Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zajazd Europa, DąbrowiceDK92 Konin - Koło

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
witam interesuje mnie jakie lasski stoja w tym lasku z akoninem pare kilometrow jak sie jedzie na kolo..szukam jakiejs fajnej ale prosze was o konkretne opisy jakie wy widzieliscie ile ich bylo i jak ktos korzystal niech dobrze opisze...pozdrawiam...

R E K L A M A

jacus28
Re: Zajazd Europa, Dąbrowice

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
panowie tylko nie mowcie ze nikt tamtedy nie jezdzi i nic nie widzi...dalej dalej postarajcie sie

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
witam ,dzis ktos na czacie mi napisal ze staoja za koninem w miejscowosci genowefa..pojechalem a mam daleko specjalnie 80km w jedna bo byla ochota ...bylem o godz 19 a mialy stac do 20 kolo hotelu ..krecilem sie ale nic ,chyba jedna stala na stacji orlen ale nie podjechalem byla w spodniach ..wrocilem wkurzony...widujecie tam jakies teraz jesienia? jesli tak to o jakiej godzinie?pozdro

Elektronit

Elektronit

Praktykant

• +users
  • 49 postów
Nie wiem jak jest obecnie w genowefie a dokładnie przy zajeździe Europa, ale swego czasu stało tam towarów co nie miara, nie brakowało tez młodych dorodnych kobiałek. Za małe pieniadze mozna było wziasc pokoik i "zrelaksować" sie w przyzwoiych warunkach. niestety od kiedy otwarli odcinek autostrady od konina do łodzi powoli to miejsce wymiera, tak jak ruch w okolicznych barach i zajazdach więc i dziewczyny nie maja co szukac.
Pozdr.

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Może nie pomoge ale stary jest już zima, i ciemno sie robi po 16 godzinie. Nieraz śmigam po trasach kurnik - śrem bądź mosina - kurnik i widze że stoją teraz do 16 max 17 godziny bo jak ciemno to już nie widać :) Nie wiem skąd jesteś ale jak chcesz późniejsze godziny to wpadaj do poznania od 21-24 na pigalaku napewno znajdziesz :) w piątek chyba z 10 widziałem oczywiście na różnych ulicach

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
dzis w genowefie byly 4 na cpn podjechalem ale nic ciekawego i odjechalem a te juz podchodzily z nadzieja:)

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
czy stoja teraz jakies za koninem kolo genowefy? opiszcie to sie wybiore

misiukolorowy

misiukolorowy

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Mnie tez interesuje ten rejon. Czy ktoś może podpowiedzieć czy się tam coś koło Europy jeszcze dzieje?

Na dobranoc misiukolorowy, z zyczeniami kolorowych snow, dostajesz od dobrego wujka czesia dyszke w gratisie i 14 dni urlopu abys mial czas na wybranie sie i obadanie samemu. W wolnej chwili proponuje rowniez lekture Poznanskiego regulaminu i zaglebienie sie w inne tematy, gdzie Prezes wyraznie pisal co spotka szczesliwcow zadajacych pytania i pierdolacych bez sensu w dziale opinii. czesiuu

Użytkownik czesiuu edytował ten post 23 styczeń 2011 - 00:51

wuszida

wuszida

Świeżak

• user
  • 7 postów
Witam dzisiaj bylem w Genowefie godz 13:30 stała jedna nawet nawet ceny 40 lodzik sex 60 utargowałem do 40 za full dziewczyna fajna figurka 9/10 lodzik w gumie 8/10 reszta norma trochę gadatliwa i marudzi na początku

wuszida

wuszida

Świeżak

• user
  • 7 postów
Witam wiec tak znowu miałem ochotę i pojechałem trasa konin kolo i tak znalazłem Wiktorie na zjeździe do miejscowości Dąbrowice :) mila nawet ładna cennik 50 FZG 50 sex brałem obie opcje za 50:) francuz 10\10 sex 8\10 leżała jak kłoda trochę myziala po brzuchu ale nic poza tym wiec ogólnie mogę dać jej 8\10 za wszystko

lysybzyk

lysybzyk

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów
Witam szwagrów to najstarsze znane mi miejsce rozpusty :P panien jest za zwyczaj co dzień ok 5 za dawnych lat bywało i więcej ale wiadomo autostrada odciągnęła klijentów ale przez viatoll może si to zmieni :P

Cennik:
FWG - 50
Komplet - 70

Każdy coś dla siebie znajdzie

ja osobiście testowałem parę panien:

Ola:
dobra z figury wysoka szczupła blondynka, dobre cycki lecz silikon dorobiła się wiec ja na niego stać :P
lecz jest z niej wielka cwaniara, leci na czasówkę

Iza:
Mała słodka blondyneczka piersi ok tyłeczek fajny zna się na rzeczy

Ola (brunetka):
muszę powiedzieć ze byłem u miej raz ale zrobiła mi z fiuta wiatrak ale nie wrócę więcej nie mój typ divy

lysybzyk

lysybzyk

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów
A wiec tak szanowni szwagrowie bylem w tych okolicach a dokładniej 295km 5 słupek (wjazd na Dąbrowice Częściowe) około godziny 14:30-15:00 i mianowicie były dwie divy obie brunetki 1 polka mówiła że (Asia) ale kto to wie :P cennik sex - 50 ja wybrałem drugą opcje FZG - 50 francuz taki sobie płytki i mechaniczny często pomagała ręką dlatego za niego 5/10 Pannę ocenić mogę na 6/10 za jej lateksowe spodnie :P. Ta druga panna wyglądała mi na bułgarkę o ceny nie pytałem za wygląd daje jej 5/10

ixwori

ixwori

Świeżak

• user
  • 5 postów
Byłem Dzisiaj Genowefa 2 Dziewczyny za stacją Orlen po Lewej stronie Pod zakazem wjazdu do Lasu . Brunetka i Farbowana Blądi
Brunetka Fajna - 28-32 L na oko
Ładne tipsy , I dobry Lodzik

za Zestaw 100 - Warto

FZG 8/10
SeX 7/10

Godna Polecenia Dziewczyny Stoją od 12-17

lysybzyk

lysybzyk

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów
Byłem również i testowałem brunetkę. Ceny laska/sex - 50zł. Na wielkim ciśnieniu skorzystałem z sexu ze względu na apetyczny tyłek panny ;P akcja standardowo na leśnej polanie. ale widziałem krążące radiowozy wiec oby nie zajechali :D

Noty:
Panna - 6 za jej kuszący strój roboczy
sex - 7 za ten tyłek :P i akcje pod brzozą :D

piotr19890914

piotr19890914

Praktykant

• +users
  • 19 postów
zajazd europa, byłem u blondyny, początek zapowiadał sie fajny, krótka miła rozmowa, czego oczekuje. . . itp. wziąłem opcje full, jak się okazało panny nie można dotykać, za wyjątkiem piersi, całować też nie wolno, lodzik porażka. . . pare razy wzięła do buzi i koniec, oczywiście w gumie, sex mechaniczny. . .
wygląd 9/10
lodzik 1/10
sex 4/10

Byarytyeky

Byarytyeky

Praktykant

• +users
  • 14 postów
OD jakiegoś czasu zajazd europa jest zamknięty .... Panny przeniosły się kilka metrów dalej pod jelenia czy jakoś tak :P .... Chodzą słuchy że można tanio pokój wynająć i jest z czego wybierać:D

piotr19890914

piotr19890914

Praktykant

• +users
  • 19 postów
byłem dwa tygodnie temu o 22 było pięć dziewczyn, czasami siedzą w tym budynku przy barze, więc trzeba poczekać to wyjdą. . .

lysybzyk

lysybzyk

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów
Witam. Leciałem wczoraj starą 2-ka i z :eek: szokowany byłem że zajazd "Europa" został zamknięty od ochroniarza na placu dowiedziałem się że już od miesiąca. Ale pytają co się stało z panienkami odpowiedział mi że przeniosły sie parę metrów dalej w kierunku Warszawy na "Zajazd Pod Jeleniem" zajechałem, obejrzałem, skorzystałem na szybko z usług Oli wysoka blondyna z silikonowymi cycami. Wziąłem na komplet guma na pałę i akcja FWG słaby bo mechaniczny, sex też mechaniczny popędza ale można ja brać ostro. Jej piersi są naprawdę perfekcyjnie zrobione i można je macać :D. Panna na ciśnieniu na raz w sam raz :P a mój ostatni raz :P

Cennik:
Laska-50
komplet-70

Użytkownik lysybzyk edytował ten post 29 październik 2012 - 18:31

otto12

otto12

Praktykant

• +users
  • 12 postów
ola daje sie dotykac za 100pln,twierdzi ze za takie cycki trzeba doplacac...cwaniara.

------------ posty automatycznie połączone -------------

a i faktycznie stoja pod jeleniem,pare metrow obok.tyle ze ten parking jest mniejszy czyli mniej dyskretnie.

venon666

venon666

Praktykant

• +users
  • 23 postów
jest jeszcze natalia francja 50 bzykanko 70 niepopedza

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych