Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ania eromasaż, roksa 695-186-513

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

erring

erring

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Też byłem jakiś czas temu w końcówce ubiegłego roku i z przykrością muszę zgodzić się z poprzednikami jakość usług uległa stanowczej degradacji
Część wstępną wykonuje na dawnym poziomie natomiast to po co tak naprawdę się odwiedzało bohaterkę tematu ma się nijak do wizyt w latach poprzednich pod czas których ciarki przechodziły po grzbiecie
Osobiście z ogromną przykrością wymazuje ten adres z mapy poznańskich pewniaków
Mam nadzieję że panna czyta to forum i wyciągnie wnioski

Użytkownik erring edytował ten post 15 styczeń 2018 - 10:32

R E K L A M A

anka2010
Re: ania eromasaż, roksa 695-186-513

anka2010

Phantasma

• Baba
  • 963 postów

Mam nadzieję że panna czyta to forum i wyciągnie wnioski

Czyta, czyta - szkoda tylko, że Wy Panowie moi nie czytacie ... - choćby ogłoszenia, którego treść od prawie roku uległa zmianie... Gdyby się zechciało przeczytać albo przy umawianiu wizyty po prostu zapytać - wiedzielibyście, że część erotyczna została "okrojona"... niepotrzebne rozczarowania, niepotrzebne wylewanie tu żali co było kiedyś a co dzisiaj, wystarczyło zapytać (bo ja nigdy nie ukrywałam ani nie obiecywałam więcej, niż proponuję i robię).

Chciałoby się napisać - pretensje i żale tylko do siebie, prawda?

A dlaczego "serwis" okrojony? To mogę tylko w wiadomości prywatnych - nie chcę tu publicznie nikomu przykrości sprawiać...

Pozdrawiam Was - mimo wszystko  :oczko:

ja Ciebie też pozdrawiam

bo nie przypominam sobie abym zezwalał na luźne komentarze niebędące sprostowaniem/ważną informacją

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 15 styczeń 2018 - 19:17

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych