Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Wersal Joanny, 797-054-899, Macedońska 2 (wejście od Śródziemnomorskiej)znana firma w nowym miejscu

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

KUBEK33

KUBEK33

Świeżak

• user
  • 5 postów

Wizyta byla 1 pazdziernika. Numer ze strony internetowej wersalu. http://wersal.waw.pl/

Umowienie przez telefon bez problemu. Wejscie od srodziemnomorskiej. Ja bylem wieczorem wiec nikogo na ulicy nie bylo i czulem sie ok.

Drink i wybor dziewczyny. (Same polki tam sa) Padlo na Paule.

Po obgadaniu szczegolow - dolaczyla do nas Kasia wiec byl duet aktywny. Cena za dwie 800 zl.

Paula I Kasia to modelki. Nie ma sie do czego doczepic. Bardzo kontaktowe, przyjemne I profesjonalne.

twarz i ciało 9

FBG - 10/10 - jeszcze jestem w szoku bo to byl moj pierwszy duet.

akcja 9/10 - szkoda ze tylko raz ale nie dalem rady na wiecej

atmosfera 10/10 - mozna pogadac o wszystkim

lokal - Pokoj VIP kolo gararzu z sauna i lazieka. Naprawde super czysto i fajnie.

Jest to moja pierwsza opinia wiec prosze o zrozumienie.

Ja tam pojde jeszcze raz na 100%.

Użytkownik KUBEK33 edytował ten post 04 październik 2013 - 17:02

truchcikiem
Re: Wersal Joanny, 797-054-899, Macedońska 2 (wejście od Śródziemnomorskiej)

truchcikiem

Praktykant

• +users
  • 34 postów

Witam,

wybrałem się ostatnio do Wersalu parę tygodni temu. Zawsze byłem gościem u Pauli tak więc nie opiszę innych Dziewczyn.

Umówienie 10/10 - jak wiadomo szybko i sprawnie. Nie ma czarowania. Miejsc parkingowych dla mobilnych pod dostatkiem.
Lokal 6/10 - wystrój kiczowaty, może jestem przewrażliwiony ale mi się po prostu to zestawienie architektoniczne z kolorami nie podoba. Łazienka z podgrzewaną podłogą to jest to.
Paula pierwsze spotkanie 9/10 - WOW, piękna dziewczyna modelka, naturalne piersi, luz , namiętność itp.
Paula ostatnie spotkanie 7,5/10 - piękna dziewczyna, naturalne piersi, cudowna gra aktorska, schematyczność. ( Ale walory estetyczne czołówka Warszawska)
FBG pierwsze spotkanie 9/10 -  ;) 

FBG ostatnie spotkanie 9/10- nihil novi

Atmosfera pierwsze spotkanie 8/10 - fajnie naturalnie itp.

Atomsfera ostanie spotkanie 6,5/10- fajnie naturalne granie.

Reszta cashu po wejściu do pokoju. Takie zasady panie.

Co się tyczy moich ocen.... są moje. Tak więc możemy się nie zgadzać. Mi osobiście przeszkadza tabun ludzi wokół ciebie, ich odgłosy. To nie mój klimat.

Nie mowie że nie będę wpadał co to to nie. Paula uzależnia, powiem wprost jest niesamowita. Prawdziwa ekstraklasa.

Użytkownik truchcikiem edytował ten post 07 listopad 2013 - 13:32

elvir33

elvir33

Bywalec

• +users
  • 120 postów

Witam szwagrów,

Dawno nie pisałem więc podzielę się swoją opinią na temat nowej dziewczyny w Wersalu. Obejrzałem sobie nowości i wybrałem Monikę. Na zdjęciach wyglądała bardzo obiecująco. Zadzwoniłem, umówiłem się. Jak zwykle bez problemu i kłopotu.

Z daleka Monika wygladała fajnie, ale im bliżej podchodziła tym retusz zdjęć był coraz bardziej widoczny.

Poszliśmy na górę, potem łazienka. Cały czas miła rozmowa. Dziewczyna usmiechnięta i komunikatywna.

Po powrocie z łazienki, rozebralismy się i zaczęła od francuza. Warsztat bardzo średni, żeby nie powiedzieć słaby. Monotonia i czuć ząbki. W języku ma kolczyk. I to co dla mnie jest dyskwalifikujące to czuć było papierosy. Od razu odechciewa mi się wszystkiego. Jednego nie mozna dziewczynie odmówić, że w robótkach ręczno-oralnych jest niestrudzona. Ciało już nieco zużyte, piersi obwisłe i na pewno nie rozm 3. tylko 2.  Potem usiadła na mnie, trochę mnie poujeżdżała i na koniec od tyłu. Strzał bez kalosza w ustach.

OCENA: ocenię samą dziewczynę, bo lokal oceniałem już wcześniej

Monika:

URODA 5/10

CIAŁO: 4/10

ORAL 4,5/10

SEKS 5/10

ATMOSFERA 7/10

Dziewczyna w porównaniu z Paulą czy wcześniej z Nicolą to nie ta liga. Do tego te papierosy. Fajna atmosfera i rozmowa, ale nie tylko po to tutaj się przychodzi. Ja osobiście więcej nie skorzystam z jej usług. Na chwilę obecną nie ma z kogo wybierać. Paula super dziewczyna z wyglądu, ale sztuczna i za dlugo tutaj pracuje.

serwis

serwis

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam szwagrów.Czy był już ktoś u nowej Anety.

Ostrzeżenie! (dodane przez: yarpen)
nie posiadasz uprawnień do zadawania pytań, a mimo to pytanie zadajesz czyli nie znasz regulaminu forum +10% i 10 dni urlopu na zapoznanie się z regulaminem forum i regulaminem działów opinii

Użytkownik yarpen edytował ten post 25 listopad 2013 - 20:19

samfun

samfun

Świeżak

• user
  • 3 postów
recenzję za Edyta
wygląda 6
boobs 4
postawa 2

uniknąć wielki czas

Dodano: 07 grudzień 2013 - 19:33

przeglądu dla Paula
wygląda 9

postawa 9

powtórzyć w dowolnym czasie

Ostrzeżenie! (dodane przez: yarpen)
a co to ma być!!!! +10% i 10 dni urlopu

Użytkownik yarpen edytował ten post 07 grudzień 2013 - 20:55

andrzejandrzej

andrzejandrzej

Mistrz francji

• Moderator
  • 1709 postów

Looks like google translator, right?

waldek323

waldek323

Otrzaskany

• +users
  • 56 postów

Edyta

twarz 8/10

piersi malutkie ja takich nie lubie 2/10

seks 5/10

francuz 6/10

Ostatnio wersal przezywa kryzys

oprocz Pauli nie ma nic ...

Piotrek77wwa

Piotrek77wwa

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów

Odwiedziłem w/w miejsce.

Niestety muszę podpisać się pod tym co piszą koledzy wyżej, Paula to jedyna opcja jaka wchodzi w grę.

Pozostałe Panie może nie są nieatrakcyjne ale na pewno nie w przedziale cenowym +300.

Spotkanie z Paulą przebiegło miło i sympatycznie ale czy będę je wspominać ? Chyba nie.

Miejsce samo w sobie jest sympatyczne i sprzyja łóżkowym przygodom.

Widać że dziewczyna nie pracuje od wczoraj, ale to wiedziałem decydując się na wizytę.

Technicznie nie mam zastrzeżeń, jednak brakowało mi tam tego "czegoś" co zazwyczaj spotyka się w bardziej kameralnych miejscach.

Reasumując dziewczynie za wygląd dam 8/10

sex 6/10

oralny mocne 7/10

Za taką cenę oczekuję zdecydowanie czegoś więcej, nie tylko ładnych wnętrz.

krzys39

krzys39

Świeżak

• user
  • 9 postów

Odwiedziłem Anetę jakiś czas temu. Co do lokalu nie ma sensu się rozpisywać bo wszystko co można zostało już napisane. Dla mnie to 10/10. 

Dziewczyna - 8/10

Figura to 10 - szczupła - dla mnie bomba, twarz rzecz gustu, całokształt psują fajki (czuć)

FBG - 7/10

Dla mnie zbyt delikatnie, z wyczuciem, niestety nie do końca a szkoda

seks 8/10

Panna jest delikatna i taki też jest seks - może trochę zbyt bierna - ale widok takiej figury - bezcenny

całokształt 8/10

Panna bardzo przyjemna, spotkanie jak z koleżanką, pewnie jeszcze tam zawitam

wariat1979

wariat1979

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Podczas pobytu w W-wie odwiedzilem przybytek dwa razy.
Miejsce bardzo sympatyczne na uboczu.
Sam lokal bardzo w porzadku bylem w vip roomie i w normalnym pokoju.
Pierwszego dnia padlo ma Pamele - dziewczyna troche starsza ok 35 lat, ma troche cialka - ale tak akurat - nie mozna powiedziec zeby byla super szczupla ale napewno nie jest gruba. Dla mnie w sam raz.
Twarz OK sporo makijazu, niestety czuc ze pali.
Lodzik bardzo fajny - stara sie gleboko do konca wpychac - dossala mnie do konca. Co ciekawe nie zauwazylem zeby wypluwala - takze chyba byl polyk. Widac ze przypadlem jej do gustu - jestem w podobnym wieku - takze nakrecila sie dziewczyna ladnie (albo dobrz grala) przerobilismy kilka pozycji skonczylem na misjonarza.
Po prysznicu odraz sie ubralem - co ja bardzo zdzwilio - nie wiem czy chciala zebym jeszcze z nia posiedzial czy co.

Kolejnego dnia zawitalem do Pauli - ktora przedstawiono mi przy poprzedniej wizycie i wiedzialem ze musze ja ztestowac przed wyjazdem z W-wy.
Panna naprawde mloda ladna cialo modelki - faktycznie wspominala cos ze pracowala kiedys jako fotomodelka.
Lodzik bardzo poprawny - ona kleczy ja na stojaco patrzac na ta sliczna buzie bardzo szybko skonczylem.
Pozniej druga runda pare pozycji - skonczylem znowu w ustach.
Kontakt dobry - ale z Pamela byl zdecydowanie lepszy, ale sztywno nie jest mozna pogadac w przerwie.
Ceny sa jakie sa - nie mieszkam w Polsce wiec cena 450 za 1,5 h nie jest dla mnie bardzo droga.

ja4723

ja4723

Świeżak

• user
  • 2 postów

Zniechęcony próbami znalezienia ciekawej oferty na odlotach postanowiłem skorzystać ze sprawdzonych opcji.

Wybrałem wizytę w Wersalu Joanny. Spotkanie z Paulą. Na temat Pauli nie będę się rozpisywał. Dla mnie prawie ideał kobiety. Wysoka, zgrabna, ładna. Kształtne piersi, piękne oczy i włosy. Potrafi korzystać ze swoich atutów.

Umówienie przez telefon wizyty na konkretną godzinę bez zarzutu.

Stawiam się na miejscu 5 minut przed czasem. Paula czeka na mnie w holu z uśmiechem na ślicznej buzi. Opłata 300 zł za pokój w recepcji i dziewczyna prowadzi mnie na górę do pokoju.

Pomysł ze schodami trafiony w 10. Zgrabny tyłeczek Pauli przed moimi oczami sprawia że krew zaczyna szybciej krążyć i to nie z powodu wspinaczki po schodach:). W pokoju otrzymuję ręcznik, szlafrok i kapcie. Paula prowadzi do łazienki i czeka na mnie przed drzwiami. Szybki prysznic i wracamy do pokoju.

Zaproponowała coś do picia. Po chwili rozmowy przechodzimy do pieszczot.

Delikatne pocałunki w usta zostają odwzajemnione. Dziewczyna coraz bardziej aktywna . Przechodzi do FBG. Robiony delikatnie, bez pospiechu. Widok na wypiętą pupę nie do opisania.

Przechodzimy do seksu. Najpierw na jeźdźca. Paula aktywnie współdziała z moimi ruchami ciała. Zmiana na pieska. Widok nieziemski, ale zaangażowanie dziewczyny wyraźnie spadło. Zmiana na klasyka i wszystko wróciło do normy. Odwzajemnione pocałunki, oplecione biodra nogami i widoczne zaangażowanie Pauli. Cudownie było patrzeć na tę piękną dziewczynę cicho pojękującą, gryźć ją lekko w ucho, czując zapach jej miękkich, pachnących włosów.

Czując jak zbliża się nieuniknione proszę o zakończenie aktu ustami. Prośba spełniona bez oporu. Spust w śliczną buźkę. Co Paula zrobiła z zawartością nie wiem. Przez chwilę pociemniało mi w oczach.

Po akcie I długa i sympatyczna rozmowa o wszystkim i o niczym. Patrzenie na Paulę sprawia tyle samo przyjemności co kochanie się z nią. Dziewczyna nawiązuje kontakt wzrokowy a w jej oczach można się zakochać.

Po krótkim odpoczynku akt II. Trochę bardziej intensywny zarówno z jej strony jak i mojej. Tym razem strzał w jej rozgrzanym łonie. Gumka zdjęta i …Panowie, nieoczekiwanie przynajmniej dla mnie, Paula wytarła moje przyrodzenie delikatnie chusteczką.

1,5 godzinki minęło nie wiem kiedy. Prysznic na zakończenie i uśmiechnięta dziewczyna odprowadza uśmiechniętego mnie do wyjścia. Buziak na dowidzenia i zaproszenie na kolejne spotkanie.

Podsumowując spotkanie:

Umówienie 10/10

Lokal 9/10

Paula 9/10

FBG 9/10

Sex 9/10

Zaangażowanie 9/10

Atmosfera 10/10

Dobrze wydane 450 zł. Spotkanie w miłej atmosferze GFE. Nie czuje się człowiek jak gwałciciel, uprawiający seks z przymuszoną do niego, znudzoną dziewczyną. Wrócę tam na pewno.

waldek323

waldek323

Otrzaskany

• +users
  • 56 postów
Numer telefonu: 48797054899

Odwiedzam od czasu do czasu wersal jak pojawi sie nowa jakas diva

Megi to fajna wysoka dziewczyna ze sporym biustem 

wyglad 8/10

francuz 6/10

seks 7/10

Dzieczyna mila intyligentna mozna pogadac jak dla mnie cena 450 to tylko na raz za 300 byloby ok

pio2tr

pio2tr

Stary wyjadacz

• +users
  • 297 postów

http://www.garsonier...morskiej/page-2

jak by to ująć delikatnie, żeby nie oberwać od Inkwizycji...........może tak, po co wyważać drzwi otwarte?? za format fona itp. szanowny mod Ci wyliczy z taryfikatora

P

Wspomniane oferty

Wersal Joanny - 797054899
Dziewczyny z Wersalu - 797054899
Girls of Wersal - 797054899
Wersal - club for real men - 797054899
Aneta z Wersalu Joanny - 797054899
Kasia z Wersalu Joanny - 797054899
Pamela z Wersalu Joanny - 797054899
Paula z Wersalu Joanny - 797054899

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych