Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Hokus Pokus Winogronowa Szczecin Zdroje

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

adi00000

adi00000

Świeżak

• user
  • 2 postów
Witam.Może ktoś z kolegów miał okazję odwiedzić tą agenturę?Proszę o sugestie i opinie tzn.jaki panny no i lokal ogólnie.Pozdrawiam.

wilkor
Re: Hokus Pokus Winogronowa Szczecin Zdroje

wilkor

Tester nowych funkcji forum

• +Premium user
  • 4537 postów
Jedna sugestia - przeczytaj regulamin! Pytania piętro wyżej, w samopomocy a nie w opiniach.

witek010

witek010

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 19 postów
Cena 220 zł za pokój w tym jedno zbliżenie za dopłatą 100 zł możliwość dwóch zbliżeń.
Drink 50 zł. Dziewczyny średnie jeśli chodzi o wygląd ale można sobie sympatycznie porozmawiać zanim się pójdzie na pokój. Ale zdecydowanie nastawione tylko na to, żebyś jak najwięcej na nie wydawał.

Ogólnie normalny burdel jak każdy tego rodzaju w Szczecinie.

Jeśli masz blisko i nie chcesz jechać do Centrum to można wstąpić ale jeśli chcesz jechać z daleka to nie warto bo nic nowego specjalnego tam nie ma. Ogólnie przeciętnie.

PS. Obsługa na barze i ochrona sympatyczna

apple0

apple0

Otrzaskany

• +users
  • 95 postów
Odwiedziłem lokal około 2 w nocy. Panny przy barze w większości mocno wstawione i nastawione na naciąganie na drinki. Po wejściu zaroiło się koło mnie, każda z propozycją postawienia jej drinka za 60 zł. Beszczlnie i nieprzyjemnie. Oznajmiłem że przyszedłem w konkretnym celu i jednej z nich zaproponowałem wycieczkę na górę. Odpowiedź brzmiała: najpierw drink. Wkurwiony trzasnąłem drzwiami i wyszedłem nawet nie płacąc za zamówiona colę. Miejsce absolutnie bez klasy i standardów. Miałem wrażenie że tam się przeniosły stare pracownice piekiełka w Neptunie. W ogóle coś z lokalami szczecińskimi jest nie tak. Bardziej na poziomie jest w lokalach nadgranicznych nastawionych na niemca. Tam nie pozwalają sobie na takie cięcie w pręta bo poszliby z torbami. Ostatnio byłem w jednym z lokali przy granicy i kuźwa drink tam kosztuje 20 zł. Aż z przyjemnością mozna panience postawić. Na razie odpuszczam lokalowanie w Szczecinie na rzecz innych form pozyskania ulubionej przyjemności.

rafaello123

rafaello123

Świeżak

• user
  • 2 postów
HOKUS POKUS WINOGRONOWA- TRAGEDIA !! Byłem raz i wiecej tam nie wróce!

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych