Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Katowice, Pani Patrycja, 512-811-124

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

www11

www11

Otrzaskany

• +users
  • 83 postów
Witam :hi:

Czy któryś z szanownych szwagrów był na sesji u tej Pani ??

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=49899

Pani jest już od jakiegoś czasu jednakże nigdzie nie ma konkretnej opinii jaką naprawdę jest Dominą. Z tego co widać na zdjęciach to współpracuję z Dominą Dominiką jako Black Ladies.

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=50386

http://www.odloty.pl...dies/46095.html

O Pani Dominice jest sporo opinii na klimatycznych portalach, jednak o Pani Patrycji ciężko coś znaleźć.

Wspomniane oferty

Domina Patrycja - 512811124

masopies
Re: Katowice, Pani Patrycja, 512-811-124

masopies

Świeżak

• user
  • 1 postów
Polecam byłem 2 razy i nie długo znowu się wybieram :D

bzjuk

bzjuk

Bywalec

• +users
  • 162 postów
:hi:

Zamiast polecać napisałbyś opinię skoro byłeś dwa razy.

Tak byłeś jak ja na księżycu. Napisać reklamę też trzeba umieć.

Pozdrawiam

ulegly28

ulegly28

Świeżak

• user
  • 3 postów
Witam

Byłem u ok 10 Domin z różnych miasta. Musze Wam powiedziec, że jest super. bardzo idywidualne podejscie.Pierwsze długa rozmowa bo chce poznac doswiadczenie itp. Wyglada niesamowicie. A jej maikjaż jakby z okładki najlepszych pism na swiecie. Kwitesencja kobiecości. bdsm widac to jej pasja a nie praca. Ten jej niesamowity usmiech na twarzy. ma mnostwo sprzertu i nie ma do niej tematu tabu. Zna sie idealnie na dominacji.Jak chcecie iśc do prawdziwej Pani to własnie zgloscie sie do niej. Preferuje dłuzsze spotkania ale nie patrzy na zegarek itp. Ja byłem juz 2 razy u niej bede chodził juz zawsze. Ja znalazłem ja na blogu i na youtubie. Blog do niej to www.dominapatrycja.blog.interia.pl wiec poczytajcie sobie tam bo co ja Wam bede mowił.

pozdrawiam

basti

basti

Praktykant

• +users
  • 41 postów
Ja bylem u tej Pani i jej kolezanki ale moja opinai jest negatywna . Maja bardzo malo sprzetu i nie sa profesjonalistkami. Wydaje mi sie ze to chyba reklama tych Pan

pozdrawiam

ulegly28

ulegly28

Świeżak

• user
  • 3 postów
Skoro dla Ciebie mało oznacza cały jeden pokój apartamentu sprzetu to juz Twoj przelicznik. Maja nawet super przebrania do uległych a nie jakies stare zapocone ciuchy od kogos.nie mowie juz o tym ze posiadaja nawet szpilki meskie. Moze w w-wie sa lepsze bo tam nigdy nie byłem ale w prominiu 200 km to najlepsza Domina.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych