Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Roksana i Zuzia, ul. Klasztorna29, 503-386-783, 507-386-629blond stereo

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Berek66y

Berek66y

Bywalec

Kilka dni temu wpadłem do Weicherowa i tak sie złożyło że przetestowałem od razu dwie Panny, hurtowo :D
http://www.odloty.pl...xana/37944.html
http://www.odloty.pl...-24h/32566.html
A było to tak Jadę sobie trasą od Słupska w kierunku Gdańska, śnieg popadał, sznur samochodów wlecze sie 40/h,wścieku można dostać... Wpadło mi do głowu żeby gdzieś po drodze zrobić sobie przerwę i poczekać aż sie popołudniowy szczyt przewali.
No to zajrzałem do netu w komórce i drynknąłem do Roksany w Wejherowianie bo mi sie na zdjęciu wydała sympatyczna. Głos miły adres ul. Klasztorna29. I tu od razu ostrzeżenie. Dojazd rozkopany, można nieźle pobłądzić. Ale jakoś trafiłem. kamienica wygląda z zewnątrz obskurnie, ale w środku dużo lepiej. Otwiera mi drzwi roześmiana blondi, szczuplutka cycuszki małe, spiczaste, zdjęcie pasuje, tylko zmieniła fryz na koński ogon. Okazuje sie ze siedzą z koleżanką tez blondi, ale kluseczką z donicami rozmiaru 5,. I dziewczyny do mnie ze śmiechem że może by tak obie bo sie nudzą. A ja na to że owszem, taka mnie naszła fantazja. Trochę je w pierwszym momencie zatkało, chyba sie nie spodziewały takiej odpowiedzi :oczko: ale dzielnie stanęły na wysokości zadania. Ide do łazienki, takiej sobie. Potem zaczynam od Roksany, lodzik niezły ale w gumce, trudno.. potem lecimy kilka pozycji. laska cały czas sie śmieje, wygłupia, Ja tez sie luzuje i robię różne jaja, mocujenmy sie na niby, ona niby ze mi nie da, ja że niby ja zgwałce :blum: Jaja jak na studenckiej imprezce po 10 piwach. albo w filmach z serji 'Girls gone Vild" (znacie?)
W tym czasie Zuzzia podsuwa mi swoje donice do pomacania. Potem zmiana i biore się za niz lodzik, piesek, w tym czasie druga laska drapie mnie po plecach (fajne, ale żonatym odradzam) i znowu Roksana. Chce ją polizać (szparka fajna ogolona), ale coś sie krzywi na moją brode ze niby kluje. Po około 40 minutach dziewuchy zaczynają się dziwić że ja jeszcze niegotowy (kolejne przyzwyczajone do studentów chyba) i mówią że juz chca kończyć. No to dobra, jedziemy ostro.Najpierw na kaprala potem ostre ciągnięcie, jak to mówią "aż prześcieradło w dupę włazi" i finał. Niestety w gumce, ale nie będę sie upierał, nie każda lubi te smaki.
Jeszcze pochwalony zostałem jaki to jebaka :D Wiedzą dziewczyny jak chłopu przykadzić żeby sie cieszył jak głupi do sera.
Ogólnie duży plus za atmosferą i poczucie humoru, dawno sie tak nie ubrechtałem.
Nad technika muszą dziewczyny jeszcze ciut popracować, ale przy takim entuzjazmie, rychło sie wyrobią.
Tak więc polecam ten lokal zwolennikom blondynek grubych i chudych do wyboru
Szczególnie tym co chca sobie przypomnieć jak to na akademikowych imprezkach bywało ;)
Skasowany zostałem po 150 od sztuki czyli łącznie 300/godzine
Zdjącia obu lasek autentyczne.

Użytkownik EsoKK edytował ten post 09 marzec 2011 - 11:23

Berek66y
Re: Roksana i Zuzia, ul. Klasztorna29, 503-386-783, 507-386-629

Berek66y

Bywalec

Uaktualnię że Roksana przeflancowała sie ostatnio do Gdyni. Tu znalazłem jej anons.
http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=12221

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych