Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Odlotowe masaże, 517 724 201

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Topolow

Topolow

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów

Witam szwagrów

Po przeczytaniu waszych opinii postanowiłem umówić się i wypróbować Marikę. Ustawka na jeden telefon, potwierdzenie że za godzinkę Marika będzie wolna, więc jadę.

W salonie melduje się o czasie, dwie dziewczyny witają mnie z uśmiechem i zostaje zapytany czy wybieram Marikę czy Nataszę. Potwierdzam, że interesuje mnie masaż wykonany przez Marikę, dostaje ręcznik i udaje się pod prysznic (woda tylko zimna). Niestety potwierdza się to, co pisali poprzednicy wyjście z łazienki mało dyskretne - ja przepasany ręcznikiem wpakowałem się na wiadomego kolesia, który z uśmiechem zmierzył mnie wzrokiem od stóp do głów

Marika zaprasza mnie do pokoju, pokój sprawia wrażenie mało przytulnego i klimatycznego. Na mój gust w ciągu dnia jest tam zbyt jasno, nie ma tej specyficznej erotycznej atmosfery charakterystycznej np. dla Morskiej 169. Kładę się ma macie, Marika się rozbiera. Jeśli chodzi o moją ocenę wyglądu maserki to wypada bardzo dobrze. Dziewczyna jest młoda, ma bardzo ładną buzie, sexy usta, delikatny makijaż, figurka też jak najbardziej na plus. Gdybym był młodszy i przystojniejszy poderwałbym ją i wyrwał z tej roboty.

Co do umiejętności to na tak małe doświadczenie ( z tego, co mówiła masuje od 6 tygodni) jest nieźle. To, co zwróciło moją uwagę to fakt, iż panna unika kontaktu wzrokowego, nie wiem czy to zawstydzenie czy ja wydałem jej się tak mało atrakcyjny, że wolała na mnie nie patrzeć, ale fakt permanentnego unikania wzroku trochę mnie deprymował.

Marika masuje najpierw łydki, następnie pośladki, plecy, ramiona po ok. 20 min przewrotka na plecy. Leżąc na plecach ma się fajne widoki, jędrny biuścik i namiętne usta robią wrażenie i nakręcają. Kiedy już zbliżaliśmy się do finału Marika zaproponowała żebym skończył na nią. Położyła się na plecach a ja klęknąłem między jej nogami. Jej muszelką wyglądała tak apetycznie, że bez pytania, zamiast kończyć zabrałem się za minetkę, dziewczyna nie zaprotestowała wiec chwile ją polizałem potem wzięła wacka w raczki, chwila pieszczot i finał na piersi.

Po akcji dziewczyna zdecydowanie się rozluźniła, nagle zaczęła mi opowiadać o sobie, rodzinie i przygodach w pracy. To jej rozgadanie bardzo kontrastowała z pewnego rodzaju spięciem, jakie odczuwałem w czasie akcji. Być może kwestia braku doświadczenia. W każdym razie tym swoim gadulstwem na zakończenie dodatkowo u mnie przypunktowała. Chętnie bym z nią porozmawiał w innym miejscu niż salon. Moim zdaniem Marika to bardzo fajna dziewczyna. Pewnie jeszcze do niej wrócę.    

PUNKTACJA:
lokal 4/10 

dyskrecja 3/10
figura 8/10
twarz 8/10

masaż 8/10
ręczna robótka 7/10

atmosfera 7/10 

m28
Re: Odlotowe masaże, 517 724 201

m28

Praktykant

• +users
  • 11 postów
pierwszy raz od dluuugiego czasu postanowilem odwiedzic przybytek, dzieki wspanialemu forum wybralem Marike, lokal znany wiekszosci, opisywal nie bede, fakt ze ma wiecej wad niz zalet sprawia ze za kazdym razem musze sie przelamac aby tam wrocic

Punktacja:
lokal:2
dyskrecja:2
dziewczyna:7
twarz:7
masaz:8
zakonczenie reczne:8
atmosfea:6- choc dziewczyna wydawala sie byc bardzo mila, moze to ja bylem spiety po dlugim czasie

brakuje mi Martynki z tego przybytku, nie wie ktos co sie z nia stalo?

pozdrawiam

toski77

toski77

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów

Zmęczony pracą i życiem postanowiłem zregenerować się podczas masażu. Do wyboru miałem Marike, Nataszę i Igę. Z tej trójki zdecydowanie najlepiej  wypada Marika i ją wybrałem. Ładna buzia i zgrabna figura. W rzeczywistości lepiej wypada niż na zdjęciach. Natasza ma wygląd nastolatki a Iga to o jeden rozmiar za duża. Ponoć jest jeszcze czwarta dziewczyna Malwina, ale jej nie miałem okazji poznać. 

Najpierw wycieczka do łazienki. Ręcznik świeży i suchy, woda podgrzewana  piecykiem gazowym albo leci b. gorąca, albo b. zimna. Lokalowi przydałby się mały remont, ale dziewczyny utrzymują go w czystości.

Masaż delikatny,  mało erotyczny. Leżąc tak na plecach miałem autentyczną ochotę na małą drzemkę. Dziewczyna może nie jest nieśmiała ale czuć duży dystans. Idąc na masaż liczę, że cała inicjatywa będzie po jej stronie. Może gdybyśmy zamienili się rolami bardziej bym się nakręcił widokiem jej ciała. Po przewrotce na plecy mały spokojnie leżał  ale  dziewczyna szybko go postawiła  i sprawnie dokończyła robotę. 

dziewczyna 8/10

masaż 5/10

zakończenie 6/10

atmosfera 6/10

Ładna dziewczyna ale nie wykorzystuje swoich atutów, może to wina małego doświadczenia.

tami1235

tami1235

Praktykant

• +users
  • 12 postów

NIedawno odwiedziłem lokol już w nowym miejscu. Salon znajduje się w Gdyni na ul.Lubawkiej.

Ogólnie wejście od ogróka po balkonie mało dyskretne. Sam lokal mały , pokój mały z materacem pokrytym gumą ,na to jest położony ręcznik papierowy co mi wogóle nie pasuje.

Łazienka czysta niema przysznica za to jest  wanna (mała) z możliwością wzięcia przysznica.

Wybrałem Natasze (była też blondynka) młoda brunetka w ubraniu całkiem ok.

Sam masaż, że tak napisze ręczny dobry, a nawet bardzo dobry, ale jeśłi chodzi o masaż piersiami czy ogolnie erotyczny jest słabo, mechanicznie.

Lokol -  5,5

Dyskrecja - 2

Dziewczyna - 4

Masaż - 5

Zakończenie - 2

Atmosfera - cisza, ale dostaje się odpowiedz po zagadaniu

Gdyby nie cena pewnie bym tam nieposzedł. Wolę iść i dopłacić te 50zł do innego salonu.

juzekk

juzekk

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 6 postów
Bylem dzis u Nataszy. Lokal caly czas funkcjonuje w tym samym miejscu na Wojta Radtkego. Kolega tami sadzac po jego bledach ortograficznych, nie jest zbyt rozgarniety i cos mu sie pomylilo..
Wracajac do Nataszy, bardzo spodobal mi sie jej slowianski typ urody, dlugie brazowe wlosy i promienna twarz nastolatki. Wybralem opcje masazu na macie z finalem stopami. Widac, ze dziewczyna sie stara i wykazuje sie duzym zaangazowaniem w trakcie masazu.

Moje oceny
Lokal 7/10
Dyskrecja 9/10 (fakt, ze sa tam wykonywane rowniez masaze lecznicze, daje mi poczucie wiekszej dyskrecji niz w przybytkach, gdzie sa wykonywane tylko masaze erotyczne i kazdy wie, w jakim celu sie tam wchodzi...)
Masaz 9/10
Masazystka 8/10
Zakonczenie 7/10 (nad tym elementem musi jeszcze troszke popracowac)

lewandovvski

lewandovvski

Świeżak

• user
  • 8 postów

Zgadzam się ze szwagrem juzekk, że szwagier tami1235 to idiota, który sam nie wie, na jakim świecie żyje... Byłem wczoraj w salonie na Wójta Radtkego - istnieje i się nie przenosi. Zachęcony dobrymi opiniami szwagrów o Marice i Malwinie, nie mogąc się zdecydować na jedną, wybrałem obie. To był strzał w dziesiątkę! Podczas gdy Malwina masowała swoimi dużymi piersiami moją twarz, Marika w tym czasie masowała moje najczulsze miejsce pośladkami... Cudowne połączenie... Szczytowałem 2 razy w trakcie masażu. 

Punktacja:

Lokal 7/10 

Dyskrecja 10/10 (zgadzam się z moim poprzednikiem)
Marika 8/10
Malwina 9/10

Masaż 10/10
Zakończenie 9/10

Naprawdę było warto!

tami1235

tami1235

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Hmm.. po przeczytaniu postów, że się mylę sprawdziłem jeszcze raz i z góry przepraszam za wprowadzenie w błąd.

http://niebianskiemasaze.pl.tl/
http://gdyniamasaze.pl.tl/

NIewiem czy te lokale są ze sobą powiązane, ale JA byłem w tym drugim na Leszczynkach i lokol został przeniesiony bodajże z ul. Warszawskiej.

Nie trzeba od razu wyzywać od idioty lewandovvski.

seba1175

seba1175

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Witam bylem dzis w salonie na ulicy Lubawskiej pierwsza godzine mialem masaz z Natasza jednak to nie jej zdjecia sa na stronie w necie , ustawka bezproblemowa, co do masazu to porazka ta dziewczyna totalnie sie nie nadaje do tej pracy,szczerze mowiac to normalnie zasnolem , czulem tylko jak jej cielsko dociska sie do moich plecow , po skonczonym masazu u Nataszy , przenioslem sie do drugiego pokoju na masaz u Anni i tutaj musze napisac same superlatywy cudowna kobieta wie jak masowac gdzie i jak dotknoac i jak sie spojrzec calkowita odmnienosc Nataszy ogolnie dzieki Anni to dzisiejszy wypada uznaje za zadawalajacy , dziekuje Aniu , ps prosze szefostwo o jakos weryfikacje dziewiewczyn przed dopuszczeniem do kontaktu z klientem bo dziewczyny tyou Nataszy wolge sie nie nadaja do tego typu prac .Pozdrawaim i zycze wszystkim Szwagra i Pani masazystka  Szczesliwego Nowego Roku 2014

toski77

toski77

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów

Na masażu byłem na początku stycznia. Lokalu nie będę opisywał, bo to już robiłem to kilka razy i dotychczas nic się nie zmieniło. Umówiłem się z Malwiną. Po opiniach kolegów spodziewałem się bardzo ładnej laski i trochę się rozczarowałem. Wiek szacuje na ok 30. Figura ok, już nie super zgrabna ale jeszcze w normie. Tatuaże z tyłu ud mało atrakcyjne. Piersi duże jędrne, ale sutki małe i słabo zaznaczone. Twarz przeciętna, może byłaby atrakcyjniejsza, gdyby włosy były ładnie uczesane, a nie dziwnie spięte. 

Pod względem urody moje chyba wygórowane oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością, ale pod względem zachowania, atmosfery i zaangażowania wszystko było na przyzwoitym poziomie. Masaż naprawdę solidny i erotyczny z wykorzystaniem wszystkich jej atrybutów i zgodny z preferencjami klienta. Końcówka z wyczuciem w tym lokalu albo piersiami, albo ręką.

Oceny:

Malwina 7/10,

Masaż 8,5/10,

Atmosfera 8,5/10,

Zakończenie 7/10

Nie wykluczam, że jeszcze kiedyś wrócę.

Reynevan

Reynevan

Świeżak

• user
  • 9 postów

Mają 2 lokalizację. Ja byłem dwa razy na ul. Lubawskiej. Łatwo trafić, w bok od chylońskiej. Obok duży parking. Odbywają się tam też "normalne" masaże. Mają różne nr telefonów w zależności od usług. Ma to tę zaletę, że dziewczyny potrafią masować. Trochę gorzej z masażem erotycznym. Byłem u Nataszy i Niny (osobno). Nie ocierają się tak fajnie ciałem, jak to czasem ma miejsce. Masują głównie rękami. Nawet oliwki mniej używają. W pokoju brakuje luster. Jest jedno, ale za wysoko. Nie ma świec, ani wygaszonego światła. Nie ma nastroju. Obie dziewczyny bardzo sympatyczne. Finał ręczny albo piersiami.

Lokal 6/10

Natasza 8/10

masaż 7/10 głównie za klasyczny

Nina 8/10

masaż 8/10 głównie za klasyczny

Cena 10/10 100 zł/h można dać

toski77

toski77

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów

Umówiłem się na masaż z Kamilą, w ekipie od niedawna. Standard lokalu bez zmian. Cena atrakcyjna 100 zł. Wybrałem masaż na macie. Masaż poprawny ale bez rewelacji w miarę erotyczny. Dziewczyna podatna na sugestie i umie dopasować się do życzeń klienta. Po pół godzinie zabrała się za "małego" i dość szybko skończyła, także wizyta zajęła ok 40 min. Wprawdzie dziewczyna zapytała czy kontynuujemy, ale nie czułem już potrzeby. Uroda raczej przeciętna. Włosy rude, twarz dość oryginalna nie brzydka, wzrost ok 170, wiek na moje oko blisko 30, biust ładna 3, figura masywna (do szczupłych nie należny trochę zbędnych kilo na brzuszku i udach). Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny do zaakceptowania ale nie ma się nad czym zachwycać.

Oceny:

Uroda 7/10,
Masaż 7/10,
Atmosfera 7/10,
Zakończenie 8/10

grubysuper

grubysuper

Świeżak

• user
  • 9 postów

zawitałem Martyny , dziewczyna ładna a nawet bardzo ładna ,tak ładnej i uśmiechniętej buzi dawno nie widziałem, brunetka z dużym biustem , chociaż jak wszedłem i była ubrana nie było tego widać ale jak się rozebrała to dopiero zobaczyłem te cudowne piersi. Wybrałem opcje masażu na macie ciałem, muszę przyznać , że  rewelacja , Martyna zalotnie parzy w oczy w trakcie masażu ,że człowiek czuje  się jak u kochanki . moje oceny 

uroda 10/10

masaż 9/10

lokal 7/10

dyskrecja 8/10

cena 100 zł za taki masaż to mało 

wrócę na 100%!!!!

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych