Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mała czarna-Sylwia

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

didi5

didi5

Świeżak

• user
  • 8 postów
Panowie gorąco polecam Taką jedną dupcię z ulicy Szlak lub na trasie do Olkusza. Mała czarna i bardzo zgrabna dupcia a figurka marzenie. Lodzik w jej wykonaniu super a i walonko ok. Ceny normalne 50 francuzik i 60 pieprzonko.Polecam warto ja zaliczyć.
A i moze ktos mi podeśle namiar na jakies cichodajki z Krakowa co lubią to robić we wszystki dziurki.

jbnusz
Re: Mała czarna-Sylwia

jbnusz

Bywalec

• +users
  • 141 postów
Napisz coś więcej o tej panience,kiedy ja można spotkac? No i może jakąś dokładniejsza lokalizację /nie jestem z krakowa, ale czasami tam bywam/.

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów

Panowie gorąco polecam Taką jedną dupcię z ulicy Szlak lub na trasie do Olkusza. Mała czarna i bardzo zgrabna dupcia a figurka marzenie. Lodzik w jej wykonaniu super a i walonko ok. Ceny normalne 50 francuzik i 60 pieprzonko.Polecam warto ja zaliczyć.
A i moze ktos mi podeśle namiar na jakies cichodajki z Krakowa co lubią to robić we wszystki dziurki.

Mówisz o tej co stoi ubrana w białą mini i (jak sama zeznała) od wczesnej wiosny do późnej jesieni bez majtek? :huh:
Zawsze woła na początek 60/70 ale da sie stargować...

Mówimy o tej samej?

Pozdr,
Jarek

didi5

didi5

Świeżak

• user
  • 8 postów
Jeśli ma długie czarne włosy i super figurkę to jest ona.Ostatnio właśnie stoii w białej mini od 22.00 na rogu ulicy Szlak i Pędzichów z taką wysoką blondynką lub w ciągu dnia na trasie do Olkusza na przeciwko Nico. Co do majtek to zawsze je miała na sobie przynajmniej na początku bzykania.Jest super.

Kolego jak ją zobaczysz i przelecisz to będziesz częściej zaglądał do Krakowa.Lokalizacja to róg ulic Szlak i Pędzichów po 22.00 lub 21.00 a w ciągu dnia na trasie do Olkusz na przeciwko NICO.
Polecam koledze i miłego bara-bara.

PS.Moze masz namiar na inne laski stojące przy drodze w okolicach Krakowa?

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów

Jeśli ma długie czarne włosy i super figurkę to jest ona.Ostatnio właśnie stoii w białej mini od 22.00 na rogu ulicy Szlak i Pędzichów z taką wysoką blondynką lub w ciągu dnia na trasie do Olkusza na przeciwko Nico. Co do majtek to zawsze je miała na sobie przynajmniej na początku bzykania.Jest super.

Kolego jak ją zobaczysz i przelecisz to będziesz częściej zaglądał do Krakowa.Lokalizacja to róg ulic Szlak i Pędzichów po 22.00 lub 21.00 a w ciągu dnia na trasie do Olkusz na przeciwko NICO.

Na przeciwko NICO? A konkretniej? PRzy drodze jadąc z Krakowa do Olkusza, czy jadąc od Olkusza do KRakowa?
Jak dokładniej wygląda to miejsce?

Pozdr

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów

Na przeciwko NICO? A konkretniej? PRzy drodze jadąc z Krakowa do Olkusza, czy jadąc od Olkusza do KRakowa?
Jak dokładniej wygląda to miejsce?

Pozdr

OK, już wszystko wiem :)
Nawiedziłem dzisiaj to miejsce no i muszę przyznać, że z lekka się rozczarowałem (nie miejscem, bynajmniej ;) - a propos miejsca to jest to mniej wiecej w polowie drogi miedzy Fordem a NICO.
Były dwie panny - blondyna (jak zeznała ma 20 lat, ale z twarzy pkrytej szczelnie tapetą daje jej 30) i druga o kasztanowych włosach (albo balejaż, nie przyglądałem się dokładnie).
Wybrałem blondynę i to był błąd. Strasznie wyszczekana i cwaniakowata. Jedzie na jeźdźca i co chwile przerywa - to to jej nie pasuje, to jej niewygodnie, etc. Ogólnie 4/10.
Cyc duży, mocna trójka, ale obwisły - 3/10
Dupcia nawet, ale jakies brzydkie slady - 3/10
Cipka wygolona, gładka i po chwili palcówki wilgotna.
Cena 60 (lodzik 50 w gumie)

Podobno obie panny przyjmuja wieczorem na Szlaku (i chyba stamtad też tą blondi kojarze).

Ech, chyba pora wracać do cichodajek - ktoś chętny na wymianę namiarów? :D

Pozdr,
Krakus

didi5

didi5

Świeżak

• user
  • 8 postów
Spróbuj z Sylwią jak uda Ci się na nią trafić bo od kilku dni jej nie widzę.Ani na trasie ani w nocy na Szlaku. Cycuszki małe ale sterczące i takie sam raz do całowania 6/10.Dupcia i cipeczka mniam mniam tylko brac 8/10 a i pogadać można o wszystkim.
A jak masz namiar na cichodajki z Krakowa to chętnie skorzystam bo sam ostatnio zaniedbałem ten rodzaj sportu. Pozd.

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów

Spróbuj z Sylwią jak uda Ci się na nią trafić bo od kilku dni jej nie widzę.Ani na trasie ani w nocy na Szlaku. Cycuszki małe ale sterczące i takie sam raz do całowania 6/10.Dupcia i cipeczka mniam mniam tylko brac 8/10 a i pogadać można o wszystkim.
A jak masz namiar na cichodajki z Krakowa to chętnie skorzystam bo sam ostatnio zaniedbałem ten rodzaj sportu. Pozd.

Heh... byłem już jakiś czas temu z Sylwią i mam podobne zdanie :huh:

luckyluck

luckyluck

Świeżak

• user
  • 3 postów

ja tez chetnie przylacze sie do prozby ?!?!

a w okolicach NICO spotykam ostatnio tylko jakas rudą ktora wyglada malo zachecajaco ...

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów
Nie polecam. Ciało sflaczałe jak na deklarowane 26 lat. Piersi konkretnie poddają się grawitacji. Ogólnie wyglad 3/10. Seks też słaby 4/10, lodzik w gumie 4/10. Raczej nie polecam, chyba że bardzo kogoś przyciśnie :D

Pozdr,
krakus1234

krakus1234

krakus1234

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 476 postów

Spróbuj z Sylwią jak uda Ci się na nią trafić bo od kilku dni jej nie widzę.Ani na trasie ani w nocy na Szlaku.

Sylwia znowu się pojawiła na trasie do Olkusza. Z tego co mówiła wieczorami również jest na Szlaku.

Pozdr

stln

stln

Otrzaskany

• +users
  • 80 postów
Temat zaniedbany wiec pytam:ktos cos wie o Sylwii,czy zniknela bez sladu.
Rowniez korzystalem kiedys z jej ustnych wypowiedzi i calkiem milo to wspominam.

didi

didi

Świeżak

• user
  • 2 postów
Sylwia była ostatnio na Szlaku jakiś tydzień temu i od tej pory znowu znikneła. koleżanki mówiły że juz nie stoii ale chyba to ściema.Gadałem z nią ale nie zdązyłem wziąść nowego numeru bo podobno zmienila go.A szkoda bo fajna z Niej cipeczka.
Może ktoś coś wie nowego bo chętnie jeszcze ją zaliczę

AAAA1234

AAAA1234

Świeżak

• user
  • 1 postów
Cześć przypadkowo trafiłam na to forum i chciałam wam powiedzieć że już nie piszcie o mnie bo ja już nie pracuje. Sylwia

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych