Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

, Nad Torem, Perwersyjna Suczka, 787-999-641Wcześniej Uległa suka full

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

wesoly24

wesoly24

Świeżak

• user
  • 2 postów
Witam szwagrów odwiedzilem dzis ta panne http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=46970 z nadzieje za sobie troszke odraguje ale monco sie rozczarowalem i polecam omijac to miejsce szerokim lukiem laska nie ma pojecia o uleglosci i wyglada zdecydowanie gorzej niz na zdjeciach wogole sie nie odzywala a kiedy juz to zrobila moim ocza ukazalo sie jej uzebienie a raczej to co ponim pozostalo nie proponuje prysznica ani sama chyba go nie wziela bo zbyt pieknie nie pachniala z razji tego ze juz zaplacilem szybki spust i ewakuacja podsumowujac lokal jest to domek przy glownej ulicy przystosowany pod agencje co do divy to oral 4/10 sex 5/10 raczej nie polecam pozdrawiam

qurwiasz
Re: , Nad Torem, Perwersyjna Suczka, 787-999-641

qurwiasz

Zbanowany - PANNA

• PersonaNonGrata
  • 14 postów
Jak ktoś jest uległy to raczej mało się odzywa.A tu mozna ciągnąć za włosy bić itp. Nie potrafisz tego robic to po co przychodzisz do takiej kobiety???

th0mmy

th0mmy

Bywalec

• +users
  • 189 postów

Jak ktoś jest uległy to raczej mało się odzywa.A tu mozna ciągnąć za włosy bić itp. Nie potrafisz tego robic to po co przychodzisz do takiej kobiety???

No niezła opinia jak na pierwszy post.... buuuahhahahaha
Jeśli ktoś lubi ciągnąć za włosy i bić - to też czystą kobietę z minimum higieny
Sam nie napisałeś żadnej opinnii a krytykujesz gościa który ją napisał - co prawda też jako swój debiut na forum, ale całkiem obiektywnie napisana pomimo że chyba nie wie co to są przecinki - chyba tylko to można zarzucić tej opinii

Użytkownik th0mmy edytował ten post 21 listopad 2010 - 19:23

ahilla

ahilla

Świeżak

• user
  • 5 postów
Moim zdaniem tragedia:) brzydka bez zęba, chata obskurna. Szkoda gadać

Kolega już dyszke zarobił za pseudoopinie, a tu znów to samo więc następne +10%
Poprawisz się to zdejmę
Napastnik

Użytkownik napastnik edytował ten post 07 styczeń 2011 - 23:56

olszowa

olszowa

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów
wygląd panny bez szału, a jak jej warsztat? na ile pozwala, co bez dopłaty a co za?

adrianadrian28

adrianadrian28

Stary wyjadacz

• +users
  • 300 postów
Ja też zrezygnowałem po telefonie. Pytając ją o akcesoria, odpowiedziała, że ma, a ja na to "ale co", a panna mówi, że wibrator - 1 szt.
Podziękowałem więc, bo w domu też mam. Generalnie już przez telefon laska nie miła.

A dopłaty dosłownie za wszystko, nie pamiętam już dokładnie, ale za anal napewno.

Użytkownik adrianadrian28 edytował ten post 08 styczeń 2011 - 22:53

qartek_01

qartek_01

Bywalec

• +users
  • 217 postów
rozmawiałem z laską, z rozmowy wynika, ze pozwala na wszystko, brutalny oral, brutalny anal, piss, wkładanie paluchów w cipe, w dupe, wyzwiska, bicie, generalnie totalne zeszmacenie, wszystko w cenie 150 zeta, jest tylko jeden dosyć konkretny zonk, gumke zakładasz jak chcesz , a jak nie chcesz to walisz bez...

_gonzo_

_gonzo_

_gonzo_

• +users
  • 270 postów
raczej panna do odpuszczenia,
skoro możesz pukać bez gumki, odpuść sobie

-g

CManson

CManson

Praktykant

• +users
  • 14 postów
No, ale niech konkretnie napisze ktoś kto u niej był na co pozwala bez dopłaty? A jeśli z dopłatą to jaką? Bo większość osób co się tutaj wypowiadało tylko z nią rozmawiali przez telefon jak rozumiem. Czekam na jakieś konkretniejsze opinie.

Kolego! No właśnie! Zadzwoń, wybierz się i opisz! Ten temat jest w dziale z opiniami! A same pierdolety!
pretorianin

olszowa

olszowa

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów
Elo - panna o tak skrytej urodzie, że na żaden sposób nie mogłem jej odkryć. Niby bez dopłat mogłem sobie pozwolić na pare Hard-atrakcji, ale to było jak hard z kłodą. można zabawić się z jej analem, pozwala też na fisting, można dogadać piss i elementy dominacji; można się odstresować po kiepskim dniu, ale wcale nieoznacza to, że jakoś zajebiście poprawiłem sobie humor wychodząc z tego lokalu. Za tą kasę (150zl) to średniawe ciało (z kiepską twarzą, zębami itp), minimalny warsztat i tylko wachlarz możliwości trochę umila wizytę.
P.S. pana wydaje się nieco przytłumiona, jakby leciała na jakimś dragu, albo na ziółkach na serce; to też niespecjalnie mi pasowało
P.P.S. po akcji dowiedziałem się, że jak chcę na przykład w dupe bez gumki to luz. Szczęście, że guma nie pękła....

Adam123358

Adam123358

Praktykant

• +users
  • 31 postów
Diva ogłasza sie na roksie http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=46970 ..

pozstanowiłem odwiedzic chociaz z opini na garsoniera to zwykła typowa szmata!
wiec moze powiem od oczatku. krotki telefon dzwonie podaje ulice jade,,
wiedziałem ze nie bedzie fajerwerkow lecz pojechałem.
wchodzac do lokalu nie przyjemny zapach.. diva ubrana w rózowa jakąs szmatke zaprowadziła mnie do jakiegos pokoju. w ktorym stało stare łozko szafka jakas lampka i kilka swieczek a i dywan na ktorym było pełno piasku. ale ok. czekałem na akcje:):)
zaczyna akcje od lodzika i powiem ze lepiej bym sobie sam zrobił jak bym wyciał sobie dwa żebra ale hooj jedziemy dalej.
Diva na ogół lezy jak kłoda-gorzej od mojej babci
buhahaha

Szwagrowie kto jest mądry to norma idzie i zakłada gume na fiuta.! a diva wyjechała do mnie z tekstem że zabrakło jej gumek i jak chce to oczywiscie moge bez ale zebym wyciągnął przed czasem. :puknijsie:

i to własnie mnie rozjebało.
ale to nic. oczywiscie miałem swojego kondoma takze dałem jej zeby mi ubrała..
oczywiscie to ja zmeczony po pracy zamiast sie połozyc zeby diva mna sie zajeła było na odwrot. usłyszałem tekst ze ja jestem na jej warunkach i ze jak cos mi nie odpowiada to mam sobie wyjsc i koniec temau. ja nie jestem na ogół konfliktowy lubie tez popracowac ale zebym to ja musiała wszystko robic to juz szczyt szczytów, starałem sie dojsc ale jakoś nie mogłem.
wiec poprosiłem zeby odwrociła sie i wezmeja od tyłu. bzykam bzykam i kolejny tekst poleciał-długo jescze? Moze chcesz analny? a ja za bardzo za analem nie przepadam takze odmowiłem :)

oczywiscie po tym tekscie postanowiłem ze juz nie bede jej meczył bo przeciez taka zmeczona jest!!!

ubrałem sie! wyszedłem.!!

lokal3/10
diva 2/10
lodzik 1/10

Moja opinia taka a nie inna!!

Szwagrowie Tak na marginesie-laska sypie sie bez gumy i czy to jest analnie czy klasycznie jej to nie przeszkadza. Wiec dla odwiedzajacych Dive wezcie ze soba gumki.:)
Postanowiłem ja odwiedzic poniewaz dla mnie to chore gdy duva bzyka sie bez gumki nie wazne ile ma lat czy 18 czy 40.
Kobiety szanujcie się trochę!!:)
Pozdro dla normalnych lasek.:)

Pozdro szwagry

-A

michaael01

michaael01

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 23 postów
O to nowe ogłoszenie http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=46970 i nawet w treści podaje że sex może być z gumka lub bez wiec lepiej unikac , przyjmuje teraz na Zajeczej 8

qurwiasz

qurwiasz

Zbanowany - PANNA

• PersonaNonGrata
  • 14 postów
Witam

Byłem u tej divy niedawno i musze przyznać że byłem bardzo mile rozczarowany . Kobieta naprawde zadbana i elegancko ubrana w odpowiedni strój do tego typu zabaw. Polecam wszystkim którzy lubią uległe suki bez zbędnego gadania robi co sie jej każe a że daje bez gumy niestety należy też do gry Suka Pan. Zanim napiszecie coś krzywdzącego to prosze ją najpierw odwiedzić i przeżyć niesamowity sex bez zachamowań!

napastnik

napastnik

Till I Collapse

• Moderator
  • 1388 postów
qurwiasz albo jesteś alfons albo jaja sobie robisz! Zacytuję twojego posta z tematu niejakiej Sonii

Laska to totalna mina byłem u niej zaraziłem sie jakimś syfem .
Moja wina bo chciałem sam bez gumy teraz mam rzeżączke i kapie mi z pyty jak z kranu
bul niesamowity nikomu nie polecam laske pykać bez gumki. Sam na siebie moge tylko się wkurzać bo głupota nie zna granic żeby laske pykać bez gumy . I Panowie lekarz uswiadomił mnie że przez anal też można się zarazić. Dzwonie do panny i chce ją uświadomić a ona jeszcze mnie wyzywa od chamów i pedałów.Tak że ja bym był ostrożny bo test na hiv moge dopiero za 6 tygodni zrobić!!
A każdy co bez gumy jedzie to jest głupi i sam sobie winien ! Laska jest ograniczona bo za pare groszy naraża się na wielkie ryzyko a my sami to sobie napędzamy bo chemy bez gumy. Tak że kto jechał z nią bez gumki niech sie przebada.

Niedawno ostrzegałeś przed spotkaniami z Pannami, które dają bez gumki, a teraz sam do tego namawiasz?! Nie żartuj sobie - będziesz pod obserwacją!

I radzę nie dyskutować w temacie.

Użytkownik napastnik edytował ten post 22 luty 2012 - 11:28

qurwiasz

qurwiasz

Zbanowany - PANNA

• PersonaNonGrata
  • 14 postów
Sorki

Ale nie napisałem w poscie że pykałem ją w gumie oczywiscie!!

Po tamtej nauczce mam inne podejscie do tematu i wszystkim tez polecam przemyslec swoje zachowania.

1 użytkowników przeglądających to forum

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

darek1271