kobitka inteligentna i rozmowna (jak z dobra kumpela). 10/10

Lokal, apartament, czysto schludnie, świeczki zapachowe. Łazienka OK. Jedyny minus, to portiernia z "załogą". 9,5/10

Zawsze wracam z ochotą :D ,a wychodzę ze zdziwieniem, że panna jeszcze się nie "zmanierowała" :szok: .

Pozdrawiam.

Bover

Bover

Praktykant

• +users
  • 14 postów
witam,
byłem jakiś czas temu w sobotę około godziny 22.
Lokal, ładny i duży. Panna miła, sympatyczna atmosfera, mimo wieku wygląda świetnie.
Proponuje coś do picia, prysznic i zabawa.
Pocałunki, francuz bez gumki z okolicami, patrzy w oczy.
ciało-8/10 sztuczne cycki, super figura, ubrana w szpilki i pończochy
twarz - 7/10 kwestia gustu, mi się podobała.
FBG - 6/10
sex - 8/10
anal był próbowany, ale jednak prosiła żeby nie bo ją boli
atmosfera - 8/10
skończyłem w ustach, połyk i uśmiech na jej twarzy, warto do niej przybyć.

bms

bms

Otrzaskany

• +users
  • 94 postów
Ano umówiłem się 2 godziny wcześniej z Giną, dojechałem punktualnie, dzwonię spod domu i słyszę od koleżanki taką historię "Spóźnił się nieogarnięty klient, Gina będzie dostępna za 45 minut".
A SMS np. "Nie mogę się spotkać, przyjedż później na .." to nie łaska ?
Niefajna wystawka.

interceptor

interceptor

Praktykant

• +users
  • 49 postów
Z MILFem z tego tematu spotkałem się w dniu wczorajszym, nie ukrywam, że wiele pozytywnych postów na temat przebiegu spotkania z nią mocno wpłynęło na wybór właśnie jej.
Moje odczucia są takie, że to strzał w dziesiątke.

Ustawka bezproblemowa na 2 telefony i stawiam się na miejscu tzb Puławska 25X. Doajzd dość łatwy, miejsca do parkowania do znalezienia bez większych problemów. Blok to nowy apartamentowiec z recepcją ekskluzywnie wykończonymi klatkami itp.

Samo mieszkanie ok, nie zwracam w sposób szczególny na to uwagi więc jeśli nic nie odpada w łazience a ściany stoją prosto to dla mnie jest ok.

Łóżko troche już sfatygowane, więc to może jeden mankament, ale Panna jest tak kompaktowa w obsłudze, że problem ten można spuścić na drugi plan.

Co do przebiegu spotkania nie potrafie inaczej tego określić jak w samych superlatywach, może dlatego że od dawna chciałem trafić do MILFa. Kasia jest zadbana, atrakcyjna (oczywiście kwęstia ząbków może być dyskusyjna to fakt), o bardzo ładnej figurze i sprężystej skórze. Atmosfera podczas spotkania bardzo naturalna, albo trafiłem na dobry dzień albo panna jest totalna nimfomanką bo w końcowym rozrachunku czułem się przez nią zgwałcony ;P

Akcja rozegrana w dwóch aktach, najpierw namiętne pocałunki i myzianie, potem panna na mnie wsiadła i zafundowała mi 69 parkując swoja wysmarowaną jakimś smakowym żelem cipke. Sama tak wariacko mi robiła loda, że nie bardzo wiedziałem na czym mam sie skupić czy na tym, zeby ją całą wyliazać czy olać ją koncentrować się na przyjemności płynącej z loda jakiego mi zafundowała.

Po kilunastominutowym wstępie wskakuje w kalosza i ogień. Pozycji kilka zaliczone od tyłu, na jeźdzca, na pagony, na boku, na boku z nogą w górze, na misjonarza potem płynne przejście do loda i ostatecznie na stojąco sput do buzi. Kasia jeszcze chwile i delikatnie go obciągała i wszystko połknięte.

Po wszsytkim luźna rozmowa, ale wszsytko na wesoło. Wspomniała mi również, że prawdopodobnie się przeniesie w okolice ronda wiatraczna.

Cyferki:
lodzik: 10
seks: 10
panna: 9 (gdyby nie sylikony to myśle, że cycki by były jak placki)
lokum: 9

gorąco polecam bo Kasia jest dobrym połaczeniem doświadczenia płynącego z wieku i spreżystości ciała i figury skradzionej 20-latce.

cyphoner

cyphoner

Świeżak

• user
  • 5 postów
niesamowita kobieta

uroda wiek cyce pupa sex oral jak dla mnie wszystko na 9

zabki to odrebny temat, ktorego nie bede poruszal bo nie ma co narzekac jak na taka szeroka oferte

Naprawde szok i miekke nogi

A bohaterke goraco caluje ;)

tipiopipi

tipiopipi

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Czy ktoś się orientuje czy Panna jeszcze działa? Ok rok temu miałem przyjemność spotkać się z nią spotkać, pomyślałem, że czas na powtórkę :) Relacja z ostatniej wizyty:

Umówiliśmy się, że zadzwonię jak będę w metrze Służew, stamtąd zostałem pokierowany do bloku na Puławskiej (nowoczesny blok z ochroną).
Pani na oko 35 lat, ładnie zrobione silikony (pozostały tylko blizny), szczupła, fajny tyłek zadbana, z klasą, w eleganckiej bieliźnie. Pierwsze co to weszła na 69 (FBG). Potem przerobionych kilka pozycji: piesek, klasycznie, na siedząco przed lustrem (polecam). Finał z powrotem na 69. Aktywna, bez marudzenia, wygląda na to, że lubi ten sport. Kasa 200 na stoliczku po.

Cyferki:

Panna: 9
Buzia: 8
Seks: 10
Lokum: 9
Atmosfera: 10

waldek323

waldek323

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów