Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ania eromasaż, roksa 695-186-513

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3705 postów
Numer telefonu: 695-186-513

jakos nie maialem nigdy dosc przekonania,zeby odwiedzic anie,ale w koncu zdecydowalem sie i nie zaluje,nawet wiedcej,jestem baaaaaaardzo zadowolony i zaluje,ze zrobilem to tak pozno....przyjmuje z asia,w wysokim bloku na orla bialego,z twarzy i figury tak srednio,jedyny minus,to nie ogarniety ekosystem,masaz rewelacja,a zakonczenie lodzik i szeroko pojety masaz prostaty poezja,az nie chcialem konczyc,final jak kto woli,na buzie,do buzi itd,panna bardzo zaangazowana,ciezko sie umowic,ale juz teraz wiem,skad to oblozenie

Ania-6/10
masaz-8,5/10
zakonczenie-fbg+dodatki-9,5/10
cena 150-bardzo dobrze wydana kasa

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=37791

R E K L A M A

mlodyjebaka
Re: ania eromasaż, roksa 695-186-513

mlodyjebaka

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
Masazystka przyjmuje razem z Joasia (ktorej opis jest tutaj: http://www.garsonier...a-masaz-poznan/ ). Mimo tego nie ma mozliwosci masazu na 4 rece...
Ad rem. Ania dojrzala w srednim wieku kobieta, cialko zgrabne, ale jednak wiek da sie odczuc, ze nie najmlodsza. Przyjmuje na Orla Bialego. Masaz swietny. Angazuje sie cala. Wykonuje rowniez masaz prostaty, jesli ktos jest zainteresowany. Masaz konczy lizaniem cialka i rowka, zakonczenie namietnymi ustami...

Maserka 7/10
Masaz 8/10
Zakonczenie FBG 10/10.

dwojka6

dwojka6

Praktykant

• +users
  • 43 postów
Numer telefonu: 695-186-513
Witam
Opiszę spotkanie na masażu z ,którego skorzystałem trzy razy (może więcej ).
Nie znalazłem opisu więć postanowiłem zareklamować Pannę ponieważ jest co?
http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=37791
Przyjmuje na ratajach na osiedlu Orła Białego 4 cena 150 zł- fajny dojazd a i z parkowaniem nie jest źle.
Panna robi masaż za 150 z dodatkami .
Masaż super mocny fachowy widać ,że pokończyła edukację w tym kierunku na stole do masażu daje on dużo frajdy.
po jakimś czsie zaprasza na łóżko i wykonuje rimming z masażem prostaty w stylu o jakim tylko jedna na dzień dzisiejszy w Poznaniu ma pojęcie tel 792656975 kto ma wpisany w pamięci swego telefonu ten wie o kim mówię- robi to perfekcyjnie aż mózg się odwraca o 180 stopni spust do buzi (nie łyka szkoda !)
Oceny - lokal dwie Panny czysty zadbany mila atmosfera sexu nie ma ale to co po za nim rewelacja 10/10
Chociaż ostatnio przekroczyłem próg lepszych doznań i zaliczyłem pannę co ponoć jest wyjątkiem bo tego nie robi ale miała chcicę i poszła na całość oczywiście w gumie i tak ma być.
Polecam bo jest mistrzynią w tym co robi.
Jest też tam druga Pani Joasia też polecam .Masaż na stole delikatny na pograniczu miziania można z nią sex uprawiać bo idzie na te klocki za 200 -polecam dla tych co szukają odprężenia a nie mocnych wrażeń Pann ładna śliczne piersi link do drugiej http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=52160 tel 792-346-742 .
Reasumująć Joasia wocenie dał bym 8/10 za symatię za miłą atmosferę za resztę doznań ale uprzedzam delikatna (mizianie).
Ania to wulkan ją zdecydowanie polecam .

modus

modus

Bywalec

• +users
  • 108 postów
Łoooooooo matko następny! Ty nie znalazłeś a ja trzema kliknięciami:

1. Kopiuj

2. Wklej

3. Szukaj

http://www.garsonier...__1#entry516832

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3705 postów
Profesorze! połącz....

http://www.garsonier...955#entry625955

Zrobione

Użytkownik gazer edytował ten post 04 lipiec 2012 - 14:41

k.v

k.v

Świeżak

• user
  • 8 postów
Ja również zawitałem do Ani

Ustawka bezproblemowa - 2 telefony. 8/10

Miejscówka - PRL'owski wieżowiec. W mieszkaniu czysto, bez bałaganu, świeży ręcznik i wybór żeli. 6/10

Ania - deklaruje 35 lat jednak wnikliwy obserwator musi wziąć na to poprawke. Panna jest dosyć wysoka, normalnej budowy - ani gruba ani szkielet. Twarz 4/10 ciało 6/10

Masaż - panna odrazu pyta czy ma być mocny czy relaksacyjny. Wybrałem mocny i muszę powiedzieć, że bylem całkiem zadowolony.
Bardzo sie stara i nie odwala maniany. Całe ciało porządnie wymasowane. Zażyczyłem sobie rimming, który zrobiła bez problemu po czym zabrała się za ptaka. Finał u ustach. Minusem jest brak połyku.
Masaż 8/10 FGB+rimming 7/10

Całość 150. Można wpaść.

e7pablo

e7pablo

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Byłem u Ani 2 razy. Rok temu i kilka miesięcy temu.
Umówienie się to nie był problem. Za pierwszym razem 2 telefony, za drugim sms i telefon pod blokiem bo zapomniałem dokładnego adresu. Poza tym ma świetny głosik przez telefon - od razu Cie kokietuje :)
Mieszkanie na wysokim piętrze na Orła Białego. Zrobione na ciemno, a wręcz rzekłbym, że mroczno. Może dlatego, że Ania prywatnie lubi rocka i jak chciałem, żeby coś swojego puściła, to stwierdziła, że do masażu nie będzie pasować (a ja tak bardzo chciałem za mocny masaż bez wyczucia :P )
Opis łazienki - łazienka z wanną...
Urodą to Ania szału nie robi, figura normalna, bardzo fajne cycki i ładna cipeczka.
Najpierw normalny masaż na stole, który jest po prostu normalny i można sobie bardzo fajnie pogadać.
Później masaż erotyczny na łóżku, który nie jest normalny i nie można sobie pogadać :)
To co dla mnie jest bardzo ważne, to to, że Ania lubi swoją robotę i że to widać. A to co jest najważniejsze u Ani to rimming... Robi to doskonale i bez zająknięcia i jak już wspomiałem, lubi toooo... Dlatego poszedłem do niej drugi raz i na 1,5h. Tylko do teraz nie do końca wiem czemu półtorej godziny kosztuje 250 zeta. Ale może dlatego mnie tak policzyła, że skończyliśmy wymianą śliny i 69. Fajnie się podnieca - umiarkowanie - nie udaje. Orgazm to dla niej nie problem. FBG skończyłem w buzi (nie połyka), a później jeszcze na jej cyckach. Na parapecie leżą kalosze, no ale ja tam do niej na masaż polazłem :P
Ustawka 9/10
Miejscówka 6/10
Ania 5/10
Masaż zwykły 7/10
Masaż erotyczny 9/10
Ocena ceny 4/10
Cena 150/h, 250/1,5h

ANDREA44

ANDREA44

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Ania jet teraz sama i przyjmuje w wieżowcu na ul.Unii Lubelskiej.
Jakość usługi już opisana i cena bez zmian.

concretes

concretes

Praktykant

• +users
  • 31 postów
Do Ani zawitałem w zeszły piątek zachęcony wcześniejszymi opiniami.

Ustawka bez problemu, gorzej z dostępnością Ani, dobijałem się dość długo, kilka dni.

Mieszkanie czyste, schludne, człowiek czuje się pozytywnie nakręcony. Ania bardzo miła, proponuje prysznic, coś do picia.

Najpierw masaż klasyczny, ja wybrałem mocny i uważam, że Ania wie co robi masując bardzo sprawnie. Następnie przejście na łóżko i tutaj z Ani wychodzi diablica. Masaż erotyczny. Koledzy opisali już wszystko wcześniej, Ania o nic nie pyta i robi to wszystko z czego słynie :) Mówiąc krótko, jest niesamowita!

Będę wracał.

Ustawka 9/10
Ania 5/10
Mieszkanie 7/10
Masaż 9/10
Masaż erotyczny 10/10
Cena 150zł/h

ANDREA44

ANDREA44

Praktykant

• +users
  • 26 postów
U Ani byłem juz kilka razy.Obecniejest sama w lokalu na Unii Lubelskiej./Wieżowiec/
Lokal jest czysty.Ania jak zwykle uśmiechnięta i przyjazna.Oferuje coś do picia a potem prysznic.
/Szkoda ,że w wannie./
Masaż na stole dobry i potem na materac.Bardzo przyjemny rimming i masaż prostaty,równocześnie francuzik bg.
Całość z kulturą i bez pośpiechu.
Koszt 150zł.
Ania 7
Masaz 8
Zakończenie 9

michaelo87

michaelo87

Świeżak

• user
  • 5 postów
Ania naprawdę super. Dobra, luźna atmosfera bez spiny. Bez parcia na zakończenie i odliczania czasu z "zegarkiem w ręku". Długo ją oglądałem na Roksie zanim się zdecydowałem, ale absolutnie nie żałuję.
Cena 150zł.
Ania za urodę ma u mnie 8
Masaż erotyczny 10
Finisz 7

Ocena ogólna - mocne 8.
Polecam

janekjan

janekjan

Świeżak

• user
  • 5 postów
Byłem jeszcze na Orła Białego. Przyznam szwagrowie, ze nasze gusta są zdecydowanie rożne. Masaże miałem dużo lepsze z ladniejszymi paniami. Ania sie stara szczególnie skupia sie na zakończeniu, ale sam masaz 😫
Dojazd i lokal 9/10
Ania 4/10
Masaz 4/10
Zakończenie 9/10 (dużym plusem oka Saurona)😉

Jednak raczej nie wrócę. Chyba, ze zmieni sie coś na nowej miejscowe.

leonn1

leonn1

Praktykant

• +users
  • 24 postów
Witam...odwiedziłem masażystkę jakiś tydzień temu i powiem szczerze, że moje odczucia są mieszane. Atmosfera bardzo przyjemna, masaż właściwie tylko pleców...po masażu dziewczyna prosi, aby położyć się na łóżku na brzuchu i zaczyna się prawdziwy odlot opisywany już wcześniej przez szwagrów. Co jakiś czas słyszałem jakieś stuknięcie wydobywające się z kuchni(może przewrażliwiony jestem,a może mi się wydawało)...biorąc pod uwagę co panna ze mną wyprawiała postanowiłem się tym nie przejmować. Jednak po odwróceniu na plecy zobaczyłem zasłonkę zawieszoną w wejściu do kuchni i nie ukrywam, że trochę zdębiałem. Kojarząc wcześniejsze stuknięcia nie mogłem pozbyć się myśli, że ktoś tam może jest i oglądał przed chwilą moje wypięte dupsko. Na koniec francja(rewelacyjna zresztą)i szybki wypad.

Oceny:

panna 6/10 (kwestia gustu)
masaż 6/10 (za same plecy)
rimming 10/10
fbg 9/10

Ogólnie mogę polecić, ale ja nie wrócę ze względu na zasłonkę :)

otiromkeram

otiromkeram

Świeżak

• user
  • 5 postów
Odwiedziłem pannę 2 razy. Pierwszy raz jak była jeszcze na Orła Bialego drugi raz w tym roku na nowym miejscu na Uni Lubelskiej.
Ustawka jak to wszyscy określają na dwa telefony. Mieszkanie kawalerka w blokowisku. Pokój uciech stół do masażu plus wyrko do wykańczania masażu. Dziewczyna z wyglądu raczej przeciętna, ale za to bardzo sympatyczna.
Sam masaż wykonany poprawnie. Najciekawsze jest oczywiście na końcu. Jak byłem pierwszym razem to jeszcze przez tydzien czulem język w rowie. Za drugim razem było równie przyjemnie, ale miałem uczucie że cała zabawa jest dokładnie wyreżyserowana i za każdym razem odbywa sie dokładnie tak samo. Przyznam się lubie większy spontan.
Oceny:
masażystka 7/10 (może dlatego że wolę szczuplejsze)
masaż 7/10 ( nie posiadam doktoratu z masaży)
zakończenie 10/10 ( bardzo ciekawe i przyjemne doświadczenie)
warunki lokalowe 8/10
wrażenie ogólne (za pierwszym razem 10/10 za drugim 7/10)
cena 150/h

Może za jakiś czas spróbuję jeszcze raz.

smartboy1

smartboy1

Praktykant

• +users
  • 24 postów
a ja od 2 tyg dzwone o roznych porach i dup... Czy ona wogole odiera tel ? bo nagraie z sekretarki zaczyna wkurzac !

dawid_dd1

dawid_dd1

Świeżak

• user
  • 4 postów

Byłem u niej kilka razy zawsze dobrze obsłużony  ,jeśli chodzi sam masaż no to bez szału ale jeśli ktoś lubi pieszczoty językiem to polecam!Lokal na ratajach jak pisanojuż wcześniej.

Ania uroda-5/10(mi się nie podoba)

Lokal          6/10

Masaż          5/10

lizanie rowa   10/10 (aż mnie dreszcze przeszły)

Francja        8/10

Jak ktoś na sam masaż nie polecam pozostałym polecam jeśli uroda nie aż takiego znaczenia

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów

odwiedzilem Pania w piatek - lokal na ul. Krauthofera - opcja godzinna koszt 150zl

parkowanie bez problemow, lokal na parterze, sztół do masazu i lozko- do tego jakies swieczki i muzyka.

Koń jaki jest kazdy kto byl widzial. Jak dla mnie 3/10.

Masaz.. jesli mozna to nazwac masazem... 2/10

po tym skok na lozko i lizanie rowa- 7/10

zakonczenie ustami 7/10

ANDREA44

ANDREA44

Praktykant

• +users
  • 26 postów

Po dłuższej przerwie odwiedziłem Anię.Chciałem sprawdzić co się zmieniło.Ania szczuplejsza.Masaż jak dawniej na stole tylko pleców, a potem przejście na łużko i same przyjemności :lizanie ,masaż piersiamii przytulanki.Potem przewrotka i francuzik wysokiej klasy. 

Lokalizacja dobra ,parking bez problemów.

Całość 150 zł.

oceny:

Ania - 6

Masaż - 5

Dalszy ciąg masażu -8

Francuz - 10

Będę odwiedzał.

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3705 postów

Ale dawno nie ruszana teczka,a dodzwonić się ciężko....byłem po latach nie dawno na masażu u Ani....blok przy Hetmańskiej, jakies szlabany,ale to nie problem. Pani jak dawniej baaardzo sympatyczna, można miło i normalnie pogadać na różne tematy. Najpierw masaż na stole,całkiem ok,potem przejście na łóżko...tu obiecywałem sobie znacznie więcej-jak dawniej. masaż małego ok, masaż prostaty ok,ale lodzika to za wiele nie było- jechanie ręką i lizanie jajek,to chyba nie fbg? o wspaniałym rimmingu sprzed lat w jej wykonaniu również można zapomnieć...a szkoda. spotkanie pozytywne,atmosfera 10/10,ale liczyłem,że warsztat i oferta będzie na poziomie jak kilka lat temu...niestety...

Ania-6/10

masaż-7,5/10

zakończenie-7,5/10

cena adekwatna,ale kiedyś było lepiej;)

jahu2

jahu2

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów

Ano, niestety, zgadza się: rimming niet, seks niet (była opcja za 250 zł), spust do ust niet (i przez to, jak przedmówca zauważył, robienie loda to raczej lizanie jajek + rękodzieło na ptaku). Część ero, po przenosinach na łóżko, jakaś krótsza.

Byłem częstym klientem tylko przez te dodatki, bo tak szczerze - latka lecą, masaż taki sobie... Pewnie nieprędko znowu zawitam, jeśli w ogóle kiedyś.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych