Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zajazd Europa, DąbrowiceDK92 Konin - Koło

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

Misiu90

Misiu90

Praktykant

• +users
  • 38 postów

Przejeżdżałem dziś około 11, na całej trasie Konin -> Kościelec była tylko jedna przy lasku okolice hotelu i Orlena. Bułgarka 40+ ciało zgrabne, opalona ale twarz zniszczona i zmarszczkami. Z daleka ładnie się prezentuje ale po podjechaniu to opada, ale ciśnienie było to skorzystałem tylko z szybkiego loda, oczywiście w gumce... Był delikatny ze smyraniem po klejnotach, po robótkach do domu.

Serwis:

Seks: 50

Komplet: 80

R E K L A M A

effect
Re: Zajazd Europa, Dąbrowice

effect

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Byłem jakiś czas temu i zastałem tylko wysoką blondi. 70 lub 100 komplet w aucie 130 lub 150 w pomieszczeniu . Jako że czytałem wasze wcześniejsze opinie wziąłem najtańszą opcję. Panna całkiem miła dla klienta, rozbiera się do naga w samochodzie. Nie marudzi i nie pogania mimo że nasze spotkanie nie było krótkie. Niestety w opcji za 70 nie można było zmieniać pozycji. Chyba wrócę i zobaczę wersję za 100
Oceny
Panna 8/10
FWG 5/10
Sex 5/10

effect

effect

Praktykant

• +users
  • 15 postów
odwiedziłem po raz kolejny. Z wywiadu który zrobilem wynika że pracują tam dwie panny . Czasami sa obie a czasami tylko jedna z nich. Zaczynaja pracę chyba około 16 i kończą po 22.
podjeżdżam pod budkę , wychodzić blondynka z dużym biustem , zgrabna z tatuażami. przedstawia ofertę, 70 fwg 100 komplet w aucie , 130 w tej budce. biorę akcje w aucie , dziewczyna rozbiera sie do naga i akcja. fwg jako gra wstepna ,później akcja na siedzeniu. Diva nie przykłada sie szczegolnie do samej akcji ale czułem sie przy niej w miare swobodnie, sprawiała wrażenie bardzo kontaktowej , nie poganiała , wszystko na luzie . Jak bedzie duże cisnienie to pewbie jeszcze wrócę a teraz cyferki
Akcja 5/10 - nie bylo niczego szczegolnie wystrzalowego w tym spotkaniu ale z drugiej strony nie pospieszala, nie dawała chamskich uwag więc mocne 5
Diva 8/10 - całkiem niezła jak na przydrożne warunki
Atmosfera 9/10 pełna swoboda brak pośpiechu, miła rozmowa, po wszystkim panna z uśmiechem zaprasza ponownie i chyba skorzystam z zaproszenia jak najdzie mnie duże cisnienie

gabel69

gabel69

Świeżak

• user
  • 7 postów

Potwierdzam przedmówce: panie wciąż te same, dwie - Ola ( ta ze sztucznymi cyckami) i druga ( nie pamiętam imienia) blondi, drobnej budowy.

Cenniki mają te same. Teraz przyjeżdżają Citroenem Xarą Picasso - jak stoi auto przy budce, to znaczy, że pracują....

Tomcio5

Tomcio5

Świeżak

• user
  • 6 postów

Będęc blisko miejscowości Dąbrowice przy DK92 postanowiłem zajechać na opisywaną wyżej miejscówkę.Na spotkanie wyszła pani wiek ok35lat ,szatynka nawet fajna figura ,buża też niczego sobie ,przedstawiła się jako Ola,zaproszenie do mojego statku,rozmowa omówienie tranzakcji po rozmowie i zachowaniu można się domyślić że pani od dawna w zawodzie,100zł zmienia właściciela ,rozbiera się do naga i ukazuje się fajne ciało i nie zły cycek,guma na wacka i akcja ,najpierw delikatnie póżniej kilka mocnych pchnięć aż Oli nogi się ugieły i mega spust ciśnienie uszło ,majtki na tyłek i ciał,ciał i każdy spowrotem  do swojej pracy.Ponownie będąc blisko Dąbrowic mój nawigator wacek wzkazał mi ponownie opisywaną miejscowkę , tym razem na spotkanie wyszła blondyneczka średniego wzrostu o drobnej budowie ciała i o bardzo ładnej buzi wiek ok30 lat ,przedstawiła się jako Iza ,zaproszenie na pokład statku chwila rozmowy 100zł znika w portfelu pani,Iza pięknie wypieła swój fajniutki ,malutki tyłeczek guma na wacka i akcja ogień na tłoki,może to dziwnie zabrzmi ale byłem tak podniecony osobą Izy że nie mogłem dojechać do mety,włączyłem opcje turbo aż się cały poklad zaczął bujać jak  w czasie sztormu, mineła długa chwila i dojechałem do mety,piękny strzał aż mi się gwiazdy pokazały ,ciało Izy drżało z podniecenia myślę że miała orgazm,skorzystała podwójnie :zeby: ,dostałem zaproszenie na ponowną wizyte .Ogólnie myślę że jest to dobra miejscówka na relaks w czasie podróży dziewczyny fajne,czyste, zadbane można dobrze spuścić z krzyża ,a i obok restauracja gdzie można zjeść czy napić się kawy i nabrać sił do dalszej podróży

dellx

dellx

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów
Dzisiaj przejeżdżając ta trasa zauważyłem bardzo ładna drobna mała, drobna blondynkę. Prężyła sie bardzo ładnie przy tej budce. Z daleka baaaaaardzo apetyczna. Widzę ze juz kolega wyżej o niej wspominał. Moze ktoś cos wiecej o niej napisać? Jak warsztat? Jaki cennik? Jest opcja Francuz bez gumy?

jake

jake

Otrzaskany

• +users
  • 87 postów
Kurcze panowie, gdzie dokładnie stoją te panny ? Przejechałem dziś od Konina do Krośniewic i z Krośniewic do Kłodawy i uciekłem na Łódź. W Koninie wklepałem w Google. Maps Dobrowice, wyskoczyła mi wioska obok Krośniewic, nad DK92 ale bardzo blisko i tam się za tym miejscem rozglądałem ale nic nie widziałem. Chyba że o 15 jeszcze ich nie ma .

jan1a

jan1a

Praktykant

• +users
  • 49 postów

:) ZAJAZD EUROPA to miejscówka między Koninem a Kołem:)

https://goo.gl/maps/Y6wCrcJGJ6t

jak jedziesz od Konina to już przy lesie...za ORLENEM znajdziesz pierwsze "grzybiarki" niestety panny o niekoniecznie powalającej urodzie...dalej w stronę koła i masz cel podróży.

powodzenia

Użytkownik prozac edytował ten post 16 lipiec 2018 - 22:47

123456t

123456t

Praktykant

• +users
  • 34 postów
Przejeżdżałem tam w maju dwa razy po godz.18tej i nikogo nie było żadnych dziewczyn nawet nikt ze szwagrów się nie krecił bym zauważył bo zatrzymałem sie na chwile.Ogólnie pusto i cicho .

orestes

orestes

Świeżak

• user
  • 5 postów

One nie stoją przy samej Europie, ale jakieś 150 metrów dalej (w stronę Koła), jest tam taki placyk z budką, na budce jest serduszko xD Obydwie laski całkiem fajne, ta wyższa i kształtna bardziej kontaktowa, a ta drobniejsza bardzo ciasna od tyłu.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych