Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Ile ona ma lat?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 10793 postów
Wiadomo, że kobiety nie pyta się o wiek, ale czy zasada ta dotyczy się również lasek z tej branży?
Z reguły bowiem daje się zauważyć tendencję do zaniżania przez panie swojego wieku - i pół biedy jeśli robią to z głową, lub wyglądają na mniej - gorzej jeśli 35 letnia laska, ze zmarnowanym ciałem pisze w ogłoszeniu: atrakcyjna 24-latka z jędrnym biustem... brrrr....
znane są chyba wszystkim panie, które od kilku lat mają ten sam rocznik...

I nie chodzi mi o to, że nie lubie np, 35-letnich kobiet. Tylko idąc do takiej chcę (przynajmniej mniej-więcej) wiedzieć ile ma wiosen.

Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat, zapraszam więc do dyskusji (bo to forum dyskusyjne :) )

pozdr,

MAXX

kami
Re: Ile ona ma lat?

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 31543 postów
no ja w styczniu mowilam ze mialam urodziny nie??
myślę, że czas leci tak szybko pomiędzy jedną wiosną a drugą... w tej branży można się
zapatrzyć i obudzić się z ręką w nocniku...
wiem co mówię bo patrzę po sobie ... wydaje mi się, że w mieszkaniu na andersa czy wiktorskiej byłam zaledwie m-c gora dwa temu,
a w rzeczywistości to jest okolo poltora roku .... wydaje mi się też, że 3 lata pukania sie za kasę to max okres zeby nie zgłupieć i nie wpaść w jakąś pętlę czasoprzestrzeni :D. Poprostu te laski pewnie zapominają o takich oczywistych rzeczach jak zmiana ilosci lat .. hahah - przecież trzeba mysleć też o innych Bardzo Ważnych rzeczach...ktorych od nas wymagacie: xxx, xxx, xxx, xxx......blablabla
no ale jak juz laska ma na przyklad jednego miesiąca 25 lat a drugiego 21 to moim zdaniem przegiecie pały na maxa ( :D ) :!: ale dopoty będą się działy takie numery dopoki bedą naiwni którzy się na to złapią ....
mój tata mawial: frajerów trzeba tępić ....
no nie wiem

humanoid

humanoid

Stary wyjadacz

• Emeryt
  • 343 postów
Wedle mnie pani przyjmująca za kasę jeśli niebyło wcześniej możliwości wizualizacji osoby powinna podawać swój wiek.Podkreślę,autentyczny!!!!!No jak odejmie sobie 2,3 lata to jest do zniesienia.Spotykałem ujęcia po 10 lat,makabra.
Do maksymalnego wku.... doprowadzała mnie zawsze sytuacja gdy co innego słyszałem przez telefon,
a co innego zastawałem.Ale to nieuleczalna przypadłość div.Szczególnie tych prowadzonych przez alfów lub alfice.Generalnie wiek niema dla mnie znaczenia pod warunkiem że pani odpowiednio wygląda i zachowuje do sytuacji,ale to może na inny temat.

potam

potam

ZaczepnikJadowity

• +users
  • 740 postów
A ja spotkałem gówniarę dodającą sobie lata, bo takie po 20 mają więcej klientów :) I spotkałem pannę mającą prawie 30, a wyglądającą max na 23-4. W ogłoszeniach podawała 24, bo nikt nie wierzył , że jest starsza :D. Chyba już o tym pisałem, że ważna jest analiza zdjęć i umiejętność wyjścia, jeśli real znacząco odbiega od oferty.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych